Září 2009

"Tom je prostě úžasný" prohlásil Fotograf Ram

30. září 2009 v 21:19 | snapeova |  Tom Felton-Articles
"Focení Toma bylo jedno z mých největších focení, které jsem měl kdy možnost udělat," řekl fotograf Ram. "Tom je prostě úžasný ... fotky dokazují, že jeho herecké výkony jsou prostě 'nadmódne' a 'nadfilmové'. Chlapec je hvězda! "Dodává.
"Je to těžké, protože každý jeho obrázek je úžasný!" Komentuje Ram, který však nechtěl uvést více. Pokazil by tím prý překvapení. "Jeho šikovnost je tak vášnivá! Jeho budoucnost je vskutku růžová - má talent! "Uzavřel.

já musím jedině souhlasit. Tom je podle mě velmi nadaný a může to ještě dotáhnout velmi daleko ;-)

***
zdroj:priori-incantatem.sk+můj překlad a úpravy

fotografie Toma a jeho kamarádky

30. září 2009 v 20:39 | snapeova |  Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Nejsem si tím 100% jistá , ale na fotce by s tomem měla být jeho nejlepší kamarádka, alespoň si to myslím podle textu ,který byl pod fotkou napsaný. No na fotce jim to oboum každopádně mooc sluší :) Tom Konečně vypadá odpočatě a ne unaveně a strhaně :) Dovolená mu asi prospěla :)
***
zdroj:twitter.com

diplomek for me

30. září 2009 v 19:59 | snapeova |  diplomky a jiné ceny pro vás i pro mě
dostala jsem moc pěkný diplomek s lenkou za jednu soutež :) moc děkuju je krásný ;-)

první oficiální fotka z photoshootu pro Drama Magazine

30. září 2009 v 19:49 | snapeova |  Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Tom dnes na svém twitteru zveřejnil již oficiální fotku z photoshootu pro Časopis Drama
Líbí se mi mnohem víc než ta předešlá z focení. ta byla taková ujetá :D tahle je moc pěkná ;-)
***
zdroj:twitter.com

nová fotografie Matta na Twitteru

29. září 2009 v 20:10 | snapeova |  Matthew Lewis-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Matthew Lewis (neville) má na svém profilu na twitteru novou hlavní fotografii a není sám o tom se ovšem dozvíte až v dalších článcích , které budu mít nejspíš čas přidat až zítra. Teď zpět k Mattovi.Já miluji černobílé fotky a navíc tady mu to opravdu sluší. prostě vydařená fotka ;-) :D
zdroj:twitter.com

Co Inspirovalo J.K.Rowling k napsání Harryho pottera???

29. září 2009 v 19:59 | snapeova |  J.K.Rowling
Kletba Měsíčního údolí, (The Secret of Moonacre). Slyšíte název tohoto nového dobrodružného filmu poprvé? Kletba Měsíčního údolí je kouzelný fantazijní příběh pro každého diváka plný mystických bytostí, nádherných prostředí a speciálních efektů. Je natočený na motivy klasické pohádky Malý bílý koník, (The Little White Horse). Kladete si otázku co má tato knížka společného se světem Harryho Pottera?

Dá se říci, že skoro všechno. Nebýt této krátké pohádky svět HP by dnes možná neexistoval. Knížka totiž inspirovala Rowlingovou k napsání příběhů o Harry Potterovi! Je plná magie a dobrodružství, ale zároveň i temna a zlých sil, které pomalu ničí Měsíční údolí a pokud se nestane zázrak svou zkázu brzy dokončí. Autorka knihy Elizabeth Goudge za ni získala prestižní ocenění Carnegie Medal. Magický příběh si získal srdce milionů čtenářů po celém světě. Zrežírovat se ho rozhodl Gabor Csupo (Most do země Terabithia), který do hlavní role obsadil hvězdu fantasy Zlatý kompas Dakota Blue Richards. Filmovou adaptaci si můžete právě vychutnat v kinech!

Už je třeba dodat pouze: Díky Elizabeth!

***
zdroj :priori-incantatem.sk+můj překlad a úpravy


První tomova fotka z photoshootu pro Drama Magazine

29. září 2009 v 17:49 | snapeova |  Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Tom zveřejnil první fotku z jeho focení pro časopis Drama. ta fotka vypadá neskutečně zajímavě. jsem velmi zvědavá jak budou vypadat ty ostatní :)
***
zdroj:snitchseeker.com

Katie Leung se smrtijedem

29. září 2009 v 17:39 | snapeova |  Katie Leung-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Na těchto fotkách nám Katie Leung (cho chang) při premiéře fénixova řádu zapózovola dokonce se smrtijedem :D zdá se že Katie se nebojí a smrtijed je očividně přátelský :D
Fotky jsou rozhodně pěkné. Katie tam má velmi zajímavé šaty,které jí sluší ;-)

první neoficiální plakáty k relikviím

28. září 2009 v 17:09 | snapeova |  HP 7-posters and wallpapers
Nestihli uběhnout ani 3 měsíce a už se na internetu začínají zjevovat mnohé postery, které prý "jsou k relikviím Smrti". Rychlé a někdy opravdu i šikovné prsty mnoha fanoušků je jich ostošest vytvářejí z obrázků, které patří buď k předchozím filmům, nebo ze skutečných dosud zveřejněných z relikvií Smrti.
A jelikož ještě hodně času uplyne, než uvidíme díla od Warner Bros., byla by škoda neukázat si jich alespoň pár:

ten první se mi opravdu velice líbí :)

další v c.č.→

emma módní ikonou ???

28. září 2009 v 15:40 | snapeova |  Emma Watson-Articles
Usilovná vysokoškolačka Emma Watson je opravdu v kurzu! Naposledy to potvrdila svou návštěvou londýnského týdne módy, kde patřila mezi najobletovanejšie celebrity a lidi z oblasti módy udivovala svým vkusem. Za nejlepší outfit mnozí fajnšmekři označili právě její vyblýskané minišaty, ve kterých Emma zářila jako zlato a které z ní udělaly doslova a do písmene zlaté děvče Velké Británie.
více v c.č.→

Tomova oslava narozenin v L.A.

28. září 2009 v 14:59 | snapeova |  Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Tom Felton ,který měl své 22 narozeniny minulé úterý, tedy 22.9 je oslavil v pátek večer v nočním klubu v Las Vegas se svímy přátely. vypadá to , že si je opravdu užil,což mu moc přeju . více fotek je v celém článku ;-)

Bonnie the Prada show at Milan Fashion Week

28. září 2009 v 13:49 | snapeova |  Bonnie Wright-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Bonnie Wright se zúčastnila show Prada během Milan Fashion Week. V těch šatech z černé kůže jí to docela sluší ;-) :D Fotka je bohužel jen jedna , ale je moc pěkná. doufám , že se objeví další ;-)
***
zdroj:snitchseeker.com


21.9. 2009 - 27.9. 2009

28. září 2009 v 10:09 | snapeova |  návštěvnost
Pondeli: 61
Utery: 89
Streda: 62
Ctvrtek: 59
Patek: 78
Sobota: 64
Nedele: 86

Celkem: 499

díky moc :)

emma airport Hearthrow in England (20.9.)

27. září 2009 v 21:00 | snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
má moc pěkné oblečení na sobě :) sluší jí to .

Evanna: Bitva o Bradavice teprve začne

27. září 2009 v 19:29 | snapeova |  HP 7-Articles
na balónové události připomněli herci Matthew Lewis a Evanna Lynch probíhající natáčení filmu Harry Potter a relikvie Smrti. Matt, nebo pokud chcete filmový Neville, si práci pochvaluje. Pro BBC řekl: "Natáčel jsem jen několik dní, které šly fantasticky ... Určitě byste neřekli, že je to poslední film ze série, atmosféra na place je elektrizující a všichni si toto období užíváme. "

Více se o natáčení rozrečnila Evanna, která si i v posledním dvoudílnou filmu zahraje Lenku Láskorádovou. Prozradila, že natáčení je zhruba v polovině a zároveň potvrdila, že na vrcholných scénách celé série, tedy Bitvy o Bradavice, se dosud nezačalo pracovat. Začne se však již během letošního podzimu: "Velké věci teprve přijdou. To se mi líbí, protože, kdyby se natáčely na začátku, bylo by to proti celkovému vyznění. Natáčet budou kousek před koncem. "

Před kamery se již za pár dní vrátí většina hereckého obsazení. Svůj návrat na začátek října avizoval Davon Murray (Seamus), ale i dospělé hvězdy Alan Rickman (Severus Snape), Jason Isaacs (Lucius Malfoy) a Ralph Fiennes (Lord Voldemort). A několika měsíční natáčení Bitvy o Bradavice může začít ...

***
zdroj:priori-incantatem.sk+můj překlad a úpravy


máte mě tu :)

27. září 2009 v 18:09 | snapeova |  Oznámení
Severus Snape

Ahojky lidičky. byla jsem pryč sice jen den a půl , ale stejně se mi po vás stýskalo. koukám, že jste mi docela psali komentáře. díky moc . měla jsem se tam pěkně a pověste mi taky vy ,jaký jste měli víkend a co zamýšlíte se zítřejším volným dnem :) .no já se nebudu zdržovat. doufám , že dneska stihnu oběhnout všechny Sbečka. pokud ne tak to udělám zítra ;-)
Teď se jdu kouknout po všech novinkách co jsem zameškala a i po těch starších , které jsem sem furt nepřidala,protože jsem líná :D no takže já jdu na ty novinky a to je ode mě zatím vše ;-)
jo a viděly jste pýchu a předsudek ? ? docela pěkný film . mě se hrozně líbil ten chlap co se do něj zamilovala elizabeth . takovej tajemnej,trošku mi připomínal severuse :D já jsem prostě na tyhle chlapy no :D

to je podoba

27. září 2009 v 14:50 | snapeova |  zajímavosti-HP
ta podoba je opravdu neuvěřitelná že ?? :D

***
zdroj:kayluska06.sblog.cz

Laň

27. září 2009 v 10:20 | snapeova |  HP 7-Other Photos
u svého Sbénka MišÍíQ
jsem našla nááádherně nakreslenou Severusovu laň. je opravdu krásná
***
zdroj:misa308.blog.cz

oficiální stránky k DVD Harry Potter (HBP)

27. září 2009 v 8:30 | snapeova |  HP 6-Articles
Při příležitosti spuštění předprodeje DVD Harry Potter a Princ dvojí krve , speciálního boxu HP 1-6 a v Americe i kvůli Rozšířené Edici prvních dvou Potteroviek byla aktualizována oficiální Harry Potter DVD stránka. Novinkou je její průřezové zaměření: Najdete zde informace o všech DVD které již dosud vyšly, jakož i o nejnovějším HP6, který vyjde koncem roku.
u každého DVD je uveden obal, obsah filmu, seznam bonusů, možnost koupit si DVD / BD a krátká ukázka z filmu, video ze zákulisí nebo trailer. O obsahu rozšířených edící jsme vás informovali již před časem. To vše na pozadí skvělých soundtracků z filmů. Více si můžete prohlédnout tady


Přestože na britské DVD stránce zatím zmínku o nejnovějším DVD nenajdete, objevíte tu alespoň novou sekci Stahování (Download). Tam na vás čeká nový spořič obrazovky s prezentací a 6 nových pozadí z HP 1-5. Za povšimnutí stojí i mírně inovované obaly britských DVD.

zdroj:priori-incantatem.sk+můj překlad a úpravy
kopíruj jen se zdrojem !!!

I am a member