Červen 2010

Nové promo fotky z LEGO HP roky 1-4

30. června 2010 v 20:59 | snapeova |  Harry Potter-obecně
Objevily se nové propagační obrázky z videohry Harry Potter LEGO roky 1-4 .Obrázky byly zveřejněny na E3 Expo . Na Fotografiích můžeme zahlédnout Dobbyho,Zlatoslala Lockharta se zrcátkem ( jak jinak :D),Trio se svými mazlíčky a Profesora Snapea s Quirellem.
Objevilo se i pár screenů ze hry. všechno najdete v celém článku.
snapeova.blog.cz

Nové fotky Ruperta z Wild Targed

30. června 2010 v 17:39 | snapeova |  Ostaní filmy a projekty
Bylo zveřejněno několik nových fotek z  filmu,kde hraje Rupert Grint a Bill Nighy. Jedná se samozřejmě o Krimi komedii Wild Targed . Na těchto fotkách je pouze Rupert,který hraje Tonyho.
Také se objevila informace,že MPAA dala Wild Targed PG-13rating kvůli násilí, lehkému sexuálnímu obsahu a vulgárním slovům.
snapeova.blog.cz

Oheň led a Růže→5.Vina s příchutí krve (první část)

30. června 2010 v 15:19 | Snapeova |  oheň,led a růže
snapeova.blog.cz

Plníme co jsme slíbily. Zde je první část mé kapitoly jako dárek za vysvědčení :) snad se vám bude líbit.

Pár keců ohledně prázdnin

30. června 2010 v 12:39 | snapeova |  Oznámení
snapeova.blog.cz
Nechtěla jsem psát ,žádný takový článek,ale nakonec jsem se rozhodla,že vás seznámím se svým prázdninovým plánem. Byla bych ráda kdyby si to má SB přečetla,ale samozřejmě nikoho nenutím...Nejdřív tedy přejdeme k vysvědčení. pochlubte se,jak jste dopadly :) já dneska úspěšně završila prvák a to se třemi trojkami,což si myslím,že je fajn. Já jsem spokojená :)
Mnoho z vás dnes bude mít rozlučky,tak dávejte pozor :D ta naše v minulém roce nedopadla úplně nejlíp. šli jsme do lesa a chytila nás bouřka jak blázen. nedaleko byla velikánská bouda,kde je uskladněná sůl,tak jsme se tam schovaly :D jeden spolužák to přehnal a měl otravu alkoholem. Dostal se z toho nakonec,ale zažily jsme si s ním krušné chvíle :D I další na tom nebyly moc dobře,ale tak to holt bývá :) Teď už teda konečně k těm prázdninám. Čtvrtek a pátek mám volno,ale od soboty do středy mám brigádu. Budu vstávat v 5 ráno a vracet se budu mezi 15:00-17:00,takže v těhle dnech budou novinky přibývat až k večeru a nebude jich moc,protože budu úplně vyřízená.. Pak mám týden klídek,to se pojedu asi podívat za babičkou na dva tři dny a pak zase týden brigády... Ke konci července tu týden vůbec nebudu,ale srpen už bych měla být jen doma s vyjímkou několika dní ke konci... Pojedu totiž k verče z Potterworldu společně s Eli z Lillylandu. moc se těším :) Jak plánujete prožít prázdiny vy? Pojedete nkam na dovolenou ?Od zítřka na vás také chystám velké věci,tak se nechte překvapit...Chtěla jsem také udělat zápis SB,ale asi si počkám do září :) Takže mějte prosím o prázdninách strpení. Asi moc obýhat nebudu,ale řekla bych,že nebudu jedinná. Každý chce mít trochu klid od PC atd.. :D Takže užívejte prázdniny lidičky a nebojte,blog zanedbávat určitě nebudu,jen tu asi nebude všechno hned...

Ty nejlepší prázdniny vám přeje vaše Snapeova

Video rozhovor s Billem Nighym o Triu a Relikviích Smrti

29. června 2010 v 19:49 | snapeova |  Bill Nighy-Videos
Herec Bill Nighy mluvil o práci s Danielem Radcliffem, Emmou Watson, a zejména s Rupertem Grintem v Harry Potter a Relikvie smrti, ve kterých hraje ministra kouzel Rufuse Brouska, a současně propaguje jeho a Rupertovu komedii,Wild Targed,která se do francouzských kin dostane  7. července (ve stejné době se bude film promítat i ve Velké Británii ).
Bill prozradil nějaké podrobnosti o natáčení spolu s triem, také řekl jak  se Harry Potter série výrazně liší od jiných filmových projektů, a o jednotě mezi herci a štábem, kteří se stali velkými přáteli, za 10 let natáčení. Video můžete shlédnout níže:

***
zdroj:snitchseeker.compřeklad a úpravy by:snapeova.blog.cz
video jsem si musela vyhledat na youtube. To co je na snitchseeker nejde vložit na blog

DVD k první části Relikvií 12.května 2011 ?

29. června 2010 v 16:59 | Snapeova |  HP 7-Articles
snapeova.blog.cz
Rozdělení knihy Harry Potter a Relikvie Smrti způsobilo nejen vytvoření dvou samostatných filmů (část I & II) a také vydání dvou různých DVD, jedno pro každou část. První část vejde celosvětově do kin 19. listopadu tohoto roku.
Důvěryhodný zdroj zpráv stránky Oclumência tvrdí ,že DVD verze filmu by se měla objevit na trhu 12. května 2011.To znamená, že film bude v prodeji až asi tak pět měsíců po jeho uvedení. Tato informace, je samozřejmě nepotvrzená,takže to berte určitě s rezervou.

***
zdroj:oclumencia.com.brpřeklad a úpravy by:snapeova.blog.cz


Část skladby ze soundtracku k Relikviím

29. června 2010 v 12:39 | snapeova |  HP 7-Articles
snapeova.blog.cz
Na oficiálních Argentinských stránkách pro Harry Potter a Relikvie Smrti část I. a II. byla zveřejněna část jedné skladby , která by měla být na soundtracku k Relikviím Smrti.
Můžete si ji poslechnout, kliknutím zde !

Je to zajímavé,ale nejsem si na 100% jistá,že se mi to líbí. úplně mi to nesedí,ale uvidíme,jak to nakonec bude všechno znít. Snad pro to Alexadera Desplata vybrali správně. Já měla stejně nejradši ty úžasné soundtracky od Hoopera (fénixův řád a princ dvojí krve)

***
zdroj:oclumencia.com.brpřeklad a úpravy by:snapeova.blog.cz

First teaser trailer for Harry Potter and the Deathly Hallows

29. června 2010 v 5:42 | snapeova |  HP 7-Videos
Panebože!! tak tohle asi nerozdýchám.U Merlinových vousů,to je dokonalost. Asi jsem právě začala milovat Davida Yatese,protože tohle je bezkonkurenční... Jestli tenhle rok bude mít nějaký film lepší trailer,tak snad sním celého testrála :D já to nemůžu ani popsat,mám  málem infarkt :D Odpouštím Warnerům,všechno to čekání a slibování... Za tohle jim musím odpustit úplně všechno... Nečekala bych,že nám hned nabídnou takových záběrů... Tentokrát půjdu na obě části Relikvií asi minimálně 5x i kdybych snad za to měla utratit našetřené peníze :D Tohle bude na plátně a ještě ke všemu ve 3D ten nejůžasnější zážitek.

Dnes v 01:00 byl zvežejněn námi velice dlouho očekávaný trailer a myslím,že čekání se rozhodně vyplatilo.Warneři nám rovnou nabízí trailer o délce 2 minuty a 30 sekund a nechá nás prohlédnout si opravdu úžasné záběry. Uvidíte například jak Harry přijde do lesa za Voldemortem a ten na něj vyšle avadu,Veldomorta,který rozkáže útok své armádě,uvidíme i scénu v tajemné komnatě,Gregoroviče,který couvá (nejspíše před voldemortem) do kouta uvnitř svého obchodu a Snape uvnitř hradu,který evidentně trpí.Je tam ještě spousta úžasných scén,tak to určitě shlédněte a myslím,že jen jednou to stačit nebude :D
Video najdete níže v HD rozlišení:


Krkavá voda

28. června 2010 v 22:59 | Snapeova a ♥♥Veronika ♥♥ |  oheň,led a růže
snapeova.blog.cz
:D Když jsem psala pátou kapitolu k naší povídce,tak jsem udělala překlep,kterého jsem si nevšimla. Všimla si toho až verča,když mi kapitolu opravovala. Opradu jí to pobavilo a mě taky :D místo krvavá voda jsem napsala krkavá voda. Hned mě napadl námět na kraťoučkou pohádku. Verče se nápad zalíbil a tak jsem tuhle naší kratičkou pohádku daly dohromady.... Co vzniko jen z pouhého překlepu si můžete přečíst v celém článku.. Aspoň vidíte,že my dokážem něco vymyslet snad na každou blbost :D

A upozorňuji ,že toto není součástí děje. Pohádka se jen vztahuje na to co se již stalo ( v poslední části 4.kapitoly)

 A mimochodem ,kdo netrpělivě očekává první část páté kapitoly,tak mám dobrou zprávu. Dočkáte se ve středu. Připravily jsme vám to s Verčou jako odměnu za vysvědčení :)

Čtyři další fotky z nového traileru

28. června 2010 v 18:09 | snapeova |  HP 7-Movie Stills
The Telagraph zveřejnil čtyři nové fotky z nového traileru na Relikvie smrti .
Můžeme vůbec poprvé vidět Gregorovitche v jeho obchodě s hůlkami, Poté  Rona ,který vzhlédl pravděpodobně do tváří fiktivního Harryho a Hermiony z medailonku, Bellatrix Lestrangeovou, a široký záběr na Harryho v Zapovězeném lese .
snapeova.blog.cz

21.6. 2010 - 27.6. 2010

28. června 2010 v 14:59 | snapeova |  návštěvnost
snapeova.blog.cz
Pondeli: 100
Utery: 87
Streda: 87
Ctvrtek: 103
Patek: 102
Sobota: 104
Nedele: 133

Celkem: 716

Opět překrásná,děkuju vám ♥

Exkluzivně:fotografie z traileru,který bude zveřejněn zítra

28. června 2010 v 10:59 | snapeova |  HP 7-Movie Stills
OMG!! já na to nemůžu říct nic jiného. To je naprosto úžasné a dokonalé. Takových měsíců čekání bez fotek a najednou takových úžasných novinek... Ty fotky jsou naprosto neskutečné. Závěrečná bitva bude fenomenální. Už se nemůžu traileru dočkat...

USA Today vydalo několik fotek z nového traileru na Harry Potter a Relikvie smrti ,který se objeví zítra.
Vidět můžeme úžasnou fotku,kde se odehrává bitva mezi Harrym a Voldemortem,Smrtijedy v čele se svým pánem,studenty prachající z Bradavic,Draka z Gringottovi banky,Voldemorta držícího Harryho,Hagrida s Harrym na Siriusově motorce a další...
snapeova.blog.cz

Emma při hře pozemního hokeje

27. června 2010 v 17:39 | snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Úplně náhodou sem narazila na tyto fotky a tak jsem si o tom zkusila zjistit více. Docela mě překvapilo,že mezi Emminy záliby patří i pozemní hokej.
Tyto fotky by s nějvětší pravděpodobností měly být z roku 2006 kdy se v Oxfordu konal nějaký hokejový festival. Opravdu netuším jestli jsem tyto informace správně pochopila,ale každopádně si prohlédněte fotky protože jsou vážně zajímavé :)
snapeova.blog.cz

New stills from wild Targed

27. června 2010 v 16:59 | snapeova |  Ostaní filmy a projekty
snapeova.blog.cz
***
zdroj:rupert-grint.us

Dva nové klipy z Wild Targed

27. června 2010 v 16:29 | snapeova |  Ostaní filmy a projekty
Objevily se dva nové videoklipy k filmu Wild Targed,kde hraje Rupert Grint (Ron Weasley) a Bill Nighy (Rufus Brousek). První videklip nám nebude až tak neznámý. Závěr tohoto klipu už jsme měly možnost vidět. V druhém klipu se odehrává poměrně vtipná automobilová honička :)

Emma se zůčastnila i třetího dne Glastonbury Festivalu

27. června 2010 v 12:59 | snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Jak už víme,ve Velké Británii se koná hudební Festival Glastonbury,kde se Emma společně s Georgem Craigem v pátek objevila na druhém dni. Včera(26.6) se ovšem opět s kamarádem Georgem (nebo možná přítelem) objevila na tomto festivalu znovu. I tentokrát zvolila zajímavé oblečení a velice jí to sluší :) 

V tomto článku na Snitchseeker si můžete úplně nakonci poslechnout co Emma řekla v rozhovoru pro BBC Radio 1 o spolupráci se skupinou One night only a o přátelství s Georgem Craigem.
Mimochodem,spekuluje se o tom,že Emma je s Georgem víc než jen kamarádka,ale znáte to... Nemůžeme si být jisti co je pravda a co ne,takže to ukáže až čas :) Každopádně,pokud by to byla pravda,tak jim to přeju ;)
Fotky,kterých je zatím jen pár najdete níže:
snapeova.blog.cz

Další fotky z Glastonbury Festival

27. června 2010 v 12:29 | snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Fotek z tohoto dne festivalu je mnoho,ale mě se zalíbilo několik novějších,tak je sem dávám. Můžeme třeba vidět,jak si Emma nechá udělat nalepovací tetování,které jí sluší a nebo jak fotografuje :)
snapeova.blog.cz

ABC Family odvysílá záběry z natáčení Relikvií

27. června 2010 v 11:59 | snapeova |  HP 7-Articles
snapeova.blog.cz
ABC Family má na programu  Harry Potter víkend od 8-11 července, kdy odvysílá
prvních pět filmů.

Nejdůležitější část, však je, že také bude vysílat neznámé rozhovory ze zákulisí a klipy
za scénou z Harry Potter a Relikvie smrti .

Pokud jsem také dobře pochopila tak mají v plánu pustit divákům i nejnovější trailer,
který se objeví 28.června (u nás 29. června v 1:00 ráno)

Jejich vysílací harmonogram najdete v celém článku:

4 nové stills fotografie k Une Piece Montee

27. června 2010 v 11:29 | snapeova |  Ostaní filmy a projekty
Objevily se 4 nové fotografie z filmu Une Piece Montee,kde hraje Clémence Poésy.
Fotografie najdete níže.
snapeova.blog.cz

Warwick Davis a Joshua Herdman se zúčastnily videoherního trhu k LEGO Harry Potter roky 1-4

26. června 2010 v 20:19 | snapeova |  Warwick Davis-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Herci Warwick Davis (filius Kratiknot a Griphook) a Joshua Herdman (Gregory Goyle) se v Londýně zůčastnily Zahájení LEGO Harry Potter roky1-4 videohry v Hamleys hračkářství.

Warwick na svém twitteru napsal jak hrál sám za sebe:"Hrál jsem sám se sebou ... v 'HP' Lego hře!Šel jsem do Gringottovi banky a tam byl bankovní pokladník! Pak jsem hrál za mě,když jsem šel  do trezoru."

Fotky dvojice si můžete prohlédnout níže.
snapeova.blog.cz

I am a member