Prosinec 2012

.....Vše jednou končí.....

22. prosince 2012 v 20:59 | Snapeova |  Oznámení
Ano, je to tak. Některým z vás už je to možná jasné, jiní to neočekávali a doufali, že to nepřijde, stejně jako já, ale vše má jednou svůj konec a konec je přece jen začátek něčeho nového. Jak jste si mohli všimnout, od začátku nového školního roku se tu vyskytuji méně a méně a přicházíte o čím dál tím víc novinek ze světa HP a jeho herců. Moje nová škola je o dost náročnější než ta na jaké jsem byla před tím a opravdu už vyžaduje to, abych projevila nějakou snahu a začala se jí věnovat, abych jí mohla i dokončit. Dvakrát týdně mám doučování z matematiky, většinou mám školu docela dlouhou a když už přijdu domů, chci relaxovat, vyřizovat si své věci nebo dělat nezbytné věci doma a další povinnost k tomu už nezvládám.

Ano, dřív pro mě byl i blog relaxem, ale nyní už to tak bohužel není. Hodně dlouho mi trvalo, než jsem si přiznala, že takhle to dál nepůjde a rozhodla se, že to raději ukončím. Vy, co to tady znáte už od začátku, víte, že jsem tento blog vybudovala a dostala ho na vrchol mezi Harry Potter blogy. svého času návštěvnost běžně stoupala k 300 lidem denně a mě ohromě bavilo tu být a shánět novinky, ale Harry Potter skončil a mě to takto baví méně a méně. Jde o to, že už to není ono a k tomu ten nedostatek času. Harryho Pottera miluju a i všechny herce a nikdy to nebude jinak. Je to něco co mi zasáhlo do života a navždy mě to ovlivnilo. Zůstanu jen u jednoho blogu. Budu stále na Potterworldu, kde píšu povídky se svou nejlepší kamarádkou. Na psaní si čas občas najdu a strašně moc mě to baví, obzvlášť, když zatím píšu jen HP povídky :). Ještě nevím jestli se dostanu i k originálním nebo z jiných světů.

Bohužel, tím jak člověk dospívá, je život čím dál složitější a některých věcí se musíme vzdát. Já se vzdávám tohoto blogu i když nerada, protože vím, jak moc jsem tady udělala. Ale jak se říká, v nejlepším přestat. Blog teď začal skomírat. Začalo to vypadat, jako, že na to schválně kašlu a to já nechci, chci, aby jste si tento blog pamatovali jako místo, kde jste vždy našli nové dění z HP světa a, který byl veden s láskou. Moc mi na něm záleží, proto se budu snažit, aby nikdy nebyl smazán a zůstal tu jako připomínka pro mě i pro vás. Dokonce ani nevylučuju, že bych se někdy mohla vrátit, protože já se snažím nikdy neříkat nikdy, Člověk totiž nemůže vědět co přijde a jak ho to ovlivní. Naštvaly mě také změny na úvodní stránce blog.cz, ale kvůli tomu neodcházím, pouze mě to utvrdilo v mém přesvědčení, že blog.cz už není tak úžasné místo pro obyčejného blogera, jakým dřív býval a je to velká škoda.

V poslední době už jsem také nestíhala navštěvovat své spřátelené blogy a i to mě hodně mrzelo. Pokud jde o vás má věrná SB, jsem ráda, že jsem poznala vaše blogy, ráda jsem na ně chodila a myslím, že na většinu z nich i nadále chodit budu a snad nezapomenu také zanechat komentář. Jestli si mě necháte aspoň někde dole v SB, oblíbených blodzích a nebo mě prostě vymažete, to je zcela na vás, přeji vám mnoho úspěchů s vašimi blogy.

Je to sotva měsíc, co tento blog oslavil nádherné čtvrté narozeniny a teď končí. Doufala jsem, že to tak nebude, ale opravdu se nedá nic dělat a snad jsem vás nezklamala. Holt jsou na světě důležitější věci. Jsem za ty čtyři roky s vámi moc vděčná. Poznala jsem tu skvělé lidi, mimo jiné i svou nejlepší kamarádku. Naučila se spoustu věcí. Pronikla do nového světa, ponořila se do světa HP a poznala fanoušky jako jsem já. Děkuju všem svým věrným návštěvníkům, všem, co mi tu nechávali komentáře, také těm, co je nepsali, ale přes to sem rádi chodili. Děkuju za vaší přízeň a podporu za celou tu dobu. Prožila jsem tu hodně a nikdy na to nezapomenu. Je to jedna etapa mého života, která teď končí.

I přes to, jak smutné tohle teď je, mám přeci jen jednu dobrou zprávu pro ty, kteří si nepřejí konec tohoto blogu. Jak víte blog má Facebook, nyní je tam 183 fanoušků a tam já to neopustím. O svět Harryho Pottera se budu zajímat dál, jen nejsem schopná do toho vkládat už tolik úsilí. Je jednoduší sdílet nějakou informaci nebo fotku na facebook a tak jakási malá náhražka blogu bude právě tam. Můžete mi tam psát, sdílet své HP příspěvky a sledovat ty moje. Nevím, jak aktivní tam budu, ale řekla bych, že rozhodně více než tady. Proto, kdo tam ještě není a chtěl by mě a vše kolem HP dál ode mě sledovat, tak ať se na facebook snapeova.blog.cz připojí. Ráda tam uvítám každého fandu HP, ne jen ty co chodili na můj blog. :)

Mějte se krásně.
prožijte vánoční svátky ve zdraví a pohodě.
Přeji vám opravdu veselé a klidné vánoce.
Užívejte si každý dobrý den na tomto světě.
Žijte pro věci a lidi, kteří jsou opravdu důležití.
Ať se vám daří všude, kde to jen jde.
Nezapomínejte, že vždy je pro co žít.
Nikdy neříkejte nikdy a nevzdávejte nic,
pro co jste neudělali vše co jste mohli,
jestli-že o to opravdu stojíte
Život je příliš krátký a vzácný na to, aby
jste ho prožili jen ve stresu, či o samotě.
Je důležité mít aspoň někoho koho můžete mít rádi a kdo bude mít rád vás.
Bez takových lidí je svět jen velmi smutné místo, proto si jich važte.
A také se nezapomínejte občas zastavit a vydechnout. Žijeme přece pro sebe a své blízké


Kdo by nevěděl, tak ještě jednou facebook blogu zde.
Blog, kde píšu spolu s Veronikou povídky zde.
No a pokud by jste chtěli mít kontak jen se mnou. chtěli by jste si popovídat nebo se na něco zeptat, tak pište na snapeova.blog.cz@seznam.cz. Kdyby vás případně zajímal můj osobní facebook profil, tak ten sdělím také jen přes email.
A ještě, kdyby někdo z vás betoval povídky, nebo někoho takového znal, budu ráda za pomoc :)
Ještě jednou díky vám všem za ty společné čtyři roky :)

Veselé vánoce a šťastný nový rok vám s láskou přeje a částečně se s vámi loučí vaše Snapeova ♥ :*
*********************


*****

10.12. 2012 - 16.12. 2012

17. prosince 2012 v 19:39 | Snapeova |  návštěvnost
Pondeli: 72
Utery: 76
Streda: 85
Ctvrtek: 74
Patek: 88
Sobota: 115
Nedele: 107

Víkend byl docela pěkný, díky :)

Nové fotky z HP filmů

15. prosince 2012 v 22:19 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
Mám tu pro vás několik fotek ze všech Harry Potter filmů, avšak nevím nakolik pro vás budou nové, když si některé syslím v počítači už pár týdnů :) Níže najdete dvě fotky z natáčení prvního filmu, Fotku Snapea a záběr z natáčení s Danem a Rupertem z Tajemné komnaty. Stejně tak jednu stills i fotku z natáčení k Vězni z azkabanu. Jednu Stills s Ritou Holoubkovou z HP 4. Tři stills a promo fotku pana Weasleyoho k Fénixově řádu. Stills s Ronem a Levandulí a Promo fotku Hagrida k HP 6 a nakonec Stills s Harrym a concept art Láskorádovic domu z Relikvií smrti.


Page to Screen: Exkluzivní sběratelská edice

15. prosince 2012 v 17:39 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
Pro fanoušky, kteří stále baží po nových detailech z filmového světa Harryho Pottera a dosud vydané věci jim nestači je od 4. prosince k dispozici 8-knižní set kompletního filmového průvodce Harry Potter: Page to Screen!

Edice limitovaná na 3 000 kusů nabídne ještě hlubší pohled do tvorby jednotlivých dílů kouzelnické série. Ti šťastlivci, kterým se dostane do rukou budou mít možnost prozkoumat více z flóry a fauny "druhého" světa, zblízka si poohlédnout pohyblivé obrazy na bradavických schodištích či najít rozdíly mezi čarodějnickým a mudlovským oblečením. Snad největším lákadlem se však zdá být věrná replika Obludného obludária která ale, na (ne) štěstí, svou skutečnou tvář neodhalí. Kromě výtisku Page to Screen a zmiňované repliky Obludného obludária bude obsahovat i následujících sedm titulů:

1. Přehled bytostí: Flóra a fauna z filmů Harryho Pottera
2. Představené prostředí: Tvorba fantastických kulis a hledání dramatických míst
3. Filmová magie: Praktické rekvizity a vzrušující efekty
4. Bradavické obrazy: Sloupy
5. Mistrovské kusy z natáčení na Bradavické škole čar a kouzel
6. O 10 let později: Život na natáčení s herci a štábem
7. Čarodějnické oblečení a mudlovský úbor: Kostýmy ve světě Harryho Pottera

Podle internetového obchodu Amazon je cena kolekce asi 690 €. Tento kompletní set byl navržen ve stylu knih z Bradavické knihovny a v naší zemi nás jeho vydání pochopitelně nečeká. I tak se, ale můžete podívat na trailer ke kolekci, který vydal přímo Amazon.

***
zdroj:priori-incantatem.sk

10 fotek od Granta Thomase (2012)

15. prosince 2012 v 17:19 | Snapeova |  Clémence Poésy-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Objevilo se deset nových fotografií z photoshootu, který Grant Thomas nafotil s Clémence Poésy pro Červencový InStyle UK. Fotky jsou nádherné, jen jsou bohužel s tagem.

HP obchod na londýnské stanici King 's Cross

15. prosince 2012 v 12:49 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
Ahoj, omlouvám se za větší neaktivitu než obvykle, není to úplně jednoduchý, ale pokusím se to zlepšit :)

Železniční stanice King 's Cross v Londýně se za poslední desetiletí stala jakoby poutním místním tisíců fanoušků Harryho Pottera z celého světa . Konec konců, bylo to právě zde, na nástupišti 9 a 3/4, odkud se Harry podle příběhu Joanne Rowlingové poprvé vydal vstříc největšímu dobrodružství svého života, kde příběh skončil a kde se současně natáčelo jeho filmové zpracování.

A právě stanici King 's Cross nyní s Harrym Potterem spojuje cosi víc než označení kouzelnického nástupiště. Právě dnes, 15. prosince v 7:30 místního času zde společnost Warner Bros. otevřela svůj oficiální obchod s potterovským sortimentem. Koupit se v něm budou dát např. lístky na Bradavický expres, školní a famfrpálové hábity, hůlky, Pobertův plánek a další suvenýry známé nejen z filmových potterovek. Pokud se tedy právě nacházíte v Londýně, nebo se tam chystáte v dohledné budoucnosti a máte v plánu zajít i na King 's Cross, nezapomeňte si prohlédnout i The Harry Potter Shop at Platform 9 ¾ (tedy HP obchod na nástupiště 9 a 3/4), který je situován v nádražní části 1. Otevřený bude denně od 7:30 do 22:00 hod. První fotky z obchodu i video a fotky už přímo z otevření obchodu si můžete prohlédnout níže. Na otevření byl přítomen herec Warwick Davis

Mnoho nových fotek pro ASOS

12. prosince 2012 v 22:29 | Snapeova |  Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Po nějaké době se zase objevily nové fotky k photoshootu, co Tom nedávno nafotil pro časopis ASOS. Nyní je jich ovšem přesně 40, což by bylo naprosto úžasné, nebýt jejich malých rozměrů a tagu, který na nich je, ale já budu doufat, že se tyto úžasné fotky objeví i v lepší kvalitě :)

3.12. 2012 - 9.12. 2012

12. prosince 2012 v 20:39 | Snapeova |  návštěvnost
Pondeli: 102
Utery: 88
Streda: 101
Ctvrtek: 90
Patek: 111
Sobota: 108
Nedele: 98

Celkem: 698

Je hezká, děkuji :)

Mega článek s novinkami

8. prosince 2012 v 10:09 | Snapeova |  Other Harry Potter Stars
Jelikož často nestíhám a dělám jen nejdůležitější nebo nejrychlejší články, nikdy mi nevybyde čas na ty ostatní a tak vše co jsem za poslední dobu zameškala, jsem se rozhodla shrnout do jednoho velikého článku. je toho opravdu dost, tak snad vám to nevadí. Neshrnu všechen text do toho nahoře a nepřidám fotky do celého článku, jak to normálně dělám u větších článků. Tohle je něco úplně jiného. Bude to pod sebou, jako normální články, ale tím, že to dám do jednoho, přeci jen trošku ušetřím čas a už se mi nestane, že bych nějaký třeba neudělala protože mi nezbyl čas. Tenhle článek prostě přidám až tam dám vše, co chci :) Tak otevřete celý článek a tam si přečtete vše, co ještě ode mě nevíte, ale možná už to víte odjinud :D.

Další fotka z "The Bling Ring"

8. prosince 2012 v 9:59 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Film "The Bling Ring" se objevil v dalším časopise a to v Studio Ciné Live. Na scanu je další nová promo still. Z této scény jsme mohli vidět i fotku z natáčení, kde měla Emma tyto růžové šaty. na fotografii je s herečkou Claire Julien.

5 fotek s Emmou

7. prosince 2012 v 21:39 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Níže máme čtyři fotky z focení photoshootu pro kolekci "In Love" od Lancome a pak první kvalitní fotku z photoshootu, který se objevil na stránkách čínského časopisu Femina.

Bonnie má nový sestřih

7. prosince 2012 v 21:29 | Snapeova |  Bonnie Wright-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Bonnie se pravděpodobně koncem minulého měsíce nechala ostříhat a opravdu o dost tak zkrátila své krásné dlouhé vlasy a na twitter vyvěsila fotografii níže. Myslím, že i toto jí sluší. Občas to chce změnu, ale její delší vlasy jsem měla raději :)

***
zdroj:bonnie-daily.net

Dvě nové fotky z "The Bling Ring"

7. prosince 2012 v 21:19 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Francouzský Premiere uveřejnil článek o "The Bling Ring". Dozvídáme se v něm, že francouzská premiéra filmu bude v létě příštího roku. Na scanech se objevily dvě nové stills s Emmou, jako Nicki z tohoto filmu. Málem bych jí tam nepoznala, jsou to úžasné fotky :)

Dvě nové fotky Ruperta

5. prosince 2012 v 18:38 | Snapeova |  Rupert Grint-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Rich Hardcastle nafotil nový photoshoot s Rupertem Grintem, který byl focen pro francouzský One Magazine. Rupert Mluvil o CBGB a své roli v tomto filmu. k dispozici máme první dvě fotky.

Scany z časopisu Femina

5. prosince 2012 v 18:29 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Uveřejněny byly čtyři scany z čínského časopisu Femina. Na jeho nejnovější obálce se Emma objevila s naprosto novou fotkou a na těchto scanech můžete vidět další čtyři fotografie z tohoto nového shootu.

Dan na Whistler Film Festival

5. prosince 2012 v 18:19 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Daniel Radcliffe byl minulý pátek na letošním festivalu Whistler Film ve Vancouveru v Kanadě, zůčastnil se otázek a odpovědí s Georgem Stroumboulopoulosem. Dan mluvil především o všech svých projektech. Jeho fotky můžete vidět níže.

The Casual Vacancy bude zfilmováno

5. prosince 2012 v 18:09 | Snapeova |  J.K.Rowling
Britská televizní stanice BBC chce zfilmovat poslední román spisovatelky J.K. Rowlingové The Casual Vacancy. Kniha vyšla letos v září a je učená dospělým čtenářům na rozdíl od předchozí série o kouzelnickém učni Harry Potterovi, kterou se Rowlingová proslavila po celém světě.

BBC oznámila, že televizní filmová mini-série vznikne příští rok a vysílat by se měla v roce 2014. Zatím není jasné, kolik bude mít dílů.Děj románu The Casual Vacancy (Prázdné místo) je situován do fiktivní vesnice Pagfordu v jihozápadní Anglii, která trochu připomíná Forest of Dean, kde Rowlingová vyrůstala. Na půdorysu doplňovacích místních voleb vyvolaných smrtí jednoho z radních líčí spory a zájmy, které pohánějí místní politiku, a třídní rozdíly, které mohou rozdělovat i nejmalebnější anglické vesnice.

Podle producenta Bena Stephensona je román ideální pro filmové zpracování, protože představuje "výjimečnou mozaiku moderní Británie" plnou "humoru a fantastických představ".Rowlingová oznámila, že je nadšená, že práva na její poslední příběh zakoupila právě BBC. "Vždycky jsem byla přesvědčená, že pokud by měl být román zfilmován, slušela by mu nejlépe televize a BBC mu myslím poskytne dokonalé zázemí," uvedla.

***
zdroj:idnes.cz

Vánoční výzdoba v Leavesdenu

5. prosince 2012 v 17:59 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
Warner Bros Studio Tour London - The Making of Harry Potter zhájilo zimní slavnosti minulý víkend a po celé výstavě se tak objevila vánoční výzdoba a v obchodech i vánoční zboží. Lidé, kteří tedy v tomto měsíci přijdou do Leavesdenu na prohlídku, si užijí nádherné vánoční Bradavice, jako byly ve filmu a knihách.

I am a member