Srpen 2012

Tom Felton na Chicago Comic-Con

17. srpna 2012 v 19:20 | Snapeova |  Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Herec Tom Felton byl minulý týden v Chicagu na letošním Comic-Conu, kde se pozdravil s fanoušky, rozdal autogramy, nechal se ochotně s fanoušky fotit a zůčastnil se panelové diskuze, kde se mimo jiné mluvilo samozřejmě i o filmech Harryho Pottera.

Photoshoot pro časopis New York Times Style

17. srpna 2012 v 18:50 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Tak jsem myslela, že se dnes na blog nedokopu a nakonec mě dokopaly naprosto úžasné nové fotky s Emmou. Emma Watson je na podzimní obálce The New York Times Style a jedna fanynka vyfotila obálku a tak se na ní můžete níže podívat. Pro tento časopis Emma samozřejmě nafotila celý photoshoot a jestli si ještě pamatujete fotil se 1. května 2012 v Londýně s fotografem Alasdairem McLellanem, a měli jsme tu tehdy dvě candids fotky.Na fotografiích z tohoto photoshootu má Emma např. věci od Ralpha Laurena, Burberry nebo Dolce & Gabbana. V rozhovoru Emma mluvila o životě v Londýně, americkém přízvuku nebo o práci pro Lancôme a jiných věcech. Celý rozhovor zde. Photoshoot mě naprosto uchvátil a už teď plánuju, že s ním asi bude příští design, ale chtěla bych ještě víc fotek :D

Dva scany z EW

16. srpna 2012 v 19:50 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Po první ukázce ze srpnového Entertainment Weekly tu nyní máme další dva scany i s další fotkou z Perks a také s fotografií z photoshootu který Emma fotila pro EW v roce 2010 po ostříhání svých vlasů. Překlad toho o čem Emma na scanech mluví můžete nalézt na stránce emmawatsonfan.net

image host image host

***
zdroj:emmawatsonfan.net

Nový plakát a další info k sběratelské kolekci

16. srpna 2012 v 12:29 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
Společnost Warner Home Video v těchto dnech nešetřila novými informacemi o limitované kolekci Harry Potter Wizard 's Collection. Nejdříve přinesly nový, dosud neviděný klip s názvem Expanding Beyond The Page zaměřený především na výpravu, proces digitalizace a vizuální efekty. Více vám je přiblíží Stuart Craig a Tim Bruk v celém článku. Kromě toho níže najdete i oficiální plakát k této kolekci, který je koláží propagačních fotek (nejen) ze stávajících plakátů.

No a nakonec možná budou potěšeni i ti co by kolekci chtěli, ale za prvé je nad jejich dinanční možnosti a za druhé se zdá, že k nám se ani nedostane (zlevněná zaváděcí cena je 350 $). Warneři plánují uvést na trh tuto 31-diskovou kolekci i v skromnější a cenově dostupnější verzi. Má se tak stát po vyprodání všech 63 000 kusů.

Zajímavostí je také skutečnost, že přibližně polovina kolekcí zůstane ve Spojených státech a do zbytku světa poputuje jen zbývajících 28 000 až 33 000 kusů.

Nová videa s efekty k Relikviím smrti

16. srpna 2012 v 12:19 | Snapeova |  HP 7-Videos
O tom, že film o čarujícím studentovi se neobejde bez vizuálních efektů bylo zřejmé ještě předtím, než v roce 2000 padla jeho první klapka. Od té doby se tato oblast rozvíjí stále dynamičtěji prakticky dodnes. Filmové zpracování závěrečného příběhu o Harrym Potterovi přineslo v oblasti vizuálních efektů to nejlepší, co bylo možné v daném čase sehnat ve filmovém průmyslu. Možná i proto se nám zdají jednotlivé záběry snadněji uvěřitelné a jejich přítomnost si příliš neuvědomujeme.

Máme tu nový pohled do jejich výroby v obou dílech Relikvií Smrti. I díky nim se mohli natáčet noční scény přes den, zimní bez sněhu, exteriéry přímo ve filmových studiích a některé scény s herci i bez jejich aktuální přítomnosti. Čekají vás záběry, které jste dosud nemohli vidět.

Joanne bude číst z nové knihy

16. srpna 2012 v 11:59 | Snapeova |  J.K.Rowling
Naše oblíbená spisovatelka Jo Rowlingová bude po čase o něco blíže svým fanouškům a čtenářské veřejnosti. Při příležitosti vydání své nové knihy The Casual Vacancy bude číst úryvek z této autorské prvotiny pro dospělé. Naváže tak na někdejší tradici čtení nových dílů Harryho Pottera. I tentokrát se tato akce uskuteční v den vydání, tedy 27. září, v londýnském Southbank Centre se začátkem v 19:30 místního času.

Kromě samotného čtení spisovatelka absolvuje rozhovor s Markem Lawsonem, setká se s lidmi z publika, odpoví na jejich otázky a bude podepisovat knihy. Šanci dostat se na tuto akci bude mít každý, kdo si koupí lístek v hodnotě 12 resp. 15 liber. K dispozici jsou na této stránce.

Příležitost diskutovat s Jo o její nové 512-stránkové knize budou mít fanoušci i na literárním festivalu v Cheltenhamu, který se uskuteční 6. října.

***
zdroj:priori-incantatem.sk

Rupert Grint attends The Stone Roses gig at Adidas Underground (6.8.2012)

15. srpna 2012 v 17:29 | Snapeova |  Rupert Grint-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Rupert Grint se minulé pondělí zúčastnil tajného koncertu pro The Stone Roses v Adidas metru v Londýně. Rupert se vyfotil i se zlatou medailistkou Velké Británie, Jessicou Ennis, která vyhrála sedmiboji. Rup se samozřejmě nezapoměl vyfotit i se samotnou medailí.

Trailer k filmu Great Expectations

14. srpna 2012 v 20:00 | Snapeova |  Helena Bonham Carter-Videos
Konečně byl zveřejněn první trailer k adaptaci Mikea Newella Great Expectations od Charlese Dickense. Ve filmu hrají Potter herci: Ralph Fiennes jako Magwitch, Helena Bonham Carter jako slečna Havishamová, Robbie Coltrane jako pan Jaggers, Jessie Cave jako Biddy, Ralph Ineson jako seržant, a Helena Barlow (Rose Weasleyová) jako mladá Estella. Filmu se snad dočkáme ještě tento rok.

***
zdroj:snitchseeker.com a youtube.com

První fotografie z minisérie "Sinbad"

14. srpna 2012 v 19:29 | Snapeova |  Other Harry Potter Stars
Harry Potter herci Evanna Lynch (Lenka Láskorádová), Timothy Spall (Petr Pettigrew) a George Harris (Kingsley Pastorek) si zahráli v miniserii Sinbad pro Sky1. Minisérie je založena na příběhu tisíce a jedné noci a vysílá se toto léto ve Spojeném království. Evanna hrála čtrnáctiletou Alehnu, jenž byla zachráněna posádkou Sinbad. Spall byl Anicetus, tajemný muž, kterého Sindibád a Rina našli stočeného v děsivě opuštěné lodi, která následně zmizela a Harris hrál jistého Zalelewa. Fotografie níže.

Timothy na zakončení olympijských her

14. srpna 2012 v 17:39 | Snapeova |  Timothy Spall-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Že by jsme se něčeho mohli dočkat na zahájení třicátých her letní olympijády, v to jsem doufala a mluvili o tom i zvěsti, ale myslela jsem, že po tom krásném zahajovacím ceremoniálu už mě na tom závěrečném žádné takové překvapení nečeká. No, velmi jsem se mýlila a byla jsem opravdu překvapená, když se z věže Big Benu vynořil herec Timothy Spall (Petr Petigrew) v roli Winstona Churchilla. Níže pár fotografií.

6.8. 2012 - 12.8. 2012

14. srpna 2012 v 17:19 | Snapeova |  návštěvnost
Pondeli: 119
Utery: 127
Streda: 114
Ctvrtek: 122
Patek: 140
Sobota: 96
Nedele: 130

Celkem: 848

díky :)

Nová fotka z natáčení prince dvojí krve

13. srpna 2012 v 15:00 | Snapeova |  HP 6-On the set photos

***
zdroj:facebook.com

8 fotek k Relikviím

13. srpna 2012 v 13:39 | Snapeova |  HP 7-Movie Stills
Teď zase po delší době něco více Potterovského :) Na facebooku zveřejnila oclumencia pár nových fotek jak z filmu, tak z natáčení.

Rupert hostem v programu Beat TV

12. srpna 2012 v 18:39 | Snapeova |  Rupert Grint-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Coca-Cola společně s ITV vytvořili pro tyto olympijské hry speciální program Beat.tv, kam si moderátoři zvou především medailisty ze svých Bristských řad a k tomu nějaké ty celebrity. U nás v česku vysílá tento program hudební televize Očko. Díl, kam přišel Rupert Grint se vysílal v úterý a já ho bohužel prošvihla, což mě mrzí. Shlédnout ho můžete ve videích níže, ale pokud jste stejně jako já nestihli, tak s překladem do češtiny máme bohužel smůlu. V archivu televize to není. Rupert diskutoval o jeho herecké kariéře, a komentoval nadcházející britském vydání svého dramatu z druhé světové války Into the White. Mimo jiné tam byla vidět i Rupertova sestra Samantha, která zpívá. Prý vyhrála i nějakou britskou talentovou soutěž, ale to nevím jistě. Doposud jsem si vlastně ani neuvědomila, že má Rupert kromě bratra Jamese tři sestry: Georginu, Charlotte a Samantu. Našla jsem jejich Twittery i pár fotografií, kdyby vás Rupertovy sestry zajímaly tak jako mě. Pro Beat TV byla nafocena i společná fotka, kde je Rupert Samantha a James. Kromě videí a fotky k Beat.TV a fotek Rupertových sester, najdete v celém článku také pár let staré fotky Ruperta a sourozenců co jsem různě našla, někde je snad i jejich matka :)

Fotky Dana ze 7. srpna

12. srpna 2012 v 16:20 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Daniel byl v úterý 7. srpna spatřen při odchodu z Latin Lounge na Kings road spolu s nějakou dívkou. Mohla by to být jeho přítelkyně, ale nejsem si tím jistá, proto neříkám nic na sto procent.

5 nových fotek k "The Apparition"

10. srpna 2012 v 19:49 | Snapeova |  Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Warner Bros zveřejnili pět nových fotek k hororovému filmu "The Apparition, kde hraje Tom Felton a to vědce Patricka. Spolu s ním jsou v hlavních rolích Sebastian Stan a Ashley Greene. Vidět můžeme i fotku s režísérem Toddem Lincolnem. Film vejde do kin v USA 24. srpna.

4 fotky z roku 2011

10. srpna 2012 v 19:20 | Snapeova |  Clémence Poésy-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Objevily se další čtyři fotografie k photoshootu o němž nemáme žádné info. S těmito fotkami už je v photoshootu dohromady přes sto fotek.

Photos by: Trent McGinn (2012)

10. srpna 2012 v 18:39 | Snapeova |  Gary Oldman-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Níže jsou čtyři fotografie, které se doposud objevily z photoshootu Trenta McGinna, který byl tento rok nafocen pro Harper´s Bazaar.

Tom pro ESP Magazine

10. srpna 2012 v 18:20 | Snapeova |  Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
V úterý 17. července byl Tom Felton pozván, aby ve škole Peterborough byl jedním ze soudců v talentové soutěži. Při této příležitosti udělal rozhovor a nafotil fotografie pro časopis ESP. Rozhovor s Tomem dělal velký Potter fanoušek Mikey Clarke.

Nové Stills z "Perks"

10. srpna 2012 v 15:59 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Byla zveřejněna nová stills fotografie z filmu "The perks of Being a Wallflower" v autě, kde je Emma s Loganem i Ezrou a k tomu tu ještě máme Scan z dnes vycházejícího EW, kde jsou ukázky z nadcházejících filmů a mezi nimi je právě i Perks. Vidět tam můžeme další Stills a to jen s Loganem.

I am a member