Červenec 2012

Dvě fotky k Our Boys

31. července 2012 v 16:19 | Snapeova |  Matthew Lewis-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Matthew Lewis se objeví v nové hře na West Endu. Hra se bude jmenovat Our Boys (Naši chlapci) a na twitteru již byli propuštěny první dva zákulisí záběry. Matt bude hrát roli Micka a hra se bude hrát od 26. září až do 15.prosince.

Tři nové candids

31. července 2012 v 15:00 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
V tomto článku si prohlédneme tři nové Candids fotografie s Emmou Watson. První byla pořízena v neděli East Hampton v New Yorku a další dvě včera, kdy byla Emma v New Yorku na pláži Main Beach, odpočinout si na sluníčku s dobrou knihou. Fotky máme díky fanouškům.

Nové scany s Emmou

31. července 2012 v 13:59 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Nyní se můžeme podívat na nové scany ze čtyř čísel Amerických časopisu a to na US Weekly od březnového do květnového čísla a pak na červnové číslo Entertainment Weekly.

23.7. 2012 - 29.7. 2012

31. července 2012 v 10:59 | Snapeova |  návštěvnost
Pondeli: 112
Utery: 138
Streda: 122
Ctvrtek: 122
Patek: 159
Sobota: 142
Nedele: 134

Celkem: 929

moc pěkná i přes to, že se ted ulejvám, teda, aspon tady, neulejvám se úplně :D Jen se kolikrát na blog nedostane :)

Oheň,led a růže→13. Vše je jednou poprvé (čtvrtá část)

29. července 2012 v 17:09 | Snapeova |  oheň,led a růže
Já vím, je to už dlouho co jsme přidaly minulou část, ale Verča měla zkouškové období. Nyní si tedy můžete přečíst poslední část mé kapitoly a další bude zase od Verči, ale neočekávajte jí brzo. Obě se musíme dostat do psaní a verča se musí trochu naladit, nebudu nic slibovat, doufám, že kvůli tomu nezanevřete na povídku a kdyžtak si poslední kapitoly připomenete, každý má občas trochu problémy, určitě se zas rozjedeme, jen není jisté kdy :) Jak už víte, povídka má svůj Facebook a nyní už ho mají i hlavní postavy Samantha s Elizabeth. Elizabeth najdete tady a Samathu zde! Užijte si novou část, pokud ještě někdo povídku čtete :) ;)

Nové fotky od Rankina (2011)

28. července 2012 v 18:29 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Objevilo se více jak deset nových fotek z photoshootu, který se minulý rok fotil v Paříži a fotografem byl Rankin. Dvě z těchto fotek, kde je vlastně vidět jen jedna nová fotka pocházejí z Rankinovy výstavy, zbytek fotek taktéž nemá nejlepší kvalitu a rozlišení, ae to se snad časem zpraví :) Photoshoot byl focen pro Elle magazín.

Obálka knihy Casual Vacancy

28. července 2012 v 18:09 | Snapeova |  J.K.Rowling
Před nějakou dobou už se také objevil první obal ke knize Casual Vacancy od Joanne Rowlingové, která vyjde za dva měsíce 27. září. Obal je poněkud jednoduchý, ale myslím, že postačí a máme ho už i ve francouzštině. níže synopse knihy:

Po nenadálé smrti čtyřicátníka Barryho Fairweathera zůstane Pagford v šoku. Je to zdánlivě idylické anglické městečko s dlážděným náměstím a starobylým opatstvím, ale za hezkou fasádou zuří tichá válka. Bohatí válčí s chudými, teenageři s rodiči, manželky s manželi, učitelé se žáky. Pagford rozhodně není tím, čím se na první pohled zdá. Prázdné místo, které po Barrym zůstane v městské radě, se brzy stane katalyzátorem největší války, jakou město zažilo. Kdo bude triumfovat ve volbách provázených vášněmi, pokrytectvím a nečekanými odhaleními?

Jak to nakonec vypadalo na ceremoniálu

28. července 2012 v 14:50 | Snapeova |  Harry Potter-other
Včera jsme tu měli zvěsti o obřím Voldemortovi na zahajovacím ceremoniálu letních olympijských her v Londýně a v nočních hodinách jsme se dozvěděli pravdu. Nakonec byl pro nás Potter fanoušky ceremoniál větší překvapení. Jako první se objevil uznávaný herec Kenneth Branagh ( Zlatoslav Lockhart), který četl ze Shakespearea a byl tam pěkných pár minut během celého toho průřezu historií. Následne přišla na řadu Joanne Rowlingová, která četla z oblíbené dětské knihy, Petra Pana a spolu s mnoha literárními postavami se i přesně podle zvěstí objevil i obří voldemort, kterého zahnala nejoblíbenější dětská postava v Británii, Marry Poppins. Níže si můžete prohlédnout několik fotografií.

Zvěsti o Voldemortovi na zahajovacím ceremoniálu Olympijských her

27. července 2012 v 21:49 | Snapeova |  Harry Potter-other
Na internetu dnes kolují různé zvěsti ohledně zahajovacího ceremoniálu letních Olympijských her v Londýně. Na tomto ceremonálu prý bude část s nejoblíbenějšími literárními postavami v britské historii včetně alenky v říší divů a spousty dalších. Podle toho co se říká bude ostatní postavy ohrožovat obří Voldemort a zachráncem v tomto případě bude známá postava britské chůvy Mary Poppins. Co je na tom všem pravdy se dozvíme již za pár minut na čt4, kde se ceremoniál bude vysílat. Já budu určitě koukat a nejen kvůli této zvěsti :)

***
zdroj: facebook.com a themarysue.com

Emma s fanouškem v Torontu

27. července 2012 v 20:49 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Emma byla před pár dny v Torontu, kde jí fanoušci viděli na nákupech a Em si prý zašla i na nového Spidermana. Když Emma odlétala zpět do New Yorku na letišti se vyfotila s fanouškem z řad zaměstnanců.

***
zdroj:emmawatsonfan.net

Matt odpromoval a získal čestný titul

27. července 2012 v 19:39 | Snapeova |  Matthew Lewis-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Další z Potter herců dokončil vysokou školu. Nedávno to byla Bonnie a nyní je to Matthew Lewis, který mimo jiné obdržel na Metropolitní univerzitě v Leedsu, kde studoval také čestný titul Master of Arts. Ceremoniál, kde měl Matt projev se konal v úterý 24. července. Matt byl oceněn za jeho významný přínos k umění a charitativní činnost. Diplomové slavnosti se konali v Headingley kampusu univerzity od pondělí 18.července do soboty 23. července, kdy více než 5000 studentů absolvovalo promoci, spolu s deseti studenty, kteří dostali čestný titul, mezi nimiž byl i Matt.

Nový plakát k Perks...

27. července 2012 v 17:09 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Na oficiálním britském facebook účtu k filmu The perks of Being Wallflowerbyl zveřejněn první britský plakát k tomuto filmu! Dost se liší od toho prvního hlavně pozadím a písmem a opět jsou na něm tři ústřední postavy, Emma, Logan a Ezra. Emma o zveřejnění plakátu také nadšeně tweetovala.

***
zdroj:emmawatsonfan.net

Helena v Londýně (28.6 a 5.7.2012)

27. července 2012 v 16:10 | Snapeova |  Helena Bonham Carter-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Ve čtvrtek 28. června si Helena Bonham Carter zašla do malé restaurace s kamarádem a o týden později byla v Londýně nakupovat v obchodě s brýlemi.

Emma v New Yorku (26.7.012)

27. července 2012 v 14:59 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Včera, 26. července, byla Emma vyfocena v New Yorku, kde byla na nákupu v obchodě výtvarnými potřebami. Večer pak pravděpodobně, byla se svým přítelem Willem v jedné New Yorské restauraci. Emm to moc slušelo, fotky níže.

Rupert s Olympijskou pochodní (25.7.2012)

27. července 2012 v 1:52 | Snapeova |  Rupert Grint-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Před víc jak týdnem jsme se dozvěděli, že Rupert bude jednou z posledních slavných osobností, které mají tu čest běžet s olympijskou pochodní před zahájením letních olympijských her v londýně, které budou zahájeny zítra ( můžete sledovat od 21:00 na čt4). Dozvěděli jsme se také, že Rupert byl vybrán pro své značné služby charitě. předevčírem mi internet bohužel vypověděl službu, tak jsem tuto novinku nemohla přidat aktuálně i když jsem opravdu chtěla, takže holt až dnes a to jsem jí dělala už včera odpoledne, jen jsem jí zapoměla přidat, stává se mi to dost často :/ :)

9 fotek od Jasona Bella (2012)

24. července 2012 v 22:10 | Snapeova |  Helena Bonham Carter-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Už koncem dubna se objevily první čtyři úžasné fotky z photoshootu Jasona Bella, který byl nafocen při propagaci Dark Shadows a teď tu máme dalších devět a opravdu stojí za to.

4 fotky z natáčení dvou filmů s Bonnie

24. července 2012 v 21:59 | Snapeova |  Bonnie Wright-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Podívat se teď můžeme na dvě nové fotky z natáčení filmu Separate we come, Separate we go, který režírovala Bonnie a také na dvě fotky z natáčení Shakespeare´s Daughter.

Clémence na akcích + pár nových fotek

24. července 2012 v 13:29 | Snapeova |  Clémence Poésy-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Nyní si představíme mnoho nových fotek s Clémence Poésy. Před pár dny se zůčastnila otevření nového obchodu Louise Vuittona v Shanghai. Začátkem července pak byla na pařížském týdnu módy ve Francii, kde se zůčastnila akcí Valentina a Chanelu. Dál tu mám dvě fotky od Julien Levy, jednu fotku z Vestoj v Palais de Tokyo, Dva scany z červencového vydání Elle USA, kde je i s Peterem Coppingem a nakonec je tu jedna fotka ze svatby Leitha Clarka, které se zůčastnila.

16.7. 2012 - 22.7. 2012

24. července 2012 v 11:59 | Snapeova |  návštěvnost
Pondeli: 155
Utery: 137
Streda: 111
Ctvrtek: 170
Patek: 155
Sobota: 132
Nedele: 126

Celkem: 986

děkuju :)

Dvě nové role pro Daniela

22. července 2012 v 15:29 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Articles
O Danovi se toho teď zas tak moc neobjevuje. Momentálně natáčí film "A Young Doctor´s Notebook" a tak se aspoň můžeme podívat na zajímavou novinku o dvou nových rolích.

Na základě hry od T. J. Daewho a Michaela Rinaldiho Gigars and Toothpaste vznikl scénář k nové romantické komedii z pera Elana Mastaie. Snímek ponese název The F Word a režie se ujme Michael Dowse. Hlavní postavou je mladý muž, který se zamiluje do mladé ženy. Ovšem své city skrývá do té doby, než budou vzájemné. Písmeno v názvu filmu totiž odkazuje, že do té doby chce být "pouze" přítelem (friend). V hlavních rolích se představí Daniel Radcliffe a Zoe Kazanová. Natáčení by mělo začít v srpnu v kanadském Torontu.


A druhá role je další hororový snímek. Do hlavní role Dana obsadil režisér Alexandre Aja. Jako předloha k filmu posloužil román spisovatele Joa Hilla.

Po sérii o Harrym Potterovi a letošní Ženě v černém si britský herec Daniel Radcliffe zahraje v dalším filmu pro fanoušky fantastiky. Režírovat jej bude Francouz Alexandre Aja (Hory mají oči, Piraňa 3D) a ponese název Horns (Rohy). Půjde o temně laděný thriller s prvky nadpřirozena. Inspirací pro film se stal stejnojmenný román spisovatele Joa Hilla, syna uznávaného autora hororů Stephena Kinga. Alexandre Aja přiznal, že jej Hillova kniha naprosto vtáhla. Její příběh označil za divokou jízdu, která v sobě spojuje zločin, hřích i romantiku.

***
zdroj: filmfan.cz a fanzine.topzine.cz

I am a member