Březen 2014

Premiéra filmu "Noah" v Londýně

31. března 2014 v 21:19 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Dnes od sedmi je v Londýně poslední velká Noah premiéra s Emmou. Tentokrát jsem se rozhodla sledovat ji živě. Na facebooku jste mohli vidět několik screenů hned po Emmině příjezdu. Tentokrát se Emma sladila do bílé barvy, což je osvěžující po těch tmavých outfitech. Má na sobě šaty z kolekce Ralpha Laurena. Rozhodla jsem se vám přinést článek již dnes, protože v galerii už je více než dvacet fotek a zítra jich tam bude ještě o dost více :) Pravděpodobně budu něco přidávat ještě i v průběhu dneška.
---

***
zdroj: ewinspiration.tumblr.com

Emma tweetovala na Twitteru MTV

31. března 2014 v 19:29 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
V den premiéry v New Yorku Emma převzala oficiální Twitter MTV a dovolila tak fanouškům nahlédnout do zákulisí příprav na takovou premiéru. Sdílela několik fotek a na všechny i s překladem tweetů se můžete podívat v celém článku. V plné velikosti je najdete na zveřejněném odkaze na galerii.
Florence the bunny rabbit is helping me get ready today!
Králíček Florence mi dnes pomáhá se připravit!

Premiéra filmu Noe v New Yorku

31. března 2014 v 18:39 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Jak víte, 26. března se konala předposlední premiéra Noeho s účastí Emmy a to v New Yorku. Emma byla jako vždy krásně upravená, oranžová rtěnka jí dost sedla, ale šaty bych doplnila aspoň nějakým náhrdelníkem. Po premiéře se zúčastnila i after party, ale šaty, které tam měla, se mi z nějakého důvodu vůbec nelíbí. Dnes se účastní poslední premiéry a to v Londýně. Doufám, že překvapí něčím krásným a hlavně doufám, že ty šaty nebudou černé. ;) V celém článku ochutnávka a odkazy do galerie, kde najdete plno fotek.

Emma Watson hostem v Late Show Davida Lattermana!

30. března 2014 v 19:00 | Snitch |  Emma Watson-Articles
Emma byla v úterý 25. hostem v Late Show With David Letterman. Jako vždycky, Emma vypadala úchvatně, na fotky, které zachytili paparazzi se můžete podívat v galerii.

aarrivingletterman250314-004.jpg aarrivingletterman250314-005.jpg aarrivingletterman250314-006.jpg aarrivingletterman250314-007.jpg

Celý rozhovor Davida s Emmou můžete zhlédnout v pokračování článku. Aby těm, kteří anglicky moc nerozumí, nic neuteklo, jsem pro vás shrnula celý rozhovor a vy si tyto nejdůležitější postřehy můžete přečíst pod videem.

The Cripple of Inishmaan - NY

30. března 2014 v 12:54 | Lioness |  Daniel Radcliffe-Articles
Mám tu pro vás další článek, který není o Emmě ale o... Danovi!
Hra The Cripple of Inishmaan ve které Daniel zářil již na londýnských prknech se přesouvá do New Yorku, na Broadway, a s ní i celé obsazení a štáb. Hra bude mít premiéru 20. dubna, což je příhodné, protože 24. dubna je poslední den na nominace na ceny Tony. Už teď držím palce! Ještě bych připomněla, že se jedná o černou komedií o mladém muži s mořem problémů, který se snaží stát filmovou hvězdou.

Níže najdete odkaz na nové fotky ještě z londýnských zkoušek.

A podívat se můžete i na fotky přímo ze hry, které jsme sem dosud nedaly. Najdete je v galerii.

Nové fotky z "In Secret"

29. března 2014 v 15:29 | Snapeova |  Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Rozhodla jsem se články s Emmou protknout také článkem s Tomem, který už tu dlouho nebyl. Objevila se nová, zdá se, že photoshootová fotka k filmu a také stills fotografie z filmu "In Secret" Pokud si nepamatujete o čem film je, tak tady je obsah:

Therese Raquin (Elizabeth Olsen) žije životem nespokojené ženy nižší pařížské vrstvy 60. let 19. století. Sexuálně utlačovaná, krásná mladá žena je chycena do manželství bez lásky se svým nemocným bratrancem Camillem (Tom Felton), kterého ovládá jeho despotická teta, madam Raquin (Jessica Lange). Therese tráví své dny za pultem malého obchodu a po večerech sleduje paní domu, jak hraje domino se svou zvláštní skupinou přátel. Vše se změní, když potká Laurenta (Oscar Isaac), svůdného přítele jejího manžela. Spolu s ním rozehrává nebezpečnou hru, která může vést k tragickým následkům.

Jak se mi líbil Noe

27. března 2014 v 13:29 | Snapeova |  Oznámení
Včera večer jsem byla na předpremiéře Noeho. Byla jsen pro členy klubu Cinema City, ale moc lidí to nevyužilo. Sál mohl být zaplněný tak sotva do půlky. V tomto článku nemám v úmyslu vám vyzrazovat děj, tak jako to třeba dělají někteří recenzenti.

Četla jsem recenzi, kde je děj popsán celý. Musím podotknout, že co jsem četla recenze, tak Noeho hodnotí kolem 50%. Na ČSFD má momentálně 64%. Divák si rozhodně musí rozmyslet jestli je to film pro něj a jestli ho něčím překvapí. Já třeba nikdy nečetla bibli a tyto příběhy, takže nevím co bylo přesně podle příběhu o Noem a co bylo smyšlené. O Noem vím jen to, že postavil archu, aby zachránil všechny druhy zvířat a také svou rodinu před potopou, kterou seslal na zemi bůh. Ve filmu se o bohu mluví pouze jako o stvořiteli. Podle mnoha názorů lidí je film spíš jen inspirován příběhem o Noem. Ve filmu je samozřejmě využito mnoho speciálních efektů a to poměrně různorodých. Dost se mi líbily a byly velmi zajímavé. Na vzhled padlých andělů si téměř každý stěžuje, ale mě se zrovna líbili.

Emmu Watson lidé docela vychvalují, mnohdy říkají, že je to zatím její nejlepší role a asi s nimi musím souuhlasit. Navíc se opět předvedla v něčem úplně jiném a musela hrát něco, co dosud nehrála. Mně se tam líbila opravdu moc a jsem ráda, že tuto roli přijala. Je jasné, že v takovém filmu je mnoho dialogů o tom co a jak bůh chce a podobně, počítala jsem s tím a proto kvůli tomu film nehodnotím hůř. Nečekaně byl film docela psycho drama, hlavně v druhé půlce. Kdyby měl delší stopáž, asi bych se už začala nudit. U takových filmů je důležité neprodlužovat je příliš. Tohle bylo ještě v pořádku. Půjdu na to ještě jednou s titulky, hlavně kvůli tomu, že máma se mnou nemohla a neslyšela jsem zpívat Emmu, nýbrž jen Anežku Pohorskou. Nechci tento článek moc dlouhý, takže jen řeknu, že film na mě působil docela dobře, režisér si pohrál hlavně s tou vizuální stránkou, hudba se mi moc líbila a herecké výkony taky. Kdybych měla hodnotit procentově, tak dám filmu asi takových 70%

Emma u Ellen DeGeneres

26. března 2014 v 22:00 | Snapeova, Snitch |  Emma Watson-Articles
Předevčírem se vysílal rozhovor s Emmou v show Ellen DeGeneres, který byl předtočený a níže se na něj můžete podívat. Některé fotky máme ze sociálních sítí Emmy. Ellen jí darovala modrou promoční čepici, kterou na fotkách můžete taky vidět a Emma z ní byla nadšená. V galerii jsou i čtyři oficiální fotky.
V pokračování najdete i převyprávění toho, o čem se Ellen s Emmou bavily. Myslíme si, že by byla škoda, kdyby neangličtinářům utekl tento vtipný rozhovor!Další novinky k Noah, rozhovory, fotky a další...

26. března 2014 v 16:49 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Jak jsem slíbila, je tu druhý článek s Emmou, i když o něco později než jsem zamýšlela, a je toho v něm ještě víc, než být mělo, protože při prohledávání internetu člověk narazí na další spoustu novinek. :D Takže rozklikněte článek a uvidíte například první fotku z nového photoshootu, úplně nový záběr Emmy z Noah, fotky z tiskové konference a rozhovorů, ale rozhodně to není vše ;) Také si nemyslete, že jsem opomenula rozhovor s Ellen. Článek jen s ním tu budete mít večer ;) Nezapomeňte projít galerii, ať vám nic neuteče.

Scany z Elle, video a dvě fotky k Noah

25. března 2014 v 16:49 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Přináším nový článek s Emmou, dnes pro vás budu mít ještě jeden s ní, jelikož Emma toho teď má opravdu mnoho. Zítra bude premiéra v New Yorku, takže možná budou zítra i fotky, když ne, tak ve čtvrtek nebo pátek, nevím jak je to v NY časově a ve čtvrtek není jisté, že se sem dostanu. V tomto článku jsou scany z Elle, video z focení a fotky k Noah.

Dan shodil hřívu

23. března 2014 v 20:59 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Articles
Jak víte, Dan měl v poslední době dlouhé vlasy kvůli natáčení filmu Frankenstein. Film už ovšem dokončil a tak včera dlouhé vlasy ostříhal a je to zas ten Dan, jak ho obyčejně známe. Včera na svůj účet Google+ uveřejnil i dvě fotky. :)
***

***
zdroj:gradcliffe.net

Emma Thompson v časopise TV Star

22. března 2014 v 23:59 | Snapeova |  Emma Thompson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Hvezdou minulého čísla časopisu TV star byla Emma Watson a nyní je to pro změnu Emma Thompson. Časopis jsem pro vás nascanovala a můžete si tudíž přečíst článek.

Helena zazpívala v Royal Albert Hall

22. března 2014 v 0:09 | Lioness |  Helena Bonham Carter-Articles
Myslím, že někteří z vás jistě vědí, že Helena není jen skvělou herečkou ale i zpěvačkou. Svůj hlas předvedla například v animovaném muzikálu Ukradené Vánoce Tima Burtona a V Royal Albert Hall zazpívala písně právě z tohoto filmu. Níže si ji můžete poslechnout ve dvou videích, i když musím přiznat, že kvalita zvuku není úplně nejlepší. V naší zbrusu nové galerii zas najdete fotografie z této události a můžete se pokochat Heleniným make-upem a kostýmem zcela věrným její postavě, Sally.

Seznam skladeb na soundtracku k "Noah"

21. března 2014 v 15:29 | Snapeova |  Emma Watson-Other
Našla jsem seznam skladeb, který bude na soundtracku k filmu Noah. Skladby jsou dílem Clinta Mansella. Film bude mít i jednu zpívanou píseň a to tu úplně poslední. Seznam najdete v celém článku. Zatím jsem pro vás našla hudbu New Beginning od Audiomachine, která hrála v prvním traileru a ze soundtracku jsem našla právě onu zpívanou píseň.

Enemy of Man

20. března 2014 v 23:09 | Snapeova |  Rupert Grint-Articles
Rupert Grint je zapojen od minulého roku do dalšího filmového projektu a vypadá, že by mohl být dost dobrý. Film je nazván Enemy of Man. Rupert zde hraje Rosse, skotského šlechtice. Je to adaptace Shakespearova Macbetha. Krom Ruperta ve filmu hrají herci jako Sean Bean nebo Charles Dance. Na pre-produkci filmu ovšem není dost velký rozpočet a tak se hledá 250 000 dolarů, které by darovali fanoušci, aby mohl být tento film natočen. Zatím je vytvořen teaser trailer a krátký film o pár minutách nazvaný The Instruments of Darkness. Momentálně už by na dostatečné financování projektu mělo být vybráno přes sto tisíc. Vše najdete na této stránce a můžete také přispět na tento film. Já vám přináším zmíněný trailer a pár promo stills a jiných fotek. Vypadá to opravdu moc pěkně, tak snad se to natočí.

Emma na LAX + nové stills z "Noah"

19. března 2014 v 21:09 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Emma včera z Madridu dorazila do Los Angeles a tentokrát se objevily aspoň fotografie z letiště LAX. Emma tam přijela kvůli své další premiéře "Noah". Před chvilkou se také objevily čtyři úplně nové stills fotky z filmu. Obojí můžete vidět v celém článku a hlavně v galerii. :)

New photoshoot by Jade Ehlers

18. března 2014 v 13:59 | Snapeova |  Evanna Lynch-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Fotograf Jade Ehlers dostal v Los Angeles možnost pracovat s Evannou. Nafotili spolu nový photoshoot a mluvili spolu o Irsku, hrách a kočkách. První Evanny photoshoot tohoto roku, který zatím čítá 9. fotek najdete již v galerii.

Aktualizace - Emma Watson - 17. 3. 2014

17. března 2014 v 22:19 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Tak vám přináším další aktualizaci hned s několika různými fotkami s Emmou. Jsou tam další candids z Berlína, pak dnešní candids z Madridu, fotka zfanoušky a hlavně první fotky z dnešní premiéry. Pak také další fotky a scany pro Elle a také nějaká videa. Rozhodně otevřete celý článek a nenechte si nic ujít :)

Nová fotka by Faye Thomas

17. března 2014 v 14:45 | Snapeova |  Evanna Lynch-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Už pár dní koluje tato fotka. Sice jsem ji nenašla zařazenou v albu, ale vzhledově dle mě patří do photoshootu Faye Thomas. Koneckonců jiný photoshoot v roce 2013 ani nemá. Velmi se mi líbí, stejně jako ostatní fotky.


Focení pro Paper Magazine + fotky z natáčení Frankensteina

16. března 2014 v 19:29 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Daniel fotil v tomto roce svůj první photoshoot pro Paper Magazine a zatím máme tři fotky z focení, které byly zveřejněny přes Instagram. Fotky z photoshootu se zatím žádné neobjevily. Dan také pokračuje v natáčení filmu Frankenstein a tak máte v celém článku fotky z natáčení 26. února a 5. března.

I am a member