Nové projekty pro Dana

22. května 2012 v 20:30 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Articles
Stránka Variety přinesla zprávu o čerstvě potvrzené seriálové roli pro hvězdu potterovské plátna, Daniela Radcliffea . Ten si v čtyřdílném britském seriálu A Young Doctor 's Notebook (volně přeloženo jako Zápisník mladého doktora) zahraje spolu s Jonem Hammamem téhož doktora v různých časových obdobích.

Děj dramatického seriálu je založen na novele ruského autora Michaila Bulgakova a odehrává se v době ruské revoluce.

Dan kromě potvrzení tohoto hereckého obsazení dodal, že už pár let je posedlý čtením Bulgakova, takže když se mu naskytla příležitost být zahrnut v tomto projektu, málem vybuchl vzrušením.

"Ta kniha je zábavná a groteskní, stejně jako upřímná a už se těším na spolupráci se skvělými lidmi, abych pomohl probudit ji k životu."

A zdá se, že Dan se nehrne jen do tohoto jednoho projektu, ale hned do dvou. Ačkoli v tomto případě ještě nic není potvrzeno, stránka IndieWire informovala, že Daniel Radcliffe kontaktoval režiséra Guillerma Del Tora a projevil zájem v dabování hlasu v jeho připravovaném projektu Pinocchio, který má být hotový v roce 2014.

Pohádka by měla být provedena technikou Stop-motion (rychle se střídající fotografie, na kterých se předměty vždy o kousek posouvají). Režisér Del Toro už delší dobu plánoval zfilmovat tuto pohádkovou klasiku, která bude obsahovat hudbu Nicka Cava (ta se objevila i v Harrym Potterovi), avšak jen minulý týden potvrdil, že ji bude spolurežíroval s Markem Gustafsonem. Nedávno o připravovaném Pinocchiovi vyprávěl se zúčastněnými skupinami lidí ve francouzském městě Cannes, aby tak pomohl zvýšit prodej, a prozradil, že i sám Harry Potter by se v jeho projektu nakonec mohl objevit.

Del Toro potvrdil, že Daniel, který by se velmi chtěl podílet na dabování Pinocchia, ho sám vyhledal. Je prý jedním z mnoha známých jmen (jmenuje Toma Waitse a Christophera Walkena, kterému nabízí roli lišky), které, jak sám doufá, by se také do projektu mohli zapojit.

Režisér však veřejnost seznámil s faktem, že dosud ještě nebyly potvrzeny žádné dabingových úkoly, na druhé straně však musí být na poměrně bezpečné půdě, pokud veřejně jmenuje jména možných herců. Takže mohl by Daniel Radcliffe nakonec dabovat malého dřevěného chlapce? Byl by rozhodně silnou volbou.

***
zdroj:priori-incantatem.sk
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

líbí se ti design 4.4-Spring with Emma?

Ano je fatastický 37.7% (125)
Ano 20.2% (67)
Ujde 21.7% (72)
Ne 20.5% (68)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

I am a member