Duben 2012


4 nové fotky s Emm

29. dubna 2012 v 21:59 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Mrknout se teď můžeme na 4 fotky s Emmou i když o žádnou vytouženou novinku nejde, jsou to spíš fotky k ukrácení čekání na něco nového, pořádného s Emmou. První fotka je opravdu dost stará, Emma je na ní ještě malá spolu s fanoušky. Další fotka pochází z 21. února 2012 z kina Odeon na Leicester Square v Londýně, třetí fotka je z natáčení filmu "The Bling Ring"a Emma je na ní s Israelem Broussardem. No a jako poslední, tzv. třešnička na dortu je fotka z after-party "Struck by Lightning" na TFF z minulé soboty, na níž je Emma s kamarádem Robertem Aguire a oblíbenou hvězdou seriálu "Glee", Chrisem Colferem. Tuto fotku, jsem použila jako úvodní :)


Tom dorazil do Srbska s tmavě hnědými vlasy

29. dubna 2012 v 21:20 | Snapeova |  Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Konečně se dostávám k tomuto článku. V minulém týdnu dorazil Tom do Belěhradu v Srbsku, kde začal natáčet svůj nový film Therese Raquin a právě kvůli němu si musel obarvit své vlasy na poměrně tmavou barvu. Nevypadá to nejhůř, ale mě se to nelíbí, takže doufám, že svou barvu bude mít co nejdříve. Při příletu na tamní letiště potkal několik svých fanoušků. Ti říkali, že vypadal poměrně unaveně, ale i tak si s nimi aspoň potřásl rukou a podepsal se jim.K dispozici máme dvě fotky.

Animovaná fotka Heleny z Dark Shadows

29. dubna 2012 v 21:09 | Snapeova |  Helena Bonham Carter-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Oficiální internetové stránky pro Dark Shadows byly aktualizovány s novými fotkami postav. Fotku má každý z obyvatel Collinsportu. Helenu můžeme vidět jako její postavu Julii na fotce, kterou již známe, ale je animovaná.


***
zdroj:mrs-lovett.org

Daniel na hře Gore Vidal's 'The Best Man'

29. dubna 2012 v 20:59 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Daniel Radcliffe, který je v současné době v New Yorku po dokončení hlavního natáčení pro "Kill your Darlings", navštívil produkci hry Gore Vidala The Best Man v divadle Gerald Schoenfeld v pátek večer. Fotografie Dana s jeho bývalým kolegou z Jak uspět... Johnem Larroquettem a filmovou herečkou Angelou Lansbury v zákulisí najdete níže.

Fotka Garyho od Sarah Dunn

29. dubna 2012 v 20:49 | Snapeova |  Gary Oldman-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Objevila se i nová fotka z photoshootu Sarah Dunn, která nafotila na Empire Awards herce a tedy i společnou fotku.

Nové fotky z Empire Awards 2012

28. dubna 2012 v 21:09 | Snapeova |  Other Harry Potter Stars
Před pár dny se objevila skupinová fotografie z Empire Awards a nyní se objevily fotografie z foto budky, podobně jako u Emmy z Pre-Bafta party. Na těch prvních je Evanna společně s Mattem a Davidem Yatesem a jejich oceněním pro Potter filmy a na druhém Gary se svým oceněním. Všichni jsou tam opravdu úžasní, strašně se mi tyto fotky líbí :)

Joanne dostane ocenění

28. dubna 2012 v 20:09 | Snapeova |  J.K.Rowling
Podle tiskové zprávy z Londýna J.K. Rowlingová, autorka naší oblíbené knižní série, obdrží v úterý, 8.května "Cenu svobody města Londýn" za její služby dětské literatuře.

Ceremonie se uskuteční v Mansion House - oficiální rezidenci londýnského primátora. Jo Nahlas přečte deklaraci svobodných lidí a bude odměněna zarámovaný pergamenovým certifikátem.
Joanne přednesla i vyjádření, ve kterém řekla, co pro ni cena znamená a pár zajímavostí:

"Oba moji rodiče byli Londýňané. Potkali se při ojezdu vlaků ze stanice King 's Cross v roce 1964 a přestože ani jeden z nich nežil v Londýně, obě jejich dcery zamířili přímo do hlavního města v okamžiku, kdy se stali nezávislými. Londýn se mi spojuje s osobními vzpomínkami, ale nikdy pro mě neztratil auru vzrušení a záhadnosti, kterou měl během rodinných návštěv v dětství. "
"Jsem pyšnejší, jak dokážu vyslovit, že dostanu tuto cenu, která na vrcholu výhod (jen málo lidí si to všimlo), mě opravňuje, abych dostala v Děravém kotli pivo zdarma a poukázku na nákup v Příčné ulici"

Svobodu města Londýn můžeme sledovat od roku 1237. Dnes lidé dostávají ceny svobody, protože jim nabízí propojení s historií města Londýn a jeho starými tradicemi.

***
zdroj:priori-incantatem.sk

New design→4.4.Spring with Emma

28. dubna 2012 v 15:40 | Snapeova |  designy blogu
Tak konečně je tu ta vytoužená jarní změna. Doufám, že tu nejsou nějací výrazní odpůrci růžové, protože tentokrát se mi do designu hodila, takže je tam, ale není nijak křiklavá :). Použila jsem fotky od Mariana Vivanca, Toma Munra a pak tuším, že jednu pro Vogue a nakonec i jednu starší s vlasatou Emmou :D Já jsem s designem celkem spokojená i když menu jsem tentokrát nijak zvlášť neřešila protože jsem byla líná, tak snad se líbí i vám :)
Název:4.4-Spring with Emma
Barvy: růžová a modrá
Doba tvorby: asi 5 hodin i s nastavením
spokojenost:8/10

John Hurt v praze!

27. dubna 2012 v 18:09 | Snapeova |  Other Harry Potter Stars
Nyní tu mám rozhodně zajímavou novinku. Už před chvílí jste se o tom mohli dozvědět na facebooku blogu. Na facebooku Miluju prahu, která patří k televizi metropol se objevila informace, že John Hurt byl s lidmi z té stránky v hospodě a jako důkaz i fotky. Podle všeho bude John dnes po 21. hodině právě v televizi metropol a kdo jí, tak jako já nemá, nemusí si zoufat, protože má i online vysílání, zde. No a pokud se dostavíte přímo před studio(Francouzská 6, Praha 2 Vinohrady), máte velkou šanci Johna potkat. Díky tomu, že jsem se zeptala ve skupině HP na facebooku a našel se i někdo kdo mi odpověděl, mohu nyní říct, že John tu právě natáčí svůj nový film zvaný Snowpiercer a v praze se tedy pohybuje například i Tilda Swinton a Chris Evans.

Ovšem, není to všechno, natáčí se tu také film Serena, příběh o dřevorubcích v Severní Karolíně, který se odehrává koncem 20. let minulého století. Natáčení u nás potrvá do konce května, točí se především v exteriérových lokacích mimo Prahu, na kterých vyrostly dekorace např. dřevorubeckého tábora, amerického městečka, nádraží aj. V tomto filmu Hraje Rhys Ifans a také Toby Jones a tak by tu pravděpodobně měli být i oni.

imagebam.com imagebam.com
***
zdroj:facebook.com a idnes.cz

Pottermore: Připravuje se Tajemná komnata!

27. dubna 2012 v 14:29 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
Pottermore oznámilo, že plány na otevření druhé části série Harryho Pottera, tajemné komnaty, pro interaktivní internetové stránky JK Rowlingové jsou méně vzdálené, než by jsme si mysleli. Insider blogu Pottermore poznamenal, že v příštích týdnech budeme mít více informací a mezitím budou vše připravovat a aktualizovat.


Kdy bude Harry Potter a tajemná komnata k dispozici?
"V současné době se pracuje na knize dva, Harry Potter a tajemná komnata a vypadá to skvěle. Dáme vám více informací v nadcházejících týdnech, takže bedlivě sledujte Insider Pottermore pro nejnovější informace."

***
zdroj:snitchseeker.com

Fotka s Garym, Mattem, Evannou, Bonnie a Davidem Yatesem

26. dubna 2012 v 22:09 | Snapeova |  Other Harry Potter Stars
Zveřejněna byla skvělá fotografie ze společného focení pro Empire Magazine film awards 2012, kde můžeme vidět čtyři Potter herce: Matthewa Lewise, Bonnie Wright, Garyho Oldmana a Evannu Lynch a režiséra Davida Yatese.Grafici o vytváření boxu ke kouzelnické kolekci

25. dubna 2012 v 16:39 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
Stránka pro Harry Potter kouzelnickou kolekci zveřejnila nové video ze zákulisí, kde grafici a designéři série Miraphora Mina a Eduardo Lima diskutovali o tom, co je inspirovalo k vytvoření tmavě červeného boxu pro konečnou Harry Potter DVD / BD kolekci. Mina a Lima poznamenali, že dostali nápad na kouzelnický sběratelský box podobný těm co vystupovali ve filmu Harry Potter a Princ dvojí krve, a to v prodejně dvojčat Weasleyových. Toto a například i pobertův plánek můžete vidět ve videu níže.

Mina a Lima byli také tázáni na začátku tohoto roku v časopise Art na podrobné informace o svém zapojení do série filmu a kouzelnického světa Harryho Pottera (zábavní park) a ukazali různé rekvizity, jako noviny, Denní věštec, Jinotaj a Magické plakáty z ministerstva, v průběhu diskuse. Řekli také, že JK Rowlingová navštívila natáčení v Leavesdenu a moc se jí líbily rekvizity, zejména bajky Barda Beedleho pro Relikvie smrti: Části 1 a 2. Rowlingová podle Miny, byla dokonce zvědavá, kdo psal články pro kopie Věštce ve filmech. 50 minutový rozhovor v jejich kancelářích, kde ukazují různé rekvizity, lze shlédnout v celém článku.

Nové scany s Helenou

24. dubna 2012 v 22:09 | Snapeova |  Helena Bonham Carter-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Helena je v květnovém vydání časopisu Empire s promo fotkou k Dark Shadows spolu s malým rozhovorem s Timem Burtonem o její postavě. Další scany jsou pak z The Sunday Time´s Style, kde je s novými a nádhernými fotkami.

"Kill your Darlings" Fotky z natáčení a oslav k jeho ukončení

24. dubna 2012 v 20:40 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
V neděli 22.dubna bylo ukončeno hlavní natáčení Kill your Darlings a k tomu se konala párty na rozloučenou, kde bylo hercům poděkováno za jejich účast. Premiéra filmu je plánována na rok 2013 a bude se konat i v průběhu filmového festivalu v Cannes. Kromě pár fotek z párty tu máme ještě nějaké fotky z natáčení a to z minulého čtvrtka, kdy se natáčelo v New Yorském parku.

Tom Felton součástí kampaně END7

24. dubna 2012 v 18:59 | Snapeova |  Tom Felton-Articles
Tom Felton se nedávno stal novým představitelem a mluvčím kampaně END7. Tom vyzývá své fanoušky, aby se k němu přidali v boji za odstranění sedmi nejdůležitějších zanedbaných tropických nemocí (ZTCh) do roku 2020.

Jako představitel kampaně END7, Tom pomáhá pozvednout veřejné povědomí o těchto zničujících nemocech chudoby, které postihují jednoho ze šesti lidí na celém světě, včetně 500 milionů dětí.


Nová fotka ze "Separate We Come, Separate We Go"

23. dubna 2012 v 19:59 | Snapeova |  David Thewlis-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Uveřejněna byla nová fotka z filmu Separate We Come, Separate We Go, který je režijním debutem Bonnie Wright. Jde o krátký film v němž si zahrál David Thewlis ( Lupin) a můžete ho vidět i na této nové fotce. Fotka by bohužel mohla mít lepší kvalitu.

***
zdroj: snitchseeker.com

I am a member