Srpen 2010

Emma Watson

31. srpna 2010 v 14:07 | Snapeova |  Emma Watson
snapeova.blog.cz
(všechny články)

(co o Emmě ještě nevíte)

(Všemožné fotky a rozhovory)

(videa s Emmou)

(co se jinam nevešlo)

Bonnie Wright

31. srpna 2010 v 14:04 | Snapeova |  Bonnie Wright
snapeova.blog.cz
(všechny články)

(co o Bonnie ještě nevíte)

(Všemožné fotky a rozhovory)

(videa s Bonnie)

(co se jinam nevešlo)

David Thewlis

31. srpna 2010 v 14:02 | Snapeova |  David Thewlis
snapeova.blog.cz
(všechny články)

(co o Davidovi ještě nevíte)

(Všemožné fotky a rozhovory)

(videa s Davidem)

(co se jinam nevešlo)

James and Oliver Phelps

31. srpna 2010 v 14:00 | Snapeova |  James and Oliver Phelps
(všechny články)

(co o Jamesovi a Oliverovi ještě nevíte)

(Všemožné fotky a rozhovory)

(videa s Jamesem a Oliverem)

(co se jinam nevešlo)

Jessie Cave obsazena do muzikálu Breed

31. srpna 2010 v 12:09 | Snapeova |  Jessie Cave-Articles
snapeova.blog.cz
Objevila se infomace,že Herečka Jessie Cave,jež si v páté potterovce zahrála Levanduly Brownovou dostala roli v připravovaném muzikálu nazvaném Breed,který vypráví příběh o mladé dívce a problémech v rodině.Muzikál se bude hrát v divadle 503 v Londýně od 21.září do 16.října.Shrnutí muzikálu v němž si Jessie zahraje hlavní postavu Liv najdete zde.Brzy se snad objeví fotky či jiné novinky.

***
zdroj:snitchseeker.com

Evanna Lynch bude číst knihu "Foster" na BBC rádio

31. srpna 2010 v 11:49 | Snapeova |  Evanna Lynch-Articles
snapeova.blog.cz
Ode dneška až do 2. září, bude BBC Radio 4 FM vysílat čtení knihy "Foster", kterou napsala Claire Keagan, Tuto knihu bude v rádiu číst herečka Evanna Lynch,jež v HP filmech stvárňuje Lenku Láskorádovou.V každém z těchto tří dnů bude Evanna číst 15 minut a to vždy od 15:30

Kniha vypráví příběh o malé holce, jež musí žít s matkou a její rodinou na farmě na venkově v Irsku, aniž by věděla, kdy se vrátí domů. V cizím domě nakonec pozná teplo a náklonnost.Pomalu si začne zvyat a je šťastná.Pak ,ale odhalí jedno tajemství a náhle si uvědomí, jak křehká je její idyla.

Ti co nemají možnost poslouchat rádio by měly tyto patnáctiminutové relace nalézt po odvysílání online zde na iPlayer BBC po dobu jednoho týdne.

***
zdroj:snitchseeker.com a scarpotter.compřeklad a úpravy by:snapeova.blog.cz

Rowlingová darovala 10 milionů liber na výzkum léku k roztroušené skleróze

31. srpna 2010 v 11:19 | Snapeova |  J.K.Rowling
snapeova.blog.czBBC News před pár hodinami informovalo,že J.K.Rowlingová darovala štědrých 10 milionů liber(což by podle převodníku mělo být na české koruny:303 820 000.000) na Edinburgh Multiple Sclerosis centre (Edinburghské centrum roztroušené sklerózy).Autorka Harryho Pottera prohlásila,že tyto prostředky mají pomoci přilákat špičkové výzkumné pracovníky, aby hledali lék na MS (roztroušenou sklerózu).Rowlingové matka, Anne, zemřela na komplikace s onemocněním v roce 1990, nedlouho poté začala Joanne psát první knihu o Harry Potterovi, kámen mudrců.
The Anne Rowling Regenerative Neurology Clinic(Neurologická klinika věnovaná zesnulé matce),bude usilovat o to aby byla u pacientů jádrem výzkumného procesu.

***
zdroj:snitchseeker.com a bbc.co.ukpřeklad a úpravy by:snapeova.blog.cz

Nová fotka Harryho na Grimmauldově náměstí 12

31. srpna 2010 v 7:09 | Snapeova |  HP 7-Movie Stills
Včera k večeru byla na internetových stránkách MTV zveřejněna nová fotografie z první části Relikvií smrti.Jde o fotku,kde Harry stoupá po schodech domu číslo 12 na Grimmauldově náměstí jež mu odkázal Sirius Black.snapeova.blog.cz
***
zdroj:snitchseeker.com


Harry Potter a vězeň z Guantánama.

30. srpna 2010 v 17:39 | Snapeova |  Harry Potter-other
Harry Potter a vězeň z Guantánama. Tyhle dvě věci evidentně patří k sobě.Níže máte zajímavý článek o tom,že vězni si oblíbily populární ságu od Rowlingové,jež jim umožňuje,alespoň na nějakou dobu uniknout z Reality.
snapeova.blog.cz
Vězni v Guantánamu se stěží mají na co těšit - žádné návštěvy příbuzných, žádný výhled na propuštění za dobré chování, někdy ani ne na řádný soud, který by je vyslechl. Zbývá jim alespoň Harry Potter. Sice nenabízí útěk jako z fiktivního vězení v Azkabanu, ale přináší aspoň na pár dní únik z tristní reality.


Fotky z natáčení "Say You Don’t Want It"

30. srpna 2010 v 15:39 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
objevilo se poměrně dost nových fotek ze zákulisí natáčení klipu k písni "Say You Don't Want It" se skupinou One night only.Nejsou sice v nejlepší kvalitě,ale jsou úžasné :)
snapeova.blog.cz

Conrad Pope mluví o své účasti na vytváření soundtracku k HP 7 část I.

30. srpna 2010 v 15:09 | Snapeova |  HP 7-Articles
snapeova.blog.czSkladatel Conrad Pope před několika dny aktualizoval svůj oficiální Facebook a oznámil,že přijel za Alexandrem Desplatem,aby s ním spolupracoval na Soundtracku k první části poslední Potterovky.

Jsem v Londýně,kde začínám spolupracovat na tvorbě soundtracku k Harry Potter 7 společně se skvělým Alexandrem Desplatem.Usadil jsem se v pokoji sira Francise Goldshmidta (snad to píši správně)v jeho domě Portman Square.Těším se na svůj čtvrtý výlet s Harry Potterem.

Poté napsal další zprávu,kde vše více popsal.

Práce na novém soundtracku Alexandra Desplata pro příštího Pottera je velice vzrušující.
Hudba je úžasná a energická.Harry létá,bojuje a kouzlí.Vše je doplněno netradiční hudbou Desplata.Ti kteří milují melodii,harmonii a emoce z jeho soundtracků ve filmech budou nadšeni.Připomíná mi to staré časy.

***
zdroj:snitchseeker.compřeklad a úpravy by:snapeova.blog.cz

23.8. 2010 - 29.8. 2010

30. srpna 2010 v 10:49 | Snapeova |  návštěvnost
snapeova.blog.cz
Pondeli: 135
Utery: 98
Streda: 116
Ctvrtek: 125
Patek: 154
Sobota: 152
Nedele: 144

Celkem: 924

Děkuju moc,jste zlatý :) ♥
Řekla bych ,že tohle je poslední takto vysoká návštěvnost.Už jen dnešek,zítřek a začne škola.Pak to klesne tak na 50-70 deně ,jak bych to tak viděla. Minulý rok to tak teda bylo. Taky jsem o prázdninách měla více jak 100,nastala škola a bylo to v háji :D Ono se není co divit.
Tak ještě jednou děkuju za všechnu tu úžasnou prázdninovou návštěvost ;)

Fotky z Bangladeše+fotka z Photoshootu

29. srpna 2010 v 19:29 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
snapeova.blog.cz
Nyní tu mám pár fotek,jež se vztahují k předešlému článku.Zachycují totiž Emmu v Bangladeši.Některé fotky jste mohly zahlédnout i ve videu. A nakonec tu je ještě jedna fotka z Photoshootu pro People Tree,kterou jsem minule přehlédla.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

***
zdroj:snitchseeker.com

Video z Eminy cesty do Bangadeše

29. srpna 2010 v 15:59 | Snapeova |  Emma Watson-Videos
Už se objevilo i Video z Emminy cesty se značkou People Tree do Bangladeše. Ti z vás co chodí na Facebook mého blogu už ho mohly vidět,jelikož jsem ho tam vkládala před více jak hodinou.
Ve videu je několik záběrů a fotek z Emmina pobytu v Dhaka a Bajshahi ,městech Bangladeše.Emm si vyzkoušela každodení práci asi dvou stovek žen.Zkusila si šití,batikování,také sledovala jak probíhá tkaní a mnoho dalších věcí.V jedné místní škole se také stala na jeden den učitelkou Matematiky.Učila děti jednoduché sčítání a odčítání a také rozdala pár dárků.Následně jsou ve videu ukázky z nové  kolekce People Tree a několik záběrů z Focení Emmy a její nejnovější kolekce.

***
zdroj:watsonfan.ic.cz-text:vlastní

Nové promo fotky postaviček LEGO

29. srpna 2010 v 14:49 | Snapeova |  Harry Potter-other
A po delší době tu máme zase nové promo fotografie postaviček LEGO k připravované deskové hře.
Tentokrát jsou jen čtyři a jsou na nich:Bellatrix Lestrange,Lord Voldemort,Lenka Láskorádová a Severus Snape.
snapeova.blog.cz

Další Scany z časopisu ASOS

29. srpna 2010 v 13:29 | Snapeova |  Bonnie Wright-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
snapeova.blog.cz
Včera jsem zde zveřejňovala první scan z tohoto časopisu.Jednalo se o dvojstránku v nepříliš dobré kvalitě. Dnes se ovšem od někoho objevily velmi dobré scany. Můžeme vidět dvě fotky ze večerejška a další tři nové.Na jednom scanu je i rozhovor,který taktéž pro tento časopis Bonnie poskytla. Týká se jak jinak Relikvií Smrti a samozřejmě i jiných věcí.Pro ty jež umějí dobře anglicky a chtějí si rozhovor přečíst mám malé upozornění. V článku jsou dvě chyby.I přes to co se tam píše se na datumu premiéry druhé části Relikvií nic nemění a stále zůstává stanoveno na červenec 2011 a druhou chybou je,že Bonnie je zasnoubena s Jamiem Bowerem což není pravda.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

***
zdroj:snitchseeker.com

Oheň led a Růže→7.Strážní andělé a Lucifer (první část)

28. srpna 2010 v 19:59 | Snapeova |  oheň,led a růže
snapeova.blog.cz
Tak vás vítám u další kapitoly.Konečně jsem zas na řadě já a přicházím s pořádnou porcí.Myslím,že tato i ostatní části jsou poměrně dlouhé protože celkově kapitola čítá neuvěřitelných 11 stran :D tudíž je rozdělena na 6 částí.Takže si jí pěkně užijete :D Také si myslím,že se máte opravdu na co těšit. tahle část je jen začátkem.Pak se začnou dít velké věci.Až si přečtet všechny části určitě i pochopíte proč jsem kapitolu pojmenovala takto. A nakonec ještě jedno upozornění aby jste se nedivily.Tahle celá kapitola je o Sam Jak už jste mohly pochopit každá píšeme za jednu postavu.Já v této kapitole budu popisovat ty samé 3 dny co popisovala Veronika v 6.kapitole,ale pro změnu z pohledu Sam aby jste věděli co dělala ona a co se v těch dnech odehrálo u ní.Tudíž navazuji naprosto přesně tam,kde zkončila pátá kapitola :) přeji příjemné počtení :)

Rozhovor s Rupertem o Relikviích a herectví

28. srpna 2010 v 18:59 | Snapeova |  Rupert Grint-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
snapeova.blog.cz
Herec Rupert Grint se minulý víkend zúčastnil akce V Festival , kde poskytl rozhovory pro Metro a The Telegraph.Hovořil o ukončení natáčení Relikvií Smrti a práci, kterou by chtěl dělat dál.Rovněž odmítl ukázat své tělo na jevišti tak, jako jeho přítel Dan Radcliffe.Zmínil také, jaké suvenýry si odnesl z natáčení Harryho a podělil se s námi, na jakých hudebních nástrojích by se rád naučil hrát.

I am a member