Duben 2011

Jmes,Oliver a Mark v Madridu na Deathly Hallows: Part I DVD launch

30. dubna 2011 v 20:49 | snapeova |  James and Oliver Phelps-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Tento čtvrtek se část Weasleyovi rodinky,tedy James s Oliverem a Markem Williamsem (Fred,George a Artur) zůčastnila photocallu v Madridu k zahájení prodeje DVD a Blu-ray k první části Relikvií smrti část 1.Jejich fotky si můžete prohlédnout níže.

Nové video-tajemství létání

30. dubna 2011 v 19:59 | snapeova |  HP 7-Videos
Na stránkách Harry Potter:The Quest bylo odemčeno nové video,které ohaluje,jak se natáčelo létání na košťatech v průběhu všech osmi filmů.Uvidíte záběry z natáčení,které pocházejí téměř ze všech filmů a to i z posledního rozděleného na dvě části. Vůbec poprvé budete v tomto videu moct spatřit Hermionu na koštěti a to při natáčení scény do druhé části k Relikviím smrti což poznáte i podle jejího oblečení.Je to opravdu úžasné video a myslím,že snad není fanoušek,který by si nechtěl vyzkoušet to co si vyzkoušel reportér na konci tohoto videa :)

***
zdroj:snitchseeker.com

Devon Murray propůjčí hlas své postavě ve videohře

30. dubna 2011 v 19:39 | snapeova |  Other Harry Potter Stars
Na facebooku k poslední videohře vztahující se k filmu o Harry Potterovi bylo odhaleno,že Devon Murray (Seamus Finnigan) byl (pravděpodobně) tento čtvrtek ve studiu,kde namlouval svou postavu právě do této videohry.Připojil se tak k Rupertovi Grintovi,který svou postavu již namluvil.Níže máme i fotku,která byla na facebooku zveřejněna.

***
zdroj:facebook.com

Davidův photoshoot k Red nose Day 2011

30. dubna 2011 v 19:29 | snapeova |  Other Harry Potter Stars
Jistě si pamatujete,že v minulém měsící se konala charitativní událost Red nose Day. Vidět jsme tu mohly například scénu, do které se zapojil Rupert Grint s Tomem Feltonem.Nyní pro vás mám photoshoot,který k této příležitosti nafotil k propagačním účelům David Tennant (Bárty Skrk mladší)


Fanday Fridays-5.otázka od Matta Lewise

30. dubna 2011 v 18:49 | snapeova |  Matthew Lewis-Videos
No a zatím nejnovější fanday fridays video se vztahuje k včerejšímu pátku.Na 5.otázku se opět zeptal Matthew Lewis a ptal se na to,jaká je naše oblíbená scéna z Harry Potter filmů. Video jsem na youtube nenašla,takže ho můžete shlédnout zde.

***
zdroj:facebook.com

Fanday Fridays-4.otázka od Evanny Lynch

30. dubna 2011 v 18:39 | snapeova |  Evanna Lynch-Videos
Po delší době opět přináším jedno Fanday Fridays video. Jeden pátek byl úplně vynechán,protože k němu jsem video nenašla vůbec nikde,ale na další týden se objevila další otázka,kterou vznesla opět Evanna a ptala se jakou postavu by jsme si chtěli zahrát,kdyby byla příležitost.

***
zdroj:facebook.com a youtube.com

Harry Potter sledovanější než William a Kate

30. dubna 2011 v 17:19 | snapeova |  HP 7-Articles
Co mají společného Harry Potter a novomanželský pár William a Kate? Kromě toho, že všichni tři pocházejí z Velké Británie, tak je tu společné ještě něco: obrovská pozornost ze strany uživatelů internetu, se kterou se momentálně potýkají. Před dvěma dny byl zveřejněn první oficiální trailer k závěrečnému filmu Harry Potter a Relikvie Smrti II za první desítky hodin od internetové premiéry upoutal pozornost milionů lidí po celém světě. Svou sledovaností na světových videoportálech dokonce předběhl i královskou "svatbu století". Závěrečný díl tak začíná potvrzovat svou ambici stát se nejočekávanějším filmem celé potterovské série.Jeho příchod do Českých kin je naplánován na 14.Července.

***
zdroj:priori-incantatem.sk

Oheň,led a růže→10.Zpět v realitě (pátá část)

30. dubna 2011 v 15:09 | ♥♥Veronika♥♥ |  oheň,led a růže
Došli k jezeru a posadili se do trávy na jeho břeh. Právě zapadalo slunce. Elizabeth se Siriusovi uvelebila v náruči, opřena o jeho hruď a sledovala líné vlnky na hladině, jenž si hrály s napadaným listím ze staré vrby, unaveně se nad nimi sklánějící. Najednou se Sirius odhodlal ke slovu: "Ani jsi mi nevyprávěla, jak bylo s tím hadem Malfoyem na ošetřovně... Staral se o tebe pořádně?" Brunetka se zarazila. Na chvilku se jí nedostávalo dechu. Netušila, co by měla odpovědět, co se od ní, jakožto členky Pobertů, čeká. "Ehm...udělal, co musel. Znáš to, Malfoyovi nikdy nedělají nic, co by vyloženě nemuseli..." zasyčela bezhlasně, snažíc se ze své mysli vyhnat Dracova něžná slova, které šeptaly její jméno. "To máš pravdu. I bych se vsadil, že až na Toma nemají srdce jak my ostatní, o čemž svědčí vztah toho hada s ledovou královnou, Fletcherovou", přisvědčil Black a svými slovy tak zkazil své kamarádce celý zbytek dne.


Hudba z nejnovějšího traileru

29. dubna 2011 v 20:09 | snapeova |  HP 7-Videos
Již nyní se na internetu objevila hudba z nejnovějšího traileru pro Relikvie smrti část 2. Bohužel mě však mrzí,že není úplně celá. Líbí se mi totiž ta upravená verze Hedwig´s Theme,která je na začátku,ale takovou hudbu jsem ještě nenašla. pouze samotnou skladbu,která hraje po celý trailer (samozřejmě kromě toho začátku) skladba se jmenuje Lords Of The Realm a složil ji John Samuel Hanson z Immediate Music,kde se nahrávají soundtracky pro trailery.
.

***
zdroj:za informace vděčím stránce Hogwartsite.net. video nalezeno na youtube.

Druhá část Relikvií bude mít slavnostní premiéru i ve Francii

29. dubna 2011 v 19:19 | Snapeova |  HP 7-Articles
Francouzské Warner Bros oznámilo, že se bude konat velká francouzská premiéra filmu Harry Potter a Relikvie smrti: Část II a to v Paříži v Palais Omnisports .Warneři o tom vydali tiskovou zprávu,kde se píše,že se ve Francii odehraje dosud největší premiéra filmu o Harry Potterovi,jaká v této zemi byla. Stane se tak v úterý 12.července, na Palais Omnisports v Paříži.Všem divákům budou darovány sběratelské Harry Potter 3D brýle,protože film se samozřejmě bude promítat v tomto formátu.Tato událost představuje vyvrcholení více než 10-ti úspěšných let. Prodej vstupenek začne v květnu a veřejnost může koupit lístky za speciální cenu 25 euro od půlky-května v obchodech FNAC v síti Ticketnet a v dalších... Prozatím nebyla na tuto událost potvrzena účast žádného z herců,tak snad se tam aspoň pár zajímavých objeví.

***
zdroj:snitchseeker.com

Emma s Danielem v zákulisí muzikálu

29. dubna 2011 v 14:59 | snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Konečně si i Emma Watson našla čas,aby se zašla podívat na muzikál s Danielem Radcliffem. Samozřejmě ho ,tak jako ostatní hvězdy nezapoměla navštívit po skončení představení v zákulisí,odkud máme jednu krásnou fotografii.Podle informací tam měla být Emma včera večer.

***
zdroj:snitchseeker.com

Nová zpráva od Emmy vyvracející dohady bulváru

29. dubna 2011 v 14:19 | snapeova |  Emma Watson-Articles
Jak jistě víte,bůlvární plátky se chytli toho,že Emma přerušila studium a možná dostuduje i jinde. Začali ihned prohlašovat,že Emma byla šikanována tím způsobem,že její spolužáci,když zodpověděla profesorovy správně otázku prohlašovali věci ve smyslu:"10 bodů pro Nebelvír". Tento článek jsem na blog ani nedávala,protože jsem té hlouposti jednoduše nevěřila.Emma se tyto pomluvy rozhodla sama vyvrátit a tak vložila na svou oficiální stránku tuto zprávu:

Vážení,
Cítila jsem, že je třeba, abych vám objasnila důvod, proč přerušuji na jeden semestr studium na Brownu, nemá to nic společného s šikanou jak se v poslední době naznačuje v médiích.Nikdy v mém životě jsem šikanu neprožívala a určitě nikdy na Brownu. Tento incident ukazuje že věta '10 bodů pro Nebelvír 'nikdy nezazněla jako výsměch od mých spolužáků. Mám pocit, že je třeba to říci, protože obvinit studenty Brownu z něčeho tak vážného jako je šikana, která měla způsobit,že jsem odešla se mi zdá nespravedlivé.

Prosím, nezkoušejte spekulovat o tom, co bych mohla dělat v září - nikdo to nemůže vědět, možná proto, že ani já to ještě nevím! Stejně jako moji ostatní spolužáci z Brownu se snažím přijít na to čemu přesně se budu věnovat můj třetí rok a zda ho budu trávit v zahraničí (což je běžné).

Doufám, že se vám všem líbí nový Harry Potter trailer. Jsem pryč v Pittsbughu,kde brzy začnu natáčet svůj nový film "The Perks of being a Wallflower".Právě jsem se vrátila z procházky se Stephenem Chobosky (režisér a spisovatel), Loganem a Ezrou (ostatní dva hlavní herci), a už nyní vím, to bude neuvěřitelná zkušenost. Cítím se velmi šťastná.

Doufám, že se všichni máte dobře.

Dávejte pozor, s láskou Emma xx.
***
zdroj:watsonuncensored.blogspot.com

Daniel na Gotham Magazine cover party

28. dubna 2011 v 23:22 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Daniel Radcliffe se objeví na obálce časopisu Gotham ve vydání na duben / květen a k té příležitosti se toto úterý zůčastnil Cover party v New Yorku,kde byl i s další hvězdou muzikálu jak uspět... Rose Hemingway.

nové video rozhovory s herci

28. dubna 2011 v 23:20 | Snapeova |  HP 7-Videos
Několik Harry Potter herců nedávno diskutovalo o některých jejich scénách v posledním filmu série, Harry Potter a Relikvie smrti: Část II. Při propagaci Harry Potter: Výstavy a zahájení prodeje Relikvie smrti: Část I na Blu-ray v New Yorku začátkem tohoto měsíce, Michael Gambon, Bonnie Wright, a Domhnall Gleeson prozradily něco o sscénách,které natočili pro poslední film - včetně scény s Harrym a Brumbálem na Kings Cross, a znovu natáčení epilogu v prosinci 2010.

Jamie a Bonnie v Londýně (25.4.2011)

28. dubna 2011 v 20:19 | Snapeova |  Bonnie Wright-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Bonnie Wright a její snoubenec Jamie Campbell Bower byly společně ještě s jedním mužem viděni toto pondělí 25.dubna v ulicích západního Londýna.Oba byly velmi pohodlně oblečení a moc jim to slušelo. Přes 20 HQ fotografií najdete v celém článku.

Nové fotky herců zveřejněné časopisem Empire

28. dubna 2011 v 17:39 | Snapeova |  Other Harry Potter Stars
Časopis Empire zveřejnil sadu nových fotografií jakotakovou malou ochutnávku k článku oslavujícímu konec Potter série,který bude v červencovém vydání (vyjde 26.května).Přípravou tohoto článku strávily redaktoři přibližně 6 měsíců.Bylo potřeba udělat rozhovory s několika desítkami klíčových aktérů a lidí ze štábu.Pak se také samozřejmě museli nafotit tyto fotky herců a sehnat všechny tyto lidi jistě taky zabralo nějaký ten čas. Časopis slibuje dosud nikdy neviděné fotografie z natáčení spoustu nových rozhovorů a exkluzivní fotografie herců. Zveřejněny byly fotky těchto herců: Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Matthew Lewis, Tom Felton, Bonnie Wright, James a Oliver Phelps, Evanna Lynch, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Michael Gambon, Robbie Coltrane, David Thewlis , Gary Oldman, a Timothy Spall .

Trailer na Relikvie smrti 2 online!

28. dubna 2011 v 5:04 | Snapeova |  HP 7-Articles
A je to tady. Po měsících čekání a nepravdivých informací konečně nastal den,kdy vám sem můžu vložit nejovější trailer k závěrečné části Relikvií.Přesně jak jsem očekávala,opět je to trailer naprosto úžasný,ještě stále nemůžu dýchat :D Navíc co mě trochu naštvalo je zjištění,že Warner Bros dalo video na youtube už před půlnocí,takže jsem si nemusela vše složitě přizpůsobovat. Vyžehlili si to však tím,že je trailer rovnou v HD. myslím,že trailer toho odhalil,tak akorát,není toho až příliš za což jsem ráda :) V celém článku najdete překlad a teď výčet části scén,které uvidíte:Snape přicházející do Godrickova dolu. Záběr z princova příběhu s malou lily a Petunií,Voldemort přecházející přes mrtvoly na Malfoy manor,Brnění,které jde do bitvy,Kingsley,který vyčaruje štít před Trie uVelké síně,Boj Molly s Bellatrix,Oliver Wood jdoucí na koštětí na pomoc,útok Nagini,poslední chvíle Lupina a Tonksové,Přemístění snapea ve velké síni,Harry snažící se uhasit zložár hůlkou,Voldemort a jeho smrtijedi utočící na Bradavice a hlavněHarry,který sebou stáhne Voldemorta z věže.


První fotografie z traileru

27. dubna 2011 v 22:19 | snapeova |  HP 7-Movie Stills
Jak bylo slibováno,pro ukrácení čekání na trailer,byla zveřejněna jedna fotografie ze záběru,který se tam objeví.Na této fotce je Harry při posledním střetu s Voldemortem. Vidět však můžeme jen Harryho. Trailer se objeví již za přibližně 5 hodin a jen o něco později se objeví i zde.Samozřejmě to hned asi nebude žádná zázračná kvalita,protože oficiálně se na internetu a k tomu v HD objevuje až během dne. Budeme se tedy ráno muset spokojit se záběry natočenými z televize. Ovšem i to vždy stojí za to,už ted přemýšlím nad tím,jaké scény uvidíme,koho v nich zahlédneme a jaká bude v traileru hrát hudba :D Prostě se neuvěřitelně těším.

***
zdroj:hogwartsite.net

Daniel-Late Night with Jimmy Fallon show

27. dubna 2011 v 19:49 | snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
V pondělí večer navštívil Daniel show Jimmyho Fallona,kde samozřejmě hlavním předmětem rozhovoru byl muzikál:Jak uspět v podnikání aniž by jste se o to snažily.Mluvilo se i o Harry Potterovi a Dan nejspíš předvedl i něco komediálního soudě podle fotek,kde je u mikrofonu (U něj totiž v této show komici většinou říkají své vtipy)

Časopis Empire oslavuje konec ságy exkluzivním článkem

26. dubna 2011 v 22:39 | snapeova |  HP 7-Articles
"Smutný konec je blízko pro Harry Potter fanoušky. To je téma pro další vydání časopisu Empire, které se vyznačuje speciálním článekem o úplném ukončení série s příchodem poslední filmové adaptace Harry Potter a Relikvie smrti část 2 do kin po celém světě.Zatím nejsou žádné známé podrobnosti o tomto novém vydání časopisu, ale jsou očekávány stránky s fotkami a rozhovory. Po internetu zatím obýhá jakýsi náhled,kde můžeme vidět dvojstránku s černobílími fotkami některých herců.Doufejme,že časopis bude obsahovat i nějaké nové fotky z druhé části.

***
zdroj:hogwartsite.net

I am a member