Květen 2013

4 fotky Bonnie z instagramu

31. května 2013 v 19:29 | Snapeova |  Bonnie Wright-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Vybrala jsem pro vás čtyři krásné fotografie z instagramu, který je oficiálně herečky Bonnie Wright. Poslední dvě fotky jsou z dubna. První dvě jsou nové.

Bonnie nás opět nechala nahlédnout do svého dětství a přidala další úžasnou fotku sebe jako malé holčičky, zde prý na dětském hřišti v, podle jejích slov, ležérním oblečení.

→Další tři fotky v celém článku...

Kouzlící dirigenti

31. května 2013 v 15:59 | Snapeova |  srandičky ze světa HP
Narazila jsem na fakt skvěle zpracovaný obrázek, kde jsou dirigenti za kouzelníky. Je to velmi povedené, asi by mě to nenapadlo. Opravdu jsem se nad tím pobavila :D

***
zdroj:facebook.com

Candids ze středy a čtvrtka + další fotky

31. května 2013 v 15:19 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Ve středu byla Emma po více než týdnu spatřena Fotografy a to v New Yorku, kde se sluchátky v uších mířila do nějaké administrativní budovy.

O den později byla vyfocena na letišti JFK v New Yorku. Těžko říci, kam letěla, ale nejspíše do Londýna.

Více v celém článku→


Nový obal pro knihu Harry Potter a tajemná komnata!

31. května 2013 v 12:29 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
V únoru jsme se dozvěděli, že se tvoří nové obálky pro všech sedm knih a tato čest připadla umělci Kazu Kibuishi. Obálky se začli vytvářet k příležitosti patnácti let od vydání první knihy. V únoru byl tedy odhalen obal kamene mudrů a připomenout si to můžete v příslušném článku.

Obal k tajemné komnatě byl konečně odhalen ve čtvrtek ráno na BookExpo Amerika v New Yorku. Vydavatelel Scholastic, Arthur Levine a ilustrátor Kazu Kibuishi byli při tom.

Tento obal zobrazuje Harryho s Ronem, Georgem a Fredem v létajícím Fordu Anglia, když mířili ze zobí ulice do doupěte. obal si můžete prohlédnout na fotkách níže.

Kouzelnický svět se rozšiřuje

31. května 2013 v 5:43 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
Začátkem roku se objevila informace, že zábavní park Kouzelnický svět Harryho Pottera, který se nachází na Floridě. se bude rozšiřovat o další Potterovské prostory. Nebude se prý přímo rozšiřovat stávající areál kouzelnického světa na Universal 's Islands of Adventure (Ostrově dobrodružství), ale jeho pokračování vyroste opodál, ve vedlejších filmových studiích Universal. Pokračování kouzelnického světa bude označeno dodatkem Příčná ulice a Londýn, zatímco původní část bude doplněna o označení Prasinky a Bradavice. Oba Čarodějnické světy budou spojeny kolejnicemi, po kterých bude jezdit Bradavický expres.

Nová část se bude skládat z Příčné ulice, v níž by neměl chybět proslulý hostinec Děravý kotel, či různé čarodějnické obchody známé z knih a filmů. Dominantou bude banka Gringottových, v níž by se návštěvníci mohli dočkat podobné cesty ke trezorům jak jsme viděli v posledním filmu. Jelikož odsud bude vyrážet na svou cestu i Bradavický expres, očekává se i prostranství ve stylu nástupiště 9 a 3/4.

Park navrhne stejný tým designérů, který vytvořil filmové kulisy a původní část kouzelnického světa. Dohlížet na práce by tedy mohl i Stuart Craig. Druhá část kouzelnického světa bude otevřena v průběhu příštího roku.

Nyní se také mluví o tom, že v nové části přibude i někdejší sídlo Blacků nacházející se na Grimmauldově náměstí č. 12.

Aktuální pohled na probíhající výstavbu nabídl Attractions Magazine prostřednictvím originálních leteckých záběrů zachycujících nosné konstrukce nové části parku, jakož i nadzemní trať, po níž budou jezdit dva Bradavické expesy; jeden z nástupiště 9 a 3/4 do Prasinek, druhý v opačném směru. Video si můžete prohlédnout v celém článku.

Novinka pro hluché - reálné prodlužovací uši

30. května 2013 v 13:49 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
Neviditelný plášť, Weasleyovi hodiny ... Vypadá to tak, že magický svět se rozhodl postupně odhalit své vymoženosti i zvědavým mudlům. Nejnověji se o nemožné pokusili (prý) mudlovští vědci z americké univerzity Princeton, kteří vytvořili reálný model ucha umožňující rozšířit sluch běžného člověka na mnohem větší vzdálenost, než je možné, to vše za pomoci malé stočené antény a množství nejnovějších nanotechnologií.

Zdá se, že s vymoženostmi dnešní doby se již téměř nic nezdá nemožné. Nakonec se za pár měsíců seznámíme s kouskem dřeva, které je možné na povel majitele vykonat rozličné "pokyny". To by už opravdu stálo za to, nemyslíte?

Clémence na otevření nového obchodu Louis Vuitton

27. května 2013 v 17:09 | Snapeova |  Clémence Poésy-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
V pátek 19.dubna se konalo otevření nového obchodu Louis Vuitton v Benátkách, který je šestý na světě a nese název "Espace Culturel". Clémence byla na seznamu hostů a na tuto akci, které předcházela i soukromá večeře, se dostavila. V celém článku tedy máme aspoň pár fotek, co jsem našla :)

Nová fotka z "The Bling Ring"

27. května 2013 v 14:30 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Oficiální facebook pro film "The Bling Ring uveřejnil novou fotku Emmy jako Nicki, je rovnou ve čtyř-barevném provedení :)

***
zdroj:emmawatson.com.br

20.5. 2013 - 26.5. 2013

27. května 2013 v 14:20 | Snapeova |  návštěvnost
Pondeli: 42
Utery: 46
Streda: 50
Ctvrtek: 51
Patek: 59
Sobota: 74
Nedele: 81

Celkem: 403

Víkend super, děkuju :*

Doplnění novinek s Bonnie Wright

26. května 2013 v 23:56 | Snapeova |  Bonnie Wright-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
První a nejnovější informace se týká toho, že i Bonnie dorazila do Cannes. Účastnila se tam totiž 20.ročníku akce proti AIDS v Cap d'Antibes. Toto se konalo ve čtvrtek 23.května v hotelu Du Cap-Eden-Roc. Během jejího působení na modrém koberci Bonnie přiznala, že bude debutovat v divadelní scéně Petera Ustinova - Okamžik pravdy, který bude hrán po dobu čtyř týdnů (26.6-20.7) v Southwark Playhouse v Londýně. Bonnie zde byla nádherná. Takhle moc se mi už dlouho někde nelíbila. Na sobě měla šaty od Prady a můžete mimo jiné vidět i fotku s jejím otcem.

Tom na St. Louis Comic Conu + nové projekty

25. května 2013 v 22:19 | Snapeova |  Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Doposud jsem ještě nepřidala fotografie z St. Louis Comic Conu, kterého se Tom Felton zůčastnil 23 a 24.března tohoto roku. Najdete je tedy v celém článku.

Dále mám pro vás informaci o Tomově nejnovějším potvrzeném projektu. The Hollywood Reporter oznámil, že Tom Felton se připojil k novému seriálu "Full Circle" pro DirectTV. Seriál o deseti epizodách je charakterová studie, která sleduje 11 cizinců, jejichž životy jsou propojeny. Full Circle bude zkoumat jejich spojení prostřednictvím řady rozhovorů. Každá epizoda seriálu bude obsahovat rozhovor mezi dvěma postavami v restauraci. Jedna z postav pak poskytne vodítko k další epizodě, kde bude nová osoba nějak propojená s tímto člověkem a tak dále až do finále sezóny, kde se sejdou všechny postavy společně. Scénárista LaBute je dobře známý pro jeho filmovou práci a napsal a režíroval The Wicker Man (2006) a The Shape of Things (2003). Natáčení jeho televizního debutu by mělo začít letos v létě, na podzim je plánované vysílání. Tom by si měl zahrát studenta Tima na výměném pobytu z Anglie.

Tom také nedávno získal novou roli ve filmu. Film se jmenuje "Ghosts of the Pacific" a natáčení začalo 15. dubna v Mexiku. Je to pravdivý příběh z druhé světové války. Hlavními hrdiny jsou tři letci námořnictva zmítaní na jižním Pacifiku v roce 1942. Jedná se o Pilota druhé světové války, Bombardéra a radistu, ocitnou se pouze na malém žlutém člunu bez jídla či vody poté, co byli nuceni zbavit se svého letadla během průzkumné mise. Tomova postava se jmenuje Tony Pastula a měl by to být již jmenovaný bombardér. Film by měl být vydán v příštím roce.

Garret Dillahunt (Tomův herecký kolega z filmu) postnul na twitter jednu fotku Toma pod vodou s člověkem z bezpečnostního týmu. V celém článku také najdete upoutávkový plakát.

Tom nám ukázal taky nějaké fotky, ovšem ty se nevztahují tak úplně k natáčení, ale spíš k zábavě na natáčení. Jeden z jeho kolegů mu nacpal kolo do vozíku. Jaká byla Tomova odplata ? Kolegovi vozík velice pěkně zalepil :D No a nakonec třetímu kolegovi zalepili kolo, tedy, Tom s tím prý jen souhlasil :D. Je vidět, že občas bývá na natáčení veliká zábava. Škoda, že kluci nenatočili třeba video.

Nový klip z "The Bling Ring" + fotka s malým fanouškem

25. května 2013 v 21:09 | Snapeova |  Emma Watson-Videos
Uveřejněn byl zcela nový klip k filmu "The Bling Ring", který je dost podobný ostatním, ale v pár vteřinách navíc by měla být o něco podrobněji vidět návštěva této party lidí v domě Paris Hilton. Na facebooku jsem také objevila roztomilou fotku Emmy s malým fanouškem, najdete jí v celém článku.

Novinky u Heleny Bonham Carter

25. května 2013 v 18:49 | Snapeova |  Helena Bonham Carter-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
BBC Amerika oznámilo, že bude natáčet 90-minutové drama s názvem Burton and Taylor. Film bude o Richardu Burtonovi a Elizabeth Taylorové, což byla velmi populární dvojice. Richard Burton byl známý britský divadelní a filmový herec. Jeho život byl velice bouřlivý. Pocházel ze třinácti dětí. Šlo o syna uhlíře, který dostal možnost studovat v Oxfordu herectví. Na divadelních prknech se objevil poprvé na začátku 40. let 20. století. Byl pětkrát ženatý, z toho dvakrát s Elizabeth Taylorovou .Trpěl chronickou nespavostí a také hemofílií. Aby pomohl ostatním nemocným s touto vzácnou chorobou, založil se svou ženou fond, jenž nesl jeho jméno. Ve svých osmapadesáti letech pak zemřel na závažné krvácení do mozku. Elizabeth taylorová byla americká herečka a vývojářka voňavek a parfémů, jedna z velkých hollywoodských hvězd stříbrného plátna 20.století, dvojnásobná držitelka ceny Americké filmové akademie Oscar, která se stala jedním z filmových sex-symbolů své doby. Tato žena byla dokonce osmkrát vdaná, zemřela před dvěma lety a právě jí bude hrát Helena Bonham Carter. Film bude sledovat jejich soukromé a veřejné vztahy a přípravy divadelní hry Private Lives v roce 1983. Natáčet se začalo v dubnu a níže najdete dosud uveřejněné fotografie z natáčení. Richarda Burtona hraje Dominic West.

Warner Bros studio tour zítra zahájí týden zvířat

24. května 2013 v 21:39 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
V týdnu od 25.května do 2.června bude ve Warner Bros Studio Tour týden věnovaný zvířatům z Potter filmů a fanoušci, kteří se tam v téchto dnech dostanou, budou mít jedinečnou příležitost. Budou mít totiž možnost seznámit se s kočkami, které hrály paní Norrisovou a Křivonožku, sovy, které hrály Hedviku a Papušíka. Pokud to nestačí, budou mít také možnost setkat se s Neapolským Mastinem, což je druh psa, jenž byl cvičený pro role Hagridova psa Tesáka. Dozvědí se také, jak byly cvičeny krysy a ropuchy, jako ty, které hráli Nevillovu ropuchu Trevora nebo Ronovu krysu Prašivku.

Možná jste nevěděli, že během natáčení pátého dílu bylo 40 koťat přineseno do studia a tam byla natočena před modrou obrazovkou a natočené materiály jsme pak mohli vidět poskakovat na porcelánových talířcích Dolores Umbridgeové. Koťata po natáčení normálně našla rodiny, kde žijí, stejně jako každá jiná a jejich současní vlastníci netuší, že jejich mazlíčci kdysi hráli v jednom z filmů o Harrym Potterovi. Pro tento týden byl vybrán nový vrh koťat, která fanoušci přes Twitter pojmenovali.

Návštěvníci tento týden zjistí, z první ruky, jak přesně byly scény s koťaty točeny a Studio Tour obnoví scénu s modrou obrazovkou i s živými koťaty. Julie Tottman jako vedoucí zvířecího tréninku pro sérii Harry Potter filmu nový vrh koťat trénuje, aby jsme všichni mohli vidět, jaké dělají pokroky. Byla k tomu vydána i videa a mám pro vás samozřejmě taky pár fotek. Vše najdete v celém článku.


Gary Oldman ve videoklipu k písni Davida Bowieho: The Next Day

24. května 2013 v 19:59 | Snapeova |  Gary Oldman-Videos
Slavný zpěvák David Bowie vypustil začátkem května do světa videoklip k písni "The Nex Day", která bude i na jeho novém albu. Pozval si do něj mimo jiné i herce Garyho Oldmana, který si zahrál kněze. Sám Bowie si zahrál jakéhosi proroka. Určitě si nemyslete, že je v klipu nábožeství vyobrazeno v tom dobrém slova smyslu. Tak bych to určitě nenazvala. Klip může dost šokovat, ve světě šokuje už od první chvíle. Server Youtube totiž klip nejdříve zcela stáhnul, nakonec ho tedy vrátil, ale mohou si ho pustit jen uživatelé starší 18. let. Co k tomu můžu já říct je to, že Garyho výkon je úžasný, o tom prostě není sporu, jen se podívejte sami, tedy pokud je vám osmnáct :D

Nové fotky z Cannes a další novinky s Emmou

24. května 2013 v 16:39 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
V tomto článku pro vás mám přehled toho, co jsem sem v poslední den nestihla dát ohledně Emmy Watson.

Emmin třetí den v Cannes, před týdnem, 17. května byl hlavně ve znamení různých rozhovorů. Na těchto fotkách je opět moc krásná. O den později jí jeden fanoušek vyfotil na letišti, když Festival opustila. Fotografové jí tentokrát tedy nejspíše nezachytili.

13.5. 2013 - 19.5. 2013

23. května 2013 v 19:04 | Snapeova |  návštěvnost
Pondeli: 63
Utery: 36
Streda: 63
Ctvrtek: 41
Patek: 72
Sobota: 55
Nedele: 49

Celkem: 379

díky :)

Emma na festivalu v Cannes (15 a 16.5.2013)

17. května 2013 v 20:29 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Emma je od středy na 66. ročníku filmového festivalu v Cannes, kdy se začínalo rozhovory. máme pár fotek z jednoho pro francouzský web. Emma uveřejnila jednu fotku ze zákulisí před tiskovou konferencí a jinak v celém článku najdete fotky z jejího včerejšího nabitého dne, kde je zachycena její účást na premiéře "The Bling Ring", tiskové konferenci i na photocallu. Tam nám nechybí ani fotky z příjezdu a odjezdu. Nejvíc se mi Emma asi líbila na té konferenci, jak měla rozpuštěné vlasy. Zatím vystřídala pár hezkých šatů, na premiéře měla šaty od Chanelu. V celém článku i dvě videa.

Fotka od Audoina Desforgese

17. května 2013 v 19:19 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
S určitostí svůj úplně nejnovější photoshoot Emma nafotila v Cannes a autorem je fotograf Audoin Desforges. K dispozici máme zatím jen tuto jednu fotku.

***
zdroj:emmawatsonfan.net

První pohled na "The Cripple of Inishmaan" ve Vogue

17. května 2013 v 16:49 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Už za necelý měsíc se na prknech Londýnského West Endu bude hrát nová hra s Danem Radcliffem, "The Cripple of Inishmaan" o mrzákovi jménem Billy. Photoshoot v roli Billyho Dan nafotil pro červnové vydání Vogue. V článku také popisuje děj této černé komedie. Na podzim si Dan zahraje v nové adaptaci Frankensteina a prozradil také, že napsal svůj první scénář k temné komedii se spoustou násilí.

I am a member