Březen 2010

Design pro Eli na duben

31. března 2010 v 21:49 | snapeova |  Grafika pro vás
Takže uplinul další měsíc a je tu nový design pro SB eli a Latri. Jsme totiž domluveni,že jim budu dělat design každý měsíc. Minulý měsíc jsme ovšem musely vynechat protože jsem to nějak nezvládala.Děkuju Eli,že se mnou má tolik trpělivosti a ,že mi vždy tak důvěřuje a dá mi v designu tolik prostoru. Pro ni se designy dělají jedna báseň ;-) Dess si přála s Poberty a ostatní nechala na mě takže jak to dopadlo vidíte níže na mém náhledu nabo se můžete podívat rovnou na její blog.Design jsem se snažila nastavit již dnes aby ho zítra Eli už měla protože má co ? no přece narozky  takže všichni hromadně teď: Happy Birthday Eli !!!!!!
No nastavování mě stálo spoustu nervů a nevím čeho všeho ještě protože zrovna když jsem šla nastavovat tak se počítač úplně pos*** a místo toho aby mi nastavování zabralo 10 minut tak zabralo víc jak hodinu. Prostě šílený
snapeova.blog.cz
název:jednoduše Pobertové
Doba tvorby: nedovedu to spočítat,ale dejme tomu,že dohromady byla čistá práce něco kolem 2 hodin
Barvy:černá stránka a pak spousta barev na záhlaví a červené štítky s bílím okrajem :)

Spokojenost: asi 8/10

Bloomsbury odhalilo nový vzhled knih o Harry Potterovi

31. března 2010 v 5:00 | snapeova |  Harry Potter-obecně
Bloomsbury ,Angličtí vydavatelé knih o Harry Potterovi, dnes odhalily nový vzhled pro všech sedm titulů. Ilustroval je Clare Melinsky.nový vzhled byl vytvořen pro další generaci čtenářů.

Clare Melinsky řekl: 'Byl jsem potěšen a nadšen když jsem byl požádán, abych ilustroval tak slavné knihy - a dokonce všech sedm ! Bylo to přísně tajné.

Mě osobně se tyto ilustrace líbí. jsou jednoduché a pěkné,ale stejně to není to pravé. Já mám nejradši knížky,které mám doma. Ty jsou ilustrovány podle mě nejlépe :)
snapeova.blog.cz

Nové video k videohře Harry Potter Lego roky 1-4 (Harry a Hagrid na příčné ulici)

30. března 2010 v 23:00 | snapeova |  HP1-Videos
Chci vám všem poděkovat za moc hezké komentáře k předešlému článku,je vidět,že jsem si vybrala opravdu dobrá SB. Fakt vás mám moc ráda ;-)

Warner Bros. (Francie) vydalo nové video,které je přímo ze hry.Hagrid a Harry jdou po Charing Cross v Londýně a poté zajdou do Děravého kotle,Odtud se setjně jako ve filmu dostanou přes zeď do příčné ulice.

***
zdroj:snitchseeker.com

Jak to teď bude dál ?

30. března 2010 v 16:29 | snapeova |  Oznámení
snapeova.blog.cz
Včera jsem se konečně rozhodla,že to takhle dál nejde. Já první co přijdu domů tak zapnu počítač a hned jdu na novinky a snažím se toho přidat co nejvíc,ale pak mi to najednou zabije celý den. D o toho ještě ten můj strašný počítač co se věčně seká a já nevím co...Už mi fakt vadí to,že prostě přijdu k počítači a hned jdu na novinky. poslední dobou to skoro cítím jako povinnost a tak by to být nemělo.Co mě na tom nejvíc štve je,že i kvůli přidávání novinek zanedbávám sbéčka. vím,že to tak poslední dobou moc nevypadá,ale mě na mých SB zleží a ani o jedno nechci přijít protože to jsou úžasný lidičky. Další věc je: v Pokoji to mám jak po výbuchu atomovky a už s tím nějakou dobu nejsem nic schopná udělat protože se furt jen soustředím na blog. Taky mám rozepsáno několik povídek,ale nejsem schopná v nich pokračovat...Je toho ještě víc,ale nechci se tak moc rozepisovat. prostě a jednoduše to od dneška bude jinak. Novinky již po mě nebudou prioritou,ale věnuji svůj volný čas i tvorbě grafiky,procházení blogů sbéček atd.. protože na to jsem si prostě nebyla schopná udělat čas. Takže ode dneška přijdu ke kompu,přidám nějakou novinku a pak se děj vůle  boží.. buď ten den ještě něco přidám a nebo ne.Podle toho co všechno dalšího budu mít naplánováno... teď je pro mě prioritou dodělat konečně design pro eli a začít s tvorbou svého protože už mám nápad a chci začít co nejdřív. tenhle dess už mi děsně leze na nervy :D
Doufám,že vám tohle nevadí...Budu k vám ted totiž chodit častěji. jen nebude tolik novinek třeba... Já jsem na to sama takže prostě nemám na to abych přidala třeba 10 článků denně. Pak přijde támhle někdo označí,dá kopírovat pak vložit a během dvou minut to má a některý takový lidi mají i velkou návštěvnost. přijde vám to fér ? Jsou i případy kdy lidi vše okopírujou doslova a ještě ani nedají zdroj. s tím už mám své zkušenosti...
Já si tady s tím fakt dávám práci,pečlivě si hledám každou inormaci,překládám si to a já nevím co všechno. Investuju do toho spoustu času a pak si to někdo jen tak zkopíruje. Proto si myslím,že se tu nemusím takhle snažit jako debil a můžu přidávání novinek klidně omezit. Někdy mám i pocit,že to ani nikdo nečte a já se tu s tím dělám zbytečně...
Fuj to jsem se rozepsala . snad jste mě pochopily ,ale nebojte nebude to snad žádná tragická změna...jen se prostě novinky přesouvají o pár příček níž na seznamu důležitosti...
Jestli jste to dočetli do konce tak jste borci :D . tenhle článek je,ale dost důležity. nechtěla jsem aby byl tak dlouhy protože jsem věděla ,že to pak nikdo nebude číst,ale holt to nějak nevyšlo no :(
Takže prozatím bye. jednu novinku jsem přidala a ted jdu dokončovat design pro eli.Ještě se chci zeptat. má někdo z vás zítra volno ?

vaše Snapeova

Princ dvojí krve nominován v 5 kategoriích na MTV movie awards

30. března 2010 v 15:59 | snapeova |  HP 6-Articles
snapeova.blog.cz
Princ dvojí krve byla nominován v 5 kategoriích na  MTV Movie Awards pro rok 2010.Potenciální kandidáti jsou Daniel Radcliffe, Emma Watson a Tom Felton.Můžete hlasovat v následujících kategoriích:


Můžete si také vytvořit vlastní návrhy pro tyto kategorie . Hlasování končí 9. dubna. Slavnostní předání cen se bude konat v Los Angeles 6. června a bude odvysílán na MTV.

***
zdroj:snitchseeker.compřeklad a úpravy by:snapeova.blog.cz

20 nových fotek Cleménce z focení pro Cosmopolitan

29. března 2010 v 21:49 | snapeova |  Clémence Poésy-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Před pár dny jsem přidala dvě fotky Clémence,které byly z focení photoshootu pro Časopis Cosmopolitan.Nafotil je s Clémence fotograf Mark Pillai V sobotu se objevilo neuvěřitelných 20 nových fotek takže se teď na ně podíváme protože jsou vážně skvělé. Clémence je na nich úžasná ;-)
snapeova.blog.cz

Rupert na Jameson Empire Film Awards 2010

29. března 2010 v 21:09 | snapeova |  Rupert Grint-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Rupert Grint se včera večer zúčastnil Jameson Empire Film Awards, během níž předal ocenění za nejlepší Sci-Fi film pro Star Trek. Rupert Je na některých fotkách se Simonem Peggem ,který je jednou z hvězd filmu. Na pár vybraných fotografií se můžete podívat níže a zbytek můžete najít na snitchseeker.
snapeova.blog.cz

David Heyman o uvedení Relikvií ve 3D

29. března 2010 v 20:29 | snapeova |  HP 7-Articles
snapeova.blog.cz
Při příležitosti projektu 3D týden přináší MTV News nový rozhovor s Davidem Heymanem o připravovaných dvou filmech ze série Harry Potter.
Výkonný producent objasňuje zejména důvody, které vedly k únorovém rozhodnutí přinést Relikvie Smrti do kin v trojrozměrném formátu.

Emma na LONDON show ROOMS cocktail party s fanoušky

29. března 2010 v 17:00 | snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Jak všichni víme,Emma se zůčastnila LONDON show ROOMS cocktail party a já tu mám dvě nové fotky od jedné faninky.Na jedné fotce se Emma podepisuje a na další je se šťastnou faninkou :) (taky bych byla šťastná :D)
snapeova.blog.cz

22.3. 2010 - 28.3. 2010

29. března 2010 v 15:49 | snapeova |  návštěvnost
snapeova.blog.cz

Pondeli: 109
Utery: 80
Streda: 80
Ctvrtek: 92
Patek: 116
Sobota: 0→ 94
Nedele: 108


Celkem: 585→679

Ze soboty na neděli se měnil čas takže proto ta nula. bylo to i minule. když si ovšem najedete na svůj toplist tak tam je to normálně napsaný(alespon teda u mě) takže jsem to tam doplnila... moc děkuju.návštěvnost je moc krásná ;-)

Warwick propaguje svou knihu

29. března 2010 v 5:47 | snapeova |  Warwick Davis-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Warwick Davis dal předevčírem na svůj twitter fotku,kde propaguje svou novou knihu s názvem:
Size Matters Not. Fotka je vážně skvělá :)
snapeova.blog.cz
***
zdroj:twitter.com

nové fotky z příletu Emmy

28. března 2010 v 15:09 | snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Jak už víme z včerejšího článku,Emma se vrátila zpět do Anglie.v pátek (26.3) byla spatřena paparazzi na letišti Heatrow.Nyní tu máme pár nových fotek Emmy,která byla očividně dost vyčerpaná....
snapeova.blog.cz

Dvojčata na Harry Potter výstavě

28. března 2010 v 13:30 | snapeova |  James and Oliver Phelps-Articles
snapeova.blog.cz
Po Americe již delší dobu koluje výstava Harryho Pottera. V přírodovědném muzeu v Chicagu měla první zastávku téměř před rokem a zde setrvala přibližně půl roku. Nyní se všechny vzácnosti, které známe z filmů o mladém čaroději, přesouvají do přírodovědného centra v Ontariu, Kanadě. Již 8.dubna bude mít před otevřením tiskovou konferenci a právě na ní potvrdili účast dvojčata James a Oliver Phelpsovi.

Den na to bude výstava otevřená i pro veřejnost. Návštěvníci mají tak, jak i v Chicagu, možnost vidět všechny kostýmy použité v potterovkách, stejně tak i kulisy, rekvizity a jiné vzácnosti. Najfascinovanejším úlovkem výstavy pro fanoušky byl originál Ford Anglia, zachován několik let od natáčení Tajemné komnaty.

Výstava v Ontariu potrvá až do 22.srpna a následně se přesune na jiné místo.

Fanouškovská stránka SnitchSeeker, se konference pro novináře a některé z fanoušků zúčastní také, proto vám už dopředu slibuji fotografie dvojčat, jakož i další podrobnější informace.

***
zdroj:priori-incantatem.skpřeklad a úpravy by :snapeova.blog.cz


Nové video k HP parku

28. března 2010 v 10:20 | snapeova |  wizarding world of Harry Potter
Toto video obsahuje informace o zábavním parku,o zakázané cestě (Forbidden Journey)
Ve videu mluví i naši hlavní tři představitelé,Rupert,Emma a Dan. Ve videu můžeme zahlédnout i záběry z Brumbálovi pracovny a také záběry,které se před pár dny objevily jako pětice nových oficiálních fotek :)

***
zdroj:snitchseeker.comtext by:snapeova.blog.cz

Poslední den ve studiích

28. března 2010 v 6:32 | snapeova |  HP 7-Articles
Pro ty co nechodí na facebookovou stránku blogu : dnes jsem také na praxi takže tohle vše je zas přednastaveno a ode mě budou čerstvé články mezi 16:00-17:00 podle toho kdy se vrátím atd...přeji pěkný den ;-)
snapeova.blog.cz
Pátek, 26.březen 2010, byl posledním filmovým dnem, který štáb série Harry Potter filmů strávil ve studiích Pinewood. Informoval o tom prostřednictvím svého twitter účtu Matt Lewis (Neville Longbottom).

Ve studiích Pinewood v průběhu posledních několika let vyrostly kulisy k potterovkám, v těchto studiích operoval převážně second unit (druhá jednotka), čili štáb natáčející méně závažné části filmu - pod vedením režiséra druhé jednotky Stephena Woolfendena.

Matt Lewis:
"Dnes byl poslední natáčecí den ve studiích Pinewood.
Pan Stephen Woolfenden, náš brilantní režisér druhé jednotky, chce, abyste o tom věděli.
Právě jsme dotočili záběr, který jsme museli celý zvládnout na jeden pokus.
Bylo to dost nervy drásající. Měl jsem štěstí, štáb odvedl prvotřídní práci. V neděli se vracíme do studií Leavesden... " Ještě je před námi spousta práce. "

***
zdroj:priori-incantatem.skpřeklad a úpravy by:snapeova.blog.cz

Emma Watson zpátky ve Velké Británii

27. března 2010 v 16:59 | snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Tady jsou 4 fotky Emmy,které dokazují,že se Emma vrátila zpět do Velké Británie.
Bohužel nevím kde přesně jsou fotky foceny.Emma se pravděpodobně vrátila kvůli natáčení Relikvií. Dočetla jsem se totiž,že by se zítra měla vrátit na natáčení :)
snapeova.blog.cz

Clémence: Scany z Vogue UK

27. března 2010 v 14:00 | snapeova |  Clémence Poésy-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Tyhle Scany sem musím dát protože se mi prostě moc líbí ty fotky na nich :)
Clémence je prostě fakt krásná a fotogenická :)
snapeova.blog.cz

Ciaran Hinds o práci v relikviích

27. března 2010 v 12:00 | snapeova |  HP 7-Articles
snapeova.blog.cz
V novém interview se herec Ciaran Hinds pro veřejnost svěřil, jak se setkal s režisérem posledních dvou dílů Relikvií Smrti, Davidem Yatesem a o krátké spolupráci na své roli Aberfortha Brumbála, Albusova bratra.

"Jsem mladší bratr Brumbála, který měl odhadem asi tak 123 let, takže mně odhadují těch 115. Brumbál během příběhu zemřel, ale je tu mnoho impulsů z dávných dob, když jsme byli ještě děti (dobře, ne tak docela děti), které musí být nakonec odhaleny.
O tuto práci jsem byl požádán způsobem 'režisér se chce s tebou setkat, protože ví o tvé dobré práci a myslí si, že by si mohl vyhovovat této roli'. Tak jsme se tedy s Davidem setkali a řekl mi: 'Dávám ti tuto roli, bude to fungovat!'
Práce na mých pasážích trvala tak čtyři-pět dní, ale bylo to opravdu velmi náročné. "

***
zdroj:priori-incantatem.skpřeklad by:snapeova.blog.cz

Druhý Tariler k Cherrybomb

27. března 2010 v 10:00 | snapeova |  Ostaní filmy a projekty
A máme tady druhý trailer k Rupertově filmu Cherrybomb.který bude mít premiéru 23.dubna.
Krom toho byl také zveřejněn rozhovor s Rupertem a hercem Robem Sheehnem.

Kate Fleetwood obsazena do role Mary Cattermole v Relikviích smrti

27. března 2010 v 6:33 | snapeova |  HP 7-Articles
Musím dnes na praxi takže jsem si včera ušetřila pár článečků a nastavila je na dnešek aby tu něco bylo. doufám,že mi to rychle uteče. vrátím se buď v 15:00 nebo v 16:00 podle toho jak pojede bus.

Kate Fleetwood byla obsazena jako Mary Cattermole, manželka zaměstnance ministerstva kouzel ,údržbáře Rega Cattermolea (hraje Steffan Rhodri) v Relikviích smrti.
Seznam Herců hrajících v HP 7 se nám tedy rozrost o další jméno :)
Tři fotky Kate jsou k vidění níže.
snapeova.blog.cz

I am a member