Leden 2014

Plakát k filmu Horns

31. ledna 2014 v 21:19 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Tak vám také jednou přináším úplně čerstvou novinku. Objevil se úplně první plakát k Danielově Filmu "Horns" (rohy). Zatím není téměř nikde k vidění a vy už ho máte zde ;) Mně se moc líbí, na film se těším. Zatím bohužel není jisté kdy a jestli vůbec přijde do našich kin.

Anotace, pokud nevíte o čem film je:
Ig Perrish (Daniel Radcliffe) si dlouhou dobu žil jako v bavlnce. Pocházel z majetné muzikantské rodiny, peníze rozhazoval hrstmi a dokonce získal ženu svých snů, krásnou červenovlasou Merrin Williamsovou. Jenže pak se všechno pokazilo. Merrin byla za neobjasněných okolností znásilněna a zavražděna a protože vraha se nepodařilo vypátrat, vina padla na jediného podezřelého: samotného Iga. Co na tom, že to neudělal, když lidé ho už odsoudili. Se znamením vraha na svém čele žije Ig takříkajíc ze dne na den, je častěji opilý, než střízlivý. Když se však po jedné z propitných nocí mladík ve svém apartmá probudí, zjistí, že něco není úplně v pořádku. Z čela mu totiž vyroste dvojice podivných rohů a navíc mu lidé v jeho okolí z nevysvětlitelných příčin začnou vyjevovat své nejtajnější a najzvrhlejšie touhy i přání. Ig si uvědomí, že s touto nově nabytou schopností získal prostředek, jak Merrinina vraha vypátrat. Rozhodne se konat ...


***
zdroj:facebook, csfd.cz

Nové photoshooty Clémence Poésy

31. ledna 2014 v 14:19 | Snapeova |  Clémence Poésy-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Poprvé od léta jsem se vrhla na herečku a modelku Clémence Poésy (Fleur) a objevilo se mezitím několik photoshootů a v podstatě všechny jsou opravdu skvělé. Jsou tam také jedny odvážné fotografie. Minimálně jeden photoshoot už byl focen v tomto měsíci. Můžete také postřehnout, že se Clémence nechala ostříhat dost nakrátko, asi podobně jako Bonnie, tak máte možnost posoudit, jak jí to sluší :) Většina novějších fotek je focena pravděpodobně hlavně k propagaci seriálu "The Tunnel".

Daniel Radcliffe a Kill Your Darlings - synopse + fotky

30. ledna 2014 v 10:30 | Snitch |  Daniel Radcliffe-Articles
Film Kill your darlings, ve kterém si jednu z hlavních rolí zahrál Daniel Radcliffe, měl premiéru v kinech v listopadu roku 2013. Zde na blogu jste si mohli prohlédnout jak trailer, tak fotky z natáčení. Snímek byl poprvé představen už v lednu minulého roku na Sundance Film Festival 2013. Režie se ujal John Krokidas a hlavní postavy si zahráli: Daniel Radcliffe, Dane DeHaan, Jack Huston, Ben Foster, Michael C. Hall, Elizabeth Olsen a další. Dnes vám přiblížím děj filmu a podíváme se i na fotky z akcí, které sloužily jako propagace k tomuto vydařenému projektu.

Daniel Radcliffe v The Kumars

30. ledna 2014 v 0:09 | Lioness |  Daniel Radcliffe-Articles
Daniel Radcliffe se 15.1. objevil jako hostující hvězda v prvním díle nové řady obnoveného seriálu The Kumars. Původně tato komediální show nesla název 'The Kumars at No. 42' a běžela od roku 2001 do roku 2006. Nyní se po osmi letech snaží o návrat s trochu jiným konceptem a částečně obměněnou sestavou herců.
O co jde? Sanjeev Kumar se snaží prosadit coby moderátor talk show. Do svého domu si zve celebrity (v každém díle se objeví tři) a snaží se je zpovídat. Jeho snahy se však vždy rozletí na kusy, když se do toho začne plést jeho rodina.
Z níže přiložených fotek to vypadá, že Dan si natáčení opravdu užil. Z těch dlouhých vlasů ale opravdu nejsem nadšená, nějak mi to k němu nesedí.

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

***
Zdroje:snitchseeker.com, imdb.com

Bluestone 42

29. ledna 2014 v 12:40 | Lioness |  Matthew Lewis-Articles

Gordon House. To je jméno postavy, kterou hraje Matthew Lewis v úspěšeném seriálu BBC Three 'Bluestone 42'. Gordonovi se přezdívá Věžák, je to bystrý a přátelský desátník a muniční technik se slabostí pro nebezpečí.
První řada seriálu byla odvysílána v březnu a dubnu 2013, skládá se z osmi dílů o 30 minutách. Gordon se ale poprvé objevil až ve speciálním vánočním díle, který na obrazovkách běžel 26. prosince, takže ho v tomto seriálu budeme moci vídat až ve druhé sérii, která je již sice dokončena (natáčení probíhalo v Jihoafrické republice), datum premiéry ale ještě není známo.
Více v celém článku ->

Fotky pro Wonderland a Elle

28. ledna 2014 v 19:59 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Magazín Wonderland nám konečně odhalil první oficiální fotky z focení s Emmou. Vydal zatím dvě obálky na únor/březen a jednu další fotku. Na svém Instagramu uveřejnil také fotku ze chvíle, kdy bylo toto vydání odesláno, z Londýnské kanceláře do tiskárny a zaměstnanci mají mezi s sebou právě Emmu. Co na obálky říkáte? Kterou byste si vybrali? Já rozhodně tu první, ta je pro mě naprosto dokonalá :)

Objevily se také čtyři nové fotografie z photoshootu pro Elle UK od Rankina z roku 2011 (zatím v malém rozlišení).

Emma Watson v TV mini

23. ledna 2014 v 21:29 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Ve středu jsem jela do školy a u nás v Praze na zastávce Lihovar jsem najednou viděla reklamu na nové číslo časopisu TV mini s Emmou na obálce. Z toho jsem byla nadšená, ale fotku nemám, protože tam bylo moc lidí, nebylo to přes ně vůbec vidět. Odpoledne jsem si tedy časopis koupila a uvnitř najdete dvoustránkový článek tak nějak o všem. Mluví se tam o filmu Ten, kdo stojí v koutě i nadcházejícím Noe. Časopis informuje také o jejím novém vztahu a o tom, jak se vlastně dostala k herectví. Přečíst si ho můžete na scanech, které jsem pro vás udělala. Jak jsem zjistila, nejsou dokonalé, ale myslím, že byste mohli zvládnout přečíst vše. :)

Nový ilustrátor Harry Potter série: Jim Kay

23. ledna 2014 v 17:02 | Lioness |  Harry Potter-obecně
Přináším vám překlad části velice zajímavého rozhovoru s umělcem Jimem Kayem, který dostal zakázku na ilustraci nejen nových barevných obalů všech sedmi HP knih ale i obrázků dotvářejících celý příběh, které budou umístěny uvnitř knih. Jim je celoživotním Harry Potter fanouškem, takže to bere opravdu vážně.
"...Když jsem zjistil, že jsem dostal tuhle zakázku, pocítil jsem výbuch radosti bezprostředně následovaný návalem absolutní hrůzy."
"Z mého úhlu pohledu je to, bez debat, životní závazek. Nakreslit postavy, oblečení, architekturu a krajinu k možná tomu nejrozsáhlejšímu fantasy světu dětské literatury... řekněme, že jsem extrémně nadšený. Nicméně, jsem si vědom té obrovské zodpovědnosti, kterou to s sebou nese. Chci se ujistit, že odvedu tu nejlepší práci, jakou budu moci."
Zástupce Bloomsbury Kaye popisuje takto: "Jim je perfektní směs extrémně talentovaného umělce a vášnivého Harry Potter fanouška, takže jistě vytvoří úžasné pojetí mimořádného světa J.K. Rowlingové."
Bloomsbury je také ve spojení se všemi mezinárodními vydavateli a doufá, že se toto vydání stane celosvětovou událostí.

Více v celém článku →

Fotka od Rankina

21. ledna 2014 v 20:09 | Snapeova |  Bonnie Wright-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Konečně máme novou photoshootovou fotku s Bonnie. U ní se člověk dočká mnohem méně často než třeba u Emmy. Je to celkem svátek, když se objeví nějaká její nová fotka. Tentokrát byla zveřejněná opravdu skvělá fotografie, aspoň mě se moc líbí. Fotil jí fotograf Rankin pro Oxfam ( s touto organizací Bonnie spolupracuje).

***
zdroj:bonnie-daily.net

Literacy Hero cena pro JK Rowlingovou

20. ledna 2014 v 0:09 | Lioness |  J.K.Rowling
National Literacy Trust, anglická charitativní organizace podporující gramotnost, zvolila J.K. Rowlingovou za jednu z deseti Literacy Heroes (což se dá volně přeložit jako Hrdinové gramotnosti). Je to vyznamenání udělované lidem, kteří ovlivnili čtenářské a pisatelské dovednosti celé společnosti nebo těm, kteří překonali vlastní problémy s gramotností. Bylo uděleno prvním rokem.
Volba měla dvě části - nejdříve volili fanoušci a poté šestičlená porota skládající se ze spisovatelů, podnikatelů, herců, bavičů a novinářů. Mezi dalšími devíti oceněnými byly dvě školačky, herec Henry Winkler, dva knihovníci, asistentka pedagoga, romský spisovatel Richard O'Neill, učitelka angličtiny a anonymní vězeň, který se podíli na projektu the Storybook Dads (projekt pomáhající rodičům ve vězení poslat zprávu svým dětem a také pomáhá rozvíjet jejich gramotnost).
JK se bohužel nebyla schopná dostavit na ceremonii. Na svém twitter účtu zveřejnila omluvu a zároveň poděkování za tuto poctu.

Omlouvám se, že se nemohu zúčastnit #literacyhero akci v @ClarenceHouse a jsem velice dojatá, že jsem byla nominována.
- J.K. Rowling (@jk_rowling)

Myslím, že se všichni shodneme, že cenu jako je tato si JKR opravdu zaslouží.

***
Zdroje:
snitchseeker.com, storybookdads.org.uk

Zlaté glóby 2014

19. ledna 2014 v 0:09 | Snapeova |  Other Harry Potter Stars
Minulou neděli se konal 71. ročník Zlatých glóbů v Beverly Hilton Hotel a dorazily dvě HP herečky a jeden režisér. Hollywood Foreign Press Association vybralo Alfonso Cuaróna (HP3) za nejlepší režii pro jeho práci na filmu Gravitace. Dále se zůčastnily Emma Watson i Emma Thompson, obě předávaly cenu. Emma Thompson dorazila na podium se zutými botami( které později zahodila) a se sklenkou v ruce. Emma Watson pro změnu překvapila svým oblečením. Měla skvělé šaty, které byly šaty hlavně zepředu. Zezadu byly otevřené a proto pod nimi měla Emm ještě tmavé kalhoty a doplnila to fialovými botami. Vymyšlené to měla zajímavě a moc se mi to líbilo a médiím dle všeho taky. Mluvilo se o tom i v naší televizi a na internetu a Emma byla za své oblečení chválena. V celém článku najdete videa i fotografie (z ceremonie i after party).

Příčná ulice v HP parku na Floridě - nové fotky & informace

17. ledna 2014 v 16:21 | Snitch |  wizarding world of Harry Potter
K dispozici máme nové zprávy ohledně Kouzelnického světa Harryho Pottera na Floridě. Jak víte, v létě tohoto roku bude otevřena zbrusu nová část tohoto zábavního parku, Příčná ulice. První, ústřední část bude s Příčnou ulicí propojovat vlak - skutečný Bradavický expres. Návštěvníci tak mohou cestovat z Londýna do Prasinek (hlavní část parku).

Od započetí stavby Příčné ulice už uběhly 2 roky a nyní si můžete prohlédnout, jak se za tyto 2 roky celá oblast výstavby proměnila. Asi tou nejvýraznější změnou je nádraží King´s Cross, které představuje skutečně impozantní stavbu.
Co se týče dalších nových objektů - kromě základních obchodů v ulici najdeme i hospodu Děravý kotel nebo kouzelnické knihkupectví Krucánky a Kaňoury (zatím se ale neví, jestli bude pro návštěvníky otevřen i interiér).

Doplnění candids Emmy Watson (říjen 2013 - leden 2014)

11. ledna 2014 v 19:39 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Nemám dost času na to, abych stíhala, takže pro mě teď nebylo možné stíhat přidávat paparazzi fotky Emmy. Rozhodla jsem se tedy, že je doplním najednou až na to najdu volnou chvíli. Včera jsem asi dvě hodiny ukládala fotky a dnes to pro vás vše mám. Jak možná někteří víte, před nedávnou dobou bylo potrzeno, že Emma nejspíš už od léta nechodí s Williamem a nyní má nového přítele. Tím je Oxfordský Rugbyový hráč Matt Janney. V celém článku najdete i jejich první společné fotky.

BIFA 2013 – Cena pro Julie Walters

10. ledna 2014 v 11:23 | Lioness |  Julie Walters-Articles

Hned několik herců z Harry Potter série se tento rok zúčastnilo předávání cen British Independent Film. Tou nejdůležitější z nich je určitě Julie Walters (Molly Weasleyová), která převzala z rukou Jasona Isaaca (Lucius Malfoy) cenu Richarda Harrise za 'Mimořádný herecký přínos britskému filmu.'
Neproměněnou nominaci v kategorii 'Nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli' utržila Shirley Henderson (Ufňukaná Uršula) za svou roli ve filmu Sviňák (Filth).
Posledním HP hercem, který se ten den prošel po červeném koberci, byl Jim Broadbent (Křiklan).


Aktuální role Alfie Enocha

8. ledna 2014 v 22:53 | Lioness |  Other Harry Potter Stars
Pokud někdo z vás sleduje stejně jako já Sherlocka BBC, tak si v posledním díle s názvem 'The sign of three' jistě všiml známé tváře. Alfie Enoch, HP fanouškům známý coby Dean Thomas, si zde zahrál epizodní roli vojáka Bainbridge, který zkontaktuje Sherlocka kvůli tomu, že si myslí, že jej někdo sleduje.
Alfie se ale neobjevuje jen v televizi, ale i na prknech, která znamenají svět. Jeho nejnovější rolí je Titus Lartius v adaptaci Shakespearovy tragédie Coriolanus, kde hraje po boku Toma Hiddlestona.
Nyní můžeme jen doufat, že tohoto mladého nadějného herce budeme vídat čím dál častěji.

Více fotek v celém článku ->


Rozhovor s Mary GrandPré

5. ledna 2014 v 15:04 | Lioness |  Harry Potter-other
Dnes vám přináším krátký překlad rozhovoru s ilustrátorkou Mary GrandPré, která byla nedávno zpovídána ohledně jejích obálek, které vytvořila pro americké vydání Harryho Pottera, a které najdete i na nám dobře známých českých verzích. Mary okomentovala vznik první obálky v roce 1998, další vývoj a to, nakolik jí do toho kecala JKR.

Emma na soukromém koncertu Lady Gaga v Londýně!

4. ledna 2014 v 20:06 | Snitch |  Emma Watson-Articles
Emma Watson se ještě v prosinci zúčastnila akce v klubu Annabel v Londýně, která následovala po soukromém koncertu, který pořádala Lady Gaga ve spolupráci s Belvedere Vodka na podporu projektu od společnosti Apple - Product Red (peníze, které lidé utratí za určité produkty z této řady putují do Globálního fondu, který poté díky ziskům pomáhá boji proti AIDS v Africe). Na celé akci nechyběly další hvězdné celebrity jako Adele, Jessie J, Bar Rafaeli nebo Emile Sande. Fotky Emmy, která se zde potkala i s bývalými kolegy - Eddie Raydmayne (Můj týden s Marylin), Douglas Booth (Noah), můžete vidět níže.

Rupert Grint na párty v sídle premiéra + podepsané conversky

3. ledna 2014 v 15:37 | Snitch |  Rupert Grint-Articles
V prosinci Rupert Grint zavítal na každoroční vánoční párty, která se konala v sídle britského premiéra na 10 Downing Street. Rupertova účast na této akci měla dobročinný ráz - setkal se totiž s dětmi, které trpí nevyléčitelnými chorobami. Setkání probíhalo pod záštitou nadace Starlight.

Fotky v pokračování

Helena v reklamě pro Marks & Spencer

2. ledna 2014 v 16:39 | Snapeova |  Helena Bonham Carter-Videos
Helena Bonham Carter učinkovala spolu s modely Rosie Huntington-Whiteley a Davidem Gandym ve vánoční reklamě pro módní značku Marks & Spencer. Tato reklama se inspirovala Alenkou v říši divů a Čarodějem ze země Oz. Helena si zahrála takovou dobrou vílu a reklama se podle mě velmi povedla. Škoda, že se nevysílala i u nás. Níže můžete vidět video se samotnou reklamou, z natáčení a pak i rozhovor s Helenou ze zákulisí. K tomu jsem přidala pár fotek. Pokud byste chtěli video s titulky, můžete se kouknout zde.

I am a member