Březen 2013

Fotka Alana z CBGB

31. března 2013 v 22:39 | Snapeova |  Alan Rickman-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
V návaznosti na včerejší článek přidávám také jednu novou fotku s Alanem Rickmanem. Bohužel, ani tohle není fotka o jaké bych snila, protože toho z Alana také moc nevidíme.

***
zdroj:facebook.com

Evanna na Tribeca Festivalu

31. března 2013 v 21:19 | Snapeova |  Evanna Lynch-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
V pondělí, v minulém týdnu se Evanna s obsazením a štábem svého nového filmu GBF ("Gay Best Friend") zůčastnila Tribeca Film Festival v Los Angeles v Beverly Hilton Hotel. Světové premiéry tohoto filmu by se Evanna podle všeho měla zůčastnit v dubnu, právě v Tribece.

Uveřejněno také bylo nové BTS video z této komedie. Jak už víme, Evanna hraje jednu homofobní studentku. Ve videu můžete najít i scény s Evannou a to spíše v té druhé polovině.

Tom v západním Hollywoodu (23 a 26.3.2013)

31. března 2013 v 20:19 | Snapeova |  Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Od doby co jsem přidala poslední březnové paparazzi fotky Toma, už ho zase fotografové zastihli a to dokonce dvakrát. Poprvé minulou sobotu s Jade a Timber (mám k tomu i video) a podruhé toto úterý, kdy byl v obchodě Wicked Candles se svíčkami. Oboje fotky byly pořízeny v západním Hollywoodu.

První pohled na Gloss in Love

31. března 2013 v 19:29 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Emma Watson se při spolupráci s Lancôme stala tváří další jejich kampaně a tentokrát se jmenuje Gloss in Love. První fotky byly uveřejněny na tiskové konferenci v Asii. Emma má tentokrát na sobě černé šaty, což v předchozích kampaních neměla a opravdu jí to tu velmi sluší, těším se na další fotografie. Fotil je samozřejmě Mario Testino.

Fotky Daniela z Whistler Film Festival

31. března 2013 v 17:01 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Mám tu ještě fotky z pátku 11. ledna, kdy se Daniel zůčastnil Filmového festivalu Whistler ve Vancouveru a byl tam také na otázkách a odpovědích s Georgem Stroumboulopoulosem.

Nové scany s Emm

31. března 2013 v 16:29 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
V březnu se Emma objevila v několika časopisech. Scany, můžete shlédnout níže. Byli to časopisy: Ruská Elle, Francouzský Oops!, Španělská Elle(přijde mi, že na třetím scanu je nová fotka, co myslíte ? :) ), Titulka Britské GQ, která nabízí novou fotku Emmy jako Nikki v "The Bling Ring", a nakonec Town and Country, který pro změnu představil novou fotku z photoshootu Alexie Lubomirského.

Candids s Helenou (14.ledna a 20.března 2013)

31. března 2013 v 15:29 | Snapeova |  Helena Bonham Carter-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Mám tu pro vás dvoje Candids, jedny už jsou staršího data, ale ty druhé jsou staré jen pár dní. Na prvních ze 14. ledna byla Helana na večeři v restauraci Ivy v Los Angeles. No a na druhých fotografiích se Helena procházela s Timem Burtonem po severozápadním Londýně, ve středu 20.března.

Emma nebude hrát v 50. odstínech šedi

31. března 2013 v 13:25 | Snapeova |  Emma Watson-Articles
V poslední době se kolem nás pořád sypou zprávy typu: Emma si zahraje v adaptaci na knihu 50 odstínů šedi a to hlavní ženskou postavu. Podle The Hollywood Reporter, skupina hackerů porušila systém studio Constantin Film a viděla dokumenty, které uváděli, že Emma bude interpretovat Anastasiu Steele. Nic z toho však není pravda. Podle všeho studio s Emmou snad ani nejednalo, ale fámy nebrali konce a tak se Emma před nedávnou dobou rozhodla uvéct situaci sama na pravou míru a napsala na svůj twitter, jestli si opravdu myslíme, že by v tomto filmu někdy v reálném životě hrála. Pokud tady tedy byl někdo, kdo stále byl na pochybách, tak už pochybovat nemusí. Emma tam opravdu hrát nebude!

***
zdroj:emmawatson.com.br

Fotka a plakát k filmu "CBGB"

30. března 2013 v 20:13 | Snapeova |  Rupert Grint-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Na Facebooku filmu CBGB, kde hrají Rupert Grint a Alan Rickman byl nově propuštěn oficiální plakát s oběma a také jedna nová fotka s Rupertem, kde na něj ovšem nemáme úplně úžasný výhled, ale snad dostaneme někdy lepší stillsku k pokochání :)

Už za chvíli Harry Potter a Relikvie smrti 1 na Nově !

30. března 2013 v 19:29 | Snapeova |  HP 7-Articles
Předpokládám, že to všichni víte, ale pokud ne, nebo jste zapoměli, tak připomínám, aby jste nezapoměli ve 20:20 naladit televizi Nova, kde dnes dávají první část závěrečného filmu Harry Potter ságy s názvem Relikvie smrti. Níže trailer, který by vás mohl navnadit ;)

Harry, Ron a Hermiona se vydávají na nebezpečnou misi, jejímž cílem je najít a zničit tajemství Voldemortovy nesmrtelnosti - viteály. Spoléhat musí jen sami na sebe, a to víc, než kdy dříve, protože jim už profesoři nepomohou a budou také bez ochrany profesora Brumbála. Navíc jsou mezi nimi temné síly, které se je snaží rozdělit. Mezitím se svět kouzelníků stane nebezpečným místem pro všechny nepřátele Pána zla. Dlouho obávaná válka se zlem začala, Voldemortovi smrtijedi kontrolují ministerstvo kouzel i Bradavice a terorizují a zatýkají všechny, kdo by se jim chtěl postavit. To nejcennější, co Voldemort chce, ale stále hledají: Harryho Pottera. Vyvolený se stal loveným. Smrtijedi hledají Harryho všude, aby ho podle příkazu Voldemorta přivedli... živého. Harryho jedinou nadějí je, že najde viteály dřív, než Voldemort najde jeho. Při pátrání po viteálech objeví starý a téměř zapomenutý příběh - legendu o relikviích smrti. A pokud je legenda pravdivá, mohl by Voldemort získat neomezenou moc a sílu, po které touží.(oficiální text distributora)

18.3. 2013 - 24.3. 2013

30. března 2013 v 16:49 | Snapeova |  návštěvnost
Pondeli: 56
Utery: 64
Streda: 78
Ctvrtek: 66
Patek: 59
Sobota: 57
Nedele: 66

Celkem: 446

Málem bych na ní zapoměla, díky, byla opravdu uspokojivá :) ;)

Odhalení voskové figuríny Emmy Watson

30. března 2013 v 15:19 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Jak již bylo avizováno, Emma získala svou vlastní voskovou figurínu v muzeu Madame Tussauds v Londýně. Mohli jsme vidět fotku z tvorby této figuríny a nyní už je vystavena. Odhalena byla toto úterý a jak už jsem psala, na sobě má šaty Elie Saab. Sedí na krásném sofa, kde se s ní budou moct fotit fanoušci a je téměř k nepoznání od pravé Emmy, i když my, fanoušci, to rozhodně poznáme ;) Níže fotky a také video.

Zemřel herec Richard Griffiths

29. března 2013 v 14:19 | Snapeova |  Richard Griffiths-About
Velmi smutná zpráva dnes dorazila z Velké Británie. Ve věku 65 let nás navždy opustil herec Richard Griffiths, pro nás navždy neopakovatelný prototyp mudly - strýc Vernon Dursley.

Richard Griffiths se narodil na potterovský datum 31. července 1947 na severu Anglie. Oba jeho rodiče byli hluší a mladý Richard se několikrát pokusil uprchnout z domu. V patnácti přestal navštěvovat školu a pracoval jako hotelový poslíček, dokud ho jeho šéf nepřesvědčil, aby pokračoval ve studiu. Richard si vybral hereckou školu - a udělal dobře.

Richard Griffiths patří v britské herecké elitě, kterou jsou potterovky prošpikované. Je nositelem nejvýznamnějších divadelních ocenění, mezi jinými Ceny Laurence Oliviera a divadelní obdoby Oscara - Tony Award av roce 2008 dostal nositelem Řádu Britského Empire.

Mohli jsme ho vidět ve velkofilmech jako Superman II, Francouzova milenka, Chariots of Fire či Gándhí, v komediích Král Ralph zda Bláznivá střela 2 1/2: Vůně strachu nebo ve filmu Ospalá díra. Strýce Vernona ztvárnil v pěti z osmi potterovek, a údajně prosil JK Rowlingovou, zda by nemohla napsat scénu, ve které jdou Dursleyovi na rodičovské sdružení do Bradavic.

S mladými potterovskými hvězdami se setkal i mimo magický svět - s Emmou v televizním filmu Baletní střevíčky a s Danielem ve slavné divadelní hře Equus. Po skončení potterovek jsme ho ještě mohli vidět ve filmech Piráti z Karibiku 4: na vlnách podivna a Hugo a jeho velký objev.

Richard Griffiths zemřel 29. března 2013 na komplikace po chirurgickém zákroku. Čest jeho památce!
***
zdroj:priori-incantatem.sk
My Potterovští fanoušci, na něj rozhodně budeme vzpomínat, protože byl součástí velkého a úžasného celku a téměř na nikoho z něj se nedá zapomenout, odvedl úžasnou práci a můžeme na něj být hrdí, že patřil právě mezi obsazení Harryho Pottera. Odpočívej v pokoji Richarde, nezapomeneme na tebe ♥

Tom na Moet British Independent Film Awards

24. března 2013 v 21:19 | Snapeova |  Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
V neděli 9.prosince večer se konalo Moet British Independent Film Awards 2012 v Old Billingsgate, Londýn. Tom přišel i se svou přítelkyní. Fotky Toma z tohoto večera najdete níže.

Photoshoot z roku 2008

22. března 2013 v 17:53 | Snapeova |  Clémence Poésy-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
V roce 2008 nafotila Clémence docela hezký photoshoot. Fotky jsou dílem Marianne Rosanthie. Asi polovina z těchto fotek se objevila nově na konci února. Většina fotek bohužel nemá valnou kvalitu. Celý shoot, se všemi doposud zveřejněnými fotografiemi, najdete níže.

Dan Radcliffe na charitativní aukci Get Connected

21. března 2013 v 22:11 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
V úterý 5. března byl Daniel na charitativní aukci Get Connected, nevládní organizace, která pracuje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu pro mladé Brity, kteří potřebují pomoct s osobními problémy. Fotografie níže.

Tom v Los Angeles (13.3.2013)

20. března 2013 v 21:39 | Snapeova |  Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Minulou středu byl Tom viděn při různých činostech v Los Angeles. Zdá se, že nejdřív byl s Jade a fenkou Timber na menším nákupu, poté si byl zaběhat a nakonec někam jel se svou fenkou. Nepoznám kam, ale určitě se to nevztahuje k tomu nákupu protože Jade tam není a navíc má Tom jiné triko ;) Závidim jim to počasí, taky už chci, aby tu bylo takhle teplo :) Tom má na té fotce níže skvělé brýle nemyslíte ? :D

Photoshoot ke kampani "Natural Beauty"

20. března 2013 v 20:39 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Právě se objevila novinka, která mě opravdu nadchla a musím se s vámi o ní ihned podělit. V Americe se fotil photoshoot pro kampaň Natural Beauty (přírodní krása), a tohoto focení se zůčastnilo mnoho známých hvězd ať už z řad herců z pěváků, modelů a dalších. tento projekt si klade za cíl zvýšit povědomí o životním prostředí a získávat finanční prostředky pro Global Green USA. Photoshoot vyzdvihuje syté barvy a oslavuje krásu přírody. Fotografie všech zůčastněných budou v knize, kde jich bude 120, ale ukážou se také na výstavách v MILK Gallery v New Yorku a MILK Studios v Los Angeles, od 22. dubna 2013, jako součást Světového týdnu Země 2013, až do 5. května 2013. K vidění je video z focení a také prvních pět naprosto nádherných fotek s Emmou. Fotografie fotil James Houston.

Trailer a stills k filmu "Karaoke"

20. března 2013 v 17:59 | Snapeova |  Clémence Poésy-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Clémence si zahrála ve filmu s názvem Karaoke. Ten je ve výběru filmového festivalu v Sundance. Níže vám přináším kratičký trailer a první tři stills.


Dvě fotky od Dana

20. března 2013 v 9:24 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Daniel před měsícem přes svůj účet na google+ uveřejnil dosud neviděnou fotku z natáčení Davida Copperfielda. Tehdy bylo Danovi deset. Tohle je prý jeho nejvtipnější vzpomínka na tvorbu tohoto filmu. Podle toho, co Dan psal, tak trochu zlobil členy štábu tím, že po nich stříkal vodní pistolí a to co vidíte na fotce, je jeho zasloužený trest :D

Druhá fotka je opět z natáčení a jde o film Krejčí z Panamy (Tailor of Panama), kteý se také natáčel v roce 1999. Jde o další kuriozitu. Tady se maskéři snažili dosáhnout u Dana co největšího opálení, ale nedařilo se jim to a tak museli každé ráno na Dana nanést tmavý make-up. Ty ubrousky všude možně nepatří ke kostýmu, byly tam proto, aby se oblečení na těchto místech neumazalo :)

I am a member