Leden 2010

Oheň,Led a Růže→Úvod

31. ledna 2010 v 18:40 | snapeova a ♥♥Veronika♥♥ |  oheň,led a růže
Ahoj lidi,

možná nás znáte. Jsme dvě střelené holky s ulítlími přezdívkami. Říkáme si ♥♥Veronika♥♥ (či Rosalie nebo Shanon Allison Forsyte) a Snapeova. Mno posuďte sami. :D

Jednoho dne (myslím, že bylo 26.1. 2010) jsme si řekly, že bychom se mohly pustit do nové povídky a myslíme si, že se máte na co těšit. Jedná se o povídku z potterovského prostředí, avšak s dosti upraveným, ale zajímavým dějem. Už teď máte možnost si přečíst velice stručný obsah.

Stručný obsah: V Bradavicích jsou dvě vzájemně se nesnášející party .Jsou to Pobertové z nebelvíru a budoucí smrtijedi ze Zmijozelu . Je všeobecně známo,že mezi těmito kolejemi panuje vzájemná nevraživost. Zmijozelské party se téměř všichni bojí (s vyjímkou pobertů a většiny zmijozelské koleje) a Poberty mají všichni velmi rádi (až na Zmijozel :D)Na začátku Roku ovšem přijdou dva nováčci a rázem je vše jinak. Časem se odhalí velká tajemství a také zjistíme jestli naši hrdinové udělají správné či špatné rozhodnutí

Jména, vzhledy a povahy těchto hrdinů a hlavních postav se dozvíte v příštím článku, který bude věnován jen a jen jim! :)

Můj blend s Emmou

31. ledna 2010 v 15:09 | snapeova |  Různé grafické výtvory
Dneska jak jsem spatřila ty nové shooty tak jsem dostala chuť něco tvořit ,ale na nový design je příliš brzy tak jsem se pustila do blendu.Musela jsem ho dělat dvakrát protože mám něco s photofiltrem a sám se mi vypíná a ani neupozorní a nezeptá se jestli chci obrázek uložit takže když se mi to stalo popvé tak jsem byla teda fakt naštvaná,ale pustila jsem se do toho znova a každý krokjsem si ukládala. No já myslím,že to není vůbec špatné. Musím říct,že jsem docela spokojená. je to snad první můj výtvor,který zatím nemám potřebu nijak kritizovat . Prostě se mi to fakt moc líbí a myslím,že nějak takhle by moh vypadat píští dess ne ? ? :D
Prosím aby jste nekopírovaly a pokud si to budete chtít dát k sobě na blog tak mi to napište, dejte zdroj a autora a nijak to nepozměňujte protože jinak vás budu hlásit na blog.cz. děkuju za pochopení :)

Scany z časopisu Daily Mail

31. ledna 2010 v 10:39 | snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Spolu s novými fotkami Bylo zveřejněno také několik Scanů z časopisu Daily Mail,které se taktéž týkají Photoshootu pro People Tree a dále v časopise můžeme najít i Rozhovor s Emm o její spolupráci se značkou People Tree.


nové fotky pro People Tree

31. ledna 2010 v 10:09 | snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Byli zveřejněny nové propagační fotky Emmy,které byli vydány v souvislosti s módní kampaní Pople Tree.Musím říct,že jsou to snad nejkrásnější fotky Emmy co jsem kdy viděla.
Ty fotky vypadají hrozně přirozeně a jsou opravdu úžasné.Asi nejlepší je podle mě ta první fotka.
Musím se přiznat,že mám opět chuť udělat nový design :D

nová fotka dvojčat

30. ledna 2010 v 20:00 | snapeova |  James and Oliver Phelps-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
pěkná fotka :)
***
zdroj:snitchseeker.com

nové propagační fotky ze hry Lego Harry Potter 1-4 years

30. ledna 2010 v 17:39 | snapeova |  Harry Potter-obecně
spolu s novým trailerem na tuto hru bylo zveřejněno i několik fotek.
Ta hra bude podle mě fakt vtipná :D

Alan Rickman a Frances de la Tour se zůčastní koncertu pro Haiti

30. ledna 2010 v 15:19 | snapeova |  Alan Rickman-Articles
Poté co Haiti zasáhlo hrozivé zemětřesení je tato země odkázaná na pomoc ostatních.
Do země teď neustále proudí pomoc a konají se různé charitativní akce.
Jednou z nich je také Koncert pro Haiti konající se tuto středu (3.února) na kongresu TUC House v Londýně.
Očekává se ,že prodej vstupenek a různé dary vynesou 100.000 liber.


Mezi učinkujícími jsou : Alan Rickman, Billy Bragg, Omar Puente, Tom Wilkinson, Tony Benn, Ken Loach, Frances de la Tour, Jean Binta Breeze a Benjamin Zephaniah.

***
zdroj:www.newstatesman.compřeklad a úpravy článku by snapeova.blog.cz
obrázek by:snapeova (můžete kopírovat se zdrojem)

Screen z TV spotu na kouzelnický svět HP

30. ledna 2010 v 14:39 | snapeova |  wizarding world of Harry Potter
***
zdroj:snitchseeker.com

Nový trailer ke hře Harry Potter lego 1-4 years

30. ledna 2010 v 13:39 | snapeova |  HP 2-Videos
Do světa byl vypuštěn zbrusu nový trailer ke hře Lego Harry Potter 1-4 years.
Tento Trailer ukazuje mnohé scény z tajemné komnaty.Například: Harry a Ron když nabourají do mlátivé vrby s fordem anglia,lockhart,který se snaží uzdravit po Famfrpále Harryho ruku,Setkání s aragogem,scény v tajemné komnatě s Tomem Raddlem a baziliškem a mnoho dalších scén.


***
zdroj:snitchseeker.comscan:Bonnie v časopise In Style

29. ledna 2010 v 17:50 | snapeova |  Bonnie Wright-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Kromě Ruperta s Jamiem se v In Style objevila i Bonnie,která je také jednou z In Style Best of British Talent. Na Scanu je spolu s Herečkou Olivií Grant a Claire Foy
***
zdroj:snitchseeker.com

Jde do tuhého:Molly versus Bellatrix

29. ledna 2010 v 15:08 | snapeova |  Julie Walters-Articles
Skvělá britská herečka Julie Walters v závěru nového rozhovoru poskytnutého pro What's on TV zmínila o souboji její potterovské filmové postavy Molly Weasleyové se smrtijedkou Bellatrix Lestrangeovou v druhé části závěrečného filmu Harry Potter a Relikvie Smrti.

"Vracím se do Harryho Pottera. Paní Weasleyová má tentokrát více prostoru.
Pro začátek zabiju Helenu Bonham Carter (která opět ztvární Bellatrix Lestrangeovou) a víc o tom říci nemohu. Máme souboj s hůlkami,nemůžu se dočkat. V závěru natáčení to bude určitě smutné, protože jsem tu všechny viděla vyrůst. Zůstane tu po nich prázdné místo. "

***
zdroj:priori-incantatem.skpřeklad by :snapeova.blog.cz

Tom a Jason s malými fanynkami

29. ledna 2010 v 12:24 | snapeova |  Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Tahle fotka je úžasná :)
Docela těm holčičkám závidím :D
***
zdroj:snitchseeker.com

New Poster k Alice in Wonderland

29. ledna 2010 v 11:52 | snapeova |  Alice in wonderland (alenka v říši divů)
A opět se objevil nový plakát. Je na něm kloboučník za nějakou Houbou :)
Suprový plakát ;-)

***
zdroj:depplovers.com.br

Bonnie a Jamie na After Party : Best of British Talent

29. ledna 2010 v 11:19 | snapeova |  Bonnie Wright-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Bonnie se společně s Jamiem v neděli zůčastnila after party Best of British Talent,kterou pořádal časopis In Style

Concept Ollivanderova obchodu v kouzelnickém světě Harryho Pottera

29. ledna 2010 v 10:49 | snapeova |  wizarding world of Harry Potter
Universal Studios včera zveřejnilo nový obrázek Ollivanderova obchodu z kouzelnického světa Harryho Pottera v Orlandu na Floridě. návštěvníci si pomocí jednoduchých otázek a speciálních efektů mohou zjistit,jaká hůlka by pro ně byla ta pravá.

***
zdroj:snitchseeker.com

Warneři koupí studia Leavesden

29. ledna 2010 v 10:09 | snapeova |  Harry Potter-other
Po finančně úspěšném roce 2009 americká filmová společnost Warner Brothers hodlá investovat 100 milionů liber do koupě britských filmových studii Leavesden, které by konvertovali na své hlavní filmové studio mimo území Spojených států. V současnosti je mají Warneři v pronájmu.

Areál dnešních filmových studii se na natáčení filmů využívá od poloviny 90. let. Předtím patřil společnosti Rolls-Royce, která v těchto prostorách vyráběla motory do letadel. Ve studiích kromě všech (kompletně zatím šesti) potterovek vznikly nové Star Wars a poslední pokračování Batmana Temný rytíř.

Warner Brothers chtějí z Leavadsen Studios učinit evropské centrum své post-produkce, včetně centra vizuálních efektů a střihu, přičemž věří, že tím pomůže britskému filmovému průmyslu.

Plány se studiem jsou rozděleny do dvou fází: v první má být zrekonstruovaná budova současných studii a přilehlý 100 akrů pozemků, v druhé zvažuje otevřít část studii pro veřejnost, kde by si návštěvníci mohli naživo prohlédnout rekvizity z filmů, včetně Velké síně, Brumbálovy kanceláře či Nebelvírské klubovny z Harryho Pottera.

Tato informace je již oficiálně potvrena

***
zdroj:priori-incantatem.skpřeklad by:snapeova.blog.cz

Avril Lavigne nazpívala písničku k Alence v říši divů

29. ledna 2010 v 10:00 | snapeova |  Alice in wonderland (alenka v říši divů)
Včera byla na oficiálních stránkách kanadské zpěvačky Avril Lavigne zveřejněna Hudba ,kterou napsala pro Film Alenka v říši divů (Alice in Wonderland) Ta písnička je úžasná. Vybrat Avril byl dobrý nápad. Musím si tu písničku sehnat a dát do mobilu :D


***
zdroj:depplovers.com.br

2 Nové Concept Arty k Alence v říší divů+plakát a fotka z filmu

29. ledna 2010 v 9:39 | snapeova |  Alice in wonderland (alenka v říši divů)
Wow!! našla jsem 2 nové concepty k alence a jsou vážně skvělé :D ;-) koukněte do celého článku a prohlédněte se je. Už se vážně moc těším až si na to zajdu do kina protože to bude určitě moc super ;-)

Ta housenka mě vážně dostává a jak jsem jí ted viděla zblízka oblyčej tak jsem našla jednu podobnost s Alanem. Podle mě má jeho rty ;-) :D v celém článku také najdete plakát s bílým králíkem :)


Kouzelnický svět z USA Today

29. ledna 2010 v 9:19 | snapeova |  wizarding world of Harry Potter
Včerejší vydání deníku USA Today přineslo speciální přílohu věnovanou kouzelnickému světu Harryho Pottera.Určitě již víte, že jde o zábavní park, který bude již letošní jaro otevřen na americké Floridě.Více podrobnějších informací spolu se speciální mapou a videem vánajdete v celém článku

New Design→2.0 Magic Emma

28. ledna 2010 v 20:20 | snapeova |  designy blogu
No myslím,že je už načase provést další změnu :)
Tamten design tu opět vydržel kolem dvou týdnů,ale pár dnů už mě štval jenže jsem pořád nevěděla s kým udělat nový a najednou jsem dneska našla skvělou vec a pak jsem nevěděla koho na design dát. Jedinný kdo se mi tam hodil byla zase emma. Omlouvám se,ale s ní se prostě designy dělají sami a do všeho se mi hodí :)
Zvolila jsem zase jinný stil. Tento jsem ještě nedělala a opět jsem to dělala spíš na větší stránky takže já si ho moc neužiju :D Sice je tam docela hodně chybiček,ale jinak jsem velice spokojená. Už dlouho jsem se také chtěla vrátit k mé oblíbené černé barvě,která na blogu vypadá úžasne,luxusně a konečně se povedlo :)

můj náhled:

Pro ty co jsou na tom s velikostí obrazovky asi jako já je tu opět malá ukázka :)

název:Magic Emma (kouzelná Emma)
Barvy:hlavně černá a bílá + všechny možné barvy :)
Doba tvorby: no 3 hodiny určitě. dělala jsem u toho i jiné věci a dost jsem se s tím piplala :)
spokojenot: dávám 9/10 protože jsem až na ty chyby na ,které radši nekoukám spokojená

tak co ? ? co si o tom myslíte ? ? pište prosím komentáře nebo alespon ohvězdičkujte :)

I am a member