Říjen 2013

Spousta photoshootu Daniela

30. října 2013 v 23:49 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Ahoooj, lásky. Mě se po vás děsně stýskalo. Konečně jsem se sem taky dostala. Už před minimálně týdnem jsem vám na facebooku slibovala, že chci udělat článek s Danem, přesneji s jeho novými fotkami z shootů, kterých je fakt hodně. Teď to tady tedy konečně je. Dan teď propaguje filmy "The F Word" a "Kill your Darlings" a i proto je toho tolik. Většina těch fotek se objevila v průběhu tohoto měsíce Vše najdete v celém článku, doufám, že si ty fotky užijete ;)

Emma na letišti LAX (16.10.2013)

17. října 2013 v 13:29 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Zase vás trochu potěším. Mám trošku času, tak přidávám tuhle rychlou a čerstou novinku s Emm. Včera přiletěla do Los Angeles a hrozně moc jí to slušelo :)

Nové fotky s Tomem

16. října 2013 v 22:39 | Snapeova |  Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Ahoooj. Pro Merlina, nikdy se mi ještě nestalo, že bych měla tak uboze málo času na to, co mě baví. Měla bych chuť zajít sem častěji, ale ono to prostě není možné :´(. Už jsem vám sem nadšeně zase chtěla nacpat nové fotky Emmy, ale na tu chodím vždy jako první a na zbytek se pak nedostane, tak jsem se tedy rozhodla, že dnes vás potěším Tomem a fotkami za uplynulý měsíc přibližně. :)

10.září byl Tom s Jade viděn, když spolu přijeli do Elgin theatre.
Dále tu pro vás mám tři photoshooty a všechny krásné. Jeden nevím k čemu patří. Objevily se tři fotky a byl focen už v minulém roce. Kdybych měla více času, pokusila bych se o něm něco najít. Dále tu mám photoshoot pro říjnový Bello magazine od Alexandera Beera a k tomu i působivé video. Fotky si zatím můžete prohlédnout jen na scanech. Tom je opravdu k sežrání. Nakonec ještě shoot pro ROLLACOASTER magazine.

Pak tu ještě mám plakát k seriálu Full Circle. Snad jsem vás fotkami potěšila ;)

První díl Harryho už je přeložen i do Filipínštiny

11. října 2013 v 19:39 | Snapeova |  HP 1-Articles
Knižní série o Chlapci, který přežil si získala přízeň čtenářů po celém světě. Jak se v příběhu nechal jednou slyšet profesor Brumbál, "nebude dítěte, které by neznalo jeho jméno". Když spisovatelka J.K. Rowligová psala tato slova, vůbec netušila, že do jedné věty shrnula myšlenku, která se v následujících letech stala skutečností. O popularitě tohoto příběhu svědčí i fakt, že donedávna byl přeložen do 67 světových jazyků, čímž se zařadil mezi nejpřekládanějším příběhy v dějinách literatury. Možnosti jazykové expanze však ještě zdaleka nebyly vyčerpány.

Emma se zůčastnila premiéry filmu "Gravity"

6. října 2013 v 15:12 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Emma Watson se v pondělí 1.října v New Yorku zúčastnila premiéry filmu "Gravity" v AMC Lincoln Square Theater. Tento Film režíroval Alfonso Cuarón a produkoval ho David Heyman, se kterými je Emma stále v přátelském konaktu. Emm byla krásně oblečená a strašně jí to na fotkách sluší. Najdete je v celém článku.

Warner Bros už registrují ochranné známky pro další film/y ze světa HP

5. října 2013 v 20:23 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
Ahoj, ani by jste nevěřili, jak náročné obbdobí mám a budu mít celý školní rok. Je to hrůza, takže lepší vedení blogu než je teď asi čekat nemůžete i když mám občas chuť sem zajít a něco i přidat, ale prostě na to nemám čas. Teď vám jednu novinku přináším a tenhle víkend to snad nebude jedinná. Jak se daří vám ? :)

Filmová společnost Warner Bros. 12. září oznámila, že na stříbrná plátna hodlá přinést novou filmovou sérii, přičemž prvním dílem této série má být příběh vznikající na motivy doprovodné knihy k sérii o Harrym Potterovi: Fantastická zvířata a kde je najít. Více informací o případných dalších dílech potterovské spin-of série si Warneři zatím nechali pro sebe. V tomto období jim však Patentový a známkový úřad Spojených států zaregistroval ochranné známky, které naznačují, jakým směrem se avizovaná filmová série může ubírat.

I am a member