Listopad 2011

Rupertův slon

30. listopadu 2011 v 22:40 | Snapeova |  Rupert Grint-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Začátkem měsíce jsem v tomto článku psala o slonovi jehož design,stejně jako jiné celebrity navrhl. Nyní se můžeme podívat na jeho fotografii,jak vypadá na živo.
imagebam.com

***
zdroj:rupertgrint.net

Video s Gringottovými z bonusů

30. listopadu 2011 v 21:00 | Snapeova |  HP 7-Videos
Warner Bros Home Video odhalilo exkluzivní pohled na zhotovení protetiky pro Gringottovy skřety z Harry Potter a Relikvie smrti: část 2 z bonusů na Blu-ray combo set Extras. Podíváme se na make-up tým v čele s Nickem Dudman, diskutující o složitých detailech z protetických tváří a šití v jednotlivých chloupků na hlavy skřítků, aby vypadali daleko reálněji.

První trailer k Into the White (Comrade)

30. listopadu 2011 v 19:40 | Snapeova |  Rupert Grint-Videos
Vydán byl první oficiální trailer k prvnímu celovečernímu snímku s Rupertem Grintem po dokončení série Harryho Pottera, Into the White (Přejmenováno z původního Comrade)Film se zabývá druhou světovou válkou a jeho vstup do kin je naplánován na jaro 2012.

***
zdroj:snitchseeker.com

Rupert znovu v Top Gearu

30. listopadu 2011 v 19:09 | Snapeova |  Rupert Grint-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
V sobotu se Rupert Grint zůčastnil Top Gear Live 2011 v Londýně. Určitě si pamatujete,že Rupert byl v Top Gearu již minulý rok (Články- 1..2..3..4..5..). Letošní natáčení s Rupertem se konalo v Arena Excel. Svou jízdou na okruhu si Rupert vybojoval druhé místo v pořadí s časem 51,4 sekund. V rozhovoru pak mluvil o automobilovém závodění jeho bratra a samozřejmě o filmu Into the White (Bývalé Comrade). Když byl dotázán na to,kde by se chtěl v žebříčku umístit odvětil,že chce být nejrychlejší zrzek. V článku můžete najít první foto a několik videí.

Evanna pro HF Magazine

30. listopadu 2011 v 18:39 | Snapeova |  Evanna Lynch-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Herečka Evanna Lynch nedávno poskytla rozhovor pro časopis HF, kde diskutovala o některých jejích inspiracích, jejích přáních do budoucnosti (Ráda by napsala knihu), hercích s ,kterými by si ráda zahrála (Kristen Dunst,Joseph Gordon-Levitt a Harry Potter přátelé) a o jakém dalším alternativním povolání uvažovala. V celém článku můžete vidět i první nádherné fotografie,které pro časopis nafotila a níže ještě pár zajímavých výňatků z rozhovoru. Celý si ho můžete přečíst zde.

"Důvod, proč mě inspirují lidi jako Michael Jackson, a moje postava z Harryho Pottera, Lenka Láskorádová je, že, jsou to podivíni naší společnosti, ale ve skutečnosti jsou zcela přirození. Oba jsou silní a odvážní, nedělají co by jste od nich čekali,nejsou jako jejich vrstevníci. To je důvod, proč Michael Jackson kreativně překonal všechna očekávání. Přinesl něco nového a radikálního, se svou hudbou a vystoupeními, on přinesl sebe. "

"Většinou bych ráda pracovala znovu se svými přáteli. Ráda bych pracovala s někým z Harryho Pottera protože jsme strávili společně úžasné chvíle. Myslím, že důvod, proč Potter filmy jsou tak dobré,je i to, že každý si tam se všemi tak rozumí. Jste-li s lidmi, kterým věříte, je vám to jedno, jak směšně vypadáte. Ráda bych pracovala se svými Potter přáteli znovu, protože si již věříme a mohli jsme být tak absurdní, jak jen to bylo možné."

"doufám, že budu lepší řidičkou. Dostala jsem svůj řidičák před několika měsíci, a životy jsou zatím v stále v ohrožení."

Emma v Covent Garden (26.11.2011)

29. listopadu 2011 v 18:59 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Emma byla v sobotu 26. listopadu, na procházce Londýnem v Covent Garden,kde Paparazzi ukořistili její fotografie.

21.11. 2011 - 27.11. 2011

29. listopadu 2011 v 17:50 | Snapeova |  návštěvnost
Pondeli: 209
Utery: 248
Streda: 267
Ctvrtek: 219
Patek: 241
Sobota: 285
Nedele: 323

Celkem: 1792

Opravdu úžasná,mockrát děkuji :)

Potter herci budou ocenění

28. listopadu 2011 v 20:30 | Snapeova |  Other Harry Potter Stars
V neděli 4. prosince se v Londýně uskuteční předávání Britských nezávislých filmových cen a už teď je jasné, že se soškami domů odejde dvojice herců známých z potterovek - Kenneth Branagh (Lockhart) a Ralph Fiennes (Voldemort). Kenneth dostane Cenu Variety za Soustředění mezinárodní pozornosti na Spojené království (tuto cenu v minulosti získala i JK Rowlingová).

Ještě zajímavější je Ralphova cena za výjimečný přínos britskému filmu. Tato cena je pojmenována po Richardu Harrisovi (první Brumbál), uděluje se od roku 2003 a mezi její laureáty patří John Hurt (Ollivander), Bob Hoskins, Tilda Swinton, Jim Broadband (Křiklan), Ray Winstone, David Thewlis (Lupin), Daniel Day-Lewis a Helena Bonham Carter (Bellatrix) (v zákulisí ji už pomalu začínají nazývat cena Richarda Harrise k uctění herců, kteří hráli v potterovkách). Oba herci si své ceny převezmou osobně.

Kromě těchto dvou cen, které jsou již jisté, je Ralph Fiennes nominován na Cenu Douglase Hickoxe za svůj režisérský debut Coriolanus. V kategorii Nejlepší herec o vítězství zase soupeří bývalí potterovský spolupracovníci Brendan Gleeson (Moody), Gary Oldman (Sirius) a Peter Mullan (Yaxley).Držme jim tedy palce.

***
zdroj:priori-incantatem.sk

Dvě ceny z BAFTA Children's Awards 2011

28. listopadu 2011 v 17:59 | Snapeova |  HP 7-Articles
V neděli večer se v Londýně konalo předávání Dětských cen Britské akademie filmu a televize (Dětské BAFTA). Poslední Potterovka Harry Potter a Relikvie Smrti II si z večera odnesla dvě ceny, v podstatě obě za nejlepší film. První ocenění je v kategorii Nejlepší celovečerní film, druhé v hlasování dětských diváků (BAFTA Kids 'Vote). Jelikož se jednalo o cenu pro nejlepší film, byly jako příjemci ocenění uvedení producenti David Heyman, David Barron a JK Rowlingová. Ve skutečnosti však obě ocenění převzal Warwick Davis (Griphook, Kratiknot) s manželkou Samanthou (která si zahrála jednoho ze skřítků v Gringottových) Jejich fotky můžete vidět níže.

Rozhovor s režisérem Lega

28. listopadu 2011 v 17:19 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
Režisér LEGA, Arthur Parsons, poskytl stránce Mugglenet "krátký" rozhovor týkající se tvoření hry roky 5-7, popsal některé z událostí, které tam na nás čekají a prozradil také, jakou měl halloweenskou masku. Celý rozhovor v celém článku.

MuggleNet: "Jsem tu s Arthurem Parsonem, režisérem her pro Tt Games. Takže Arthure, poslední hra, kterou si režíroval bylo LEGO Harry Potter? "
Arthur: "Ano. LEGO Harry Potter: Roky 5-7. Režíroval jsem také Roky 1-4, takže jsem vlastně pracoval na pokračování, což bylo skvělé. "

MN: "Mezitím nebylo nic? Šel si od jedné LEGO hry ke druhé? "
Arthur: "Roky 1-4 jsme dokončili někdy v květnu / červnu minulého roku a já spolu s týmem jsme se přesunuli rovnou k pokračování. Měli jsme skvělý a dlouhý čas na připravení výborného pokračování. "


Fotka Harryho a Rona z HP 6

27. listopadu 2011 v 23:29 | Snapeova |  HP 6-Movie Stills
Snitchseeker na svém facebooku zveřejnilo asi před hodinou opravdu pěknou a zajímavou fotografii z prince dvojí krve,kde je Ron a Harry. Nejsem si jistá,jestli je to spíš promo fotka nebo fotografie z filmu,ale spíš to vypadá na tu druhou možnost.

***
zdroj:facebook.com

Dvě fotky z natáčení

27. listopadu 2011 v 23:09 | Snapeova |  HP 7-On the set photos
Další fotky jsou z natáčení. Jedna je opravdu famózní s Voldemortem a další se s Danielem a Robiem Coltranem při natáčení scény na nádvoří.

2 Stillsky

27. listopadu 2011 v 23:00 | Snapeova |  HP 7-Movie Stills
Dále se můžeme podívat na dve fotografie z filmu. Na jedné z nich je Ron Weasley na na té další skřet z Gringottovy banky.

Dvě Proma-Ginny a Voldemort

27. listopadu 2011 v 22:20 | Snapeova |  HP 7-Promotional Photos
Před několika chvílemi se objevila nová akční propagační fotka Ginny Weasley k druhé části Relikvií a už před několika dny zveřejnila Oclumencia na svém facebooku zajímavou promo fotku Voldemorta sedícího v křesle na Malfoy Manor.

Nové video s Dobbym

27. listopadu 2011 v 20:00 | Snapeova |  HP 7-Videos
Harry Potter: The Quest odemklo další nové video, tentokrát se zaměřením na počest Dobbymů domácímu skřítku v této sérii. Video obsahuje nové rozhovory s Danielem Radcliffeem, Toby Jonesem (hlas Dobbyho), režisérem Chrisem Columbusem a Pablem Grillo, Vedoucím animace, který přivedl toto stvoření k životu. Klip se scénami s Dobbym z celé série, si můžete prohlédnout níže.

***
zdroj:snitchseeker.com

Polibek Rona a Hermiony z jiného úhlu pohledu

27. listopadu 2011 v 19:09 | Snapeova |  HP 7-Videos
Polibek Rona a Hermiony v Tajemné komnatě si získal mnoho fanoušků. Od Emmy i Ruperta jsme již slyšeli několik rozhovorů na toto téma, ale nyní se nám nabízí video z natáčení této romanticky-vtipné scénky, které určitě stojí za zhlédnutí. Ve videu jsou také krátké rozhovory s hlavními aktéry a režisérem Davidem Yatesem.

Emma i Rupert říkají, že neměli ani jen tušení, jak tu scénu natočí. Prý je to dost divné, když vás líbá někdo, s kým jste vyrostli. Po mnoha neúspěšných pokusech si tedy oba herců odtáhl stranou režisér David Yates a řekl jim, ať na chvíli zapomenou na to, kým jsou. Chtěl, aby byly prostě Ronem a Hermionou. Nakonec se tedy scéna povedla, a to nejednou, protože ta, kterou vidíme na konci videa, se do filmu nedostala.

***
zdroj:priori-incantatem.sk

Joanne svědčila proti bulvárním novinářům

27. listopadu 2011 v 16:09 | Snapeova |  J.K.Rowling
Bristká spisovatelka Joanne Rowlingová, která se dostala do povědomí světové veřejnosti sedmidílnou knižní sérií o Harrym Potterovi, Před Královským soudním dvorem svědčila v kauze neoprávněných zásahů novinářů do soukromého života známých lidí. Ve své výpovědi přiznala, že bulvární novináři se nezastaví před ničím, a že dokonce pronásledovali její děti. Vysloveně ji rozzlobilo, když jednou našla mezi věcmi ve školní tašce své, tehdy pětileté dcery, dopis pro sebe od bulvárního novináře. Po narození jejích dvou dalších dětí také okupovali novináři prostor před jejím domem, přičemž nemohla vyjít ven bez toho, aby ji při první příležitosti vyfotili.

"Děti nemohou za to, kdo jsou jejich rodiče, nebo jak se jejich rodiče chovají. Dítě si bez ohledu na to zaslouží své soukromí. Je těžké vysvětlit jaký je to pocit lidem, kteří to nezažili. "Řekla před soudem.

Kromě toho také prohlásila, že se cítila být "vydírána" deníkem Sun, který se dostal k ukradenému rukopisu pátého dílu Harryho Pottra. Deník ho sice chtěl vděčně vrátit, ale požadoval za to její fotku do novin.

Autorka to celkem oprávněně považuje za neoprávněné zásahy do svého soukromí, které překračují povinnost strpět publicitu své osoby v médiích z důvodu společenského postavení.

Video z veřejné výpovědi JK Rowlingové si můžete prohlédnout pod textem.

***
zdroj:priori-incantatem.sk

3 fotky pro Elle France

27. listopadu 2011 v 14:29 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
V tomto roce nafotila Emma Photoshoot pro Francouzské Elle s fotografem Janem Weltersem a nyní se můžete podívat na tři fotografie z nichž jsou dvě známé ze scanů a jedna je zbrusu nová.

3 fotografie k DH

27. listopadu 2011 v 12:19 | Snapeova |  HP 7-Movie Stills
Dnes se můžeme také podívat na tři nové fotografie z posledních dvou filmů. První je z první části Relikvií,když Voldemort zabíjí profesorku studia mudlů. Vypadá tady opravdu hodne šíleně. Asi málokdo by chtěl být v jeho blízkosti,když se tváří takhle :D Další fotka je taktéž z první části u doupěte po scéně se sedmi Pottery. Je na ní Ron s Hermionou. Poslední fotka už je z natáčení a to druhé části. Je na ní rodinka Malfoyových a Jason jako Lucius zrovna dělá něco na svém mobilu což vypadá opravdu zajímavě a vtipně :)

Nová fotka pro Seventeen

27. listopadu 2011 v 11:59 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Z letošního photoshootu pro Magazín Seventeen byla zveřejněna nová fotografie,bohužel však postrádá kvalitu což je škoda.

***
watsonuncensored.blogspot.com

I am a member