Září 2010

Fotka Dobbyho z videohry

30. září 2010 v 19:39 | Snapeova |  HP 7-Other Photos
EA včera zveřejnilo novou fotografii ze hry k první části Relikvií. Je na ní Dobby,která se jak ve hře,tak ve filmu objeví poprvé od 2 dílu.Nadpis článku také zní:Dobby se vrací.Prý je také potvrzeno,že Toby Jones jenž mluví Dobbyho ve filmech ho namluví i v této hře,tak uvidíme.
Electronic Arts prozradilo,že Warner Bros jim zaslalo fotografie ostav a oni na jejich základě tvořily postavy do hry.V příštích týdnech se prý dočkáme i dalších fotek s dalšími postavami.
snapeova.blog.cz
***
zdroj:harrypotter.ea.com

Scany z časopisu Total Film

30. září 2010 v 19:19 | Snapeova |  HP 7-Other Photos
snapeova.blog.cz
Jak už jsem včera psala,dnes vyšlo listopadové číslo časopisu Total Film jehož hlavním tématem je jak uvnitř ,tak na obálce film Harry Potter a Relikvie Smrti.Nyní už máme k dispozici scany z tohoto čísla,kde je několik fotek,které už jsme měli tu čest vidět,ale něco nového se tam přeci jen našlo a to rovnou propagační fotky tria.Najdeme tam fotku sedícího  Harryho v oblečení jež měl v závěrečné bitvě a fotky Rona a Hermiony ve slavnostním oblečení ze svatby Billa a Fleur.
V časopise najdeme ještě jednu fotku a to další fotografii s Tomem Feltonem s krví na tváři.¨
V časopisu můžeme samozřejmě najít rozhovory s hlavním ereckým triem,kde převážně mluví o fyzicky namáhavých scénách což jsou většinou akční scény mezi něž můžeme řadit třeba útěk lesem před lapky.Tom Felton byl velice potěšen,že scény na Malfoy Manor dostaly tolik prostoru a David Yates s Davidem Heymanem mluvily s úctou o Ralphu Fiennesovi,který hraje Lorda Voldemorta.

První plakáty k Relikviím Smrti část 1.

29. září 2010 v 21:19 | Snapeova |  HP 7-posters and wallpapers
snapeova.blog.cz
Pokusím se napsat článek bez toho abych dělala úú áá a já nevím co ještě,stačí,že to dělám tady před počítačem a všichni na mě koukaj jak na blázna.Prostě tohle mi vyrazilo dech,musím si je rychle dát do mobilu a všude a design co jsem rozdělala nejspíš zůstane jak je a udělám jinný :D

Warner Bros dnes vydalo první tři oficiální plakáty k filmu Harry Potter a Relikvie Smrti část 1.
Jistě první byl plakát hořících bradavic,ale ten propagoval celé Relikvie,teda obě části. Tyto plakáty propagují pouze část první na níž se momentálně propagace soustředí,jelikož premiéra je za necelých 50 dní.Na plakátech rozhodně nenajdeme nápis Deathly Hallows,ale jen stručné HP 7 čímž se od všech předešlých dílů liší. Nepamatuji si,že by byl k nějakému z předešlých dílů plakát,kde by bylo třeba jen HP 3 apod.Každopádně Na plakátech jsou jak jinak : Harry Ron a Hermiona,špinaví v bojových pozicích. Harry a Hermiona jsou před budovami v Londýně a Ron před nějakou Elektrárnou. Ta se objevuje i na fotkách z videohry,tak by mě zajímalo,jakou ve filmu sehraje roli.Podle mě jsou to mnohem lepší plakáty než k jakémukoliv předešlému dílu,ale každý na to bude mít jinný názor.Plakáty by se brzy měly objevit i ve vyšší kvalitě,tak se těšte a doufejme,že se v brzé době objeví i plakáty s dalšími postavami :) Mimochodem na plakátech je napsáno NOWHERE IS SAFE což znamená nikde není bezpečno. Přeji dobrou noc :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

***
zdroj:snitchseeker.com

Tom na obálce Total Film

29. září 2010 v 16:40 | Snapeova |  Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
V pondělí jsem zveřejňovala tři verze obálek listopadového čísla časopisu Total Film na nichž byly:Harry,Ron a Hermiona. Total Film na svém twitteru včera však zveřejnil čtvrtou obálku,kde je Tom Felton s krví na tváři. Oproti těm třem verzí se tedy zásadně liší,jelikož nepředstavuje Toma jako jeho postavu Draca.Tato obálka se teaké nebude nacházet na časopisech ke koupi,tam budou jen ty tři první verze. Tuhle obálku si dle Toal Filmu prý můžete vytisknout a nalepit místo té,kterou na časopise budete mít po zakoupení (tedy s někým z tria) Časopis by měl vyjít již zítra,tak snad se brzy objeví nějaké ty Scany. Mimochodem před časem jsem zveřejňovala fotku Toma z nějakého focení,ale až teď je jasné,že to bylo z focení právě na tuto obálku,fotka je zde.pokud by jste si nepamatovali o kterou jde.
snapeova.blog.cz
***
zdroj:snitchseeker.com a feltbeats.com

První fotka Daniela z natáčení filmu Žena v černém

28. září 2010 v 9:39 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Opravdu poměrně brzy zde máme první fotku z natáčení Danielova nového filmu,thrilleru The Woman in Black,kde hraje advokáta Arthura Kippse.Pokud vím,tak natáčení mělo započít 26.září a tato fotografie se objevila již včera večer.Každopádně se mi fotka moc líbí. Danielovi to tam vážně děsně sluší,což u něj říkám hodně zřídka. Určitě chci tenhle film vidět,tak doufám,že se dostne i do našich kin,případně alespoň na DVD.
snapeova.blog.cz

Desítky nových fotek z Relikvií

28. září 2010 v 9:19 | Snapeova |  HP 7-Other Photos
snapeova.blog.cz
Na stránkách Zazzle se objevila velice zajímavá informace o tom,že k Relikviím smrti bude vyrobeno mnoho různých věcí (tašky,trička,podložky na myš atd..).S tím bylo propuštěno téměř 60 obrázků na niž je mnoho dosud neviděných fotek z filmu a propagačních fotek,všech možných postav.Takže vidět můžete samozřejmě mnoho obrázků s triem,poté následují důležité i méně důležité postavy například:Kingsley pastorek,červíček,Gregorovič,Bill Weasley,Draco,Lucius a Narcissa Malfoyovi,Bathyldu,Bellatrix,Freda a George,Hagrida,Lenku atd...
Naprosto nejvíce jsem si oblíbila obrázek na němž je Xeno a Lenka při tanci. Je úžasný a vtipný,takže ho vkládám jako úvodní a ostatní najdete v článku v miniaturách.

3 nové fotky ze hry

28. září 2010 v 8:59 | Snapeova |  HP 7-Other Photos
Dnes se objevily tři nové obrázky ze hry pro Nintendo Wii.První fotka ukazuje Lapku,který vysílá kouzlo na ministerstvu,další Harryho v ulici bojujícícho se smrtijedem a lapkou a na poslední je Harry vysílající kouzlo v blízkosti elektrárny.
snapeova.blog.cz

HP 7 v časopise Total Film

27. září 2010 v 20:59 | Snapeova |  HP 7-Other Photos
Dnes byly zveřejněny tři verze obálek zahraničního filmového časopisu Total Film.
První obálka je v provedení do oranžova a je na ní Harry jež v ruce třímá Godrickův meč,Na druhé,jež je do zelené barvy můžeme vidět Rona v obleku,který měl na svatbě Billa a Fleur.
Poslední obálka je do mé oblíbené,fialové barvy a je na ní Hermiona s hůlkou.
Všechny obálky jsou úžasné,koupila bych si všechny tři časopisy,každý s jinou verzí kdyby to bylo možné,ale k nám se bohužel asi nedostane  :( Je jistě bez pochyby ,že čtenáři se v časopise dočkají nějakého toho článku na téma Relikvií a možná i dalších fotek. Doufám jen,že promo fotky použité na obálkách se brzy objeví oficiálně.Až se objeví scany,hned je sem vložím.
snapeova.blog.cz

První videa z Ultimate Edition HP 3 a 4

27. září 2010 v 13:59 | Snapeova |  HP 3-Videos
Warner Bros před pár dny vydalo první dvě videa tzv. za scénou,která patří do Ultimate Edition  třetího a čtvrtého dílu jež vyjdou již za necelý měsíc. První video (HP 3) je o Mozkomorech a jejich zrodu,ve videu budou mluvit:Rupert Grint,Daniel Radcliffe, David Yates a Michael Goldenberg.
Druhé video (HP 4) je o nahrávání skladby Potter Walz do Ohnivého Poháru ve studiu Abbey Road.

20.9. 2010 - 26.9. 2010

27. září 2010 v 13:50 | Snapeova |  návštěvnost
snapeova.blog.cz
Pondeli: 116
Utery: 111
Streda: 125
Ctvrtek: 130
Patek: 125
Sobota: 166
Nedele: 175

Celkem: 948

děkuju moc,hlavně ten víkend je krásnej :)

Rupert Grint attends Singapore F1 Grand Prix

27. září 2010 v 10:16 | Snapeova |  Rupert Grint-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Včera 26.září se konal noční závod formule 1 v ulicích Singapuru.Tento závod vyhrál Fernando Alonso.Tohoto závodu se účastnil Potter herec Rupert Grint (Ronald Weasley) a nyní máme k dispozici jeho fotky společně se závodníky stáje Sauber :Nickem Heidfeldem a Kamui Kobayashim.
snapeova.blog.cz

J.K.Rowling v Show Oprah Winfrey

27. září 2010 v 9:29 | Snapeova |  J.K.Rowling
snapeova.blog.cz
Na webových stránkách WSOCTV bylo před pár dny oznámeno, že naše oblíbená autorka J.K.Rowling se zúčastní proslulé televizní show Oprah Winfrey .Show by se měla vysílat v pátek 1. října a natáčela se ve skotsku.Předevčírem byla aktualizována oficiální stránka Oprah Winfrey,objevila se informace o datumu vysílání a,že se tak stane na stanici ABC. Také bylo zveřejněno několik prvních fotek z show.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

***
zdroj:snitchseeker.com a bloghogwarts.com

Dvě nové fotky Emmy z Brownou + informace o její možné nové roli

26. září 2010 v 13:39 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Podle informací různých stránek jsou to fotografie pocházející z dneška.Paparazzi zastihly Emmu,když si šla zasportovat někam blízko Brownovy univerzity spolu s dalšími lidmi.
Fotky jsou zatím jen dvě. brzy se doufám objeví další.

V tomto článku bych vám ještě ráda zdělila,že se objevily informace o Emmině nové roli,ovšem jestli jí na 100% dostala si nejsem jistá. Pro jistotu tomu nevřte. Třeba se objeví nakonec informace,že to byla fáma. Kažždopádně by se mělo jednat o film  My Week with Marilyn

Film by se měl být podle pravdivého příběhu režiséra a herce Lawence Oliviera a Marylin Monroe, kteří spolu v roce 1957 natáčeli film The Prince and the Showgirl.
Emma by dle všeho mělka dostat postavu kostymérky Lucy jež pracuje v zákulisí při natáčení zmiňovaného snímku.Nejedná se o velkou roli a nebude potřeba aby Emma na natáčení strávila více než pár dní,tudíž by nemělo být těžké skloubit to se školou.Toto natáčení by mělo začít ve studiích Pinewood a to již 4.října tohoto roku.Mimochodem i v tomto filmu se dočkame ještě dalšího Potter herce a to Kennetha Branagha (Zlatoslav Lockhart),který by se zde měl objevit jako Sir Lawrence Olivier.
snapeova.blog.cz

Conrad Pope odhaluje nové detaily o soundtracku k první části Relikvií Smrti

26. září 2010 v 13:09 | Snapeova |  HP 7-Articles
snapeova.blog.cz
Koncem srpna jsme se dozvěděli,že skvělý skladatel Conrad Pope pracuje spolu s Alexandrem Desplatem při vytváření soundtracku k první části poslední filmové adaptace Potter ságy.Jeho podíl je konkrétně v orchestraci.Conrad aktualizoval svou Facebook stránku a prozradil něco nového ohledně velmi očekávaného soundtracku.

"Právě jsem dokončil první týden nahrávání soundtracku s London Symphony Orchestr a Alexandrem Desplatem pro HP7.Harry Potter nyní okupuje můj hudební vesmír.Alexandre napsal okouzlující skladby a to například pro Xena Láskoráda nebo Dobbyho.Emotivní hudba dosáhne vrcholu při skladbě týkající se Rona v lese, kde se poezie Alexandra Desplata přeměňuje v emoce."

Podle toho co všude možně čtu to vypadá,že soundtrack bude stát za to,ale uvidíme. Musíme počkat až se objeví první ukázky :)

***
zdroj:bloghogwarts.com

Evanna na irské premiéře filmu Of the Town

26. září 2010 v 11:39 | Snapeova |  Evanna Lynch-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Herečka Evanna Lynch,která se před nějakou dobou stala z blondýnky rusovláskou (jak už někteří vědí) se zůčastnila irské premiéry dramatu Of the Town.Fotek je zatím málo,ale doufejme,že se brzy objeví další.Tato premiéra se konala 20.září 2010.Rozhodně jí to sluší,je pěkně oblečená,ale mě k ní tahle barva prostě nesedí. Nemůžu se s tím smířit podobně jako s Emminou proměnou,ale časem se to taky podá.
snapeova.blog.cz

Jména a fotky tří dětí obsazených do epilogu

26. září 2010 v 11:09 | Snapeova |  HP 7-Articles
snapeova.blog.cz
V květnu se na nádraží Kings Cross natáčela jedna z nejvíce očekávaných scén a to Epilog po 16 letech,kdy dospělí Ginny s Harrym a Hermiona s Ronem vyprovázejí své děti na vlak do Bradavic.
Samozřejmě nesmíme opemenout i Draca Malfoy a jeho ženu Astorii Malfoyovou.Ovšem jejich syna Scorpiuse se dnešní článek netýká. Dnes se budeme zabývat dvěma chlapci Potterů a synem Weasleyů.Dnes totiž byly zveřejněny jejich jména i fotografie.Nyní si je tedy představíme↓↓↓

Oheň led a Růže→7.Strážní andělé a Lucifer (čtvrtá část)

25. září 2010 v 22:43 | Snapeova |  oheň,led a růže
snapeova.blog.cz
Když konečně přišla ošetřovatelka a za ní Draco, tak se Severusovi trochu ulevilo. Byl netrpělivý, měl příliš velké obavy, že by Sam mohla mít vnitřní krvácení. Nevěděl, co všechno s ní ten kretén prováděl. "Pro Merlina!" zhrozila se ošetřovatelka.

Tom na výstavě Lizzie Mary Cullen

25. září 2010 v 11:39 | Snapeova |  Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Tak nakonec se Tom Felton účastnil výstavy jež se před ním zůčastnil i Daniel Radcliffe.Stalo se tak přibližne 23.9 a k dispozici máme několik fotek Toma i s umělkyní.
snapeova.blog.cz

Spousta nových fotek z kalendáře na rok 2011

25. září 2010 v 9:09 | Snapeova |  HP 7-Movie Stills
Dnes se objevilo více než 20 nových ,pravděpodobně nascanovaných fotografií z nástěného kalendáře na rok 2011.Je na nich pár fotek,které již známe a mnoho nových.
Je na nich Hermiona v lese (pěkně oblečená :D),Několik fotek Harryho a Hermiony ze hřbitova,kde můžeme vidět i znak Relikvií smrti,Harryho,hrjícího si se zdědeěnou zlatonkou,Bathyldu se svíčkou v ruce,nejspíše v ulicích Godrickova dolu a pak různé další fotky,kde je především trioa také lapkové.
snapeova.blog.cz


Nové video z cesty do Bangladéše

24. září 2010 v 14:19 | Snapeova |  Emma Watson-Videos
Značka People Tree zveřejnila nové video s Emmou ohledně její cesty do Bangladéše,kterou podnikla toto léto.Toto video má téměř 10 minut a Emmu v něm zpovídá Safia Minney.


***
zdroj:snitchseeker.com a watsonfan.ic.cz

I am a member