Leden 2013

4 nové fotky Evanny Lynch

29. ledna 2013 v 16:09 | Snapeova |  Evanna Lynch-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Objevily se čtyři nové fotografie z photoshootu, který Evanna Lynch fotila na podzim minulého roku s fotografem Giulianem Bekorem. Tento photoshoot je rozhodně velice zajímavý a tyto nové fotky jsou opravdu hezkým přírustkem :)

Harry Potter v žebříčku nejlepších fantasy

28. ledna 2013 v 16:41 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
Webové stránky BrodwayWorld.com sestavili žebříček nejlepších románů 20. a 21. století, ve kterém má samozřejmě své zastoupení i Harry Potter.

V kategorii nejlepší fantasy romány 20. století jsou potterovky zastoupeny Kamenem mudrců (8. místo), ohnivým pohárem (21. místo) a Vězněm z Azkabanu (28. místo). V kategorii nejlepší fantasy romány 21. století jsou potterovky zastoupeny Relikviemi smrti (6. místo). Průzkum, podle kterého byl žebříček sestavován byl proveden v listopadu loňského roku. Kompletní žebříček najdete zde.

21.1. 2013 - 27.1. 2013

28. ledna 2013 v 15:18 | Snapeova |  návštěvnost
Pondeli: 49
Utery: 72
Streda: 63
Ctvrtek: 64
Patek: 57
Sobota: 87
Nedele: 96

Celkem: 488

V úterý jsem se vrátila a ponávratová návštěvnost je rozhodně skvělá. Lepší, než bych čekala, takže díky ;)

Dvě proma k Lancôme produktům

27. ledna 2013 v 13:48 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Emma Watson je tváří produktů Blanc Expert a UV Expert BB Complete od Lancôme a níže máme dvě proma právě k těmto produktům.

Má Dan novou přítelkyni ?

26. ledna 2013 v 19:51 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Articles
Víme, že Dan se před pár měsíci rozešel se svou minulou přítelkyní Rosie Coker, zdá se, že nyní je čerstě zamilován a musíme doufat, že mu to tentokrát vyjde.

Svou údajnou lásku poznal na natáčení filmu Kill Your Darlings. Společně byli zamilovaní poprvé viděni při příležitosti největšího festivalu nezávislých filmů v USA nesoucí jméno Sundance Film Festival.

Podle zdroje magazínu US Weekly se k sobě dvojice chovala mile a laskavě, vyměnila si několik něžných polibků a doteků. Jeden bez druhého prý neudělal ani krok a velmi jim to slušelo. Ačkoli je Daniel šťastný, jako dlouho nebyl, není ještě připraven se o své lásce jakkoli vyjadřovat médiím. Na dotaz novinářů, týkající se jeho vztahu vždy rychle změní téma, proto není nic potvrzené a naprosto jasné. Jeho novou dívkou by měla být herečka Erin Darke.

***
zdroj:magazin.osobnosti.cz

Photoshoot od Alexie Lubomirskeho

26. ledna 2013 v 18:09 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
V minulém roce nafotil fotograf Alexi Lubomirski photoshoot s Emmou Watson pro Lancôme a vztahuje se tedy ke kampani "In Love". Většinu fotek už jistě znáte, ale jsou mezi nimi i dvě nejnověji zveřejněné. Všech dosud zveřejněných deset fotografií najdete v celém článku.

Dnes jdou do kin Nadějné vyhlídky

24. ledna 2013 v 19:25 | Snapeova |  Ostaní filmy a projekty
Dnes 24. ledna vstupuje do našich kin film nadějné vyhlídky. Na začátku ledna to byli Bídníci, na těch jsem byla a moc se mi líbili a na tohle se taky chystám :) V tomto filmu hrají tito Potter herci: Helena Bonham Carter, Ralph Fiennes, Robbie Coltrane, Jessie Cave a Helena Barlow. Režie se ujal Mike Newel (HP 4).O filmu jsem tu už psala a přidávala i fotky, i tak níže najdete popis, trailer a odkaz na první recenzi, co jsem našla, kdyby vás zajímala :)

Jedenáctiletý Pip je sirotek z chudých poměrů, který vyrůstá u své přísné sestry. Aby si vydělal na živobytí, začne pracovat u velmi bohaté slečny Havishamová. Je to excentrická a podi-vínská stará panna, která žije v ústraní, nenávidí muže a již roky nevychází na denní světlo. Pip má za úkol dělat společníka její dvanáctileté chráněnce Estelle. Pip se do Estelly zamiluje, ta jím však pro jeho původ pohrdá. O deset let později se na Pipa usměje štěstí, když mu neznámý dobrodinec odkáže velké množství peněz. Pip se stěhuje do Londýna a rozmařilý život ve velkoměstě ho rychle mění v povýšeného snoba. Jako bohatý a perspektivní gentleman se znovu začne ucházet o svou dětskou lásku Estellu. Ale pravda o jeho dobrodiníci a záhadně získaném bohatství může zničit vše, na čem mu záleží


***
zdroj:csfd.cz, youtube.com a google.com

První fotky z Universal Studios Japan

23. ledna 2013 v 20:15 | Snapeova |  wizarding world of Harry Potter
Nedávno byly zveřejněny první fotky z výstavby kouzelnického světa Harryho Pottera v Japonských Universal Studios v městě Osaka. Otevřen bude ke konci roku 2014.

Jede se dál :)

22. ledna 2013 v 16:13 | Snapeova |  Oznámení
Ahoj, možná jste nedoufali, možná ano a možná mě sledujete na facebooku, tak už o tom víte. Rozhodla jsem se, že mi blog chybí natolik, že se vrátím i když jsou mé časové možnosti dost špatné. Chybí mi to všechno i když jsem to nečekala, v poslední době jsem z toho byla až otrávená a proto jsem to ukončila. Nakonec se ukázalo, že to nebyl konec, ale spíš jen pozastavení. Přesně po měsíci, kdy mi to tu každý den svým způsobem chybělo a uleželo se mi to vše v hlavě se vracím a chci pokračovat, jen s tím, že tu budou články, tak jak jen budu mít čas a hlavně náladu přidávat. Takže třeba i jednou za týden nebo víc. Na facebooku mě několik lidí ujistilo, že to bude stačit a vrátit se mám, takže jsem tady a doufám, že moji věrní návštěvníci jsou rádi :) Pokusím se věci příliš neřešit a brát to tu opravdu jen jako zábavu a relax, což jsem dřív nedokázala a proto jsem došla až k tomu ukončení.

Pro spřátelené blogy:
Kromě toho pod tímto článkem vyhlašuju i zápis spřátelených blogů. Nevím, kdo si mě vymazal, kdo ne, kdo je a kdo není aktivní a jestli by se nechtěl spřátelit třeba i někdo nový. Pokud ano, máte šanci. Všechny, ať už staré nebo nové spřátelené blogy, chci ale upozornit, že vzhledem k tomu času k nim sice můžu chodit docela často, ale může se stát, že komentář nechám třeba jen jednou za měsíc. Mám vaše blogy ráda, ráda na ně chodím, ale nemám ráda, když se k tomu musím nutit, obzvlášť, když mám zrovna jiné povinnosti. Takže si dobře rozmyslete, jestli je to pro vás dostačující a jestli se tedy zapíšete. Pokud půjde o nově zapsané blogy, odepíšu jen těm, které si vyberu. Vybírám si pouze podle toho, jak se mi na daném blogu líbí a jestli je tam pro mě něco zajímavého, ne podle návštěvnosti a jiných povrních věcí, takže se nebojte napsat i když máte malou návštěvnost nebo nejste přeborníci v tvorbě designů atd. :)

Tohle prosím do komentářů, platí to pro staré i pro ty, co se budou zapisovat nově:
Přezdívka:
Blog:
koho na ikonku do menu:

New design→4.7.- resumption

22. ledna 2013 v 16:00 | Snapeova |  designy blogu
Pokračování blogu by mělo být i s novým designem, aby bylo naprosto zřejmé, že to tady jede dál, takže jsem přes víkend něco vytvořila z prvních fotek, co mi přišly na mysl. Je to poměrně jednoduchý design, ale v jednoduchosti je krása, jak se říká a já jsem takhle spokojená. Snad se tedy i vám bude líbit :)
Název:4.7.- resumption
Barvy: růžová, bílá, fialová
Doba tvorby: Asi dvě až tři hodinky se vším všudy :)
spokojenost:7/10

I am a member