Červen 2012


Joanne na Wimbledonu (26.6.2012)

30. června 2012 v 13:48 | Snapeova |  J.K.Rowling
Spisovatelka Joanne Rowlingová se úterý 26. června zůčastnila letočního Wimbledonu, konkrétně zápasu mezi naší Petrou Kvitovou a Akgul Amanmuradovou.

Bonnie pro Junior Magazine (2004)

30. června 2012 v 8:38 | Snapeova |  Bonnie Wright-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Někde ve vodách internetu jsem narazila na tři fotky z photoshootu, který Bonnie Wright v roce 2004 nafotila pro časopis Junior.

Na týden vás opouštím

29. června 2012 v 18:49 | Snapeova |  Oznámení
Ahojky, tak je to tady. Za chvilku odjíždíme na letiště a za pár hodin nám letí letadlo do Tunisu. Po dlouhé době se zase dostanu k mořu a strašně se těším. Myslím, že i spousta z vás na tenhle týden někam jede a pokud ne, tak doufám, že to tu beze mě zvládnete. podařilo se mi na každý den něco nastavit. jsou tam nějaké photoshooty, pak něco z mých restů z posledních dní a ještě další věci. Holt zbytek restů a co mi unikne budu muset dohnat až se vrátím. Záskok tu sice bude, má nejlepší kamarádka Verča, ale raději s tím moc nepočítejte. Nevím, jak bude mít čas nebo náladu. takže buď se mezi přednastavenými články objeví něco fakt aktuálního a nebo taky ne. její prioritou je teď napsání nové kapitoly k povídce Oheň, led a růže, kterou chceme přes léto zas rozjet, když máme po zkouškách, tak uvidíte :) Vracím se z pátka na sobotu kolem půlnoci, takže příští sobotu už mě tu budete mít. Mějte se tu krásně a pokud ne tady, tak tam, kam jedete. Užívejte sluníčka a celkově léta, už teď se na vás těším ;)

Vaše Snapeova ♥

další skvělé fotky z natáčení Relikví smrti

29. června 2012 v 15:19 | Snapeova |  HP 7-On the set photos
Tak jsem ještě zavítala i na facebook oclumencie a v posledních dnech tam zveřejnili mnohem více fotek, než ty, které jsme tu už dnes měli. Jsou ještě úžasnější, než těch pár s Emmou. Je tam zajímavá fotka Bonnie, či nové foto ze svatby a spousta fantastických záběrů z natáčení závěrečné bitvy. Jsem z těch fotek docela nadšená :)

Natáčení "Love Punch" (22.6.2012)

29. června 2012 v 14:39 | Snapeova |  Emma Thompson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
V pátek 22. června se opět ve Francii natáčely scény do filmu Love Punch s Emmou Thomspon a Piercem Brosnanem. Tentokrát s červeným autem.


mini fotka od Harryho Crowdera (2010)

29. června 2012 v 13:19 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Objevila se nová fotka, zatím bohužel jen v mini formátu s Emmou z photoshootu Harryho Crowdera z roku 2010.

***
zdroj:emmawatsonfan.net

nové fotky k Relikviím

29. června 2012 v 12:19 | Snapeova |  HP 7-On the set photos
S Harrym Potterem ještě nekončíme. Po delší době je to víc než jedna věc. máme tu pár fotek z natáčení relikví smrtí 1, především s Emmou Watson a také jednu promo stills s Ronem a Hermionou v tajemné komnatě.


Role ve filmu "Noah" vypadá jistěji

29. června 2012 v 11:59 | Snapeova |  Emma Watson-Articles
Není to tak dlouho, co jsme se poprvé dozvěděli, že by si měla Emma zahrát v novém filmu "Noah" (Noe), který bude natáčet americký režisér Darren Aronofsky. Měla by hrát postavu jménem Ila: "dívka, kterou Noe zachrání, a která později prožije zázrak" a je láskou Noemova syna, Shema, kterého hraje (bývalý Burebrry model) Douglas Booth. Žádné informace prozatím nebyly oficiálně potvrzeny, ale Emma se tomuhle tématu začala věnovat na svém Twitteru!

Retweetovala dvě zprávy od Russella Crowea, který bude hrát Noema a sama napsala:

Emma Watson:
Opravdu hodně nadšená z Noah.

Russell Crowe:
Nikdo mne neoslovil, abych hrál Ruperta Murdocha. Já budu stavět loď. Budu pryč celkem na dlouhou dobu.

Russell Crowe:
Žádné plachty, žádný motor, pluje pouze na víru... taky vás někoho štve, že Noemovi synové jsou v Bibli pojmenováni... ale jeho žena ne...

***
zdroj:emmawatsonfan.net


Tajemná komnata by se měla rozeběhnout už toto léto!

28. června 2012 v 21:29 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
Zdá se, če už se to opravdu blíží. Vy co pravidelně navštěvujete nebo sledujete Pottermore a nemůžete se dočkat druhé kapitoly se pomalu můžete začít radovat. Už toto léto se totiž uživatelům na úvodní stránce interaktivního kouzelnického světa konečně zpřístupní ten dlouho očekávaný kroužek s propletenými hady uvnitř. Samozřejmě můžeme očekávat nový exkluzivní obsah od samotné autorky a podle všeho se dočkáme i přeložení do dalších jazyků či rozšíření na mobilní platformy. Na oficiálním blogu téměř každý den přibývá aktualizace oznamující aktuální průběh tvorby druhé knihy, proto je více než možné, že už 31. července oslavíme dvoje narozeniny přímo v Tajemné komnatě!

***
zdroj:priori-incantatem.sk


Další concept od Stuarta Craiga

28. června 2012 v 17:09 | Snapeova |  Harry Potter-obecně

***
zdroj:snitchseeker.com


Dvě fotky s Tomem

27. června 2012 v 19:09 | Snapeova |  Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Máme tu dvě fotky s Tomem Feltonem. První je nová Stills z Labyrinthu a druhá je s fanoušky z Bělehradu, ráno před odletem do Londýna.

18.6. 2012 - 24.6. 2012

26. června 2012 v 22:30 | Snapeova |  návštěvnost
Pondeli: 146
Utery: 127
Streda: 98
Ctvrtek: 123
Patek: 119
Sobota: 102
Nedele: 121

Celkem: 836

Dan si zahraje v nové hře "The Cripple Of Inishmaan"

25. června 2012 v 22:00 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Articles
Daniel Radcliffe získal roli a bude s ní vystupovat na londýnském West Endu, kde se bude hrát v 12 týdnů a nese název "The Cripple Of Inishmaan". Hrát se bude od 8. června do 31. srpna 2013. Představení bude probíhat v divadle Noela Cowarda. Bude to jedna z mnoha inscenací režiséra Michaela Grandage.

Mrzák Billy, je od narození sirotek, který hledá způsob, jak uniknout z ostrova Aran a cestovat až do Hollywoodu, kde by přesvědčil malé společenství Islanders a realizoval svůj sen. Děj se odehrává v roce 1934 a je o mladém muži s odumřelou rukou a nohou, který žije mimo západní pobřeží Irska, a je známý jako "Cripple Billy". Daniel prozradil, že velmi hledal něco, při čem by se mohl vrátit do Londýna.

Nové candids Emmy Watson

25. června 2012 v 14:39 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
V pátek 22. června byla Emma se svojí kamarádkou, Sophií Sumner,vyfocena, když společně ve východním Londýně vedly Sophiina psa, fenku Darcy, která je momentálně na růžovo, protože se Sophie snaží jejím prostřednictvím získat prostředky na výzkum léčby rakoviny prsu. Kromě toho se také objevily nové fotky, které s největší pravděpodobností pochází z 6. srpna minulého roku. Z toho dne známe fotky z Tesca a na těchto fotkách Emma přiletla na letiště Heathrow z New York City.

Katie se objeví v Minisérii "Run"

25. června 2012 v 12:49 | Snapeova |  Katie Leung-Articles
Katie Leung má nový projekt, pro britský Channel 4 bude hrát v minisérii s názvem"Run", která se skládá ze čtyř příběhů životů lidí, které spolu zdánlivě nesouvisejí. Tito lidé se potýkají s životními změnami, důležitými rozhodnutími a nikdy není jisté, zda přežijí. Katie si zahraje v epizodě, kde si zahraje mladou Čínskou přistěhovalku Ying, která prodává pirátské DVD a kradené telefony na ulicích Brixtonu v naději, že si pro sebe zařídí život ve Velké Británii. Nejdřív však musí splatit své dluhy gangu, který jí propašoval do Británie. Ying bude v jiné zemi opuštěná bez přátel, bez domova a bez peněz, tím začne milostný příběh, které by Ying mohl poskytnout cestu ven. Mimo jiné se také objevily nové fotky z divadelní hry Wild Swan. Ty můžete vidět níže.

I am a member