Prosinec 2011

Nová fotka tria

31. prosince 2011 v 22:29 | Snapeova |  HP 7-Promotional Photos
Na internetu se objevila skvělá fotka tria, podle oblečení usuzuji, že se vztahuje k první části. Je jen škoda, že je tak malá, snad se někdy objeví i větší verze.

***
zdroj:emmawatsonfan.net

3 nové fotky Emmy Thompson

31. prosince 2011 v 20:50 | Snapeova |  Emma Thompson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Mám tu tři fotografie Emmy Thompson ze začátku tohoto měsíce,Emmě to na nich moc sluší,jen bohužel nevím co jsou ty fotky zač.

Nové fotky Příčné ulice z Leavesdenu

31. prosince 2011 v 20:39 | Snapeova |  Harry Potter-other
V Leavesden studiích pokračuje výstavba pro HP studio tour London: The making of Harry Potter a my se nyní můžeme podívat na mnoho nových fotek ze stavby Příčné ulice.

Nová fotka pro Rouge in love

31. prosince 2011 v 20:19 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Na jedné fotce se objevila nová propagační fotografie Emmy Watson k Rouge in love.

***
zdroj:emmawatsonfan.net

Zastavení distribuce HP filmů na DVD a BD

31. prosince 2011 v 20:10 | Snapeova |  HP 7-Articles
Společnost Warner Home Video oficiálně zastavila distribuci potterovských filmů na domácích nosičích do amerických obchodů. V praxi se to projeví tak, že obchody si během blíže nespecifikovaného času nemohou doobjednat nové kusy potterovských DVD a BD. Pokud jim ještě nějaké zůstaly, mohou je ještě v následujících dnech nabízet do vyprodání zásob. Nové jim však už nepřijdou.

Uvedené moratorium se nevztahuje na mimoamerický trh, což minulý měsíc potvrdil i zástupce distribuční společnosti Magic Box pro Slovensko. U Na Slovensku a samozřejmě i u nás tak zůstávají v prodeji dvoudiskové DVD a BD edice ke každému dílu, sběratelské trojdiskové DVD edice HP 1-6 a kompletní kolekce všech dílů HP a Kámen mudrců - Relikvie Smrti 2 na DVD i BD. V distribuci jsou zatím ponechány i 3D Blu-ray s dary Smrti 1 a 2.

Podle oficiálních informací Warner Home Video, příští rok bude vydána nová, tzv.. "Definitivní" kolekce všech filmů o Harrym Potterovi. Přestože přesné datum vydání zatím není znám, upoutávku si můžete prohlédnout už nyní.

***
zdroj:priori-incantatem.sk

Emma-4x o kráse

31. prosince 2011 v 19:50 | Snapeova |  Emma Watson-Articles
Stránka Elle.cz zveřejnila článek o Emmě, který byl převzatý ze stránky Stylelist.com. V článku je nový rozhovor, v němž Emma mluví o oblíbeném make-upu, svém sestřihu a nej vzorech!

Zatímco o jejím vztahu k módě jsme už toho slyšeli hodně, o kráse se Hermiona z Bradavic zatím bavila málokdy. Nás ale stejně jako to, co má v šatníku a kde bere inspiraci pro svoje návrhy, zajímá, jak se ráda líčí a podle koho se nechala ostříhat. Proto jsme si s chutí přečetli nedávný rozhovor s ní.

Jak se změnil váš make-up s ostříháním vlasů?
Myslím, že je mnohem výraznější. S krátkými vlasy nemůžete nic schovávat. A protože vypadáte víc jako kluk, musíte se líčit víc sexy. Hodně teď experimentuji s barvami a intenzitou. Jsem blázen do výrazných očí à la Twiggy se zvýrazněnými horními i dolními řasami. Lancôme právě přišel s řasenkou Doll Eyes, která je pro to perfektní. Protože mám bledou pleť, jsem přece Angličanka, používám tvářenku a bronzer. Miluju hlavně krémovou tvářenku.

A co líčení rtů?
Pro kampaň Tresor Midnight Rose jsme dělali obojí - výrazné líčení očí i rtů. Ale myslím, že při focení je to něco jiného než v běžném životě. Já sázím na oči.

Jaké to vůbec je, mít tak krátké vlasy?
Úprava vlasů vám rozhodně nezabere tolik času, což je podle mě skvělé. Nesnášela jsem to.

Máte nějaké ikony?
Mia Farrow mě inspirovala při vymýšlení sestřihu. Co se týče krásy, myslím, že Kate Bosworth je opravdu nádherná. Nebo Diane Kruger, líčí se sama a vždy vypadá perfektně. A pokud bych měla jmenovat někoho staršího, pak obdivuju přirozenost a mladistvost Jane Birkin nebo Françoise Hardy. Stejně tak i Charlotte Rampling.
***
zdroj:emmawatsonfan.net

Alan na promítání Smash

31. prosince 2011 v 18:50 | Snapeova |  Alan Rickman-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
12.prosince se lidé z Broadwaye sešli v Muzeu moderního umění na promítání nového muzikálního framatu NBC s názvem SMASH. Mezi nimi byl i Alan Rickman a na tři fotky s ním se můžeme podívat níže.

Nový reklamní plakát k Rouge in love

31. prosince 2011 v 18:19 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Zveřejněn byl reklamní plakát k nové Lancôme kampani pro rtěnku a lak na nehty Rouge in love.

***
zdroj:emmawatsonfan.net

Video:Alanův odchod z divadla

31. prosince 2011 v 18:10 | Snapeova |  Alan Rickman-Videos
Hollywood.TV zveřejnila tento týden video z Alanova odchodu z divadla Johna Goldena po hře Seminář. proběhl tam takový zajímavý rozhovor,který jsem moc nepochopila. Nevím jestli Alan žertoval,když se pak smál nebo jak to myslel,každopádně bylo řečeno toto:Paparazzi: Alane,žádné novoroční předsevzetí ?
Alan:Nikdy nemluvím s kamerami. Už nikdy v mém životě.

***
zdroj:facebook.com

nová fotka z ELLE Style Awards

31. prosince 2011 v 17:20 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Před pár dny se objevila nová fotka z focení,které se uskutečnilo při letošních ELLE Style Awards. To byla nová fotografie Emmy s Vivienne Westwood. Dnes tu však máme krásnou samostatnou fotku jen s Emmou.

***
zdroj:emmawatsonfan.net

Nová fotka pro Times

31. prosince 2011 v 16:50 | Snapeova |  Alan Rickman-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Los Angeles Times zveřejnil novou fotku Alana Rickmana od fotografky Jennifer S. Altman a to k článku,kde Je několik citací Alana například o Tom,jak obdivuje Joanne Rowlingovou,že měla v hlavě všech sedm knih o Harry Potterovi. O rickmanovi také mluvily Yates s Heymanem a to především o tom,jak úžasně zvládal svou roli, že zůstával svou postavou i mimo zapnuté kamery a postavu Snapea chápal. Oba Davidové také mluvily o ostatních hercích. Mimo jiné i o ztrátě Richarda Harriseˇ(Brumbál v prvních dvou filmech). Celý článek najdete tady.

***
zdroj:herocomplex.latimes.com

Koho by jste volili na oscary ? Tweetujte !

31. prosince 2011 v 16:29 | Snapeova |  HP 7-Articles
Přes Twitter máte možnost vyjádřit svůj názor na to, koho by jste chtěli za vítěze oscara. Stačí zajít na tuto stránku. Tam jsou dva přehledy. Jeden o tom, jak si vedou herci. Kteří herci jsou nejvíce tweetováni a druhý o filmech. Vždy je to přehled nejtweetovanějších v tom týdnu. V žebříčku filmů se Harry drží na prvním místě a v žebříčku herců to nyní vypadá následovně ↓↓↓ V celém článku pak najdete oficiální plakát k letošním oscarům.

50 nej momentů: Aktualizované o Relikvie Smrti 2

31. prosince 2011 v 16:19 | Snapeova |  HP 7-Articles
V červenci tohoto roku se objevily první informace o anketě 50 nejlepších momentů z Harryho Pottera . Televizní dokument odvysílala britská televize ITV při příležitosti příchoduposledního Harryho Pottera do kin. Od té doby se dočkal i překladu do češtiny, který odvysílala v září televize Nova Cinema. Video mělo jen jednu chybičku na kráse a to, že v něm chyběly momenty z velkého finále.

ITV proto v říjnu vyhlásila filmovou anketu o 50 nejlepších momentů nově, přičemž fanoušci v ní už mohli hlasovat i za oblíbené scény z posledního filmu. Aktualizovaný dokument byl odvysílán toto pondělí (na Druhý svátek vánoční) a nechybí v něm 6 zajímavých momentů z Relikvií Smrti 2, které celkové pořadí mírně promíchaly. Výsledný seznam naleznete v pokračování.

Candids Dana (28.12.2011)

31. prosince 2011 v 16:00 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Ve středu 28.prosince byl Daniel zachycen Paparazzi,když šel ulicemi New Yorku do divadla,kde hraje v muzikálu jak uspět... a právě prožívá svůj poslední týden učinkování v této hře.


Pohled na tvorbu Make-upu pro Nevilla

31. prosince 2011 v 15:10 | Snapeova |  HP 7-Videos
Warner Bros zveřejnilo nový pohled do zákulisí na složité líčení do scén k poslední bitvě v Harry Potter a Relikvie smrti: část 2, Nejvíc ve videu vidíme,jak se tvoří krvavý vzhled Nevilla Longbottoma. Ve videu vidíte,jak se Mattu Lewisovi vytváří krvavý obličej a spálené ruce, také uvidíte záblesky toho, jak se líčí několik dalších postav včetně Rona, Seamuse a Griphooka.

***
zdroj:snitchseeker.com

Nová fotka k Labyrintu

31. prosince 2011 v 14:50 | Snapeova |  Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Tom Felton zveřejnil, přes svůj oficiální Twitter, nový černo-bílý snímek ve vysokém rozlišení. Na této fotce je Tom v roli Vicomta Trencavela na koni. Film by měl být vysílán v televizí v příštím roce. Tom k fotce napsal,že mu budou chybět všichni z natáčení a hlavně jeho věrný kůň Poncho.

***
zdroj:facebook.com a snitchseeker.com

Broadway miluje Daniela

31. prosince 2011 v 14:09 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Articles

Daniel Radcliffe, který se v těchto dnech loučí s rolí J. Pierreponta Finche v broadwayském muzikálu Jak uspět ..., předevčírem vyhrál hlasování o Hvězdu roku 2011 na stránce Broadway.com. Zároveň se tak stal prvním dvojnásobným nositelem ceny Hvězda roku, protože ji získal iv roce 2008 za Equus.

V článku k této události se píše:
"Víme, že fanoušci Daniela Radcliffa milují ... Ačkoliv na to, proč tuto šarmantní mladou hvězdu milovat, existují tucty důvodů, my jsme je zúžily na pět."

Pokud vás zajímá, jaké jsou ty důvody, najdete je v celém článku.


zvěsti o připravovaném hudebním projektu Dana

31. prosince 2011 v 10:20 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Narazila jsem na takovou velmi zajímavou fámu,o níž si ani netroufám tvrdit jestli by mohla být pravdivá,ale těžko říct,uvidíme jak to bude.

Daniel zřejmě našel zálibu v nahrávacím studiu poté, co nazpíval písně pro jak uspět... a koledu pro charitu.

V nedávném rozhovoru s Fowls.co.uk, Daniel řekl, že po třech měsících volna se vrátí do studia nahrát své první sólové album, které je zatím bez názvu. Svou účast na něm už prý potvrdila Linnea Johnson a Kate Nash, jako skladatelé a zpěváci.

Dan o tom řekl:
"Nikdy jsem si nemyslel, že bych to opravdu mohl udělat ale moje přítelkyně a moji kamarádi z Jak uspět... mě povzbudili, abych to udělal a chtějí to zkusit. Je hezké vědět, že moje rodina a přátelé mě v tomto podporují a doufám, že nikoho nezklamu. "

ps:Opravdu nevím co na tom může být pravdy,jinde se o tom zatím nepíše,co jsem tak viděla,takže časem poznáme co je pravda :)

***
zdroj:gradcliffe.com

Princ dvojí krve příští rok na Markíze

30. prosince 2011 v 19:00 | Snapeova |  HP 6-Articles
Slovenská televize Markíza připravuje na příští rok filmový zážitek pro všechny (nejen) slovenské fanoušky Harryho Pottera. V televizní premiéře uvede šestý díl nejznámější kouzelnické filmové série s názvem Harry Potter a princ dvojí krve. Stane se tak tři roky od jeho příchodu do kin po celém světě. Konkrétní datum odvysílání zatím není oficiálně známo, ale televize ho už od dnes propaguje prostřednictvím své obecné upoutávky na filmové kinohity, které budou mít v roce 2012 premiéru právě na její obrazovkách. Více informací, včetně samotné upoutávky, zveřejním jakmile budou dostupné. Uvidíme jestli nám něco podobného chystá i nějaká česká televize,zatím žádné informace nejsou.

***
zdroj:priori-incantatem.sk

I am a member