Warner Bros už registrují ochranné známky pro další film/y ze světa HP

5. října 2013 v 20:23 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
Ahoj, ani by jste nevěřili, jak náročné obbdobí mám a budu mít celý školní rok. Je to hrůza, takže lepší vedení blogu než je teď asi čekat nemůžete i když mám občas chuť sem zajít a něco i přidat, ale prostě na to nemám čas. Teď vám jednu novinku přináším a tenhle víkend to snad nebude jedinná. Jak se daří vám ? :)

Filmová společnost Warner Bros. 12. září oznámila, že na stříbrná plátna hodlá přinést novou filmovou sérii, přičemž prvním dílem této série má být příběh vznikající na motivy doprovodné knihy k sérii o Harrym Potterovi: Fantastická zvířata a kde je najít. Více informací o případných dalších dílech potterovské spin-of série si Warneři zatím nechali pro sebe. V tomto období jim však Patentový a známkový úřad Spojených států zaregistroval ochranné známky, které naznačují, jakým směrem se avizovaná filmová série může ubírat.


Filmový koncern si v období od 11. do 13. září zajistil balíček ochranných známek na filmy s názvem Fantastická zvířata a kde je najít (s alternativami Fantastická zvířata / Fantastická zvířata & výskyt), Famfrpál v průběhu věků a Bajky barda Beedleyho. Kromě toho si zaregistrovali jména obou fiktivních autorů výše zmíněných učebnic, Newta Scamandera a Kennilworthyho Whispa, famfrpálové týmy Wimbourne Wasps, Chudley Cannons, a Kenmare Kestrels, jakož i stejnojmenné doprovodné ochranné známky, které však podle obsahu nejsou známkami k filmům, ale k propagačním produktům, jako jsou např. videohry, hračky, figurky, publikace, školní potřeby, hrací karty, surfy, balóny atd..

Uvedené indicie naznačují, že filmová série může sestávat ze všech průvodních knih k Harrymu Potterovi. Samozřejmě, skutečnost, že WB si zaregistrovali všechny tyto známky na filmy ještě sama o sobě neznamená, že je musí nakonec i realizovat. Tvůrci filmů si totiž zvykli zajistit i alternativní názvy filmů, z nichž si třeba vyberou nakonec jen jeden.

Každopádně, představa, že si J.K. Rowlingová jako autorka scénáře pohraje s třemi na první pohled nijak nesouvisejícími doprovodnými příběhy a možná je určitými liniemi propojí do jedné série, je minimálně velmi zajímavá.

***
zdroj:priori-incantatem.sk
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Accuracy Accuracy | 9. října 2013 v 14:17 | Reagovat

Já se na to tak strašně těším! Konečně zase budu chodit do kina. Už aby to bylo hotové!

2 Celene Celene | Web | 9. října 2013 v 18:14 | Reagovat

dobré to zprávy :-)

3 bells bells | 3. listopadu 2013 v 23:22 | Reagovat

velmi sa tesim, dufam ze sa do sveta mojho detstva opat ponorim uz coskoro :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

I am a member