Březen 2011

Druhá vystřižená scéna z první části

31. března 2011 v 23:56 | Snapeova |  HP 7-Videos
Dnes se objevila na internetu další bonusová,vystřižená scéna. Tentokrát je opravdu jen kratičká a zaznamenává příchod Yaxleyho do domu Hermioniných rodičů,kteří v té době však už žijí v Austrálii bez vědomí toho,že mají nějakou dceru.Ve videu jen uvidíte,jak Yaxley rozráží dveře a rozhlíží se po obývací místnosti.

***
zdroj:oclumencia.com.br

Nová fotka Tria v prasinkách

31. března 2011 v 23:39 | Snapeova |  HP 7-Movie Stills
Magazín Empire ku příležitosti blížícího se vydání první části Relikvií smrti na DVD a BD zveřejnil krátký článek u něhož se ovšem nachází zbrusu nová fotografie z druhé části,kde vidíme další záběr na trio v prasinkách,když se chystají do Bradavic kvůli poslednímu viteálu.


Poslední Harry Potter nejočekávanějším filmem roku

31. března 2011 v 20:09 | snapeova |  HP 7-Articles

Portál Mezinárodní filmové databázel (IMDb) sestavil nedávno žebříček 52. nejočekávanějších filmů roku 2011.Mezi to nejlepší, na co se letos filmoví příznivci v kinech těší patří i poslední Potterovka Harry Potter a Relikvie Smrti II. V pořadí osmý filmový díl celosvětově úspěšné a populární kouzelnické série se v tomto žebříčku umístil hned na prvním místě, přičemž předběhl i letošní rivaly Piráty z Karibiku 4 - V neznámých vodách, remake Tři mušketýři, Transformers 3, Twilight ságu - rozbřesk 1, či pokračování animáků Kung Fu Panda a Auta. Důvodem obrovských očekávání není jen připravované 3D zpracování, které bude podle Warnerů na vysoké úrovni, ale především skutečnost, že se jedná o velkolepé finále, ke kterému směřovalo všech sedm předchozích filmů.Celý žebříček najdete zde.

***
zdroj:priori-incantatem.sk

Fotka Dana od Warricka Sainta

31. března 2011 v 19:29 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Na oficiálních stránkách časopisu Gotham byla zveřejněna fotka,kterou jste před pár dny mohly vidět na obálce tohoto časopisu. Fotku tedy nyní máme online a již víme,že celý photoshoot jehož část se jistě objeví uvnitř časopisu spolu s rozhovorem nafotil fotograf Warrick Saint.

***
zdroj:gradcliffe.net

Podoba DVD menu

31. března 2011 v 19:09 | Snapeova |  HP 7-Other Photos
Dneska tu pro vás mám první obrázky,které odhalují podobu DVD menu u Harryho Pottera Relikvií smrti část 1. Toto menu má podle různých názorů jednu z nejjednodušších grafických podob. Lidé se shodují,že menu je více méně bez pořádného kreativního nápadu.Úvod,kde si můžeme zvolit jestli chceme rovnou film nebo nastavení či výběr scén tvoří pouze velice dobře známé bežící trio.Pokud si budete chtít zvolit scénu,kterou začne shlížení vašeho filmu,tak vás na pozadí přivítá pouze symbol relikvií smrti. No a ve volbě jazyků potkáte Ronovu tvář a chladící věž z plakátu. Magic box distribuující toto DVD a BD představilo také klip ku příležitosti blížícího se vydání DVD.


Nové video ze zákulisí Relikvií-žihadlové kouzlo

30. března 2011 v 22:20 | Snapeova |  HP 7-Videos
Jelikož fanoušci nasbírali na webu Harry Potter the quest další dva miliony bodů,zveřejnilo Warner Bros další video,které nám umožní další pohled za scénu. Tentokrát jde o vytváření žihadlového kouzla,kterým Hermiona zasáhla Harryho,když je honili lapkové.Tato proměna byla podle všeho jedna z nejnáročnějších. Ve videu můžete vidět i záběry na Daniela,když ho na tuto scénu líčili.

***
zdroj:priori-incantatem.sk a youtube.com

Emma v Londýnské restauraci (24.3.2011)

30. března 2011 v 19:59 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Již minulý čtvrtek se Emma stavila v jedné Londýsnké restauraci a poseděla venku s naprosto uvolněným vzhledem.Měla moc pěkné tričko,vlasy pohodlně stažené čelenkou a nebyla namalovaná. Paparazzi si samozřejmě nedali pokoj a i tehdy museli Emmu vyfotografovat. Až dnes se tyto fotky objevily online.

Trailer ve čtvrtek v noci na cinema conu

29. března 2011 v 23:00 | Snapeova |  HP 7-Articles


Vím,že nadpis zní lákavě,ale rozhodně není důvod se radovat.Stejně jako minulý rok se i letos na Cinema conu (známý také jako showest) bude promítat trailer na Relikvie smrti. Tentokrát však s tím rozdílem,že již půjde o trailer k poslední části. Podle všeho je potvrzená informace,že prostor úpro filmy,které chce na rok 2011 představit Warner Bros začne ve 23:30 (italského času) tento čtvrtek.Na akci bude přítomen David Heyman.Pro nás tohle vše ovšem nic neznamená. Jestli si dobře pmatujete,vše co se z toho minulý rok na internet dostalo byl popis a velmi nekvalitní zvuková nahrávka. Video se neukázalo ani sekundové.Je tedy velice nepravděpodobné,že by se to letos podařilo někomu ukořistit a dát na internet.Tudíž později ani nezjistíme jestli jdepůjde o stejný trailer jaký pro nás Warneři připravují a stále ho oddalují,nebo jestli bude jinačí.

***
zdroj:hogwartsite.net

Daniel na obálce časopisu Gotham

29. března 2011 v 20:19 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Před nějakou dobou se na obálce tohoto časopisu objevila Clémence. Na přelomu Dubna/května vyjde nové číslo na jehož obálce bude Daniel Radcliffe. Uvnitř bude na čtenáře čekat rozhovor,který se bude především týkat Danielova budoucího života a kariéry v USA. Můžeme tedy jistě očekávat i nějakou část,která se bude týkat Danielova muzikálu.

***
zdroj:gradcliffe.net

fotka z jízdy na natáčení Comrade

29. března 2011 v 19:09 | Snapeova |  Rupert Grint-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Herec Florian Lucas přidal na facebook fotografii k níž napsal:"Výlet na původní natáčení. Budeme také cestovat na filmové scény tímto způsobem od zítřka. V zadu, VIP-návěs s Davidem Krossem a Rupertem Grintem. "
***
zdroj:rupert-grint.us

Fotky Alana pro Lincoln Festival 2011

29. března 2011 v 17:49 | Snapeova |  Alan Rickman-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
V tomto měsíci se Alan zůčastnil focení a také i natáčení pro letošní Lincol Festival,který se koná v létě.Fotky jsou rozhodně velmi povedené,takže mi přišla škoda je sem nevložit.Pokud jde o to natáčení, Alan natočil takový mini film s názvem "Portraits in dramatic time". Nebylo to však natáčeno normálně nýbrž metodou,kdy fotograf David Michalek fotografoval herce všech žánrů až třemi tisíci snímky za sekundu v ultra-vysokém rozlišení, tyto obrazy byly poté zpomaleny na hlemýždí tempo.Alanův výstup najdete v téměř 8 minut dlouhém videu,které jsem pro vás našla.

Daniel na premiéře muzikálu a na after-party

29. března 2011 v 15:49 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
27.března se konala premiéra Danielova prvního muzikálu:Jak uspět v podnikání aniž by jste se o to doopravdy snažily, v New yorkském divadle Al Hirschfeld.Podívat se můžete níže na fotky z této premiéry,kde můžete vidět také herce jako: John Larroquette, Rose Hemingway, Christopher J Hanke, Tammy Blanchard a režiséra Roba Ashforda.Další fotky již pocházejí z after party.

Teaser Poster k filmu Harry Potter a Relikvie smrti část 2 !

28. března 2011 v 23:39 | Snapeova |  HP 7-posters and wallpapers
Nějak mi tu zlobil počítač,takže jsem o pár chvilek zaspala tuto nádheru. Oh,bože tohle je fakt úžasný :D Musím se o své dojmy podělit,jinak to nejde.Prostě plakáty k Relikviím jsou všechny neuvěřitelně povedený a tenhle,to je teda něco. Přesně jak bylo avizováno jsme se doopravdy dočkali již nyní Teaser posteru k druhé části Relikvií a přesně podle popisu jsou na něm Harry s Voldemortem proti sobě a mezi nimi bezová hůlka.Jsem velmi zvědavá jak budou vypadat další plakáty,ale tenhle je opravdu špičkový :) Asi budu muset změnit nápad na příští design :D


Video:několik podob Pošuka Moodyho

28. března 2011 v 19:19 | Snapeova |  HP 7-Videos
Warner Bros vydalo další video,které bude součástí bonusů k filmu Harry Potter a Relikvie smrti část 1. Tentokrát nám video ukazuje Alastora (pošuka) Moddyho a několik jeho podob v ohnivém poháru. Maskéři museli vyzkoušet několik typů tváří než se rozhodli pro tu pravou.Všechny tyto typy tedy můžete vidět v zajímavém videu níže. Mimochodem,zajímalo vás taky jak vlastně funguje jeho oko ? Při natáčení je prý vždy ovládáno dálkovým ovládáním. Je to sice naprosto jednoduché vysvětlení,ale mě by to nenapadlo :)

5 nových fotografií s Ginny,Ronem a Harrym

28. března 2011 v 18:49 | Snapeova |  HP 7-Movie Stills
Dnešní den přinesl hned 5 nových fotografií z první části Relikvií. Na všech je Ginny ve svatebních šatech. Na jedné fotce je na svatbě a sedí vedle Rona. Ostatní fotky pocházejí z líbací scény s Harrym. Fotografie jsou ve výborné kvalitě.

Tom Felton a Garry Oldman na Empire Film awards 2011

28. března 2011 v 17:29 | Snapeova |  Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Včera večer se v Londýně konalo předávání cen Jameson Empire Film Awards 2011.Jednu nominaci tam měla první část Relikvií a nominována byla taktéž Emma Watson. Ta ovšem cenu nezískala. Relikvie,ale ano,vyhráli v kategorii nejlepší Sci- fi / Fantasy Film a ceu převzal Tom Felton,který se akce zůčastnil stejně tak,jako Gary Oldman,který převzal cenu Empire Icon award a Nick Moran (Scabiore).Garymu předal cenu oscarový Colin Firth.Videa a fotografie níže.

Potter herci na hubwarts conu

28. března 2011 v 16:49 | Snapeova |  Other Harry Potter Stars
James a Oliver Phelpsovi (Fred a George Weasleyovi), Natalia Tena (Nymfadora Tonksová) a Stanislav Ianevski (Viktor Krum) Tento víkend v Austrálii dělali mediální propagaci filmů o Harrym Potterovi a navštívili fanoušky na Hubwarts conu v Sydney a Melbourne. Herci mluvili samozřejmě i o závěrečném filmu z filmů o Harrym Potterovi . James a Oliver se zmínili, že jejich postavy, Fred a George, jsou mnohem vážnější v posledních filmech.Stanislav pronluvil o své vystřižené scéně na svatbě a Natalie řekla ,že jí nebylo dovoleno odnést si nic z natáčení.Dvojčata bohužel odmítala jakékoliv otázky ohledně druhé části Relikvií. Také řekli,že byly společně obsazeni v nějakém filmu,ale více zatím říct nemůžou.Fotky najdete níže.

21.3. 2011 až 27.3. 2011

28. března 2011 v 15:49 | Snapeova |  návštěvnost


Pondeli: 257
Utery: 218
Streda: 229
Ctvrtek: 186
Patek: 218
Sobota: 303
Nedele: 274

Celkem: 1685

Sobota je překrásná,děkuji :)

Rupert na tiskové konferenci k filmu Comrade

27. března 2011 v 16:09 | Snapeova |  Rupert Grint-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Jak už jsem zde psala,ve čtvrtek odletěl Rupert do Norska,natáčet svůj nový film Comrade,kde bude hrát vojáka.K příležitosti toho,že brzy bude zahájeno natáčená se hned v pátek konala v Oslu tisková konference a samozřejmě také focení.Konalo se to v muzeu v blízkosti letadla pocházejícího z 2.světové války.Video a fotky najdete níže.


Emma v časopise Remix

27. března 2011 v 12:50 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Na internet se nyní dostali Scany,které pochází již z loňského prosincového vydání časopisu Remix v němž se objevil rozhovor a dvě fotografie s Emmou.Jedna z těchto fotek je pro nás nová. Obě pocházejí z photoshootu ,který nafotil Mariano Vivanco. V rozhovoru Emma mluvila o tom proč se ostříhala. Chtěla prý aby jí lidé poznávali jako Emmu a ne jako Hermionu. Chtěla být zase Emmou.Také mluvila o tom jak moc byl dojemný konec natáčení Harryho Pottera.Scany jsou naštěstí v HQ ;)

I am a member