Srpen 2011


Budou Emma a Helena v muzikálu Bídníci ?

31. srpna 2011 v 22:29 | Snapeova |  Emma Watson-Articles
Tom Hooper přes léto sháněl obsazení do muzikálu Les Misérables (Bídníci) Hugh Jackman by měl být obsazen jako Jean Valjean,což je vězeň, který bojuje o přežití během Velké francouzské revoluce . Jeho kolegové Russell Crowe a Paul Bettany bojují o roli inspektora Javerta. Film se měl natáčet od začátku února 2012, ale Universal chce aby se začalo natáčet už na podzim což by se v případě Emmina obsazení mohlo tlouct se začátkem roku v třetím ročníku na vysoké.

Obsazení stále není naprosto jisté,Hayden Panettiere, Miranda Cosgrove, Lucy Hale a i naše Emma Watson se podle informací ucházejí o roli Eponine a Cosette spolu s Amy Adams a Rebeccou Hall ,které pro změnu chtějí hrát Fantine.
Geoffrey Rush (pan Thénardier) a Helena Bonham Carter ( Madame Thenardierare) jsou také na začátku jednání s Hooperem o účastni v muzikálu,tak uvidíme zda-li bude aspoň jedna z našich hereček obsazena,ráda bych tam viděla obě.

***
zdroj:watsonuncensored.blogspot.com

Emma v Londýně (30.8.2011)

31. srpna 2011 v 21:39 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Paparazzi včera večer zastihly usměvavou Emmu při odchodu z Bush Empire v Londýně. Njespíše tam byla s nějakým kamarádem,protože to nevypadá jako Johnny Simmons .


Emma na letišti v Benátkách (28.8.2011)

31. srpna 2011 v 21:09 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
28,srpna byla Emma spatřena na letišti v Benátkách v Itálii při odletu do Londýna poté, co tam strávila dva dny se svým přítelem Johnny Simmonsem. Zatím je k dispozici jen jedna fotka Emmy díky nějakému fanouškovi.

***
zdroj:watsonuncensored.blogspot.com

Nová fotka Dana s režisérem z natáčení

31. srpna 2011 v 20:50 | Snapeova |  HP 7-On the set photos

***
zdroj:hogwartsite.net

Tom v ulicích Toronta (28.8.2011)

31. srpna 2011 v 20:29 | Snapeova |  Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
V neděli 28.srpna byl Tom viděn v ulicích toronta s Red Bullem v jedné a kytarou v druhé ruce. Na pár fotek se můžete prohlédnout níže.

Kreslené návrhy scén k HP 5 a HP 6

31. srpna 2011 v 19:49
Na Harry Potter filmech pracovalo mnoho lidí v mnoha až neuvěřitelných pozicích. Jedním z těchto lidí byl i Designer Jim Cornish,který kreslil,jak by asi měli vypadat natočené scény. Obrázky by se dali přirovnat ke karikaturám a komixům a nazývají se storyboardy. Zveřejněna byla práce tohoto člověka k Fénixově řádu a Princi dvojí krve a rozhodně můžete vidět,že některé návrhy se do filmu nedostali kompletně. Všechny obrázky můžete vidět zde.

***
zdroj:hogwartsite.net


První plakát k LEGO Harry Potter roky 5-7 !

31. srpna 2011 v 19:30 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
Nedávno byl někde spatřen první plakát k lego videohře LEGO Harry Potter roky 5-7 ! scenérie zobrazuje především poslední bitvu,ale odkazuje i na pátý a šestý díl. Například tím,že se Lewandule Brownová se jako klíště drží Rona.

***
zdroj:hogwartsite.netPhotoshoot pro HF magazine

31. srpna 2011 v 18:49 | Snapeova |  Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Tom Felton se během svého pobytu v Los Angeles toto léto zúčastnil focení pro časopis HF. první fotky můžete vidět níže.

Page Eight

31. srpna 2011 v 18:09 | Snapeova |  Ostaní filmy a projekty
třetí film,který si dnes představíme mají na svědomí producenti David Heyman a David Barron, film je natočen pro BBC a nese název Page Eight. Velké Británii měl film premiéru letos v létě na jednom z festivalů.Ve filmu si zahráli Harry Potter herci Bill Nighy, Michael Gambon, a Ralph Fiennes, popis,trailer a stills níže.

Johnny Worricker (Bill Nighy) pracuje již dlouhá léta jako důstojník M15. Jeho šéf a nejlepší přítel Benedict Baron (Michael Gambon) náhle zemře a zanechá po sobě záhadný soubor, který ohrožuje stabilitu organizace. Mezitím, zdánlivě náhodné setkání s Johnnyho okouzlující sousedkou a politickou aktivistkou Nancy (Rachel Weisz) se zdá být až příliš štastným na to aby bylo pravdivé. Johnny je nucen opustit svou práci a posléze i imunitu, aby mohl zjistit pravdu. Page Eight je současný špionážní film televize BBC, ve kterém jsou zpracována témata problémů inteligence a morálních hodnot charakteristických pro nové století.

Tinker, Tailor, Soldier, Spy

31. srpna 2011 v 17:50 | Snapeova |  Ostaní filmy a projekty
Dnes se podíváme již na druhý film,který by stejně jako ten první měl mít premiéru v půlce září. Ve filmu uvidíme hned několik Potterovských hvězd. jsou to: Gary Oldman (Sirius)John Hurt (Ollivander), Toby Jones (Dobby), Ciarán Hinds (Aberforth), Simon McBurney (Krátura) a Roger Lloyd-Pack (Barty Skrk starší) níže popis,postery,trailer a stills. film bude určiitě velmi zajímavý,tak snad se ho u nás taky někdy dočkáme.

John le Carré je mistrem špionážní literatury 20. století, čerpá z vlastních zkušeností z MI5 i MI6, a tím dodává svým hrdinům správnou autenticitu. Předešlá adaptace jedné z jeho knih, NEPOHODLNÝ (2005), si odnesla i zlatou sošku.
Britskou vládou otřese fakt, že v jejich tajné službě je sovětský špeh. Sovět se ale nenechá jen tak najít a mezitím se propracuje na vysoký post. Oficiální vyšetřování nelze spustit, aniž by si toho špeh nevšiml a tak povolají do služby profesionála George Smileyho (Gary Oldman). Ten musí parazita odhalit jen pomocí svých vlastních schopností.

You Instead

31. srpna 2011 v 16:39 | Snapeova |  Natalia Tena-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Natalia Tena natočila noý film,který je v prostředí hudebního festivalu a dvě znepřátelené Rockové hvězdy jsou donuceny strávit spolu 24.hodin. Film bude mít premiéru v půlce září a níže máte plakát,několik stills a trailer.

Tom a Rupert pro Band of Outsiders

31. srpna 2011 v 15:19 | Snapeova |  Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Oba kluci,tedy Rupert Grint a Tom Felton pózovali v Los Angeles na začátku tohoto měsíce pro módní fotografie ke kolekci od Band of Outsiders na podzim/zimu 2011. Fotky byly pořízeny na nádvoří Yamashiro a v Magic Castle.spousta fotek je společná,ale některé jsou jen s jedním z kluků. Fotografie jsou opravdu skvělé a mnohdy i vtipné. Tohle se jim rozhodně povedlo.

Fotky a animace z natáčení DH

31. srpna 2011 v 14:29 | Snapeova |  HP 7-On the set photos
Už je to asi čtrnáct dní co jsem na fanpopu objevila nějaké animace a fotky z natáčení,které odhalují i různé zajímavé scény jak vypadali před zeleným plátnem ,tak už je načase je sem nahrát. nedám je do miniatur,protože tohle je lepší dát do článku,tak proto mi trvalo,než se mi to sem chtělo nahrát :D

Nový photoshoot s Jamesem

31. srpna 2011 v 13:29 | Snapeova |  James and Oliver Phelps-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Podívát se můžeme na čtyři fotografie z nového a elegantního photoshootu Jamese Olivera.

Severus Snape nejoblíbenejší postavou v knihách Harryho Pottera

30. srpna 2011 v 19:59 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
Před několika měsíci, Bloomsbury zveřejnilo celosvětové hlasování, které mělo zjistit, která postava z knih o Harry Potterovi je nejoblíbenější mezi fanoušky. Hlasování již skončilo a vítěz je na světě

Severus Snape !!!
Severus Snape, mistr lektvarů, ředitel zmijozelské koleje a Smrtijed špehující pro stranu dobra je na první příčce v hlasování o nejoblíbenější postavu z románů o Harry Potterovi. Snape získal první místo i když by se očekávalo,že na tom místě bude Harry, osobní favorit JK Rowlingové . Když byla dotázán na její oblíbenou postavu JK Rowlingová řekla: "Harry, i když myslím, že jsem v tom trochu neobvyklá, Ron je obecně oblíbený (miluji ho také, ačkoli) Teď, když jsem dopsala knihy, šla bych nejraději na večeři s Brumbálem. Museli bychom hodně diskutovat, a ráda bych od něj získala radu, já si myslím, že by si každý přál setkat se s Brumbálem ve svém životě ".
Hlasování bylo zahájeno v květnu 2011 a nasbíralo se více než 70.000 hlasů. Severus Snape získala 20% z těch hlasů (necelých 13.000), což z něj dělá jasného vítěze. Severus Snape se objevil ve všech sedmi Harry Potter románech a byl nedílnou součástí života Harryho Pottera. Chytrá Hermiona Grangerová je na druhém místě a Sirius Black na třetím. Harry je na čtvrtém a jeho nepřítel Lord Voldemort se pohybuje v první dvacítce a to na 17.místě, Dobby je jediná postava,která není člověk a je v první desítce. Celá Top 40 je níže:

22.8. 2011 až 28.8. 2011

30. srpna 2011 v 18:40 | Snapeova |  návštěvnost
Pondeli: 309
Utery: 342
Streda: 334
Ctvrtek: 334
Patek: 339
Sobota: 313
Nedele: 433

Celkem: 2404

moc děkuji,je nádherná :)

Dvě fotky DVD edicí

29. srpna 2011 v 11:19 | Snapeova |  HP 7-Props and Products
Na internetu se objevila fotografie dosud neznámé DVD edice. Pravděpodobně to bude pouze dvoudisková edice k poslední části Relikvií. Zvláštní však je, že tam můžeme vidět dosud nezveřejněný momentový plakát,tentokrát s Lordem Voldemortem. doufám,že se brzo objeví na internetu. Další fotka je novou ukázkou edice všech osmy filmů i s bezovou hůlkou.

I am a member