Leden 2011

Další studiová promo fotka Hermiony v červených šatech

31. ledna 2011 v 19:42 | Snapeova |  HP 7-Promotional Photos
Tohle je normálně rozmazlování,každý den nějaká promo fotka. Nemohlo by to tak být až do konce mého života ? :D níže můžete spatřit další studiovou propagační fotku s Hermionou v jejích úžasných červených šatech co měla na svatbě.
snapeova.blog.cz

Několik Potter herců a John Williams darovali obrázky na National Doodle Day 2011

31. ledna 2011 v 14:49 | Snapeova |  Other Harry Potter Stars
Několik Harry Potter herců přispělo svým obrázkem na National Doodle day 2011 (což bych volně přeložila jako národní den kresby 2011). výnosy z tohoto dne půjdou na charitu epilepsy action,která se zaměřuje na výzkum epilepsie a advokacie.

Herci David Bradley (Argus Filch), Jessie Cave (Levandule Brownová), Michael Gambon (Albus Brumbál), Natalia Tena (Nymfadora Tonksová), Robbie Coltrane (Rubeus Hagrid), Sean Biggerstaff (Oliver Wood) a Zoe Wanamaker (Madam Hoochová) , stejně jako skladatel Jhn Williams (Harry Potter a Kámen mudrců, Tajemná komnata, a vězeň z Azkabanu) přispěly svými obrázky, které budou vydraženy v pátek 11.02.2011.

V celém článku najdete všechny kresby.David Bradley nakreslil Filche a jeho kočku Paní Norisovou.John Williams prý namaloval noty k titulní hudbě star wars. Sean ke svému obrátku řekl:"Pod hvězdami je jen jedna rodina" Nejvíce se mi líbí kresba Robbieho,který umí krásně kreslit :)

David Bradley
snapeova.blog.cz

Nová propagační fotka Bellatrix

31. ledna 2011 v 13:29 | Snapeova |  HP 7-Promotional Photos
Na další nové propagační fotce vám po dlouhé době nepředstavím nikoho z tria,ale můžeme se podívat na opravdu úžasnou fotku Bellatrix ožužlávající svou hůlku :)
snapeova.blog.cz
***
zdroj:snitchseeker.com

24.1. 2011 - 30.1. 2011

31. ledna 2011 v 13:19 | Snapeova |  návštěvnost
snapeova.blog.cz
Pondeli: 191
Utery: 193
Streda: 294
Ctvrtek: 181
Patek: 209
Sobota: 257
Nedele: 260

Celkem: 1585

Páni,ta je opravdu nádherná,děkuju :-*

Helena Bonham Carter, Kelly Macdonald at 17th annual Screen Actors Guild awards

31. ledna 2011 v 12:29 | Snapeova |  Helena Bonham Carter-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
snapeova.blog.cz
Dvě Potterovské herečky byly nominovány za jejich práci mimo Harryho na 17. ročníku ocenění Actors Guild Screen. Ceremonie se konala včera večer, kdy Helena Bonham Carter a obsazení filmu králova řeč (do něhož také patří Michael Gambon a Timothy Spall, kteří se neúčastnili) získali hlavní cenu za význačný výkon obsazení ve filmu. Herečka Kelly Macdonald (Helena z Havraspáru) a obsazení filmu Boardwalk Empire HBO získalo prestižní cenu za Vynikající výkon v činoherním seriálu pro televizi.Fotky Heleny s herci z královi řeči , Colinem Firthem (který také vyhrál cenu za nejlepšího herce), Geoffrey Rushem, a Kelly si můžete prohlédnout v celém článku. Heleně to tentokrát opravdu slušelo,byla pěkně učesaná a vybrala si i zajímavé šaty,na jedné z fotek jí také najdete spolu s Natalií Portman

Photoshoot Bonnie-Next model agency→3new photos

30. ledna 2011 v 20:16 | Snapeova |  Bonnie Wright-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
snapeova.blog.cz
Ke konci října jsem vám zde představila vyvedené fotografie Bonnie Wright pro modelingovou egnturu Next. Fotek bylo pár a Bonnie na nich překvapila svým profesionálním a dospělým vzhledem.Dnes máme možnost si prohlédnout další tři fotografie z tohoto photoshootu.

Více než 20 sběratelských karet s novými fotkami

30. ledna 2011 v 15:40 | Snapeova |  HP 7-Movie Stills
snapeova.blog.cz
K vidění dnes máme poměrně mnoho nových fotek z první části Relikvií smrti,které jsou součástí nových sběratelských karet. Mezi doposud neviděné fotky můžeme řadit třeba tu,kde je Harry při boji s Naginim,Harry sledující laň. Hermiona s Harrym v lese,nový záběr Snapea na Malfoy manor,dení věštec pocházející z úvodu filmu,kdy ho četla Hermiona ve svém pokoji,Ron se zraněnou rukou před stanem.Harry s Hermionou v zimě venku při čtení knihy o Brumbálovi od Rity Holoubkové,Artur v garáži,Bill s Fleur,procházejícíc se Hermiona,Harry běžící lesem,samotný Harry před hrobem svých rodičů,Hermiona beroucí Ronovi batoh s ,kterým ho poté bude mlátit,Mundungus v příčné ulici,Promo Gregoroviče,Pius Břichnáč,nová fotka Fleur ze svatby a záběr na Narcissu Malfoy.Vidět můžeme ještě jeden výtisk deního věštce,který oznamuje Severuse Snapea jako nového ředitele Bradavic. Karty si můžete prohlédnout v této galerii ,kde si je můžete šipkami posouvat.V miniaturách by se vám to prohlíželo podstatně hůře :)

***
zdroj:snitchseeker.com

Další dvě proma

30. ledna 2011 v 14:28 | Snapeova |  HP 7-Promotional Photos
snapeova.blog.cz
Co asi myslíte,že pro vás mám teď ? Ano,překvapivě další propagační fotky :D Propagační fotky k první části se na nás nyní sypou jako šílené,ale ne ,že bych nebyla ráda,právě naopak :) Jednou z nich je Hermiona opět v šatech ze svatby,tentokrát z blízka a druhou Ron taktéž v oblečení ze svatby.

Ryan Turner v reklamě na knihu

30. ledna 2011 v 11:59 | Snapeova |  Other Harry Potter Stars
Nakladatelství Orion Children's Books zveřejnilo trailer nebo spíše reklamu (jak chcete :D) na knihu MY SISTER LIVES ON THE MANTELPIECE od Annabel Pitcher,která bude vydána v roce 2011.Nechápete proč to tady píšu ? Tak se pozorně koukněte na moc hezkou reklamu níže.Hlavní roli v ní totiž hraje malý herec Ryan Turner,který si v epilogu zahrál Huga Weasleyho,syna Rona a Hermiony Weasleyových. Ryan je podle mě talentovaný malý herec a určitě o něm ještě uslyšíme :)

***
zdroj:facebook.com a youtube.com

Nové informace o filmu:"The Perks of Being a Wallflower"

30. ledna 2011 v 11:39 | Snapeova |  Emma Watson-Articles
snapeova.blog.cz
Již začátkem léta minulého roku se k nám donesla informace,že by si Emma mohla zahrát ve filmu s názvem "The Perks of Being a Wallflower" podle knižní předlohy Stephena Chboskyho. Film by vyprávěl o chlapci jménem Charlie ,plachém a nepopulárním teenageru, který popisuje svůj život v sérii anonymních dopisů lidem a zkoumá složitou dobu dospívání, včetně drog a sexuality.Tohoto chlapce by si měl zahrát Logan Lerman a Emma by měla vystupovat v roli jeho nevlastní sestry Sam.

Nově se objevila informace,že tohoto filmu se ujala produkční společnost Summit Entertainment,která taktéž stojí za serií stmívání.

Natáčení tohoto filmu by mělo začít již v červnu tohoto roku avšak přibližné datum uvedení filmu do kin není známo. Odhaduje se rok 2012. Všechno je prý jisté,ale sama Emma zatím nic nepotvrdila,proto si stále nemůžeme být stoprocentně jisti jejím obsazením,doufejme tedy,že se Emma do natáčení tohoto filmu opravdu zapojí.

***
zdroj:scarpotter.com

IMP Awards-Teaser poster k Relikviím smrti zvolen nejlepším

29. ledna 2011 v 20:53 | Snapeova |  HP 7-Articles
snapeova.blog.cz
Teaser Plakát na němž jsou hořící bradavice propagující obě části Relikvií byl oceněn jako nejlepší plakát roku 2010 na stránkách IMP Awards,které vyhlašují nejlepší plakáty každoročně.Ovšem to nění jediný plakát k Relikviím,který byl oceněn jako nejlepší.V kategorii Nejlepší kostým vyhrál plakát se Severusem Snapeem a v kategorii nejlepší slogan plakátu zvítězil plakát s Harrym hlásající Nowhere is Safe (Nikde není bezpečno).

***
zdroj:hogwartsite.net


Jedna fotka Clémence z photoshootu pro L’express styles

29. ledna 2011 v 19:19 | Snapeova |  Clémence Poésy-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Nedávno jsem tu zveřejňovala scany z časopisu L'express styles se spoustou fotek Clémence. Nyní se jedna z nich objevila oficiálně,jen škoda,že jich zatím není více.
snapeova.blog.cz
***
zdroj:clemence-poesy.org

Nová fotografie Toma Feltona

29. ledna 2011 v 18:19 | Snapeova |  Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Six Strings Productions na svém Twitteru zveřejnily exklusivní fotografii Toma Feltona.
Na první pohled jde poznat,že tato fotka pochází z photoshootu,jenž byl publikován v časopise Recognise.Předchozí fotky najdete ve stejné rubrice,jako je tento článek :) Tom je tady úžasný.
snapeova.blog.cz
***
zdroj:feltbeats.com

Propagační fotka s Harrym

29. ledna 2011 v 17:59 | Snapeova |  HP 7-Promotional Photos
Tak jsem v galerii na hogwartsite našla mezi ostatními i tuhle fotku,která byla nově přidána. je na ní Harry s hůlkou dívající se přímo na nás a tato fotka nám rozhodně není neznámá. Objevila se na obálce jednoho z mnoha časopisů,nyní ji tedy můžeme shlédnout oficiálně.
snapeova.blog.cz
***
zdroj:hogwartsite.net

Rowlingová by mohla získat Nobelovu cenu za literaturu

29. ledna 2011 v 15:59 | Snapeova |  J.K.Rowling
snapeova.blog.cz
Brazilský časopis Istoe se domnívá, že v roce 2011 by Nobelova cena za literaturu mohla být věnována autorce Joanne-Kathlen Rowlingové jejíž sága o kouzelnickém učni Harry Potterovi okouzlila miliony lidí po celém světě.

Časopis se domnívá, že Rowlingová je velmi vlivná žena , a ačkoli  dokončila psaní ságy v roce 2007, dosáhla na konci roku 2010 jako jedna z nejbohatších a nejvlivnějších žen světa podle časopisu Forbes majetku ve výši  jedné miliardy dolarů, nezapomínejme, že v červenci bude vpuštěna do kin druhá část Relikvií smrti, což zvyšuje prestiž naší autorky. Popřejme tak naší Joanne hodně štěstí,uvidíme,jak to dopadne a jestli měl tento časopis pravdu.

***
zdroj:hogwartsite.net

Návrhy kostýmů pro filmy Harryho Pottera

29. ledna 2011 v 15:40 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
snapeova.blog.cz
Od třetího filmu tvoří návrhy kostýmů pro Potter filmy kostýmní výtvarník Mauricio Carneir.Pracoval na pěti z osmi filmů a strávil tak tvořením návrhů kostýmů pro kouzelníky,ale i mudly či lidi smíšeného původu téměř sedm let.V nedávném rozhovoru řekl,že to byl zdlouhavý proces. Návrhy se mnohdy museli hned několikrát měnit,tak aby vyhovovali všem. Na svých stránkách tento muž nedávno zveřejnil spoustu obrázků právě s návrhy pro Harryho Pottera a společně se tak můžeme podívat na jeho úžasnou práci. Třeba šaty Hermiony na Billovu a Fleuřinu svatbu či na vánoční ples jsou opravdu krásné opomenout nemohu ani kostým Bellatrix či růžový obleček Dolores Umbridge. Všechny dosud zveřejněné návrhy si můžete prohlédnout níže.

Dvě nové propagační fotografie-Hermiona a Ron

29. ledna 2011 v 14:49 | Snapeova |  HP 7-Promotional Photos
snapeova.blog.cz
Neustálé objevování se nových propagačních fotografií k první části Relikvií v posledních dnech stále pokračuje,tudíž vám nyní mohu představit dvě další krásné fotky. Máme tady jednu pěknou s Hermionou v červených šatech,které měla na svatbě Billa  Fleur a pak jednu s Ronem,který v ruce drží svou bundu.

Video:rozhovor Bonnie s TV Guide

29. ledna 2011 v 14:29 | Snapeova |  Bonnie Wright-Videos
snapeova.blog.cz
Americké Televizní stanici TV Guide se povedlo udělat rozhovor s filmovou představitelkou Ginny Weasley v kanceláři Albuse Brumbála v Leavesden Studios při natáčení závěrečné bitvy do druhé části Relikvií a tak máme možnost vidět,jak asi bude Ginny při bitvě vypadat.Bonnie v tomto rozhovoru mimo jiné potrdila,že Souboj mezi ní a Bellatrix budeme ve filmu moci vidět. Máme se tak na co těšit.V celém článku najdete zmiňované video.

Concept arty tvorby speciálních efektů do HP 7 část 1

29. ledna 2011 v 13:40 | Snapeova |  HP 7-Concept Arts
snapeova.blog.cz
Před třemi dny se na internetu objevily nové concept arty,ale tentokrát ne je tak nějaké.
Jde totiž o concepty,které zobrazují co se stane po rozevření medailonku,přílet Snapea na Malfoy Manor,přetvoření Bathildy do Naginiho a konečně také spoustu obrázků,které zobrazují přetváření filmových postav ze scény sedm Potterů. U těchto obrázků se jistě neubráníte úsměvu,potože působí opravdu srandovně.Všechny najdete po rozkliknutí celého článku.

Oheň,led a růže→9.Srdce plesá, ač rozum klesá (první část)

29. ledna 2011 v 12:49 | Snapeova |  oheň,led a růže
snapeova.blog.cz
Tak a po dlouhé době jsem s psaním na řadě zase já,takže tady máte mou první část k deváté kapitolce,snad se vám bude líbit :)

V pátek ráno se Samantha probudila, když vycházelo slunce. Cítila se po dlouhé době úžasně odpočatá a nabytá energií. Vylezla ze své zahřáté postele a přešla ke stolku pod oknem, kde si nalila ze džbánku trochu vody do sklenice. Napila se, při čemž sledovala, jak nádhernou okolní krajinu zalévá pomaloučku slunce. V tu chvíli to venku hrálo všemi barvami. Nastával podzim, tudíž stromy měnily své kabátky. Slunce je nyní oživilo a jí se vybavila vzpomínka na jedno podzimní odpoledne před několika lety, kdy nadšeně se sestrou běhaly po zahradě a vzájemně se házely do hromad napadaného listí. Máma je pak hubovala, když sbírala seschlé listy všude po domě. Sam se musela nad tou vzpomínkou pousmát a vydala se do koupelny, kde si dala krátkou sprchu. Poté si oblékla famfrpálový dres a šla si chvilku zalétat na hřiště, jelikož Velká síň ještě nebyla otevřená.

I am a member