Srpen 2013

Jedna Glamour fotka

31. srpna 2013 v 21:19 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Jak jsem včera zveřejňovala tu jednu fotku, kde byl jen Emmy obličej a ještě nekvalitní, tak teď tu mám celou a kvalitní fotografii a velice se mi líbí.

***
zdroj:deeply-inside.tumblr.com


Dvě fotky pro Glamour

31. srpna 2013 v 1:09 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Objevila jsem dvě úplně nové fotky z photoshootu, který Emma minulý rok fotila pro Americký Glamour s Alexeiem Hayem. Jedna je bohužel nekvalitní, ale zrovna opravdu krásná, tak doufám, že se brzo objeví celá a kvalitní.

První plakát ke "Kill Your Darlings"

30. srpna 2013 v 12:49 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Konečně se objevil i první plakát k filmu "Kill Your Darlings", který představuje Daniela Radcliffea a Dane DeHaana jako Allena Ginsberga a Luciena Carra.

***
zdroj:simplydanielradcliffe.com

Oheň, led a růže → 14. Zamotána v sítích lásky (6/6)

26. srpna 2013 v 19:39 | ♥♥Veronika♥♥ |  oheň,led a růže
Ahoj, zde máte poslední část čtrnácté kapitoly. Doufám, že se vám bude líbit.
♥♥Veronika♥♥

--


Konec páté části:
O několik hodin později se tiše blížila k Severusově učebně, až nakonec vklouzla dovnitř. On si zrovna u lektvaru broukal a pískal nějakou melodii. "Co si to zpíváš?" usmívala se, jdouc k němu. "Ehm...ani nevím," nadskočil a málem mu tam spadla vařečka. Liz se rozesmála a objela ho zezadu, položíc si hlavu na jeho rameno: "Promiň, ale mám taky dnes takovou radost! Vše je náhle skvělý!"

Teaser a fotka ke "Kill Your Darlings"

25. srpna 2013 v 18:29 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Mrknout se můžete na půl minutový teaser k filmu "Kill Your Darlings", kde Daniel Radcliffe hraje homosexuálního básníka Allena Ginsberga, který byl vůdčí osobností Beat Generace. Na jednom scanu se také objevila nová fotka z filmu.


Tři scany a dvě fotky

25. srpna 2013 v 11:59 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Emma Watson, rozhovor s ní a dokonce i nová fotka z photoshootu Alexie Lubomirského, to vše se objevilo v srpnovém vydání českého časopisu Glanc. Já jsem ho bohužel nesehnala, ale scany v celém článku najdete i když nejsou moje. Také se v barevném provedení objevily dvě fotky z photoshootu Vincenta Peterse pro Glamour UK z minulého roku.Photoshoot od Grega Williamse

24. srpna 2013 v 22:19 | Snapeova |  Helena Bonham Carter-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Celkem nedávno přidala Helena Bonham Carter do roku 2013 svůj třetí photoshoot. Fotila ho s Gregem Williamsem a jsou to poměrně zvláštní, pěkné fotky. Nejkrásnější jsou pro mě ty s tím červeno modrým kouřem :)

Nová fotka ze SFF 2013

23. srpna 2013 v 23:59 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Objevila se další pěkná fotka z focení, které proběhlo během Sundance Film Festival, kterého se Daniel zůčastnil 18-20.ledna tohoto roku a propagoval tam svůj film "Kill Your Darlings".

***
zdroj:simplydanielradcliffe.com


Nová promo z GBF

23. srpna 2013 v 20:19 | Snapeova |  Evanna Lynch-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Evanna měla minulý pátek 16. srpna narozeniny a k této příležitosti uveřejnil oficiální facebook a twitter jejího filmu GBF (Gay Best Friend) krásnou fotografii, kde je v roli Mackenzie Price.

***
zdroj:danaholicsanonymous.blogspot.com

Oblíbené blogy

22. srpna 2013 v 18:39 | Snapeova
Jak už jsem říkala, ruším spřátelené blogy a tak si zakládám seznam blogů či webů, kam občas ráda zajdu. Zatím jich tu mám jen pár.


Změna

22. srpna 2013 v 17:49 | Snapeova |  Oznámení
Změnila jsem design a v článku u něj jsem naznačila, že to souvisí i s jinými změnami. Když jsem se sem v zimě po měsíci vracela, nebyla jsem si úplně jistá, jak to dál půjde, ale měla jsem pocit, že by se mi mohlo povéct vše dohnat a stíhat všechny novinky, jako tomu bylo v době největší slávy tohoto blogu. Ovšem zjišťuju, že to opravdu nepůjde a nemá cenu se snažit o nemožné, o to mít co nejlepší blog mezi HP blogy. Především jsou důležitější věci.

Vím, že nedokážu blog úplně ukončit. Už jsem to konec konců jednou zkusila a proto jsem se rozhodla, že blog už chci brát pouze jako zábavu a ne jako něco co musím, což se mi nedařilo, když jsem jen přemýšlela, kolik mi tu toho chybí a co nestíhám, proto už sem prostě budu dávat jen to, co budu chtít a kdy budu chtít. Rozhodně to dál bude Harry Potter a jeho herci, ale nevylučuju, že sem budu dávat i jiné věci, co mě baví. Tudíž jsem si řekla, že možná trochu předělám nějaké rozcestníky, trochu to zas zjednoduším. No, ještě se uvidí, ale v nejbližších dnech na to čas stejně mít nebudu.

Také od této chvíle ruším affs, protože víc jak půlka si zrušila blogy nebo jsou neaktivní a já stejně nestíhám obíhat podle všech těch pravidel, které většina blogů má. Od téhle chvíle tedy vedu už jen oblíbené stránky. Nikomu nezakazuju, aby si mě dal do spřátelených pokud ho budu mít v oblíbených, ale v tom případě po mě nesmíte chtít, abych dodržovala nějaká nesmyslná pravidla. Budu číst blogy, které mě zajímají a ve chvílích kdy budu mít náladu a čas. To je asi vše, myslím, že víc řikat nemusim. :)

Snapeova ♥

New design→4.9. - A New Beginning

21. srpna 2013 v 20:39 | Snapeova |  designy blogu
Tak jsem se dneska rozhodla pro nový design a souvisí to i s dalšími věcmi, což naznačuje také název designu. Tentokrát jsem ho stvořila z několika concept artů k filmům od umělce Andrewa Williamsona. Použila jsem hlavně concepty k druhé části Relikvií, ale jsou tam i concepty z Fénixova řádu a Prince dvojí krve. Je to jednoduchý design, ale už asi víte, že já většinou nepotřebuju nic složitého. Jednoduchost u mě často vede a líbí se mi to tak. Doufám, že se to bude líbit i vám.
Název:4.9.- A New Beginning
Barvy: především šedá
Doba tvorby: cca 2 hodiny
spokojenost:8/10

Oheň, led a růže → 14. Zamotána v sítích lásky (5/6)

21. srpna 2013 v 18:19 | Snapeova |  oheň,led a růže
Ahoj, omlouváme se opět za pauzu, ale byla jsem na návštěvě u Snapeové a jaksi nebyl čas na opravování, což jistě chápete.S vyplazeným jazykem Tato část je podle mého názoru suprová, takže doufám, že se bude líbit i vám. Příjemné čtení!

♥♥Veronika♥♥

--

Konec čtvrté části:
Píseň skončila a Liz si všimla výrazu obličeje Evansové. Ostatní ji nadšeně tleskali, i ti, co hráli v kapele. "Co je, Lily?" zeptala se brunetka a ohlédla se za sebe. Samantha pustila věci na zem, které si sebou přinesla, toužíc co nejrychleji zmizet. "Zase ty, Fletcherová?" založila si Elizabeth ruce na prsou. Ta se na svou spolužačku raději ani nepodívala a rychle za sebou bouchla dveřmi. "Css, zbabělec," zavrčela Rosemanová, načež se se všemi rozloučila a rychle spěchala do Zmijozelu, majíc chuť si pohrát.
-

Photoshoot pro Women's Wear Daily 2005

17. srpna 2013 v 19:09 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Do photoshootu, který Emma Watson nafotila v roce 2005 pro Women's Wear Daily, přibyly dvě nové fotky, ale já myslím, že tento photoshoot tu možná nemám, vzhledem k tomu z jakého je roku, proto ho vkládám celý ať ho tu mám kompletní. :)

Oheň, led a růže → 14. Zamotána v sítích lásky (4/6)

17. srpna 2013 v 18:39 | Snapeova |  oheň,led a růže
potterworld.blog.cz
Trochu to vše nestíhám přidávat. Zde je další část čtrnácté kapitoly od Veroniky.
--
Konec třetí části:
O půlnoci začala Liz do hlavy mlátit její hůlka. Opatrně od Toma vstala, oblékla si kalhotky, upnuté černé legíny, noční krajkovou krátkou košilku a školní hábit. Do batohu si naházela knihy, učebnice suroviny a další drobnosti, potřebné na lektvary, přehodila si ho přes rameno a tiše se vykradla z bytečku do prázdné společenské místnosti Zmijozelu. Tou prošla bez problémů a za chvíli se ocitla před učebnou č. 73 v devátém patře, ve které se měli toho večera sejít se Snapem. Lehounce vzala za kliku a vklouzla dovnitř, načež se za ní dveře opět zavřely.

I am a member