Únor 2011

Gary Oldman-19th Annual Elton John AIDS Foundation Oscar viewing party

28. února 2011 v 21:49 | snapeova |  Gary Oldman-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Náhodou jsem objevila,že včera večer se herec Gary Oldman zůčastnil párty vztahující se k oscarům. Byla to párty ve jménu nadace ,kterou založil Elton John a podporuje inovační programy prevence HIV a usiluje o odstranění stigmatizace a diskriminace v souvislosti s HIV/AIDS.Tato akce se konala v Pacific Design Center v západním Hollywoodu a Gary přijel spolu s Alexandrou Edenborough a na fotkách ho najdete i s Heidi Klum

DVD k první části s postavičkou Dobbyho

28. února 2011 v 19:39 | snapeova |  HP 7-Articles
Warner Bros odhalilo další novou sadu Harry Potter a Relikvie smrti: Část I na-disk DVD , tentokrát se sběratelskou postavičkou skřítka Dobbyho. Prodávat se bude od 15.dubna 2011. Zakoupit tuto sadu bude možné v internetových obchodech Walmart,WBshop a Amazon.Postavička je docela pěkná,ale ty ruce a zuby jí dost kazí a nevypadá úplně jako Dobby. Já bych si jí asi nekoupila :)

***
zdroj:snitchseeker.com

Helena na Montblanc Cocktail Party

28. února 2011 v 18:39 | snapeova |  Helena Bonham Carter-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
26.února se Helena spolu s kolegy z The King´s Speech Colinem Firthem ,Tomem Hooperem a s manželem Timem Burtonem zůčastnila akce Montblanc Cocktail Party v západním Hollywoodu.

Hudební video z oscarů

28. února 2011 v 17:49 | snapeova |  HP 7-Videos
V průběhu oscarů byl puštěn zajímavý hudební sestřih několika filmů,mezi nimiž byl i poslední díl Harryho Pottera a tudíž můžeme vidět zpívajícího Rona a Hermionu. Použita byla scéna z Ronova návratu.Scéna z Harryho je hned první,takže nemusíte shlédnout celé video,ale mě se moc líbil i ten zbytek :)

21.2. 2011 - 27.2. 2011

28. února 2011 v 17:29 | snapeova |  návštěvnost

Pondeli: 249
Utery: 216
Streda: 212
Ctvrtek: 210
Patek: 228
Sobota: 227
Nedele: 282

Celkem: 1624

Žádný den pod 200,nádhera :) a neděle se vám opět povedla úplně úžasná ;)

Synopse k filmu From the Rough

28. února 2011 v 17:19 | snapeova |  Ostaní filmy a projekty

Nedávno se objevily první oficiální fotky k tomuto filmu a také synopse. Fotky jsem již před nějakou dobou přidala a synopsi pro vás mám dnes.

From the Rough je založen na skutečném příběhu Cantany Starks, trenérky na státní univerzitě v Tennessee , která se stala první ženou, jaká kdy trénovala fakultní mužský golfový tým. S nasazením, vášní a odvahou dostala na starost skupinu neposlušných a nevhodných děcek z celého světa, kterou přivedla k rekordu na PGA National Collegiate Minority Championship.

Cantana Starks dostala za úkol sestavit golfový tým na státní univerzitě Tennessee.Našla však pouze jednoho vhodného afroamerického Golfera - Craiga, který má sice obrovský talent, ale žádné sebevědomí. Cantana navzdory velkému odporu otevírá plán pro děti z celého světa: Edward, mladý elegantní Brit s velkým šarmem a pohrdáním autoritami .Bassam, francouzsko-alžírský mladík z Paříže, který se zlobí kvůli diskriminaci lidí jeho pleti, nevýřečný, ale výbušné povahy. Cameron, Australan žijící jen s jedním rodičem, který strávil dětství prací a golf pro něj znamená únik a nakonec Ji-Kyung, neloajální Jihokorejec zamilovaný do hip-hopu.

***
zdroj:priori-incantatem.sk

výsledky a fotky z oscarů

28. února 2011 v 17:09 | snapeova |  HP 7-Articles
Oscaři dopadli více méně dle očekávání. Harry si i přes naděje nás všech neodnesl ani jednu zlatou sošku a nominace v obou kategoriích proměnily místo něj ve výhru filmy:Alenka v říši divů (výprava) a Počátek (efekty). Helenka také nevyhrála cenu v kategorii nejlepší herečka ve vedlejší roli. Tam si cenu odnesla herečka Melissa Leo.Film The King´s Speech měl jinak,ale značný úspěch. zvítězil hned ve třech kategoriích (nejlepší herec pro Colina Firtha,nejlepší film a za režii pro Toma Hoopera) Helena se držela při zemi a nevzala si žádnou zvláštní módní kreaci. Pouze odhalila nohu,kde měla přivázanou britskou vlajku a prohlašovala,že je britka. Její fotky i s Timem Burtonem před ceremoniálem můžete vidět níže.Na zlatou sošku pro Harryho si buď musíme počkat na příští rok a nebo se jí nedočkáme vůbec,což bych asi nesla s hodně velkou nelibostí a asi bych se vydala

MTV:tři důvody proč by měl Harry Potter získat oscara

27. února 2011 v 19:30 | snapeova |  HP 7-Articles
Předávání letošních oscarů je doslova za dveřmi,začne už za pár hodin a Vtěšina z nás si pokládá otázku,kdy a jestli vůbec Harry zlatou sošku získá,když tohle je vlastně předposlední možnost. Poslední film nás čeká již 14 července tohoto roku a jestli Harry za pár hodin nezíská sošku alespoň v jedné ze dvou kategorií v nichž je nominován můžeme své naděje upínat už jen k poslednímu filmu.

Po více než deseti letech práce, byla filmová série s jedněmi z nejvyšších tržeb v kinechnedávno oceněna BAFTou za její mimořádný přínos britské kinematografii. Podle MTV , je na čase očekávat více: Oscary.

Zde jsou některé důvody, proč by si Harry Potter zasloužil oscara.

Soundtrack Johna Williamse
Během posledních deseti let, jsme mohly slyšet několik soundtracků,které byly podobné s těmi od John a Williamse pro první tři filmy o Harrym Potterovi. Jediné, co musíte udělat, je poslechnout si první akordy, u kterých hned poznáte,že jsou složený pro Harryho Pottera. Pravděpodobně se jedná o jeden z nejvýznamnějších soundtracků, protože John Williams také složil hudbu k filmům jako : "Hvězdné války", "Čelisti" a "ET", a za všechny získal oscara.

Skvělé obsazení
Harry Potter filmy měli jedno z největších obsazení a ohledně obsazení se mu žádná sága nemůže rovnat , ale za celou tu dobu ani jedno ocenění pro Alana Rickmana? Nic pro Ralpha Fiennese? Ne pro Toma Feltona, který si naprosto ukradl "prince dvojí krve" pro sebe ? Alespoň někdo si opravdu zaslouží uznání.

Speciální efekty
Ne, to není "Avatar". A ne všechny speciální efekty byly dechberoucí. Ale já bych řekl, že tam je důvod, proč filmy získaly vždy nominaci za nejlepší speciální efekty.Pokud je nevyhraje první část,druhá by rozhodně měla .Opravdu si zaslouží vyhrát.
***
zdroj:hogwartsite.net

Oheň,led a růže→9.Srdce plesá, ač rozum klesá (třetí část)

27. února 2011 v 15:20 | snapeova |  oheň,led a růže

Minulá část se tu objevila opožděně,tak jsme se rozhodli,že vám to vynahradíme :)

Chvíli po ní přišel na snídani také Draco a pod okem se mu rýsoval sice mizící, avšak stále znatelný monokl. "Co se ti stalo", vyhrkla Sam, když si přisedl. "Eh, no to můj debilní bratr..." zasyčel drobet nakvašeně. "Cože? Lucius se ti pomstil?" strachovala se hned brunetka. "Ale ne... Lucius ne, můj druhý bratr", upřesnil neochotně. Neměl ho rád, natož aby o něm mluvil. "Druhý bratr?" zeptala se nevěřícně a koukala na něj jako na blázna, pokračujíc: "Máš dalšího bratra? Nikdy jsi o něm nemluvil. Proč jsem ho nikdy neviděla?" "Prosím tě, ne tak rychle. Jsi jak parní lokomotiva! Chrlíš to ze sebe,že ti ani není rozumět. Ano mám bratra. Neřekl jsem ti o něm, protože o něm mluvit nesmíme, ani nechceme. No a on teď přijel do Bradavic. Zjistil jsem, že chodí celou dobu s Elizabeth. Když mě viděl, tak se rozčílil kvůli tomu co jsem jí provedl, takže mě zmlátil skoro do bezvědomí", vysvětlil pohřebním hlasem. "To je strašné," řekla lítostivě, dodívajíc: "Neboj se, však bude příležitost mu to oplatit", usmála se na něj povzbudivě a on jí úsměv váhavě oplatil. 'Já to věděla, že ta děvka to hraje na několik stran', pomyslela si Sam. Má přítele Merlin ví kde, ale v Bradavicích se začne olizovat s Blackem, a když nemá u sebe ani jeho začne svádět Draca. Člověk jejího typu tu vážně chyběl!

Nominace na Jameson Empire Awards

27. února 2011 v 14:39 | snapeova |  HP 7-Articles

Ohlášeny byly další nominace na ceny. Tentokrát se jedná o ceny Jameson Empire a nominace jsou tři a to ve dvou kategoriích. V kategorii nejlepší herečka jsou společně nominovány Emma Watson ( Za HP 7) a Helena Bonham Carter (za královu řeč). V kategorii nejlepší fantasy film,pak má svoje místo i první část Relikvií. Mezi herečkami je konkurence pro emmu dost veliká,ale Helena má šanci na výhru.Uvidíme jestli to získá ona nebo Natalie Portman a u filmů si myslím,že šance také je,tak snad bude nějaká nominace proměněna,nejlépe obě :)

Promo fotografie ke knize :My sister lives on the Mantelpiece

27. února 2011 v 12:49 | snapeova |  Other Harry Potter Stars
Před pár minutami na svém facebooku zveřejnil Herec Ryan Turner (Hugo Weasley) promo fotografii ke knize My sister lives on the Mantelpiece. Na tuto knihu jsem vám již ukazovala trailer v němž si Ryan také zahrál. Ten si můžete připomenout zde.

***
zdroj:facebook.com

Včera měl premiéru muzikál s Danielem

27. února 2011 v 12:29 | snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Včerejšek byl pro Daniela Velký den.Jsem si,ale jistá,že si ho užil a večer ze sebe vydal jen to nejlepší.
Včera večer měl totiž na Broadway premiéru muzikál : Jak uspět v podnikání aniž by jste se o to doopravdy snažily,kde si Daniel zahrál pana Finche. No a podle nadšených tweetů uživatelů twitteru je jisté,že Daniel a celý muzikál měli úspěch.
Lidé nadšeně tweetovali o tom,že Daniel umí opravdu zpívat a tančit a ,že celý muzikál byl úžasný. Níže pár tweetů pro ukázku a také první dvě fotky,které pocházejí z konce muzikálu,kde jsou všichni herci.

MatthewLumbyDaniel: Radcliffe umí zpívat, tančit a jednat s americkým přízvukem. @ H2SBway měl velký úspěch. Divákům se to líbilo. Myslím,že to tak bude i nadále.

Jonchaters : ANO! Daniel Radcliffe umí zpívat - to byla největší legrace, co jsem v divadle zažil za poslední dobu!

Sethc5: Show skončila velkolepě - publikum se zbláznilo. Všichni milovali Daniela Radcliffea. Pierrepont Finch @ H2SBway

Nycbrend: Wow ....Jeho velké taneční číslo bylo úžasné! Skvělá práce DanRad! @ H2SBway vítejte zpět na Broadway!!

jrmagicny: Jak uspět, je brilantní. Daniel Radcliffe byl dokonalý herec, choreografie byla úžasná.

dracomalfoyisabamf: Dan byl naprosto skvělý, stejně jako zbytek obsazení. Vlastně jsem měl tušení, že by mohl umět zpívat. Hodně jsem se usmíval celou hru. Můj obličej opravdu bolí od toho.

Jason si zahraje v novém seriálu

27. února 2011 v 11:09 | snapeova |  Jason Isaacs-Articles
Zdá se, že další Potter herec má novou roli. Tentokrát je to Jason Isaacs, nám známý jako Lucius Malfoy.Na začátku tohoto týdne americký server The Hollywood Reporter uvedl, že Jason se objeví v hlavní roli pilotního dílu nového amerického televizního seriálu REM. Seriál je o detektivovi, který se zotavuje po automobilové nehodě a zjistí, že je uvnitř dvou různých realit - současného i paralelního světa.

Role detektiva nebude Issacsovou premiérou před americkými diváky.Minulý rok se na Fox TV, která bude REM vysílat, objevil seriál Pleading Guilty, v němž Jason účinkoval. Diváci jej také mohou znát ze seriálu Bratrstvo (Brotherhood).

The Hollywood Reporter také uvedl, že toto léto budeme moci vidět Jasona ve dvou nových filmech. Ve filmu Harry Potter a Relikvie Smrti II. (Premiéra 14. července) se nám opět představí jako Lucius Malfoy. Navíc svůj hlas propůjčil ve filmu Auta 2 (premiéra 24.června) postavě jménem Siddeley.

***
zdroj:priori-incantatem.sk

Jedna nová fotka z photoshootu pro People Tree 2011

27. února 2011 v 0:54 | snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Dnes (vlastně včera) jsem toho opravdu moc nepřidala,za prvé kvůli problémům s blogem a za druhé jsem ten den zabila nějak jinak.Tak jsem se rozhodla,že ještě než zalehnu (usla jsem u televize,takže proto,tak pozdě :D )vložím vám sem tuto fotku. Nečekaně se totiž objevil další krásný kousek ke kolekci na jaro/léto 2011. Fotografie není v úplně dobré kvality protože je vyfocená (pravděpodobně z katalogu) ,ale jinak je i docela velká,takže snad bude brzo v lepší kvalitě a třeba se můžeme těšit i na další :)


***
zdroj:emmawatsonfan.net

Daniel v divadlení hře z roku 2002

26. února 2011 v 11:39 | snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
V roce 2002 si Daniel zahrál v hře "The Play What I Wrote" ,kterou režíroval a produkoval Kenneth Branagh.
Hrála se v Londýnském divadle Wyndham v listopadu roku 2002. Já vám nyní přináším fotky,které asi naprostá většina z vás nezná a rozhodně by byla škoda je sem nedát. Narazila jsem na ně náhodou a dost mě zaujali ,takže jsem pochopitelně hned hledala nějaké ty informace :) Daniel v těch šatech vypadá opravdu vtipně :)

Bude trailer v polovině března ?

26. února 2011 v 10:59 | snapeova |  Afshan Azad-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews

Tak se opět rojí další informace.Nedávno jsme tu měli informaci o tom,že traileru se dočkáme v posledním březnovém týdnu,nyní se zas mluví o tom,že to bude v polovině března. Jsou to tedy poměrně dost podobné informace tudíž myslím,že v druhé půlce března se traileru jistě dočkáme.


Tuto novou informaci vypustila do světa mexická oficiální stránka Harryho Pottera na facebooku. Zpráva pak byla,ale smazána. Zněla takto :V půlce-března budeme mít první trailer na Harry Potter a Relikvie smrti - 2. část. Počkejte!

Teď se nabízí otázka jestli je to pravdivá informace a někdo jí zveřejnil bez povolení a proto musela být smazána nebo je to informace nepravdivá.No za dva až tři týdny se pravdu dozvíme :)
***
zdroj:oclumencia.com.br

Další fotky ke kolekci na jaro/léto 2011

25. února 2011 v 20:09 | snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Tento článek jsem dnes již jednou přidávala a někteří ho tu možná viděli. Stalo se,ale to,že se zničehonic přemazal za jeden z článků co jsem měla v rozepsaných,tedy ten s Danielem. Když si ho rozkliknete,jako adresu stále máte článek s Emmou. Vážně by mě zajímalo co to má znamenat ,ale jestli se to bude dít dál počítejte s tím,že tady s tím seknu,protože mi nepřijde,že má cenu psát články,které následně mizí. Teď k věci. Dnes byly zveřejněny zbylé fotky z photoshootu pro people tree na jaro/léto 2011,jak jsem již včera informovala.Nejen,že byly zveřejněny nové fotky,ale také byl oficiálně zahájen prodej této kolekce Níže vám je přináším všechny,včetně těch tři co již známe.Všechny jsou v krásné HQ kvalitě.

nová fotka ze zákulisí a video rozhovor o muzikálu How to Succeed

25. února 2011 v 17:19 | snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Včera jsem zveřejnila dvě fotky Dana ze zkoušení na jeho muzikál How to Succeed in Business Without Really Trying,dnes tu mám ještě jednu,kde je opět v akci při tanci a také se objevil rozhovor,kde Dan mluví o své postavě pana Finche nebo také o tom,proč chtěl dělat muzikál.níže najdete video,v celém článku na vás pak čeká zmiňovaná fotka.

5 nominací na Saturn awards

24. února 2011 v 20:10 | snapeova |  HP 7-Articles
Akademie sci-fi, fantasy a hororových filmů oznámila nominace na 37 ročník cen Saturn. Uznává, nejlepší filmy a kategorie jednotlivých žánrů .Zatím poslední Potter film,který vstoupil do kin obdržel pět nominací, včetně ocenění za nejlepší fantasy film, nejlepší režii pro Davida Yatese, nejlepší kostýmy, nejlepší make-up, a nejlepší speciální efekty. Rozpis těchto jmenovaných kategorií najdete v celém článku.

První dvě fotky ze zkoušek k Danovu muzikálu

24. února 2011 v 17:09 | snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Díky People.com máme možnost vidět první dvě fotografie ze zkoušek na muzikál v němž Daniel hraje.Na jedné je při tanci s ostatními a na druhé při rozhovoru s Rose Hemingway.

I am a member