Small Steps Project 2013

4. února 2014 v 0:09 | Lioness |  Harry Potter-other
Dnes vám přináším další článek o botech (a spoustu jejich fotek), jedné charitativní organizaci a dražbě které se zúčastnilo opravdu hodně HP hvězd. Pár článků na toto téma se na tomto blogu již objevilo, ale myslím, že není na škodu tu mít jeden shrnující.
Small Step Project je humanitární organizace a britská charita, která podporuje děti a jejich rodiny žijící na skládkách a živící se vybíráním odpadků. Snaží se prostřednictvím filmu zvýšit povědomí o tomto problému a nepřijatelném strádání těchto lidí. Jejich pracovníci rozdávají boty, hygienickou výbavu a lékárničky. Organizace se také snaží prosazovat dlouhodově udržitelná řešení, která povedou k tomu, že děti vyrůstající v tomto prostředí budou vzdělány a budou mít možnost odejít. Již třetím rokem je také pořádána akce, kdy celebrity darují jeden podepsaný pár svých bot, který je poté vydražen a peníze jdou na výše zmíněné účely.


Bonnie Wright (Ginny Weasley) je součástí tohoto projektu již od jeho začátku, takže tento rok vydražili již třetí pár jejích bot. V roce 2011 dražila kotníčkové boty na podpatku (k nimž přihodila i svou fotku s autogramem), v roce 2012 sandálky na podpatku a tento rok tenisky Converse, což komentovala takto:
"Daruji tyto boty proto, že mi přinesly štěstí. Doufám, že Small Step se může svést na této vlně také a vybrat spoustu peněz pro podporu své úžasné práce."
Bonniiny boty byly nakonec vydraženy za skvělých £311.00, což je 10 411kč.

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox
imgbox imgbox

Tento rok byly v dražbě také boty Diesel a fotografie s autogramem Daniela Radcliffa (£620 - 20 755kč), Conversky Ruperta Grinta (£255 - 8 536kč) a Burberry lodičky Emmy Watson, které se vydražily za opravdu nehorázdnou sumu peněz (£2,012 - 67 353kč).

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox
imgbox imgbox imgbox

V minulých letech se toho pojektu také účastnil Ralph Fiennes (Voldemort) a Bill Nighy (Rufus Brousek).

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

Pro zajímavost ještě přidávám, jakou velikost bot kdo nosí (první čílo je UK velikost a to druhé je značení velikosti využívané tady u nás): Bonnie má velikost 6/39, Dan 7.5/41, Rupert 9.5/43, Ralph 11/46 a Bill 9.5/43. Emma darovala boty přímo ve velikost 37.5, ale říká se, že aby lodičky správně seděly, měly by se kupovat o půl velikosti menší.

***
Zdroj:
smallstepsproject.org
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

líbí se ti design 5.0. - Expecto Patronum?

Je dokonalý ♥ 69.6% (64)
ano 13% (12)
není to úplně to, co bych si představoval/a 9.8% (9)
ne 7.6% (7)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

I am a member