Únor 2012

Nová fotka od Warwicka Sainta (2011)

29. února 2012 v 17:39 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Málem bych zapoměla přidal další novou fotografii z photoshootu od Warwicka Sainta z minulého roku, která byla nově zveřejněna :)

První pohled na kancelář Umbridgeové ve WB Studio Tour

29. února 2012 v 14:49 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
Oficiální Facebook stránka pro Warner Bros Studio Tour London-Making of Harry Potter, které se světu otevře v sobotu 31. března zveřejnila novou fotografiijednoho z míst, které fanoušci budou moci navštívit. Jedná se o kancelář Dolores Umbridgeové na ministerstvu kouzel, , která vystupovala v Harry Potter a Relikvie smrti: část 1.

***
zdroj:snitchseeker.com

Alan se zůčastnil The New Group Gala 2012: Cabaret Soiree

28. února 2012 v 23:59 | Snapeova |  Alan Rickman-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Herec Alan Rickman se včera zůčastnil The New Group Gala 2012: Cabaret Soiree v Edison Ballroom v New Yorku.


Jason na Film Independent Spirit Awards 2012

28. února 2012 v 21:50 | Snapeova |  Jason Isaacs-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
V sobotu 25. února se Jason Isaacs zůčastnil Film Independent Spirit Awards 2012 v Santa Monice.

Recepce GREAT British Film na počest nominovaných na oscary

28. února 2012 v 21:00 | Snapeova |  Gary Oldman-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Gary Oldman, Kenneth Branagh a dokonce i Fiona Shaw byli v pátek přítomni na recepci GREAT British Film na počest nominovaných na 84. ročník oscarů. Konalo se to na britském generálním konzulu v Kalifornii, Los Angeles.

Gary předal ocenění Davidu Heymanovi na ICG Publicists Awards

28. února 2012 v 19:59 | Snapeova |  Gary Oldman-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Harry Potter producent David Heyman ocenění za jeho práci na všech dílech série na 49. ročníku cen ICG Publicists v Los Angeles v pátek. Ocenění Heymanovi předal herec Gary Oldman, (Sirius Black).

Nový klip z Into the white

28. února 2012 v 18:40 | Snapeova |  Rupert Grint-Videos
Zveřejněn byl nový klip z připravovaného filmu s Rupertem Grintem. Samozřejmě jde o válečné drama z druhé světové války s názevm Into the white a klip byl zveřejněn přes Zentropa International Norway. Film bude mít světovou premiéru v neděli, 4. března v ​​Oslu, které Rupert zúčastní, stejně jako premiéry v kině Colosseum 6. března. Rupert bude také na tiskové konferenci v Oslu dne 5. března a v Bergenu, Norsko, 7. března.

***
zdroj:snitchseeker.com

8 fotek Clémence pro G-Star

28. února 2012 v 17:49 | Snapeova |  Clémence Poésy-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Podívat se můžeme na dalších několik fotek z photoshootu ke kolekci G-Star, některé už jsme mohli vidět například s tagem a jedna z nich je bohužel v dost nevyhovující kvalitě, ale jinak jsou skvělé.

E-mail a Tumblr

27. února 2012 v 20:20 | Snapeova |  Oznámení
Asi by se hodilo vás trošku poinformovat. Už asi před dvěma týdny jsem se konečně po třech letech rozhodla založit blogu vlastní E-mail. Takže pokud se chcete na něco zeptat, dát mi nějaký typ, jen si popovídat nebo cokoliv jiného, pište na snapeova.blog.cz@seznam.cz. Taky jsem si založila tumblr, které by mělo být k blogu, ale ted jsem tam pěkných pár dní zase nebyla. Má to jeden důvod. člověk se lehce stane závislým a byl by tam celé dny. Kdybych se nezačala ovládat trávila bych tam mnohem víc času než tady, takže tam budu spíš jen, když najdu čas, ale strašně mě to tam baví, takže mě i štve, že tam nemůžu trávit celé dny :D Najdete ho na tomto odkaze.

Zklamání? smutek? Ne, nasranost !

27. února 2012 v 19:59 | Snapeova |  HP 7-Articles
Myslím, že už jen ten nadpis mluví za vše, ale pokud netušíte čeho se týká, hned se to dozvíte. Dnes v noci se konalo předávání 84. ročníku cen akademie, tedy Oscarů. Poslední film měl tři nominace a všichni jsme si říkali, že by to tentokrát mělo konečně vyjít, že by sérii mohli ocenit, aspoň jedním oscarem, když je tohle poslední díl, ale ono nic. Za celých těch 10. let nedokázala akademie ocenit ani jeden z filmů jedné z nejúspěšnějších a nejlepších sérií všech dob. Všude jinde sbírá ocenění, má dobré filmové kritiky, je oblíbená a přes to, nemá ani jednoho oscara ? Proč ? Podíleli se na její tvorbě ti nejlepší lidé, byli vytvořeny úžasné kostými, podány někdy opravdu vyjímečné herecké výkony ( jako příklad můžu uvéct Alana v posledním filmu jehož se ani neobtěžovali nominovat za herce ve vedlejší roli) a spousta dalších věcí, především efekty, bez nichž by na filmovém plátně tento svět pořádně vzniknout nemohl. Na letošních oscarech byly Relikvie smrti 2 nominovány na Make-up, výpravu a vizuální efekty. Make-up mu vyfoukla Železná lady, ale řekněte mi co tam bylo ohledně make-upu, tak lepší než namaskovaní skřeti, Voldemort, všemožná zranění pomocí make-upu a spousty dalších věcí ? Ve výpravě a vizuálních efektech mu to zas vyfoukl Hugo. Řekněte mi co víc než celý úžasný kouzelnický svět v Hugovi pomocí efektů vytvořili ? Vždyť v Harry Potterovi je to jeden efekt vedle druhého a všechny na té nejvyšší úrovni. Za efekty i Make-up si to Harry opravdu zasloužil a podle mě by aspoň jednu nominaci v oscara proměnil, kdyby to bylo spravedlivé. Ovšem Akademici jsou banda snobských a namyšlených tupců. Rozhodli se prostě Harryho ignorovat, takže mu milostivě dali tři nominace aby se teda neřeklo, ale dál už se jím nezabývali a teď jsou jistě rádi, že ho mají z krku a nikdy už je na seznamech obtěžovat nebude, nikdy už se nebudou muset vyhnout tomu, aby mu udělili cenu. Opravdu se jim povedlo totálně ignorovat celou sérii, při tom jinde sbírá různá ocenění, která si opravdu zaslouží za tu práci herců a celého štábu. Přijde mi, že jsou akademici dokonce snad i podplacení, protože jinak tomu nerozumím, každopádně Oscar ztrácí na své hodnotě, být hercem, myslím, že už by mi na tomhle ocenění snad ani tolik nezáleželo. Určitě už to není to co dřív. Akademici zestárli, jejich pravidla i mozky taky a nic se evidentně měnit nehodlá. Závěrem ještě dodám, že bohužel ani Gary a ani Kenneth oceněni také nebyli. Ráno mě to hodně rozladilo, ale musím říct, že jsem to čekala mnohem víc než výhru. Tušila jsem, že se Harrymu akorát vysmějou do tváře. Co naděláme, myslím, že snad ani nemá cenu se nad tím rozčilovat, budeme se těšit z cen, které Harry získal jinde a na oscary se prostě vykašleme, tak jak se oni vykašlali na Harryho a určitě v celé historii oscarů nejen na něj.
Snapeova

20.2. 2012 - 26.2. 2012

27. února 2012 v 18:29 | Snapeova |  návštěvnost
Pondeli: 179
Utery: 225
Streda: 160
Ctvrtek: 221
Patek: 251
Sobota: 223
Nedele: 226

Celkem: 1485

děkuji :*

Pottermore se pro veřejnost zatím neotevře

26. února 2012 v 23:39 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
Pokud jste jedním z těch šťastných fanoušků, kteří získali přístup k beta testování programů na Pottermore loni v červenci, měli byste si vážit svého štěstí, jelikož miliony fanoušků Harryho Pottera stále čekají na to, až se přístup k stránkám otevře i veřejnosti, zdá se, že zpoždění bude poměrně významné .... opět! Pro miliony fanoušků knižní série Harryho Pottera od autorky JK Rowling, je to čekání hrozné z jednoho důvodu: Nevychází již další Harry Potter knihy a poslední film měl premiéru loni v létě. JK Rowling rozpoutala v loňském roce spoustu vzrušení a nadějí, když se spojila se Sony a odhalila svůj projekt Pottermore, který ukazuje i materiál a informace o našem oblíbeném kouzelném světě, které do té doby nebyli zveřejněny. Bylo konstatováno, že JK Rowlingová napsala více než 18.000 slov na Pottermore pro nás Potter nadšence, Všichni byli nadšení a zůstávali vzhůru třeba celou noc, aby se pokusili získat přístup k tomuto novému světu na internetu. Nicméně, vzrušení z pottermore trochu kazí technické problémy a velký nedostatek obsahu. Ano, získali jsme nějaký nový materiál během beta programu, ale jakmile tento materiál byl znám, hledali jsme více, ovšem nic už jsme nenašli. Navíc pro ty jednotlivce, kteří stále čekají na přístup pro veřejnost, která byla původně stanovena kolem října, zpoždění bylo velmi frustrující, a bude to jen horší, jak čas postupuje. Podle nového článku reportéra Guardian (jeden z milionů čekajících), mu tým Pottermore odepsal své prohlášení o tom, kdy bude stránka otevřena pro ostatní.

"Rozhodli jsme se k dalšímu prodloužení zkušebního období, takže můžeme ještě zlepšovat Pottermore, než dáme více lidem přístup. To znamená, že stránky nebudou otevřeny pro nové uživatele v nejbližší budoucnosti."
Je pochopitelné, že vzrušení z Pottermore je pryč, získá si znovu zájem, pokud bude skutečně otevřeno?

***
zdroj:mugglenet.com

Bloomstury vydá ilustrované britské vydání knih o Harry Potterovi

25. února 2012 v 18:09 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
Bloomsbury, britské vydavatelství série Harryho Pottera, oznámilo, že vydá ilustrovanou verzi setu sedmi knih. Zda knihy budou podobné jejich americkým protějškům, kde ilustrátorka Mary Grandpre vytvořila obrázky pro každé kapitoly - není v současné době známo.

"S potěšením oznamujeme, že v rámci naší dlouhodobé strategie pro Harryho Pottera máme v úmyslu zveřejnit ilustrované vydání všech sedmi knih o Harrym Potterovi v roce 2013 kromě našeho partnerství na e-knihách s webovými stránkami Pottermore."

***
zdroj:snitchseeker.com

Joanne chystá novou knihu

24. února 2012 v 22:59 | Snapeova |  J.K.Rowling
Od vydání posledního knižního příběhu o Harrym Potterovi uplyne za pár měsíců přesně pět let. Fanoušci čarodějnických knižních dílů ale i samotné autorky Joanne K. Rowlingové celé toto období v napětí očekávají, jakým směrem se ubere její spisovatelská kariéra po dokončení nejúspěšnějšího románu uplynulého desetiletí. Přestože Jo v posledních letech občas prostřednictvím sociálních sítí tajemně informovala, že jejími prioritami jsou papír a pero, mnozí se s její navenek zjevnou nečinností víceméně smířili.

Možná o to více potěšující je následující novinka:

První fotka ze "Separate We Come, Separate We Go"

24. února 2012 v 18:39 | Snapeova |  Bonnie Wright-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Přes oficiální twitter účet pro režijní debut Bonnie Wright "Separate We Come, Separate We Go" byla zveřejněna první fotografie z filmu s hercem Davidem Thewlisem, Bonnie a mladou herečkou Emily Dunham. Boniin krátký film bude debutovat na Graduate BAFTA v tomto roce.

***
zdroj:snitchseeker.comHelena získala Řád britského impéria

24. února 2012 v 17:09 | Snapeova |  Helena Bonham Carter-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Ve středu 22.února přišla Helena Bonham Carter v doprovodu manžela Tima Burtona, Dětí Billyho a Nell a matky Eleny do Buckinghamského paláce, kde od Královny Alžběty II dostala ocenění CBE Řád britského impéria v hodnosti komandéra za přínos herectví. Na tuto událost si oblékla model od Vivienne Westwood.

Nové fotky pro Bullet magazine

24. února 2012 v 16:39 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Mariano Vivanco zveřejnil přes svůj tumblr nové fotografie Daniela z jeho photoshootu pro časopis Bullet, který nafotil minulý rok. Fotky jsou opravdu úžasné, je to jeden z Danielových nejlepších shootů :)

I am a member