Červenec 2013

Obálka pro Relikvie smrti odhalena

31. července 2013 v 18:39 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
Jak bylo předem oznámeno, dnes k příležitosti narozenin Harryho Pottera i samotné J.K.Rowling byla odhalena obálka ke knize Harry Potter a Relikvie smrti od umělce Kazu Kibuishi pro Scholastic. Obálka byla odhalena za přítomnosti lidí ze stránky snitchseeker v sídle Scholastic v New Yorku. Obálka tentokrát zobrazuje scénu, kdy trio vzlétne na zádech Draka z Gringottovi banky

Gameplay k Wonderbook: Book of potions

30. července 2013 v 20:59 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
Po loňské premiéře nového projektu J.K. Rowlingové ve spolupráci se společností Sony, Wonderbook: Book of spells (Kniha kouzel), se na světlo světa pomalu prodírá v pořadí druhé pokračování s podtitulem Book od potions (Kniha lektvarů).

Podobně, jako je tomu na Pottermore, bude úkolem hráče namíchat v novém prostředí kouzelné zahrady lektvar podle přesných instrukcí. Jedinou změnou oproti Knize kouzel bude funkce ovladače PlayStation ® Move: kromě hůlky tentokrát poslouží i jako "kladívko" a "lžíce" na jednotlivé ingredience. Gameplay video zobrazující nové funkce hry si můžete prohlédnout níže.


***
zdroj:priori-incantatem.sk

3 fotky od Warwicka Sainta

30. července 2013 v 18:39 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
K dispozici jsou tři novější fotky z photoshootu, který s Danem nafotil v roce 2011 Warwick Saint.

Další dva dospělácké obaly k HP knihám

30. července 2013 v 17:49 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
Britští čtenáři mají jako jediní možnost vybrat si mezi potterovkami s dětsky zpracovaným obalem a méně nápadnou verzí obalu, kterou ocení dospělí. Protože poptávka po knize s dospěláckým obalem v rodné zemi Harryho Pottera přetrvává, vydavatelství Bloomsbury rozhodlo vydat tuto verzi nanovo, s novými obaly. Před měsícem jsem vám ukázala obaly k prvním třem knihám. Připomenout si to můžete tady.

Dnes se můžeme podívat na obal k Ohnivému poháru, laděný do žluté barvy, které dominuje motiv prvního úkolu z Turnaje tří kouzelníků a obálku Fénixova řádu, laděnou do fialova, kterou si ústředním motivem docela snadno můžete splést s příběhem nacházejícím se ve Vězni z Azkabanu. Najdete na ní totiž Harryho patrona - jelena. Oba díly budou uvedeny na trh ve Velké Británii již 15. srpna.

Photoshoot od Chrise Craymera (2009)

30. července 2013 v 15:39 | Snapeova |  Other Harry Potter Stars
V roce 2009, v období propagace filmu Harry Potter a Princ dvojí krve nafotil fotograf Chris Craymer photoshoot s herci: Danem Radcliffem, Rupertem Grintem, Emmou Watson a Bonnie Wright pro časopis Entertainment Weekly. Nafotil fotky, kde jsou společně, odděleně a i po párech: Emma s Rupertem a Bonnie s Danem. Nyní do tohoto photoshootu přibylo více než deset nových fotek s Danielem. Ovšem vzhledem k tomu, že je to dávno, co jsem tento photoshoot vkládala a většinou to bylo ze snitchseeker, kde photoshooty přidávají málokdy a myslím, že ne zrovna kompletní, rozhodla jsem se tento photoshoot zkompletovat tolik, jak je to jen možné. Pokud ještě existují nějaké fotky, tak rozhodně ne na těch stránkách všech čtyř herců, co jsem prošla.

22.7. 2013 - 28.7. 2013

30. července 2013 v 15:29 | Snapeova |  návštěvnost
Pondeli: 57
Utery: 64
Streda: 57
Ctvrtek: 53
Patek: 75
Sobota: 86
Nedele: 63

Celkem: 455

Sobota nejlepší, díky. Včera články nebyly, ale dnes už pro vás něco chystám :)

Oheň, led a růže → 14. Zamotána v sítích lásky (3/6)

28. července 2013 v 20:09 | ♥♥Veronika♥♥ |  oheň,led a růže
Ahoj, je tu další část čtrnácté kapitoly. Původně se kvůli letním aktivitám zdálo, že jí po sobě nestihnu opravit, ale nakonec jsem to v pátek v noci nějak zvládla, i když ve značně unaveném stavu, takže se předem omlouvám za případné chybky. Děkuji za pochopení a přeji příjemné čtení.
Rating 15+

♥♥Veronika♥♥
--
Konec druhé části:
Sam jí tedy zabalila do svého pláště, když Liziny věci byly na cáry, zvedla jí na nohy a posadila na nejbližší lavici, na niž před tím seděl Lucius. "Je ti velká zima?" zašeptala, nemohouc se brunetce podívat do očí. Pak jí začala od krve opatrně umývat aspoň obličej vykouzleným hadrem, jenž si namáčela do stejně tak vyčarovaného kýblu s vodou. Liz už došly slzy, jen seděla, třásla se zimou i právě prožitým hrůzným zážitkem, a neměla se k odpovědi. Najednou jí Samantha objala, snažíc se jí zahřát. "Ne-ša-hej na mě," dostala ze sebe ztěžka Elizabeth, drkotajíc zuby. "Promiň já...asi bys prostě měla jít za Tomem," pustila ji i hned Fletcherová, couvajíc pryč. Rosemanová se na lavici pomalu schoulila, celá se třesouc tak moc, že by nebyla schopná ani vstát, natož udělat krok. Její spolužačka si tento fakt zoufale uvědomila, nakonec vykouzlila pouze patrona, poslala jej s pokyny za Liziným přítelem a vyběhla z učebny, načež se zavřela na prvním záchodě, který po cestě potkala.
Uběhly ani ne dvě minuty od Samina odchodu, hned na to se dveře od učebny znovu otevřely a opět tiše zavřely. K Elizabeth se blížily tiché kroky. Zamžourala na příchozího, očekávajíc Toma, avšak překvapeně zašeptala: "Vanesso?"

4 nové proma Elizabeth Taylor

28. července 2013 v 19:59 | Snapeova |  Helena Bonham Carter-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Začátkem června se objevila úplně první propagační fotografie k filmu "Burton and Taylor" na níž byla Helena i Dominic West, oba ve svých rolích. Od této doby byly uveřejněny další čtyři fotky z propagačního photoshootu, kde je Helena jak sama, tak i se svým filmovým partnerem.

Daniel v UK Cinema Showcase

28. července 2013 v 19:19 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
V pondělí 15.července zamířil Daniel Radcliffe do UK Cinema Showcase, kde mluvil o homosexuálním básníkovi Allenu Ginsbergovi, kterého hrál ve svém novém filmu "Kill Your Darlings".

První fotky Evanny k její nové divadelní hře

28. července 2013 v 16:19 | Snapeova |  Evanna Lynch-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Evanna Lynch získala novou roli a to v divadelní hře Houdini, která se zaměřuje na Bratry Houdini Harryho a Thea. Evanna hraje Bess, manželku kouzelníka Harryho Houdini. Tato hra bude jako turné. Vždy se bude hrát na jednom místě jen pár dní. První zastávka bude 9-14. září v Stoke on Trent Repertory Theatre a poslední zastávka bude 7-12.října v Dublin Gaiety Theatre. První fotky a plakáty Ev jako Bess jsou níže.

Christopher Beyer (2013)

27. července 2013 v 22:19 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Další photoshoot nafocený v tomto roce z něhož se nově objevily fotografie. Byl focen Christopherem Beyerem pro Entertainment Weekly. Jak můžete vidět podle společné fotky, tento set byl focen k propagaci "Kill Your Darlings"

16 dosud neviděných kreseb od Mary GrandPré

27. července 2013 v 15:39 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
Mezi "šílenstvím" s odhalením nových obalů amerických verzí knih o Harrym Potterovi se na povrch vynořily dosud oficiálně nezveřejněné nostalgické ilustrace od Mary GrandPré, autorky původních amerických a také našich přebalů.

16 nádherných kreseb zobrazujících události z Kamene mudrců, Tajemné komnaty, Vězně z Azkabanu, Ohnivého poháru, Fénixova řádu spolu s Bradavickým hradem z ptačí perspektivy dotvářejí příběhu opět o něco jiný, ucelenější rozměr. Přece jen, Mary dokázala v jedné ilustraci nádherně zachytit množství detailů z Harryho světa, díky čemuž se staly oblíbenějšími, než jejich Britští sourozenci.

Všechny nové kresby najdete v celém článku. Musím říct, že kresby Mary mi asi navždy budou nejbližší, ona mi jako první na knihách tak trochu přiblížila Harryho svět a mě se její styl moc líbí. Ty ilustrace jsou opravdu nádherné.

Harry a Hagid v příčné ulici (HP1)

Dan pro Life and Deaf Charity

27. července 2013 v 12:59 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Začátkem měsíce se Daniel zapojil jako jedna z mnoha celebrit do kampaně charity Life and Deaf. Jedná se o kampaň, která zvyšuje povědomí o neslyšících a chce neslyšící děti více zahrnout v jejich komunitách.

Organizace pomáhá mladým lidem s problémy se sluchem prostřednictvím společenských aktivit, jako je poezie, performance, umění a filmu.

Všechny zapojené celebrity souhlasili s účastí ve znamení Good Morning kampaně. Daniel Radcliffe a nejen on je nyní v mnoha frekventovaných stanicích britského metra, kde ve znakové řeči říká "Dobré ráno". Všechny fotky Dana z této kampaně najdete v celém článku.

Evanna na Outfest Film Festival

27. července 2013 v 11:59 | Snapeova |  Evanna Lynch-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Evanna Lynch se v neděli 21.července zůčastnila závěrečného večera Outfest Film Festival k jejímu nejnovějšímu filmu G.B.F. (Gay best friend) ve Ford Theatre v Hollywoodu.

Daniel v BBC Radio 1

26. července 2013 v 20:49 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Ve štředu 17. července ráno se Radcliffe zůčastnil Breakfast show s Nickem Grimshawem a Scottem Millsem. Skvělé fotky z tehdejšího rána ve studiu a z podpisování fanouškům i focení s nimi jsou níže.

Photoshoot ve stylu "Burton and Taylor"

26. července 2013 v 20:29 | Snapeova |  Helena Bonham Carter-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Všichni už víme, že Helena natočila do své filmografie další parádní kousek a to televizní film "Burton and Taylor" pojednávající o slavném páru Elizabeth Taylorové a Richardu Burtonovi. Společně s hereckým kolegou Dominicem Westem nafotila vyloženě tématický photoshoot v kůži své postavy. Fotil známý Gustavo Papaleo pro Guardian Weekend. Shlédnout můžete čtyři senzační fotky.

Nový photoshoot od Charlieho Graye

26. července 2013 v 17:39 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Daniel v tomto roce nafotil další geniální photoshoot a to s fotografem Charliem Grayem pro Glamour. K dispozici je sedm fotografií.

Co někteří herci řekli o Harrym Potterovi

26. července 2013 v 16:49 | Snapeova |  Other Harry Potter Stars
Hrstka mladých herců, konkrétně Bonnie Wright (Ginny), Evanna Lynch (Lenka), Matthew Lewis (Neville), Jessie Cave (Levandule), Harry Melling (Dudley), Katie Leung (Cho) a Frank Dillane (mladý Tom Riddle), vyprávěli o jejich zážitcích a zkušenostech z natáčení HP filmů. Co řekli?

Nová role pro Emmu Watson ?

26. července 2013 v 15:39 | Snapeova |  Emma Watson-Articles
Časopis Variety říká, že Matthew Vaughn, režisér posledních epizod X-Men a Kick-Ass, "projevuje zájem" o Emmu pro roli ve svém dalším filmu, nazvaném Secret Service. Projekt je již spojen se jmény: Colin Firth a Michael Caine.

Film bude filmová adaptace komiksu Marka Millara, který nese stejný název, a je popisován jako podobný "My Fair Lady a Jamesu Bondovi". Ve filmu špionážní expert (Colin Firth) bude mít vnouče (Taron Egerton) ve škole, která ho promění z chlapce v muže jako je agent 007. Michael Caine bude hrát vedoucího organizace špionů, zatímco Emma by získala roli sentimentálního zájmu mladého hrdiny.

Nic není jisté, protože Emma není jediná mladá herečka o níž režisér uvažuje. Na seznamu figuruje například Bella Heathcote. Také není jisté, zda by Emma tuto nabídku přijala. Chtěli by jste, aby měla tuto roli nebo se vám pro ni nehodí?

***
zdroj:emmawatsonitalia.comFotka ze hry a dvě fotografie s fanoušky

26. července 2013 v 15:19 | Snapeova |  Bonnie Wright-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Objevila se další nová fotka přímo ze hry "The moment of truth" a také dvě fotky ze zákulisí, kde je Bonnie s fanoušky.

I am a member