Červen 2013

Nová obálka k Ohnivému poháru

29. června 2013 v 20:49 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
Nakladatelství Scholastic nečekaně brzy odhalilo další, již čtvrtou obálku Harry Potter knihy. Obálka je tedy ke knize Harry Potter a Ohnivý pohár. Ohalena byla na American Library Association convention. Tentokrát i autor Kazu Kibuishi vybral jako důležitý moment Harryho při prvním úkolu, tedy v aréně na koštěti s Drakem a zlatým vejcem.

***
zdroj:finance.yahoo.com

Dan bude opět v Simpsonech, trailer k "The Cripple of Inishmaan" a fotky z konference

29. června 2013 v 15:39 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Fox a Entertainment Weekly v pátek oznámili, že Daniel Radcliffe bude opět hostem oblíbeného seriálu Simpsonovi, v nadcházející sezóně na podzim. Není informace o tom, v jaké to bude epizodě, ale rozhodně bude součástí 25. série. Daniel už v Simpsonových propůjčil svůj hlas byl před třemi lety, kdy hrál Edwarda Cullena ve speciálu nazvaném Treehouse of Horror v roce 2010. Bart se v epizodě má setkat s Diggsem (Radcliffe), podivným starším chlapcem s vášní pro sokolnictví.

Dále tu mám teaser trailer k divadelní hře "The Cripple of Inishmaan", ktrý Daniel sdílel na účtu google+

A další nové obaly

27. června 2013 v 20:59 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
Bloomsbury nezůstává pozadu a tvoří na všech sedm Potter knih tzv. obálky pro dospělé. K dispozici máme náhled na první tři knihy. Ty budou v prodeji od 18. července 2013 a další dvě (čtvrtý a pátý díl), budou následovat následovat 15.srpna 2013. knihy šest a sedm půjdou do prodeje dne 26. září 2013. Tyto obálky ilustroval proslulý umělec Andrew Davidson

***
zdroj:kernelscorner.com

Nový obal ke knize Vezeň z Azkabanu

27. června 2013 v 19:49 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
Nové obálky, které pro Scholastic tvoří Kazu Kibuishi už jsme mohli vidět dvě ( Kámen mudrců v únoru a Tajemnou komnatu na konci května). Připomínám, že jsou tvořeny k příležitosti patnácti let od vydání první knihy.

Tentokrát byl obal knihy představen na Leaky Conu v Oregon Convention Center a tak Potter fanoušci, kteří tam zavítali měli možnost ho vidět jako první.

Tato obálka má za hlavní motiv Harryho s patronem u jezera s mozkomory, což je podle mě dobrá volba. To třetí díl docela dost vystihuje :)Obálka prozatím není ve velké kvalitě.

***
zdroj:the-leaky-cauldron.org a facebook.com

První fotka z filmu "Noah"

27. června 2013 v 15:29 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Před chvilkou bylo vypuštěno několik fotek s prvními pohledy na pár herců ve filmu "Noah". Mezi nimi je i snímek s Emmou. Bohužel fotky nejsou moc kvalitní, ale i tak je skvělé, že konečně nějakou máme. Film se natáčel minulý rok a do kin půjde příští rok v březnu.

***
zdroj:comicbookmovie.com

Vyhlášení soutěže o DVD: Ten, kdo stojí v koutě

26. června 2013 v 19:09 | Snapeova |  soutěže

Před týdnem jsem vyhlásila soutěž k příležitosti premiéry filmu Bling Ring: Jako VIPky v níž se soutěžilo o 3 DVD filmu :Ten, kdo stojí v koutě, věnované společností Bontonfilm.

Odpovědi na otázky jste mohli posílat do pondělní půlnoci a účast byla tentokrát skvělá. Zůčastnilo se 32 lidí, z toho jeden email bohužel obsahoval špatnou odpověď, tudíž jsem ho nemohla uznat. Emailům jsem přidělila čísla podle pořadí v jakém přišli. Úplně první došlý email jsem odměnila za rychlost a zbylé dva jsem vygenerovala pomocí generátoru čísel a ten ukázal čísla 11 a 15 (můžete se přesvědčit). Výhercům jsem poslala emaily a už jsem obdržela i odpovědi s adresami. Výhercům Gratuluji a DVD se pokusím poslat, co nejdříve to jen půjde.

Snad jsem vás touto soutěží potěšila, určitě se v budoucnu budu snažit o další. Děkuji za vaší účast

Výherci:
Veronika Š.
Blanka V.
Dominik R.

Nová fotka od Dana

26. června 2013 v 18:59 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Daniel na svůj účet na google+ umístil novou fotografii, kde sedí před zrcadlem na němž je napsáno slovo flaunt (chlubit se). Těžko říct, zda je to fotka z nějakého focení nebo z šatny v divadle.

***
zdroj:gradcliffe.net

Fotky a video pro Teen Vogue

26. června 2013 v 18:39 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Nyní už si můžeme prohlédnout obálku v dobré kvalitě scany z časopisu, dvě oficiálně uveřejněné fotografie z photoshootu a několik fotek z focení. K tomu už bylo vydáno i video, kde Emma například mluví o Nicki, svých předchozích Teen Vogue nebo o módě. Photoshoot fotil Boo George.

Emma na obálce srpnového Teen Vogue

25. června 2013 v 10:43 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Jak už jsem včera psala, dnes je k dispozici srpnové vydání Teen Vogue, kde se objevila Emma s novou fotografií z úplně nového photoshootu. Obálka se mi moc líbí. Jak vám ? K dispozici máme zatím první náhled na obálku.

***
zdroj:emmawatsonfan.net

Emma zpět v New Yorku + nový projekt, fotky, videa a scany

24. června 2013 v 20:49 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Dnes se koukneme na pár věcí ohledně Emmy Watson z posledních dní. Jako první tu mám Paparazzi fotky ze včerejšího dne, kdy fotografové zastihli Emmu a jejího přítele Willa na letišti v New Yorku, kam přiletěli.

Fotky v celém článku→

17.6. 2013 - 23.6. 2013

24. června 2013 v 18:09 | Snapeova |  návštěvnost
Pondeli: 63
Utery: 102
Streda: 86
Ctvrtek: 78
Patek: 52
Sobota: 110
Nedele: 85

Celkem: 576

Tentokrát teda fakt dokonalá. Díky ♥

Nové fotky a video

23. června 2013 v 17:59 | Snapeova |  Bonnie Wright-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Nyní tu mám nové fotky, informace a video ohledně Bonnie Wright za poslední dva týdny. Bonnie se nám poslední dobou docela rozjela a já jsem ráda :)

15.června v sobotu se Bonnie ukázala na Aegon mistrovství Queens Clubu, pořádané Moet Chandon. Tento tenisový turnaj se konal v Londýně.
→Fotky v celém článku...

Doplnění novinek s Danielem

22. června 2013 v 17:03 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
U Daniela mi toho chybělo už dost, takže jsem si řekla, že to shrnu do jednoho velkého článku, ale než jsem se k tomu dostala, nahromadilo se to tak, že je z toho opravdu mega článek a já doufám, že se mi povedlo pro vás doplnit aspoň naprostou většinu zmeškaných věcí. Uvnitř najdete fotky k projektům, z akcí, paparazzi, photoshooty, videa a nakonec i nové informace. Milovníci Dana, konečně přišel váš čas, užijte si to :D

Dva scany z Brava

22. června 2013 v 16:19 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Tak jsem si nakonec Bravo kvůli plakátu koupila a Emma i s Bling Ring byli také uvnitř na stránkách, tudíž jsem byla hodná a nascanovala jsem vám to i když si nemyslím, že žvásty Brava jsou něco extra :)

Už na vás čekají

22. června 2013 v 11:09 | Snapeova |  soutěže
Včera mi přišla zásilka od Bontonfilmu k soutěži k příležitosti premiéry filmu Bling Ring: Jako VIPky. Tři krásná DVD s filmem Ten, kdo stojí v koutě už jsou tu pro vás připravena, tak se nezapomeňte do soutěže zapojit, pokud jste tak ještě neučinili :)

Nové fotky z Harry Potter filmů

22. června 2013 v 10:49 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
Oclumencia na facebooku sdílela podle jejich slov od Felipe Gabriel Úplně nové, dosud neviděné fotografie z Harry Potter filmů a tak tu po dlouhé době máme přírustek tohoto typu, který mě velice potěšil, protože fotky jsou opravdu povedené.

Zařadila bych to spíš jako fotky z natáčení než přímo z filmů. Najdete tam fotku tria z HP 4, nevím, jestli má stejný původ, jako zbylé fotky, ale v posledních dnech jí často vídám, takže by měla být nová. Dále spícího Dana a Emmu (Harry a Hermiona) v oblečení v němž natáčeli scény na Hřbitově a s Batyldou z HP 7 část.1, Matta (Nevilla) tančícího na nádvoří, z HP 4 a ze stejného dílu ještě Dan a Emma ( Harry a Hermiona) na vánočním plese.

10.6. 2013 - 16.6. 2013

22. června 2013 v 10:19 | Snapeova |  návštěvnost
Pondeli: 69
Utery: 58
Streda: 56
Ctvrtek: 66
Patek: 51
Sobota: 66
Nedele: 68

Celkem: 434

Na to, že jsem tu téměř vůbec nebyla, tak super ;)

Plakát k Bling Ring v Bravu

19. června 2013 v 14:59 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Zítra přijde na stánky nové Bravo. Vyjímečně v něm můžeme najít plakát, který má nějakou hodnotu pro nás HP fanoušky. Je tam totiž právě ten český plakát k Bling Ring, co jsem vám ukazovala včera. Budete si kvůli tomu časopis kupovat ? :)

Soutěž k příležitosti premiéry filmu Bling Ring: Jako VIPky !

18. června 2013 v 20:39 | Snapeova |  soutěže
Je to více, než rok, co se mi povedlo pro vás uspořádat první soutěž a to o DVD k filmu Wild Targed (Neřízená střela). V červnu minulého roku jsem vám pro změnu nabídla vstupenku na Festival Fantazie.

Na Facebook profilu blogu jste už dopředu byli informováni, že něco chystám. Tentokrát jsem kontaktovala distribuční společnost Bontonfilm. Odpovědi jsem se dočkala docela rychle, ale přímo k Bling Ring bohužel nemají žádné ceny, co by mohli věnovat a tak mi nabídli, že si můžete zasoutěžit o DVD k filmu Ten, kdo stojí v koutě (The Perks of Being a Wallflower), kde má Emma Watson také důležitou roli. Já jsem navíc film už viděla a mohu jen doporučit. Je to úžasný film a Emma tam podala skvělý výkon.

Vzhledem k tomu, že soutěž je k příležitosti premiéry filmu Bling Ring, soutěžní otázky se budou týkat právě tohoto filmu. Pokud pravidelně sledujete můj blog, s odpověďmi nebudete mít problém, ale na internetu nebo přímo zde určitě nebude těžké informace případně dohledat, pokud jste tu poprvé, nebo si vše nepamatujete.

Co udělat pro možnost výhry?

Pošlete email na adresu snapeova.blog.cz@seznam.cz
Do předmětu napište: Bling Ring soutěž
Zatím nemusíte psát nic o sobě. Pouze pošlete správné odpovědi na otázky a v případě, že budete vylosováni, vyžádám si od vás jména a adresy a DVD vám osobně rozešlu.

Odpovědi posílejte nejpozději do příštího pondělí 24. června, do 23:59. Poté pošlu emaily výhercům a vyhlásím je až mi odepíší.

Soutěžní otázky:

1) Jaké je datum České premiéry filmu Bling Ring: Jako VIPky ?
2) Kdo je scénáristou a zároveň režisérem filmu ?
3) Jak se jmenuje postava, kterou hraje Emma Watson ?
4) Čeho se film týká ? (ve zkratce)

Za věnování cen do soutěže děkuji společnosti Bontonfilm!

Soutěže se mohou zůčastnit i lidé ze Slovenska!

Český oficiální plakát k filmu Bling Ring:Jako VIPky

18. června 2013 v 17:39 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Díky tomu, že jsem to prostě zkusila, protože za zkoušku člověk nic nedá, se mi pro vás podařilo získat Českou verzi plakátu k filmu "The Bling Ring, jenž u nás nese název: Bling Ring:Jako VIPky. V našich kinech se film začne promítat už tento čtvrtek. Plánujete na něj zajít? :)

Vzhledem k tomu, že jsem si plakát nestáhla jen tak někde, jako jiné fotky, doufám, že bude na jiných blodzích, kde autoři nezískali plakát od samotného distributora, s mým zdrojem. Přidala jsem adresu blogu i na něj, ale ne tak, aby zasahoval přímo do plakátu, takže vás tam nebude rušit :)

Jsem šikovná že ? :D

© Bontonfilm

I am a member