Únor 2013

18.2. 2013 - 24.2. 2013

25. února 2013 v 18:29 | Snapeova |  návštěvnost
Pondeli: 53
Utery: 45
Streda: 65
Ctvrtek: 55
Patek: 51
Sobota: 61
Nedele: 107

Celkem: 437

Super, za ten včerejšek fakt děkuju. Po delší době jsem byla pořádně aktivní a dokonce se mi to vyplatilo takhle hezkým číslem :)

Nová promo fotka k filmu Gambit

24. února 2013 v 20:09 | Snapeova |  Alan Rickman-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Za měsíc 21.března vejde do našich kin film Gambit v jedné z hlavních roli s Alanem Rickmanem. O filmu jsem tu již mnohokrát psala a nyní se objevila skvělá promo fotka s Alanem a Colinem Firthem. Za tip děkuju Lubošovi ;)

***
zdroj:Alanrickmandaily.org

Fotka Clémence pro US Vogue

24. února 2013 v 19:40 | Snapeova |  Clémence Poésy-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Clémence se objevila v únorovém vydání US Vogue a to jako jedna z mnoha modelek. Nafoceno jich bylo několik v šatech podobného stylu a všechny s kabelkou, takže šlo jistě o jednu značku, minimálně u těch kabelek :D V tom já se tolik nevyznám. Každopádně doufám, že bylo nafoceno víc záběrů a, že se časem objeví :) Fotografem byl Patrick Demarchelier.

***
zdroj:clemence-poesy.org

Hlasujte pro Harry Potter ságu

24. února 2013 v 18:59 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
Přibližně před týdnem byli vyhlášeny nominace na Nickelodeon Kids Choice Awards 2013 a i Harry Potter tam má své zastoupení. Hlas můžete dát celé sáze v souboji s dalšími třemi knihami. Tak prosím knihy podpořte a třeba se nám povede pro ně získat další cenu :) Hlasovat můžete zde. Hlasování je možné i bez jakékoliv registrace. Ceny se budou předávat v Los Angeles 23.března.

***
zdroj:snitchseeker.com a tumblr.com

Prázdné místo u nás vyjde 4. dubna

24. února 2013 v 18:28 | Snapeova |  J.K.Rowling
Kniha, která ve spoustě zemí vyšla již v září minulého roku a která je prvotinou J.K.Rowlingové po Harrym Potterovi a dodatečných Bajkách Barda Beedleho, se konečně dočká svého vydání i u nás. Původně se mluvilo o únoru, ale datum je nyní oficiálně stanoveno na 4. dubna. Knihu u nás vydává stejně jako na Slovensku nakladatelství Plus a překládala jí Hana Zahradníková.

Název vychází ze základní zápletky: uvolní se místo po zemřelém radním v městečku Pagford a je třeba najít náhradu. Volební kampaň se však stane katalyzátorem téměř válečného stavu a ukáže se, že Pagford není zdaleka tak idylický, jak se zdálo.

"Přeneseně prázdné místo souvisí se smrtí, to je něco, co se už nikdy nezaplní. Všechny mé postavy se prázdnotu ve svém životě snaží nějak vyplnit: jídlem, pitím, drogami, fantaziemi, vzpurným chováním," řekla Rowlingová v jednom z rozhovorů. Celá kniha je prý prodchnutá odporem ke zlým a malicherným lidem, což je to jediné, co má údajně společného s Potterem: jako by se to v Pagfordu hemžilo Dursleyovými.

Recenze na knihu byli spíše kladné a tak myslím, že se můžeme těšit na zajímavé čtení. Já se na toto dílo velice těším, jsem hlavně zvědavá na jinou tvorbu než je Harry Potter nebo celkově fantasy a pohádkový svět od Joanne :)
***
zdroj:kultura.idnes.cz a citarny.cz

Nový seznam spřátelených blogů

24. února 2013 v 17:49 | Snapeova |  spřátelené blogy
Zápis byl ukončen a já vám tedy po návratu na blog mohu nabídnout kompletní nový seznam spřátelených blogů. Snad jsem na nikoho nezapoměla, kdyžtak křičte :) Pokud by ještě někdo stal o spřátelení, stále je to možné, pište nejlépe pod tento článek. Mimochodem, všem vám vyrobím ikony do menu, jen fakt netuším kdy, ale jednou budou :D

17 blogů - poslední aktualizace.....15.6.2013 - 20:15

(http://brre.blog.cz/)
(http://harrypotter-world.blog.cz/)
(http://www.harrypot.blog.cz/)
(http://pro-mudly.blog.cz/)
(http://emily.blog.cz/)
(http://harry-potter-stars.blog.cz/)
(http://goodness.blog.cz/)
(http://stupefy.blog.cz/)
(http://emmawatsonfan.net/)
(http://poviedky-z-mojej-dielne.blog.cz/)
(http://ctyrysestry.blog.cz/)
(http://www.my-magicworld.blog.cz/)
(http://whatabout.blog.cz/)
(http://life-ranly.blog.cz/)
(http://lilyevansapobertove.blog.cz/)
(http://mugglespace.blog.cz/)
(http://eternal-magic.blog.cz)
(http://ladyedark.blog.cz/)

Candids z New Yorku (21.2.2013)

23. února 2013 v 23:29 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Mám tu pár nových fotek na nichž byla Emma tento čtvrtek 21. února spatřena v jedné z ulic New Yorku.

Nová fotka a plakát s Alanem

23. února 2013 v 22:59 | Snapeova |  Alan Rickman-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Zveřejněná byla jedna nová fotografie z photoshootu, který nafotil Carlos Lumiére a pak tu mám také plakát k mini filmu Dust. Ten má jen osm minut. Je to krátký příběh o muži, který sleduje mladou dívku a její maminku domů ze školy každý den. Čeká před jejich domem až do setmění. Jednou uvnitř, nastane nečekaný obrat.
image host image host

***
zdroj:alanrickman.ru a imdb.com

Paparazzi fotky Emmy (12,13 a 16.2.2013) + 9 fotek od Vivanca

20. února 2013 v 22:39 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Minulé úterý byla Emma v Beverly Hill v restaraci s Rafaelem Cebrianem. O den později letěla Emma z LA do New Yorku a fotky máme z obou letišť. Nakonec zatím poslední candids fotky jsou ze soboty, kdy byla Emma s přítelem Willem v New Yorku na obědě a procházce. K tomu tu je ještě děvět nových fotek od Mariana Vinaca z roku 2011 a to v HQ velikosti.


11.2. 2013 - 17.2. 2013

20. února 2013 v 20:27 | Snapeova |  návštěvnost
Pondeli: 57
Utery: 64
Streda: 59
Ctvrtek: 70
Patek: 52
Sobota: 76
Nedele: 73

Celkem: 451

děkuji :*

přidejte se

16. února 2013 v 22:35 | Snapeova |  Oznámení
Ahoj, nově jsme s Verčou založily stránku pro Dramione a Feltson (Emma a Tom), kam dáváme Dramione fan arty, videa a také fotky a novinky ohledně Toma a Emmy, takže budeme rádi, když se přidají všichni fanoušci, aby to za to pořádně stálo a byla tam zábava :) Samozřejmě budeme rádi, když budete stránku sdílet nebo o ní řeknete svým přátelům. Přidat se můžete tady: Emma Watson and Tom Felton - Dramione CZ/SK

Samozřejmě se dál můžete přidávat mezi pisálky a čtenáře do skupiny, kde můžete sdílet nebo hledat povídky :)Fanfiction a vlastní literární tvorba (CZ/SK)

Nebo celkově mezi blogery, kde můžete jednou denně sdílet nějaký ze svých povedených článků a nechat si třeba poradit od ostatních blogerů s nějakým problémem, či najít nové oblíbené blogy :) Blogs and bloggers (CZ/SK)

Pak se také můžete přidat celkově mezi HP fanoušky a oživit tak skupinu, kam lidé zas tak často nepřidávají příspěvky :)
Harry Potter (CZ/SK fans)

A to je všechno co pro vás mám, pak už jedině stránku mého blogu, pokud tam ještě nejste a chtěli by jste vědět z první ruky, kdy jsem třeba líná a kdy nemám čas na blog :D nebo když tam občas nějaké věci sdílím dřív, než je přidám na blog. snapeova.blog.cz

Budu ráda když se vám na některé ze stránek nebo skupin zalíbí :)

Nové fotky s Danem

15. února 2013 v 21:49 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Dnes se podíváme na Daniela Radcliffea. Větší článek o něm jsem vám už slibovala na facebooku a teď se na něj dostalo. Začnu novými fotkami k photoshootům.

Tím úplně nejnovějším photoshootem je ten, který s Danem 14. ledna nafotil Čínský fotograf Kai Z Feng pro magazín OUT. Daniel bude v březnovém čísle. Myslím, že teď se objeví ve více časopisech kvůli propagaci Kill Your Darlings. fotky pod perexem ↓

Severus Snape v Simpsonových

15. února 2013 v 15:49 | Snapeova |  Harry Potter-other
Kromě Joanne Rowlingové nebo Dana Radcliffea v roli upíra Edmunda už se do Simpsonových dostal i profesor Severus Snape. Sice jen na vteřinku, ale i to nám fanouškům stačí :D Nenamluvil ho sice sám Alan Rickman, ale velice přesvědčivě to za něj udělal Benedict Cumberbatch, přesvědčit se můžete ve videu s celou scénou. Tato epizoda byla odvysílána 10.února na FOX.

***
zdroj:hogwartsite.net

Knihy se dočkají nových obalů. Kámen mudrců už ho má!

14. února 2013 v 20:29 | Snapeova |  HP 1-posters and wallpapers
Slaví se patnáct let od vydání první Harry Potter knihy s podtitulem Kámen mudrců a k této příležitosti se všech sedm knih dočká přepracování svých obálek, které původně vytvořila Mary GrandPre. Pro tento úkol byl vybrán umělec Kazu Kibuishi. Obálka k prvnímu dílu byla odhalená v pondělí ráno v Good Morning America.

Kazu vzhled první obálky komentoval tím, že chtěl, aby vypadala ve stylu klasické literatury a jako příklad dal Dickense a jeho díla jako Vánoční koleda nebo Nadějné vyhlídky.

Na otázku jestli je nervózní z reakce fanoušků odpověděl: "Byl jsem více nervózní z toho, co si o tom bude mysleat Joanne Rowlingová a když jsem slyšel, že se jí to líbilo, byl jsem šťastný a budu plnit svůj úkol až do konce."

A na dotaz, která ze sedmi obálek pro něj byla nejtěžší řekl: "Všechny byly svým způsobem neuvěřitelně náročné, jsem blízko dokončení většiny z nich, ale první je z nich jediná, která je kompletní."

***
zdroj:snitchseeker.com

Dnes jdou do kin Nádherné bytosti

14. února 2013 v 18:01 | Snapeova |  Ostaní filmy a projekty
Dnes 14. února mají v Českých kinech oficiální premiéru Nádherné bytosti (Beautiful Creatures). Tento film je podle knížní předlohy, která má tři díly. První, podle něhož je film, jsem nedávno dočetla a po shlédnutí traileru se mi na film ani nechce se podívat i přes to, že tam hraje má oblíbená herečka. Výběr herců je podle mě naprosto příšerný a myslím, že oproti tomuhle si na nějaké odchylky u HP filmů asi ani nebylo na co stěžovat a mohli jsme být šťastní, ale uvidíme, možná se ze zvědavosti podívám, abych zjistila, jak moc špatné to je :D Pokud jste knihu nečetli, určitě vás nebudu odrazovat, myslím, že by to mohla být příjemná podívaná, ale jinak doporučuju knihu ( pokud vám nevadí, že není psaná klasickým a spisovným způsobem, to mě trochu rušilo) ;). Níže trailer, v celém článku najdete popis, fotky a plakáty. V tomto filmu hraje Emma Thompson a to rovnou dvě důležité role. Matku hlavní hrdinky a největší temnou zaklínačku a pak paní Lincolnovou, do jejíhož těla se podle knihy přenášela, aby jí ovládala kvůli svým zájmům ohledně dcery.

Scany a fotky s Emmou Watson (prosinec 2012 - Únor 2013)

12. února 2013 v 16:02 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Ahoj, tak konečně zase článek a tenhle bude pořádný, protože obsahuje všechno, co se ohledně Emmy objevilo za prosincový, lednový a tento měsíc.

Jako první se podíváme na Scany a těch je opravdu mnoho. V prosinci to byl Italský Tu Style, České Bravo, jeden neznámý časopis s novými fotkami od Alexie Lubomirského a Mariana Vivanca, na dalším neznámém Francouzském scanu se objevila nová fotka od Rankina. Následuje Belgické Elle.

V lednu se Emma ukázala v Britské Marie Claire, v Britském Cosmopolitanu opět s novou fotkou od Alexie a stejně tak v časopisu Clove, dále v České Elle, Britském Evening Standard, Japonské Elle Girl a Italské Elle.

No a v únoru jde zatím o Australskou Marie Claire, Španělskou Glamour, Francouzskou Elle a Italskou Vanity Fair. Všechny scany i s novými a starými fotkami můžete prohlížet níže.

4.2. 2013 - 10.2. 2013

11. února 2013 v 15:09 | Snapeova |  návštěvnost
Pondeli: 49
Utery: 45
Streda: 54
Ctvrtek: 46
Patek: 60
Sobota: 65
Nedele: 68

Celkem: 387

I když jsem tu nebyla, tak je pěkná ;) Mimochodem jsem nemocná, tak proto jsem nepřidala nic ani o víkendu, ale až přijdu od doktorky, zkusím to napravit ;)

Tom a Rupert byli v Disneylandu

4. února 2013 v 21:09 | Snapeova |  Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Tom s Rupertem byli v sobotu 2. února společně v Disney California Adventure Park. Několik jejich fanoušků je tam ke svému štěstí potkalo a měli tak možnost se s kluky i vyfotit. Já jen tiše závidím a přidávám sem ty jejich skvělé fotky :)

28.1. 2013 - 3.2. 2013

4. února 2013 v 20:49 | Snapeova |  návštěvnost
Pondeli: 78
Utery: 70
Streda: 46
Ctvrtek: 57
Patek: 67
Sobota: 79
Nedele: 78

Celkem: 475

Krásná, moc děkuju :*

První záběry z CBGB

4. února 2013 v 14:29 | Snapeova |  Rupert Grint-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Nyní vám můžu nabídnout první dvě zveřejněné fotografie s Rupertem Grintem, který v tomto filmu hraje postavu jménem Cheetah Chrome a pak také první fotku s Alanem Rickmanem a několik dalších záběrů, které pochází nejspíš ze střížny, tam je převážně s Ashley Green. Jak už víte, Alan hraje Hillyho Kristala.

I am a member