Listopad 2010

Freddie na slavnostním rozsvícení stromu

30. listopadu 2010 v 22:53 | Snapeova |  Fredie Stroma-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Kromě toho,že se Freddie zůčastnil premiéry své nové hry,tak se s kolegy ze hry zůčastnil začátkem měsíce slavnostního rozsvícení stromku na Americana at brand.
snapeova.blog.cz

Freddie Stroma-Cinderella:opening night

30. listopadu 2010 v 21:29 | Snapeova |  Fredie Stroma-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Freddie se 27.listopadu spolus kolegyní Veronicou Dunne a dalšími kolegy zůčastnil premiéry své nové hry popelka v Severním Hollywoodu v Kalifornii.Hra se hraje až do 19.prosince na prknech britského divadla El Portal.
snapeova.blog.cz

Nová fotka + otázky pro Emmu a její odpovědi

30. listopadu 2010 v 19:49 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Na webu časopisu Time byl zveřejněný článek,kde je 10 otázek pro Emmu Watson od různých lidí a její odpovědi na ně. Některé jsem vám přeložila a najdete je v celém článku a všechny si můžete přečíst zde. U článku byla také nová,malá fotka,která by měla být focena fotografem jménem:Joseph Lin Chi
snapeova.blog.cz

Freddie na BAFTA Britannia awards

30. listopadu 2010 v 19:19 | Snapeova |  Fredie Stroma-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
4.listopadu se Freddie zůčastnil předávání cen BAFTA Los Angeles Britannia awards a to společně s Veronicou Dunne.Předávání se konalo v Hyatt Regency Century Plaza v Century City.Kalifornie.
snapeova.blog.cz

Dvě nové fotografie Rupa

30. listopadu 2010 v 18:29 | Snapeova |  Rupert Grint-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Zveřejněny byly dvě nové fotky s Rupertem jedna pochází z photoshootu pro Sunday Times a ta druhá je z photoshootu pro časopis Disorder.
snapeova.blog.cz

James and Oliver-Thames Hospicecare 5km charity Santa Run

30. listopadu 2010 v 17:19 | Snapeova |  James and Oliver Phelps-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
V neděli 28.listopadu,se dvojčata James s Oliverem zůčastnily charitativního Santovského běhu Swinley lesem.Běželo se 5 kilometrů a dvojčata samozřejmě běžela kvůli získání peněz na charitu.Každý zůčastněný dostal oblek santy,medaily a pytel dobrot.James se ve svém obleku vyfotil,ale Oliver bohužel ne.Na webu Thames Hospicecare byly také zveřejněny dvě nové fotografie dvojčat,které jsou však bohužel jen malé.Na všechny fotky se můžete podívat níže.
snapeova.blog.cz

Bonnie v Total Filmu

30. listopadu 2010 v 16:59 | Snapeova |  Bonnie Wright-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Konečně se Bonnie zase někde objevila. Tentokrát tu mám scan z nového vydání indonéského Total Filmu a vydět můžeme opět novou fotku.To by mě zajímalo,kolik photoshootů HP hvězdy při propagaci nafotily,když se stále objevují nové a nové fotky.Bonnie je na téhle fotce moc krásná.
snapeova.blog.cz
***
zdroj:bonniewrightonline.com

Photoshoot pro časopis Wonderland+2scany

29. listopadu 2010 v 20:59 | Snapeova |  Clémence Poésy-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Clémence pravděpodobně někdy v nedávné době nafotila nový a úplně skvělý photoshoot.Objevilo se sedm fotek ,ale žádné informace jsem nikde nenašla,pak jsem se koukla na nové scany z časopisu Wonderland a zjistila,jsem,že tam má Clémence stejné oblečení,jako na jedné z fotek,takže záhada vyřešena,jde o photoshoot nafocený pro tento časopis a je fakt povedený.Jen myslím,že Clémence více sluší světlejší vlasy.
snapeova.blog.cz

Dvě nové fotky Toma pro La Times

29. listopadu 2010 v 18:59 | Snapeova |  Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Včera jsem zveřejňovala novinovou verzi časopisu La Times,kde byl článek a nová fotka Toma.Nyní La Times na svém webu zveřejnilo dvě další fotky a tentokrát jsou v dobré kvalitě,jelikož nejsou jen v podobě scanů .Doufám,že ta první fotografie se brzy také objeví na internetu. Tento photoshoot nafotil Ricardo DeAratanha.
snapeova.blog.cz


Emma nechápe parfémy slavných

29. listopadu 2010 v 18:39 | Snapeova |  Emma Watson-Articles
snapeova.blog.cz
Emma Watson se kromě herectví snaží prosadit také v módním průmyslu. Podporuje fair-trade a ekologické oblečení a podle vlastních slov ji to nesmírně baví. Rozhodně ale nebude kvůli své slávě vyvíjet parfém vlastního jména. Trend posledního desetiletí, kdy má každá druhá zpěvačka či herečka vlastní parfém, vůbec nechápe. Sama totiž považuje za důležitou osobní vůni a nechce vonět stejně jako jiní lidé.

"Nedokážu pochopit tady to šílenství s parfémy. Proč by měl člověk chtít vonět jako nějaká jiná osoba? Copak nechcete vonět sami sebou?" diví se Emma.

Ochotně již před nějakou dobou přijala kontrakt společnosti Burberry, v jehož rámci propaguje oblečení a doplňky věhlasného módního domu.

"Miluju to a budu i nadále pracovat v módním průmyslu. Velmi mě zajímá teď především etická móda, chci to trochu změnit, je to pěkné, že můžu něčím přispět," tvrdí herečka.

***
zdroj:osobnosti.cz

Matt Lewis-BAFTA Children's awards 2010

29. listopadu 2010 v 17:49 | Snapeova |  Matthew Lewis-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Včera večer Matt navštívil předávání dětských cen BAFTA,kde vyhlásil výherce soutěže pro děti od 11 do 16 let,jež měli vymyslet oiginální videohru.O tom,že Matt se stal mediálním vyslancem této soutěže,jsem vás informovala v červenci a článek si můžete přečíst zde.První fotky Matta z předávání cen EA Britské akademie pro děti můžete prohlížet níže.Mimochodem stránka Snitchseeker byla na této akci a zjistila,že Matt se také vrací na natáčení kvůli znovu natočení nějakých scén,ale on sám zatím neví o jaké jde.Také nyní víme,že Matt by si měl zahrát ve filmu podle knihy Agathy Christie a ,že jeho film cukrárna bude mít premiéru 5.prosince na Hailfax Film Festival.
snapeova.blog.cz

Více než 600 milionů dolarů za necelé dva týdny

29. listopadu 2010 v 17:19 | Snapeova |  HP 7-Articles
snapeova.blog.cz
My i většina dalších zemí,za sebou již máme druhý víkend promítání filmu  Harry Potter a Dary Smrti I v kinech. Objevily se nové informace o tržbách dlouho očekávaného filmu a myslím,že jsou velmi uspokojivé.Nejnovější Potterovka kralovala americkým kinám i během týdne díkůvzdání, přičemž její tržby se v zámoří zastavili přibližně na hranici 220 miliónů dolarů. Kina ze zbytku světa, včetně Evropy, hlásí aktuální celkové tržby 389 milionů dolarů. Celosvětově se tržby sedmého dílu tedy vyšplhaly na 609,5 milionů amerických dolarů. Průběžně jsou Relikvie Smrti I jedničkou v návštěvnosti téměř ve všech zemích světa. Absolutní jedničkou za dva týdny jsou například ve Velké Británii, Německu, Francii ale i u nás v Česku. Pokud budou příjmy stále,tak pěkně stoupat můžou Relikvie překročit i hranici 900 milionů dolarů (nejlepší by bylo,kdyby film dosáhl jedné miliardy :)) což je velmi velké číslo na film,který není ve 3D

***
zdroj:priori-incantatem.sk a oclumencia.com.br

22.11. 2010 - 28.11. 2010

29. listopadu 2010 v 16:19 | Snapeova |  návštěvnost
snapeova.blog.cz
Pondeli: 204
Utery: 191
Streda: 203
Ctvrtek: 190
Patek: 196
Sobota: 241
Nedele: 270

Celkem: 1495

Napětí kolem první části Relikvií už opadlo,ale i přes to zůstává návštěvnost stále krásná,děkuji :)

Daniel v časopise Big Fish

28. listopadu 2010 v 20:59 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Objevilo se nové vydání Řeckého časopisu Big Fish na jehož obálce a i uvnitř je Daniel. Myslím,že fotky nejsou nové,že už jsem je viděla,ale rozhodně si tím nemohu být jistá,každopádně pokud máte zájem,tak scany jsou níže :)
snapeova.blog.cz

Tom Felton v Show George Lopeze

28. listopadu 2010 v 19:19 | Snapeova |  Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
snapeova.blog.cz
V pondělí (22.listopadu) se Tom zůčastnil televizní show George Lopeze.Tom s Georgem mluvil o spoustě věcí ,mezi nimi samozřejmě o HP nebo také o flirtování se ženami a mimo jinné také předvedl své golfové dovednosti.Po pronikavém křiku, který pozdravil Toma, když šel na pódium, George Lopez poznamenal, že nikdy předtím neměl hosta, který by vyvolal tak obrovské reakce davu. k dispozici máme bohužel jen dvě fotky a dvě videa.

Nová fotka z photoshootu pro Tatler

28. listopadu 2010 v 18:09 | Snapeova |  Clémence Poésy-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Cleménce začátkem tohoto čoku nafotila jeden z těch nejlepších photoshootů pro časopis Tatler. Fotografie se objevily tuším v Dubnovém čísle tohoto časopisu a začátkem června se objevily oficiálně. Připomenout si je můžete zde.Nyní se objevila nová fotografie,která je poměrně dost odlišná od těch ostatních.
snapeova.blog.cz
***
zdroj:clemence-poesy.org

Daniel na letišti Heathrow (16.11.2010)

28. listopadu 2010 v 17:29 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Hned druhý den po premiéře v New Yorku se Daniel vrátil do rodné Anglie a Paparazzi ho zastihly vyčerpaného po příletu na Londýnském letiště Heathrow.Našla jsem z jeho příletu několik fotek na,které se můžete níže podívat.
snapeova.blog.cz

Paris Fashion Week-Spring/Summer 2011

28. listopadu 2010 v 16:49 | Snapeova |  Clémence Poésy-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Pokud jsem to správně pochytila,tak tato akce se konala 6 října 2010. jde o každoroční serii módních týdnů,které se konaly v Miláně, Paříži, Londýně a New Yorku.Právě Pařížského týdne módy se zůčastnila Clémence v moc hezké bílé halence s černou sukní.Tyto módní týdny představily nové módní kolekce na období jaro/léto 2011. Clémence seděla vedle Keiry Knightley a je s ní na několika fotkách.
snapeova.blog.cz

Rupert Grint v X factoru

28. listopadu 2010 v 16:19 | Snapeova |  Rupert Grint-Videos
Stejně jako Tom Felton na začátku tohoto měsíce, byl herec Rupert Grint hostem diskuse v nejnovější epizodě  pěvecké soutěže X Factor ,jež je vysílána na ITV. Rupert byl pozván, spolu s herci Dannym Dyerem a Jamesem Cordenem.


Scany z časopisu One

28. listopadu 2010 v 15:29 | Snapeova |  HP 7-Other Photos
Časopis One se dočkal zvláštního Potterovského vydání a tak tady pro vás mám velkou kupu scanů z tohoto časopisu. Vše je pro nás už asi známá věc a to jak ohledně rozhovorů ,tak ohledně fotek,ale fotografie Draca,kterou jsem zvolila jako úvodní mi přijde nová,ovšem mohu se samozřejmě mýlit,nejsem si totiž úplně jistá,ale myslím,že tato ještě zveřejněna nebyla.
snapeova.blog.cz

I am a member