Červenec 2010

Oheň led a Růže→5.Vina s příchutí krve (pátá část)

31. července 2010 v 19:59 | snapeova |  oheň,led a růže
snapeova.blog.cz
Kolem poledne vtrhli na ošetřovnu najednou Poberti. Přišli všichni čtyři a s nimi i Lily Evanesová. Přítomná trojice jen protočila oči a doufala, že si jich nebudou všímat. Sirius se hned rozeběhl k Elizabetině posteli se slovy: "Liz, zlatíčko, kdopak ti to udělal?" Políbil jí na zafáčované čelo a pohladil po vlasech, které nebyly pod obvazy taktéž viditelné. Samantha jen udělala znechucený úšklebek a snažila se na toho psa dál nedívat.

Tomovi 3 nové fotky

31. července 2010 v 11:59 | snapeova |  Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Fotograf Chris Floyd začátkém tohoto týdne nafotil v Londýně s Tomem Feltonem Photoshoot.
Stalo se tak kvůli novému projektu,který se jmenuje: Great Twitter Portrait Project.
Fotograf zveřejnil první tři fotografie Toma z jeho Photoshootu. Jsou pouze v černobílém provedení,najdete je níže.
snapeova.blog.cz

Nové video z natáčení videoklipu k písni Say You Don't Want It

31. července 2010 v 10:30 | snapeova |  Emma Watson-Videos
Jistě si pamatujete,že Emma se podílela na videoklipu k písni Say You Don't Want It od kapely One Night Only ,kde zpívá George Craig (model Burberry). Spolu s Georgem se objevila v naprosté většině videoklipu a není to tak dávno co byl oficiálně zveřejněn...
Kapela nyní vydala krátké,nové video za scénou,kde Emma a George mluví o tom jak byl videoklip inspirován tématem příběhu Lady a Tramp

***
zdroj:snitchseeker.com

Photoshoot Jamieho a Bonnie

31. července 2010 v 9:59 | Snapeova |  Jamie Campbell Bower-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
V noci se na internetu objevily Nové fotografie na ,kterých je Jamie Campbell Bower a Bonnie Wright,kteří spolu již nějakou dobu chodí.Před nějakým časem se objevila informace,že tento pár nafotí Photoshoot pro časopis Vanity Fair do srpnového vydání. Zatím není jisté zda jsou tyto fotky opravdu z Vanity Fair. Až se to dozvím,budu vás informovat. První fotografie se na snitchseekeru objevily hodinu po půlnoci (našeho času). Šlo o fotografii,kde jsou spolu a tři fotky Jamieho. Přes noc se objevily ještě dvě fotky Bonnie. Doufejme,že se ukáže více společných fotek.Fotky se opravdu povedly,ale nejlepší je ta,kde jsou spolu. Opravdu jim to společně moc sluší :)
snapeova.blog.cz

Daniel a Tom se zůčastní charitativní výstavy obrazů Lizzie Mary Cullen

31. července 2010 v 9:39 | snapeova |  Other Harry Potter Stars
 Říká se,že herci Daniel Radcliffe a Tom Felton se objeví na zahájení charitativní výstavy obrazů umělkyně Lizzie Mary Cullen letos v září. Peníze poputují organizaci The Big Issue(Britský sociální podnik,časopis a registrovaná charita),která pomáhá lidem bez domova v Británii vydělat legitimní příjem.

Očekává se ,že Tom Felton a Daniel Radcliffe se zúčastní výstavy a podpoří ženu, která pracovala na filmu, který z nich udělal mezinárodní hvězdy!

Cullenová prý pracovala na filmu Harry Potter a Princ Dvojí krve, kde se setkala s Danem a Tomem, jako asistentka produkce a část uměleckého oddělení.Pár jejích obrazů si můžete prohlédnout níže.

Lizzie dle informací nedávno dělala nějaké umělecké dílo pro Six Strings Productions , kteří budou Pomáhat s úpravami Tomovi hudby,někdy v tomto roce.

Výstava, pořádaná Emmanuelem Rayem v Londýnském West Endu, bude otevřena pro veřejnost od 9. do 25. září 2010.

Její obrazy jsou fakt krásné,má zvláštní styl,který se mi vážně moc líbí ;)
snapeova.blog.cz

Vše nej Joanne a Harry !!!!

31. července 2010 v 1:09 | snapeova |  Harry Potter-other
31.Července je velmi významné datum v roce. Narodila se slavná spisovatelka Joanne Kathlen Rowling,která určila stejný den narození i úžasné postavě ,kterou vytvořila. Dnes tedy slaví i Harry Potter(chlapec-který-přežil) Oba se nadále těší dobrému zdraví a své narozeniny jistě oslaví s Rodinou. Joanne dnes oslaví pěkných 45.let a Harry kulaté třicátiny ,tak jako včera Neville.Oběma přeji vše nejlepší a ještě spoustu úspěšně prožitých let :)
snapeova.blog.cz

Alan Rickman

30. července 2010 v 17:09 | Snapeova |  Alan Rickman
(všechny články)

(co o Alanovi ještě nevíte)

(Všemožné fotky a rozhovory)

(videa s Alanem)

(co se jinam nevešlo)

Warner Bros a Joanne Rowling Připravují večírek na rozloučenou v Leavesden Studios

30. července 2010 v 15:39 | snapeova |  HP 7-Articles
snapeova.blog.cz
Natáčení "Relikvií smrti - Část 2" oficiálně skončilo již minulý měsíc. Britský bulvární časopis The Sun tvrdí, že autorka J.K. Rowlingová se připojila k Warner Brothers, aby společně připravily velký večírek na rozloučenou pro štáb a herce.

Večírek by se měl uskutečnit v Leavesden Studiích, kde byla natočena velká část filmu a Prý už je jisté,že se zůčastní hlavní herecká trojice ( Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint) . Slavní fanoušci světově-proslulé série, jako je první dáma Spojených států Michelle Obamová, také budou na seznamu hostů.

Tuto informaci zatím považujte jen za fámu,protože nic nebylo oficiálně potvrzeno. Musíme počkat až to potvrdí Warner Bros,Joanne či nějaký spolehlivý zdroj.

***
zdroj:scarpotter.compřeklad a úpravy by:snapeova.blog.cz

Helena Bonham Carter

30. července 2010 v 15:09 | snapeova |  Helena Bonham Carter
snapeova.blog.cz
(všechny články)

(co o Helen ještě nevíte)

(Všemožné fotky a rozhovory)

(videa s Helen)

(co se jinam nevešlo)

Julie Walters

30. července 2010 v 12:09 | snapeova |  Julie Walters
snapeova.blog.cz
(všechny články)

(co o Julii ještě nevíte)

(Všemožné fotky a rozhovory)

(videa s Julií)

(co se jinam nevešlo)

Ralph Fiennes at the premiere of A-Team

30. července 2010 v 10:29 | snapeova |  Ralph Fiennes-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
27.Července se v Empire Leicester Square, v Londýně konala premiéra Filmu A-Team a objevil se na ní i Herec Ralph Fiennes (Lord Voldemort). Na několika fotkách je společně s Tomem Hollanderem.
snapeova.blog.cz

Vše nejlepší Frances de la Tour a Neville Longbottom !!!

30. července 2010 v 10:09 | snapeova |  Harry Potter-other
Už je to dlouho co jsem tady někomu přála k narozeninám. Většinou dám přednost novinkám a na tohle pak zapomenu,ale řekla bych,že je to chyba :) Zkusím se od teď polepšit a přát alespoň těm nejznámějším oslavencům. Když to neudělám tady tak snad aspoň na FB.
Dnes máme oslavence hned dva a to Frances de la Tour,která hraje Madame Olympu Maxim. Dnes slaví své už 66.narozeniny a nepostradatelná postava Neville Longbottom . Hraje ho herec Matthew Lewis a Neville dnes oslaví krásné Třicátiny :)
Oběma přeji vše nejlepší !!!
snapeova.blog.cz

Třímetrový Mozkomor v Ontariu

29. července 2010 v 21:10 | snapeova |  Harry Potter-other
Zní to trochu jako nadpis z novin že ? No na jednu stranu bohužel a na jednu bohudík,se v Ontariu opravdový mozkomor neobjevil a neděsil tisíce mudlů ,kteří by ani nemohly vidět co jim připomíná ty nejhorší zážitky v životě.:)

Pokud si ještě pamatujete,tak po Americe nyní koluje Harry Potter výstava a až do 22.srpna je v Přírodovědném centru v Kanadském Ontariu.V těchto dnech získala tato výstava skvělý přírustek v podobě Mozkomora měřícího 3 metry,který byl přivezen přímo z Leavesden studií a byl umístěn do části věnované temným silám.Podívat se na něj můžete níže.

Škoda,že nemám možnost,vidět ho naživo :)
snapeova.blog.cz
***
zdroj:priori-incantatem.sk a snitchseeker.com

Ultimate Edition v Česku

29. července 2010 v 17:19 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
snapeova.blog.cz
U svého SB jsem se dnes dozvěděla opravdu potěšující zprávu.

Podle informací od českého poskytovatele DVD FilmCity.cz se i my dočkáme poslední rozšířené verze, která je pojmenovaná jako ULTIMATE EDITION. Prý se dočkáme všech čtyřech filmů, o kterých se zatím ví,že budou v této edici vydány, ale vypadá to,vyjdou jen na DVD, majitelé Blu-ray mají teda alespoň prozatím smůlu! První dva díly v Ultimate Edition byly v mnoha zemích uvedeny do prodeje Už minulý rok v listopadu. Ještě Tento rok mají v Americe, (pravděpodobně v říjnu) vyjít další dva díly ,tedy Vězeň z Azkabanu a Ohnivý Pohár.U nás by jsme se jich měly dočkat také, sice později, ale i s českým dabingem a titulky! 24.listopadu.2010 mají v Česku vstoupit do prodeje první dva díly ,tedy Kámen mudrců a Tajemná komnata.15.prosince by pak měl vyjít třetí a čtvrtý díl.Jejich předprodejní cena na FilmCity je 629,-, ale běžná cena je 699,-! Tato informace je opravdu zvláštní a překvapivá jelikož distributol tvrdil,že u nás Ultimate Edition nevyjde.Všechny 4 díly už jsou i v předprodeji.

Všichni tedy teď máme jasno co si budeme přát k vánocům :D

***
zdroj:stupefy.blog.czúpravy by:snapeova.blog.cz

Rozhovor s Tomem o novém filmu a dalších věcech...

29. července 2010 v 15:49 | Snapeova |  Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
snapeova.blog.cz
Herec Tom Felton na Comic-Conu v San Diegu,který se konal uplynulý víkend poskytl novinářům několik rozhovorů. Access Hollywood nám přináší videorozhovor, kde Tom vyprávěl o své účasti na novém připravovaném projektu nazvaný Caesar: Rise of the Apes.Právě kvůli natáčení tohoto filmu se minulý víkend nacházel v Californii, a tak se i nečekaně objevil na Comic-Conu.Jeho role se bude jmenovat Dodge a nemá příliš daleko od charakteru Tomovi postavy Draca Malfoye v HP.I zde si zahraje nemilosrdného zločince.

Rovněž zmínil, jak byl pyšný na to, že měl tu čest pracovat na všech filmech o Harry Potterovi a ,že v budoucnu jistě plánuje všechny části ukázat svým vlastním dětem.S Danem Radcliffem se však dohodly, že do té doby se nebudou nikdy dívat na části, kde byly ještě malé děti (teenageři), neboť podle jejich vkusu tam působily otřesně.

Video celého rozhovoru s Tomem najdete zde.

 ***
zdroj:priori-incantatem.skpřeklad a úpravy by:snapeova.blog.cz

Nový rozhovor s Danem o jeho postavě Arthura Kippse

29. července 2010 v 14:39 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
snapeova.blog.cz
Nedávno jsme se dozvěděly, že Daniel Radcliffe si zahraje v paranormálním thrilleru Žena v černém (The Woman in Black) .
V novém rozhovoru Dan blíže vysvětlil, proč se vlastně rozhodl postavu právníka Arthura Kippse ztvárnit.Také poznamenal, že to bude oproti Harry Potterovi drastická změna.

"Prací se nejlépe zabavím během tohoto zvláštního období," říká Radcliffe o skončení natáčení Relikvií Smrti. "Vím, že je to to najduchaplnejší, co mi zůstalo, jinak bych se jen poflakovat kolem a říkal 'Och, jak mi všichni chybí .. . 'Takže mě těší, že je přede mnou další věc a další výzva. "

"Když jsem poprvé potkal Jamese Watkinse, našeho režiséra, citoval Stanleyho Kubricka.Řekl, že veškeré filmy o posmrtném životě a duších jsou přirozeně utešující, "říká." Myslím, že něco na tom bude a na náš příběh to sedí. I když je to horor a je strašidelný, je také o ztrátě a smutku.Četl jsem ho v letadle a nevím, co si o mně lidé kolem museli myslet." V kuse jsem sebou trhal a lapal po dechu. "

Tato role bude pro Radcliffa první zkouškou toho, zda zvládne film, ve kterém nebude mávat hůlkou a navíc se objeví téměř ve všech scénách. "Lidé mě obvykle viděli jen s brýlemi." To se však změní. "

Radcliffe poukázal na to, že v tomto filmu již není čarodějnickým sirotkem, ale dospělým mužem - otcem a to mu dává možnost udělat čáru za Harry Potterem. "Trochu se toho obávám.Ale je to výzva, vypadat jako mladý otec. Pokud to dokážu, myslím, že mě to úplně oddělí od Harryho, "řekl Radcilffe." Scénář je úžasný a postavy jsou tak jasné, že ten tlak diváků na mou odlišnost, kterou budou očekávat, není až tak velký, pokud víte co tím myslím." Jinak řečeno, když už se jednou lidé vžijí do toho působivého příběhu, přestanou - doufám - o mně přemýšlet. "

***
zdroj:priori-incantatem.skpřeklad a úpravy by:snapeova.blog.cz

Několik video rozhovorů s Mattem

29. července 2010 v 13:51 | Snapeova |  Matthew Lewis-Videos
Nedávno jsme se dozvěděly,že Matt byl požádán, aby se stal mediálním vyslancem pro soutěž BAFTA´s Young Game Designers. V prvním videu vysvětluje vše okolo této soutěže.
V celém článku jsou další dvě videa,kde Matt mluví na akci Comic Con (v Londýně) o Relikviích Smrti a svém novém,filmovém projektu s názvem Cukrárna.

Fotky z oslavy Danových narozenin

29. července 2010 v 12:09 | snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Jak již víme,daniel oslavil své 21.narozeniny. Podle informací je oslavil v ruském městě Petrohradu a kvůli tomu se nemohli zúčastnit Comic Conu. Níže máte několik fotek z oslavy.
Mezi fotkami je také jedna,která pochází z letiště.
snapeova.blog.cz

Emma Thompson získá hvězdu na chodníku slávy

28. července 2010 v 20:49 | snapeova |  Emma Thompson-Articles
snapeova.blog.cz
Herečka Emma Thompson ,která si v Potter filmech zahrála profesorku Sybilu Trelawneyovou , bude mít svou vlastní hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy a to od 6.srpna.
Emma Thompson se narodila v roce 1959 a studovala na Univerzitě Cambridge , začala svou kariéru v divadle a stala se herečkou, je také scénárista. Mezi mnohá ocenění jež získala během své kariéry, patří také dva Oscary za nejlepší herecký výkon ve filmu Howard's End a za nejlepší adaptovaný scénář k filmu Rozum a cit. Slavnostní předání cen se bude konat v přední části hospody Pig 'n Whistle na Hollywood Boulevard (Hollywoodský Bulvár), v Los Angeles, kde je chodník slávy.
Kromě Emmy, dostanou nově toto úžasné ocenění i herci: Hugh Laurie a Maggie Gyllenhaal.

Emmě moc gratuluji!!! Je to úžasný úspěch a skvělé ocenění její výborné práce.

***
zdroj:oclumencia.com.brpřeklad a úpravy by:snapeova.blog.cz

19.7. 2010 - 25.7. 2010

28. července 2010 v 19:09 | Snapeova |  návštěvnost
snapeova.blog.cz
Ahoj,zlatíčka moje. Konečně jsem se vám po týdnu vrátila. nakonec to docela i uteklo,v ,některých chvílých bych se nejradši hned otočila a jela domů,ale jinak to tam docela šlo... děkuju,že jste sem chodily a komentovaly. Od teď jsem zase zpátky v plné síle. Od zítřka jedeme na 100% :) dnes mě ještě nechte odpočinout,něco možná ještě přidám,ale uvidím a od zítra budu doplňovat starší novinky a přidávat nové,takže to tu konečně pořádně pojede :) taky by se hodilo vytvořit nějaký nový dess co ?  nemáte nějaké přání s kým bych ho měla udělat ? :)

Pondeli: 114
Utery: 132
Streda: 91
Ctvrtek: 99
Patek: 120
Sobota: 105

Nedele: 98

Celkem: 759

děkuju ♥

I am a member