Listopad 2013

James a Oliver zahajovali výstavu v Kanadě

29. listopadu 2013 v 8:38 | Snapeova |  James and Oliver Phelps-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
V noci z pátka na sobotu (22-23.12), přesně o půlnoci, se zahajovala Harry Potter výstava v muzeu Science Edmonton v Kanadě. Přijela ji zahájít známá dvojčata James a Oliver Phelpsovi (Fred a George). Vstupenky na toto zahájení byly úplně vyprodány a mnoho fanoušků přišlo v kostýmech.

Když dvojčata přiletěla do Kanady, mluvila také s Edmonton Journal a prozradila pár zajímavostí ohledně Harryho Pottera. Na otázku jak se rozhodlo o tom, kdo bude hrát Freda a kdo George odpověděl Oliver:
Bylo to trapné, opravdu. Byli jsme na našem prvním čtení a byli tam důležití lidé. Pár dní předtím, jsme ještě nevěděli, kdo je kdo. Zeptali jsme se na castingu, "Kdo je Fred a kdo je George?" A ona řekla: "Děláš si srandu, že jo?" Viděli jsme ji projít kolem stolu a mluvit s Chrisem Columbusem, režisérem a JK Rowlingovou, pak se vrátila a řekla: "OK, Jamesi, ty jsi Fred a Olivere, ty jsi George."

James pak prozradil, že četl poslední díl, když cestoval Japonskem, a když průvodčí ve vlaku chtěl jízdenku, byl v šoku, protože se právě dozvěděl, že jeho postava zemřela a snažil se to vysvětlit průvodčímu, ale neuměl moc Japonsky a průvodčí zas Anglicky.

Trailer k Filmu "Noah"

26. listopadu 2013 v 13:17 | Snapeova |  Emma Watson-Videos
V půlce tohoto měsíce byl konečně uveřejněn trailer na tento film na motiv známého biblického příběhu, kde si zahrála Emma Watson dceru Noema a opět se v tomto filmu setkává s Loganem Lermanem. U nás film 27. března 2014 uvede CinemArt. Mám trochu času ve škole na počítačích a tak jsem se rozhodla vám sem přidat aspoň tento trailer. Mám tu Britský a pak i s českými titulky. Jak se vám to líbí? Chystáte se na film? :)


Souboj Voldemorta s Harrym na schodech - Nová fotka z natáčení

24. listopadu 2013 v 22:19 | Snapeova |  HP 7-On the set photos
Ahoj, vyskočila na mě na facebooku tato nová fotka z natáčení druhé části Harryho Pottera, kde spolu bojují Harry a Voldemort. Tak jsem se vám rozhodla sem aspoň tuto maličkost zase dát. Mimochodem už se mi ozvala první zájemkyně na spoluadminství a líbí se mi, takže jí vezmu, ale čekám jestli se ozve ještě někdo, protože bych možná vzala dva lidi, tak pokud váháte, neváhejte a zkuste to :) Snad to tu nová krev brzo trochu oživí, když já momentálně toho nejsem schopná :)

Nabídka

21. listopadu 2013 v 20:19 | Snapeova |  Oznámení
Ahoj, slibovala jsem vám, že se ještě brzo ozvu, abych vám něco sdělila. Konkrétně jde o takovou nabídku. Jsem v maturitním ročníku a na tento blog mi nezbývá žádný čas, což mě mrzí. Jistě víte, že už jsem si i procházela krizí, že mě nebavilo sem chodit tolik jako dřív a tak jsem blog omezila tak, aby mi to vyhovovalo a chodila jsem sem s radostí. Ovšem takto omezit jsem ho nechtěla. V HP světě se toho pořád hodně děje a já bych chtěla, aby můj blog stále pro vás přinášel důležité informace aspoň o těch hlavních věcech. Chci, aby si udržel nějakou úroveň, když tu stále je.

Již mnohokrát mi má kamarádka navrhovala ať si sem někoho najdu, ale já jsem to odmítala. Za prvé jsem tu zvyklá sama a bojím se, že bych z té spolupráce mohla být zklamaná. Ovšem spolupráci na jiném blogu už jsem zažila a když se lidi umí domluvit, je to moc fajn. Také si myslím, že by nikdo neměl zájem. O HP už není tak velký zájem jako dřív. Už není tolik zapálených fanoušků, co by o tom chtěli blogovat a nebo pokud by někdo chtěl, mohl by být zas problém v tom, jak by psal své příspěvky.

Rozhodla jsem se, že tedy zkusím učinit tuto nabídku. Nabídnout místo pro jednoho admina, možná i pro dva, kdyby snad byl zájem a mě se líbilo více lidí. Po maturitě budu mít asi více času, ale také na to nemohu spoléhat. Každopádně si nemyslete, že bych vás odsud potom vykýblovala, když by naše spolupráce probíhala dobře. Nebudu nikoho vyhazovat, když nebudu mít důvod.

Takže, kdyby toto někoho zaujalo, tak hledám:

Člověka, který už má nějaké zkušenosti s blogováním, ale samozřejmě nemusí mít blog zrovna v této chvíli.
Někoho spolehlivého, koho zajímá svět Harryho Pottera, umí a chce hledat informace (Pokud možno ovládá slušně Angličtinu). Umí psát smysluplné věty a najde si na tento blog čas aspoň jednou týdně. Pokud se s vámi dá normálně mluvit, zachováte vše tak, jak to tu normálně běží, nebudete dělat nějaké nesmyslné podrazy apod., a rádi by jste měli blog o HP s někým, vyplňte přihlášku.

Ozvu se jen těm, které vyberu, pokud se vůbec někdo přihlásí :D

Přihláška:

1. Četl/a jsi Knihy a viděl/a filmy o HP? A kolikrát cca?
2. Díváš se běžně po novinkách z HP světa? Orientuješ se v nich nějak?
3. Měl/a jsi nebo máš blog? Jak dlouho bloguješ nebo jsi blogoval/a?
4. Zpracuj článek na libovolného herce nebo cokoliv z HP světa, nemusí být nijak dlouhý, chci jen ukázku, jak píšeš. Pošli mi to na mail ( snapeova.blog.cz@seznam.cz) a tuto přihlášku vyplň teprve až to odešleš. Do mailu uveď stejnou přezdívku jako zde, abych věděla, od koho to je.
5. Tvá přezdívka?
6. Kolik ti je? Pokud nechceš říkat přesně, dej rozmezí (např: 15-20)
7. Tvá nejoblíbenější HP postava? A herec/herečka? :D
8. Jsi tu poprvé nebo už sem nějakou dobu chodíš?
9. Jak často by jsi mohl/a přispívat?
10. Proč by jsi chtěl/a být spoluadminem zrovna tady?
11. Pár blbých otázek za náma, teď mi o sobě ještě můžeš říct cokoliv chceš a na co jsem se třeba nezeptala.

5. let

19. listopadu 2013 v 13:59 | Snapeova |  Oznámení
Nadpis hovoří za vše. Tenhle blog existuje už pět let. Prošel si začátky, kdy jsem ani neuměla pořádně blogovat a prošel si úžasnou dobou, kdy se hřál na výsluní a teď si prochází dobou, kdy je to takový malý veterán mezi HP blogy, jako jeden z mála tu zůstal aktivní, ovšem vše je jiné, než bylo třeba před dvěma lety. Prožila jsem s ním mnoho. Dokonce už zažil i konec, který trval přesně měsíc, déle jsem to nevydržela a vrátila se.

Je se mnou velmi spjatý ať už chci nebo nechci, ale já chci. Blog mi v mnohém dost prospěl. No, ale nebudu toho kecat moc. Chtěla jsem ještě říct, že jsem měla v plánu stihnout nový design do dnešního dne, protože by byl padesátý, ale tak bude později, nedá se nic dělat. Napadlo mě, že bych časem stvořila článek, kde bych za sebe dala náhledy všech padesáti použitých designů, aby jste viděli, čím vším si blog po vzhledové stránce prošel. Byly tam i hrůzy, které byly na blogu třeba dva dny a nebo počátky, což taky nebylo nic moc :D Takže co na to říkáte?Máte o to zájem?

Mimochodem, asi se ozvu ještě brzo s jednou informací, nebo možná spíš nabídkou. Původně jsem to chtěla dát do tohoto článku, ale nebudu to zbytečně míchat. Tohle je jen taková připomínka, čeho se tenhle blog dožil a co má za sebou. A jako vždy je to poděkování pro vás, jeho návštěvníky, i když v poslední době se tu není moc na co dívat :D Však o tom si ještě povíme v tom dalším článku. Mějte se hezky a pokud blogujete, přeju vám úspěchy v dalších měsících a letech.

Vaše Snapeova

Nová fotka s Emmou z natáčení Epilogu

18. listopadu 2013 v 0:08 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Ahoj, prostě fakt nestíhám, absolutně. Chtěla jsem připravit nový design, nedostalo se na to, vím, že je trailer k "Noah" a fotky, vím, že má Emma spoustu candids, vím, že se konala akce Lumos, vím, že je spousta dalších věcí, co bych ráda přidala, ale nemůžu, prostě to nejde. O něčem uvažuju, ale myslím, že tahle možnost nevyjde. Kažopdáně přidávám aspoň tuhle malou fotečku, protože je to rychlé a aspoň trochu tím uspokojím svou potřebu zablogovat si na tomhle blogu. Mějte se krásně, ozvu se zítra.

Nové fotky s Rupertem z roků 2010, 2011 a 2013

10. listopadu 2013 v 14:49 | Snapeova |  Rupert Grint-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Vím, že oproti Danovi a Emmě Ruperta docela dost zanedbávám a tak jsem se dnes rozhodla potěšit jeho fanoušky tím, že dodám jeho fotky z photoshootů, co se objevily od doby, co jsem nějakou přidala naposledy :) V celém článku najdete přírustky do několika photoshootů z let 2010 a 2011 a pak také nové photoshooty, které byly nafoceny v tomto roce. Doufám, že se vám článek bude líbit ;)

Nové fotky z již známých photoshootů z roků 2007 a 2010-2013

3. listopadu 2013 v 21:30 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Dnes mám pro vás ohledně Emmy nové fotky z jejích pěti už známých photoshootů. Objevilo se pět fotek z roku 2007, focených pro časopis Parade. Jedna fotka od Martina Schoellera pro EW z roku 2010, jedenáct fotek od Rankina pro Elle UK, které se fotily v roce 2011 v Paříži,jedna fotka pro Britský Glamour od Vincentna Peterse z minulého roku a tři foky z tohoto roku od stejného fotografa pro Britské GQ. K tomu ještě přidávám dvě fotky z focení v roce 2012 pro Nylon.

Dobby našel nový domov

3. listopadu 2013 v 16:09 | Snapeova |  J.K.Rowling
V skutku originálním způsobem se rozhodla poděkovat za pohostinnost spisovatelka Joanne K. Rowlingová zaměstnancům hotelu Marcliffe ve Skotsku. Jo strávila v tomto hotelu několik měsíců během období, kdy byl její otec hospitalizován v nedaleké nemocnici. Velmi příjemně ji překvapila ochota a chování personálu, a tak se jim rozhodla poslat velmi symbolický dar: nedávno se na prahu tohoto hotelu objevila krabice, v níž našli cosi, čeho oči velmi připomínaly tenisové míčky ... domácího skřítka Dobbyho.

Překvapený vlastník hotelu Stewart Spence objasnil, že model Dobbyho, který byl použit při natáčení filmů o Harrym Potterovi, jim přišel nečekaně, spolu s dopisem, ve kterém spisovatelka objasnila, že chtěla dát domácímu skřítkovi domov. No a kde by mu bylo lépe než v hotelu s takovým příjemným personálem. Pan Spence také dodává, že spisovatelka je velmi skromná.

Dobbymu v hotelu hned připravili čestné místo ve skleněné vitríně, ve které bude následující rok nadšeně vítat všechny příchozí hosty. Jelikož hotel následně zavře své brány pro návštěvníky, socha Dobbyho bude v listopadu 2014 přestěhována do divadla Tivoli v Aberdeenu.
***
zdroj: priori-incantatem.sk

I am a member