Září 2011

5 fotek od Mariana Vivanca

18. září 2011 v 17:49 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Máme k vidění pět fotografií Emmy z tohoto roku,které fotil Mariano Vivanco,dvě z nich jsou ze scanů neznámého časopisu.

Boty Joanne v aukci

18. září 2011 v 14:49 | Snapeova |  J.K.Rowling
Fanoušci Harryho Pottera z celého světa budou mít již brzy příležitost vlastnit vzácný kousek do své sbírky. Boty nošené autorkou knih JK Rowlingovou během psaní Kamene mudrců se dostanou do on-line aukce na konci tohoto října, která začíná v pátek (21.10.) A končí v neděli (30.10.) Na portálu Proxibid - největší světové aukční síni. Zájemci se mohou zaregistrovat a obhlédnout si boty již od úterý, 13. září.

Všechno to začalo v prosinci 1999, kdy boty získala mladá studentka základní školy, která poslala vydavatelství Scholastic Press papír s názvem "podrážkový dotazník", který obsahoval šest otázek o životě slavných bot. Tento dotazník byl předán do rukou JK Rowlingové. Po vyplnění dotazníku jej Jo vrátila zpět naší studentce spolu s botami, o kterých v něm píše. Po 12 letech vlastnictví se nová majitelka rozhodla podělit se s nadšenci Harryho Pottera z celého světa prostřednictvím aukce, plánované na říjen.

"JK Rowlingová slouží jako inspirace rodičům a učitelům tím, že naučila děti, aby četli v době, kdy se počítačové hry dostávaly do popředí," říká zástupkyně nynějšího majitele, "jsme nadšeni, že můžeme něco takového nabídnout milionům fanoušků JK Rowlingové a Harryho Pottera po celém světě. Je to jedinečná příležitost, kterou si nesmíte nechat ujít. "

Boty byly uzavřeny v ochranné skleněné vitríně, která byla vyrobena speciálně pro ně, od prosince 1999. Na botách jsou vidět znaky obnošení, protože je Jo, před zasláním studentce, nosila velmi často.

V celém článku si také můžete přečíst dotazník.


HP herci propůjčí své hlasy v novém animovaném filmu

18. září 2011 v 14:19 | Snapeova |  Other Harry Potter Stars
Po dvaceti letech od prvního vysílání bude mít pohádka Pošťák Pat svůj vlastní film. Ve zkratce o tom, jak se Pat, obyčejný anglický pošťák, stane za jednu noc slavným, když se zúčastní talentové soutěže.

Ale jak Pat souvisí s Harrym Potterem? Nuže, ještě nesouvisí, ale brzy bude, protože svůj hlas do filmu propůjčí náš Rupert Grint. Ke své nové roli se vyjádřil velmi stručně: "sledoval jsem pošťáka Pata, když jsem byl malý. I všichni moji sourozenci ho v jistém věku sledovali. "

Do filmu se jako dabingový herci zapojí také Jim Broadbent (Křiklan) a David Tennant (Barty Skrk ml..).

Pohádka přijde do kin v roce 2013.

***
zdroj:priori-incantatem.sk

Daniel v Better Show

18. září 2011 v 12:19 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Daniel Radcliffe byl hostem v Better Show tento týden, kde se diskutoval o přesunutí ze série Harryho Pottera, budování herecké kariéry v Jak uspět... a jeho nadcházejícím filmu Woman in Black . Dan se zmínil, že četl příběh pár hodin poté, co dokončil natáčení posledního Harry Potter filmu, Relikvie smrti: část 2, při letu do USA, a byl šťastný, že pracovali na natáčení se známými tvářemi, včetně Ciarana Hindse (Aberforth Brumbál). Více o tom ve videích. V celém článku i fotky,kde je také jedna z charitativní akce BGC Partners,která se konala v New York City.

Bonnie na London Fashion Week

18. září 2011 v 11:59 | Snapeova |  Bonnie Wright-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Bonnie Wright se zůčastnila letošního London Fashion Weeku na Sass & Bide jaro/léto 2012 v pátek odpoledne v Royal Opera House. Fotografie Harry Potter herečky v první řadě a před začátkem akce najdete v celém článku. níže video s krátkým rozhovorem o jejím zájmu o Fashion Week a budoucích projektech.

Tři fotky s Tomem

18. září 2011 v 10:59 | Snapeova |  Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Prohlédnout si můžeme tři fotografie s Tomem. jedna je pro Fault a další dvě pro Times. Jedna z nich je ze scanu,který jsem již vkládala minulý měsíc.

Bonnie a Jamie na pre-London Fashion Week Rimmel party

18. září 2011 v 10:49 | Snapeova |  Bonnie Wright-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Bonnie Wright a její snoubenec Jamie Campbell Bower byli na Rimmel a Kate Moss party na oslavě 10 let partnerství v Battersea Power station v Londýně ve čtvrtek večer. Akce se konala v předvečer týdne módy v Londýně.Bonnie to slušelo,když ovšem pominu ty šaty co vypadají jako záclona.

Evanna navštívila Kari Feinstein Primetime Emmy Awards Style Lounge

17. září 2011 v 22:40 | Snapeova |  Evanna Lynch-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Herečka Evanna Lynch navštívila v Mondrian Hotelu událost Kari Feinstein Primetime Emmy Awards Style Lounge v pátek, dva dny před Primetime Emmy Awards, které bude vysíláno na FOX tuto neděli večer. Evanna odhalila letos v létě, že má v úmyslu dočasně se přestěhovat do Los Angeles letos na podzim.

"Jedu do Spojených států na několik měsíců,kde mě čeká nějaký konkurz, právě jsem to dostala seřazené od manažera. Budu se stěhovat do Los Angeles příští měsíc a zůstanu tam minimálně pár měsíců. Irsko mi bude chybět, ale vždy jsem milovala cestování. "

"Nebude to pro mě tak těžké , nebudu muset začít od píky,jednou nohou tam jsem, ale musím toho ještě dost dokázat sama," řekla.

"Harry Potter byl tak úžasný zážitek, ale já jsem tam nehrála tolik, přijde mi,že jsem film víc propagovala než v něm hrála. Přála bych si mít větší roli," řekla.
Fotografie Evanna na salónek v se nachází v naší galerii .

Dnešní Potterovský večer

16. září 2011 v 18:52 | Snapeova |  HP 5-Articles
Vůbec se dnes necítím dobře,na blog naprosto nemám náladu,ale nemůžu si dovolit nenapsat tento článek,protože by jste pak třeba mohli o něco přijít. psala jsem o tom sice už na Facebook stránce blogu,ale tu jistě všichni nesledujete proto je potřeba pro ostatní napsat článek. Většina z vás asi ví,že dnes od 20:00 se uzavře Pottermánie na nově a to odvysíláním pátého dílu,Fénixova řádu,kde Harryho čeká další těžký rok plný zpochybňování jeho slov o Voldemortovi a do cesty se mu postaví spousta dalších překážek včetně sladce růžové a zlé učitelky Dolores Umbridgeové. Ne všichni však asi víte,že právě teď od 18:50 na Nova cinema začíná pořad Harry Potter a jeho 50 nej,kde bude odvysíláno 50 nejlepších momentů z filmů o Harrym Potterovi. Nalaďte tedy televize a prožijte příjemný Potterovský večer :)

Trailer k 5.dílu. Není to tak dávno co jsme ho viděli poprvé a těšily se na pětku do kin co :/ ?

fotka Harryho v přístěnku z HP 1

15. září 2011 v 12:10 | Snapeova |  HP 1-Movie Stills
snitchseeker na svém facebooku v rámci odpočítávání do vydání DVD a BD k Relikviím Smrti 2 zveřejnilo přes 10 let starou fotku z filmu,kámen mudrců s Harrym v přístěnku.

***
zdroj:facebook.com

Video z focení pro Fault

15. září 2011 v 11:19 | Snapeova |  Tom Felton-Videos
v těchto dnech vychází nové číslo časopisu Fault,pro který nafotil Tom Feltom photoshoot. Dvě fotky jsme již mohli vidět. Nyní se koukneme na naprosto dokonalé video z focení.

***
zdroj:snitchseeker.com a youtube.com

3 nové fotky z DH

14. září 2011 v 20:50 | Snapeova |  HP 7-Movie Stills
Snitchseeker na svém facebooku zpříjemňuje fanouškům čekání na vydání DVD a BD a každý den zveřejňuje novou fotku. některé sice dost malé,ale i tak skvělé. Na fotkách níže najdete Voldemorta s Bellatrix a luciusem v lese,Hermionu z první části v lese a záběr ze scény k polibku Rona a Hermiony.

Matt na Walk of Smiles charity

14. září 2011 v 20:39 | Snapeova |  Matthew Lewis-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Matthew Lewis se podílel na na charitativním běhu v jeho rodném městě Leeds minulý víkend ve prospěch charitativní akce Bethanina chůze úsměvů, výtěžek, který činí - asi 8000 liber půjde ve prospěch Martině domu dětskému hospici v blízkosti Wetherby v Yorkshire, Velká Británie. Foto Matt s mnoha mladými lidmi, kteří se zúčastnili této akce je níže.

***
zdroj:snitchseeker.com

Britská premiéra filmu Tinker,Tailor,Soldier,Spy

14. září 2011 v 19:59 | Snapeova |  Gary Oldman-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Včera se konala Britská premiéra filmu Tinker,Tailor,Soldier,Spy,které se zůčastnily tři Potter herci,kteří tam hráli a to:Gary Oldman,John Hurt a Roger Lloyd-Pack (Bárty Skrk starší). Premiéra se konala v BFI Southbank v Londýně.

Gary na filmovém festivalu v Benátkách

14. září 2011 v 19:10 | Snapeova |  Gary Oldman-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Na začátku září se Gary Oldman zůčastnil 68.ročníku filmového festivalu v Benátkách.Podporoval tam především svůj film Tinker,Tailor Soldier, Spy. Fotografie jsou z nejrůznějších akcí,tedy premiér,photocallů atd. Na fotkách najdete i Johna Hurta,který si ve filmu taktéž zahrál.

Davidův příjezd na George Stroumboulopoulos TV Show

14. září 2011 v 18:50 | Snapeova |  David Thewlis-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Včera šel David Thewlis spolu s herečkou Michelle Yeoh do televizní show George Stroumboulopoulos. K dispozici máme fotky z příjezdu.

Ralph na Toronto International Film Festival 2011

14. září 2011 v 18:09 | Snapeova |  Ralph Fiennes-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Ralph Fiennes podporoval na festivalu svůj prvné režisérský počin,kde i sám hrál,tím je samozřehjmě film Coriolanus. 12.září se zůčastnil tiskovky,premiéry i photocallu,další den pak párty pro celebrity.

David na Toronto International Film Festival 2011

14. září 2011 v 17:49 | Snapeova |  David Thewlis-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
David Thewlis propagoval na filmovém festivalu v Torontu film The Lady. 11.září byl na tiskové konferenci a 12.září se zůčastnil premiéry.V celém článku i fotky z photocallu.

Rhys na Toronto International Film Festival 2011

14. září 2011 v 17:29 | Snapeova |  Other Harry Potter Stars
Stejně jako Jamie se i Rhys zůčastnil festivalu 11.září aby poodpořil film Anonymous a máme i fotky z photocallu.

Jamie na Toronto International Film Festival 2011

14. září 2011 v 14:39 | Snapeova |  Jamie Campbell Bower-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Jamie Bower se zůčastnil 36.ročníku Toronto International Film Festival,kde 11.září podporoval svůj nadcházející film Anonymous.

I am a member