Duben 2014

Daniel Radcliffe - první klip z filmu What If

30. dubna 2014 v 17:32 | Snitch |  Daniel Radcliffe-Articles

Na internetu se objevil první klip z romantické komedie What If (The F Word), ve které si zahraje Daniel Radcliffe. Společně s ním si hlavní role zahrají Zoe Kazan a Adam Driver. V klipu vidíme Danielovu postavu Wallace, který se seznamuje s Chantry na večírku.

Děj filmu: Wallace, který nedokončil studium medicíny,se na párty seznámí s mladou animátorkou Chantry, která má dlouhodobý vztah s přítelem Benem. Wallace a Chantry se stávají nerozlučnými přáteli, ale sami cítí, že je mezi nimi chemie a proto se začíají zaobírat otázkou, zda láska jejich života může být ve skutečnosti jejich nejlepší přítel?

Tom Felton ve filmu Belle

28. dubna 2014 v 11:10 | Snitch |  Tom Felton-Articles

Tom Felton zazáří ve filmu Belle, který má ve Spojeném Království premiéru v květnu tohoto roku (ačkoliv jsme jej mohli vidět už v roce 2013). Jde o film zasazený do 18. století a Tom zde hraje, opět, padoucha. Ve filmu není Tom jediným HP hercem - zahrála si tu i Miranda Richardson (Rita Holoubková). Níže najdete děj, trailer a klipy z filmu, rovněž se podívejte na fotky v galerii.

Emma zpět v Londýně + nová fotka z Noeho

25. dubna 2014 v 11:08 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Ne moc dlouho po posledních candids se objevily další. Emma s letadlem dosedla v pondělí v Londýně a tudíž tu máme opět candids z letiště, tentokrát z Heathrow.
K tomu se objevila nádherná stillska z Noeho. Mimochodem, byla jsem na Noem po druhé v kině, tentokrát s mámou a i po druhé se mi to líbilo a nenudila jsem se :)

Daniel Radcliffe - Q&A pro Vanity Fair

22. dubna 2014 v 19:00 | Snitch |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Daniel má v poslední době dost napilno - díky divadelní hře The Cripple of Inishmaan, která je v současnosti hrána v divadle Broadway, a ve které Daniel hraje hlavní roli. Jednou z jeho nedávných aktivit byl i rozhovor s Vanity Fair. Jedná se o dotazník a my se tak můžeme dozvědět mnoho nových věcí o Danielově osobnosti.

Jak si představuješ dokonalé štěstí?
Když jím snídaňové pokrmy jindy než na snídani. Palačinky na večei - A jsem šťastný.

Jaká vlastnost ti na sobě vadí?
Má schopnost říct pokaždé něco špatného v každé situaci.

více v pokračování

Aktualizace - Emma Watson - 21.4.2014

21. dubna 2014 v 17:59 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Od poslední aktualizace už uběhl nějaký ten den a poslední novinku o Emmě jste měli minulý týden od Snitch. Přinesla vám první čtyři fotky z natáčení filmu Regression a já jsem nyní galerii doplnila o nové fotky z natáčení. V celém článku najdete také nové fotky z posledního uveřejněného photoshootu, další stills z Noah, nové scany a také nové candids fotografie. Včera se Emma také účastnila jedné filmové premiéry a i tuto novinku jsem do této aktualizace zahrnula.
Bohužel se mi nějak nezobrazují miniatury, nevím řím to je. Ale v galerii všechny fotky normálně najdete.

Bonnie na akci zahajující kampaň Live Below the Line

20. dubna 2014 v 13:59 | Snitch |  Bonnie Wright-Articles
Bonnie Wright se 16. dubna zúčastnila akce, která zahájila kampaň 2014 Live Below the Line. Na této kampani se spolupodílejí Global Poverty Project a LVD Hospitality. Celá kampaň si klade za cíl skoncovat s extrémní chudobou do konce roku 2030. V současné době chudoba sužuje1,2 bilionu lidí po celém světě. Součástí kampaně je i výzva, která bude probíhat od 28. dubna do 2. května - úkolem zúčastněných bude po těchto 5 dní žít z 1 libry na 1 den. Tato výzva pomůže lidem, kteří se tohoto zúčastní, tedy denně utratí jen 1 libru (myslí se za jídlo a pití), uvědomit si, co vlastně pojem extrémní chudoba znamená. Více se toho dozvíte na oficiálních stránkách kampaně. "Tým Bonnie" najdete zde.

Bonnie vyhrála The Great British Bake Off

19. dubna 2014 v 0:09 | Lioness |  Bonnie Wright-Others

Bonnie se zúčastnila kuchařské soutěže pro celebrity, které tímto podporují charitu Sport Relief. Soupeří Bonnie byli moderátor Johnny Vaughan, herečka Samantha Bond, a hráč kriketu Michael Vaughan. Všichni se utkali ve třech úkolech. Prvním bylo upéct dvanáct sušenek. Bonnie zde zariskovala - zvolila si kardamomové máslové sušenky s jogurtovo mangovou náplní. Její sušenky byly krásné, porotci však měli menší problém s příchutí náplně. Dalším úkolem bylo upéct Tarte Tatin a následně dort dle osobního výběru.
Bonnie si po celou dobu vedla skvěle a vyhrála. Její cenou byly peníze na charitu a speciální zástěra. K tomu řekla:

"Budu ji nosit, když budu doma péct. Nechci ale aby se mi smyly ty nádherné vzkazy od Paula a Mary." (pozn. Paul a Mary jsou porotci soutěže.)
Více v celém článku.

Simpsnovi - Diggs

18. dubna 2014 v 11:39 | Lioness |  Daniel Radcliffe-Other
Dan si znovu zahrál v seriálu Simpsnovi. Poprvé se objevil ve speciálním hororovém díle (22. série 4. díl), kde v parodii na Stmívání daboval upíra Edmunda. Nyní ztvárnil postavu Diggse ve stejnojmenné epizodě (25. série 12. díl).
Synopse: Bart je zachráněn Diggsem (Radcliffe), čerstvě přistoupivším studentem, ze sporu se springfieldskými šikanátory. Diggs je ambiciózní přeborník v sokolnictví, Bart ale brzy zjistí, že Diggs se snaží skrýt svou touhu po něčem mnohem větším než je vypouštěním sokolů: on sám se chce vznést k nebi!
V celém článku najdete video, kde Daniel komentuje postavu Diggse a také video s Edmundem.

[AKTUALIZACE]: Nové info ohledně 3 HP zábavních parků v Orlandu, Hollywoodu a Japonsku

17. dubna 2014 v 12:00 | Snitch |  wizarding world of Harry Potter
V létě 2013 se otevře nová část zábavního parku Kouzelnický svět Harryho Pottera v Orlandu na Floridě. Jde o Příčnou ulici. Minulý týden byl do parku převezen velmi známý a oblíbený trojitý Záchranný autobus, který se objevil ve třetím díle Harryho Pottera. Můžete srovnat původní koncept se skutečným autobusem.Emma oslavila 24. narozeniny + fotky z natáčení Regression!

16. dubna 2014 v 18:41 | Snitch |  Emma Watson-Articles
Určitě jste zaznamenali, že včera, 15. dubna 2014, oslavila své 24. narozeniny Emma Watson (Hermiona Grangerová). Tímto jí moc gratulujeme! Emma však svůj narozeninový den slavila poněkud netradičně - v Torontu totiž proběhl její první den natáčení jejího nového filmu Regression. Zatím nevíme, jakou roli si Emma zahraje, ale pravděpodobně bude dalším členem obsazení i HP herec David Thewlis - ten si zahraje Profesora Rainese. Kromě nich ve filmu zazáří Ethan Hawke, Aaron Ashmore nebo Dale Dickey. Film je o otci, který spáchal zločin, ale nedokáže si na něj vzpomenout. Film bude mít v USA premiéru 28. srpna 2015.

Sama Emma 15. dubna tweetovala:
Dneska mám první den natáčení Regression - opravdu super narozeninový dárek xx


Trailer, fotky a datum premiéry filmu Příběh Tří Bratří

13. dubna 2014 v 5:00 | Snitch |  Harry Potter-other
Skupina studentů New England School of Communication v Maine se rozhodla, že natočí krátký film zaznamenávající Příběh Tří Bratří, který, jak víme, je stejnojmennou částí knihy J.K. Rowlingové, Bajky barda Beedleho. Natáčení začalo už minulý rok na podzim a probíhalo v Maine.

Rozhovor s Bonnie o jejím příteli, charitativní činnosti a HP

12. dubna 2014 v 15:02 | Snitch |  Bonnie Wright-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Nedávno Bonnie poskytla interview, které bylo vytvořeno u příležitosti propagace projektu Oxfam's Mother Appeal. V rozhovoru hovořila třeba o své kariéře, o HP filmech, o J.K. Rowlingové, dokonce i o svém nynějším příteli. To nejzajímavější z rozhovoru si můžete přečíst níže. Celé interview naleznete zde.

Bonnie na InStyle pre-BAFTA party

10. dubna 2014 v 22:06 | Lioness |  Bonnie Wright-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Bonnie se 2.4. zúčastnila pre-BAFTA párty časopisu Instyle. Opravdu jí to slušelo - černé lodčiky, kožení legíny, zajímavá košile, psaníčko a Hermés náramek tvořili elegantní a zároveň mladistvý outfit. V rámci akce, kterou si Bon evidentně užila, byly také pořízeny skvělé hravé fotky s jejími dvěma přáteli, kteří dělali Bonnie doprovod.


***
zdroj:
http://so-bonnie.net

Nominace na BAFTA Awards 2014

9. dubna 2014 v 16:39 | Snapeova |  Other Harry Potter Stars
Pět Harry Potter herců bylo nominováno na letošní Britské televizní ceny BAFTA. Nominováni jsou: Helena Bonham Carter, David Bradley, Frances De La Tour, Shirley Henderson a Luke Newberry. Ocenění se budou předávat v Theatre Royal, Drury Lan v Londýně a to v neděli 18. května.

Aktualizace - Emma Watson - 8.4.2014

8. dubna 2014 v 17:49 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
To hlavní šílenství kolem Emmy už skončilo. Premiéry, rozhovory a to vše kolem propagace Noeho už má za sebou. Během posledních dnů se objevilo pár drobnějších novinek, o něž bych se s vámi ráda podělila v tomto článku.

Live with Kelly and Michael - Daniel Radcliffe, 1.4. 2014

7. dubna 2014 v 0:09 | Lioness |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
I když nemáte v plánu se na toto video podívat, doporučovala bych vám shlédnout alespoň prvních 30 sekund, protože to rozhodně stojí za to!
Zaprvé uvidíte přivítání moderátorů s Danem. Výškový rozdíl mezi Michaelem a Danielem je úsměvný hlavně v momentě, kdy si podají ruce a poloobejmou se. Michael se hodně krčí, zatímco Dan si musí stoupnout na špičky. :D
Zadruhé uvidíte Danovo úžasné, extravagantní sako. Rozhodně to není jednoduchý kousek, který by se líbil každému, takže Dan je upřímně překvapený, když mu ho Michael chválí. "Opravdu se ti líbí, chlape? To jsem rád, díky."
Překlad vytvořený z odposlechu si můžete přečíst po rozkliknutí článku. Dan mluví o aprílovském žertíku který na něj sehrála Emma Watson, o svých prodloužených vlasech a o hře The Cripple of Inishmaan.

Daniel v The Tonight Show a The Today Show

6. dubna 2014 v 15:55 | Snitch |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews

Daniel Radcliffe se ze začátku tohoto týdne objevil v The Tonight Show, kterou uvádí Jimmy Fallon. Celé interview bohužel ještě není k dispozici, mám pro vás ale jednu část, která je, věřím, tou nejzábavnější. Jimmy je znám tím, že ve své show dělá s každým hostem nějakou hru, nebo prostě blbinku. S Danielem si zahrál hru s takovými kuličkami, které se přichytí na specifický povrch, říká se jim sticky balls (určitě je znáte). Hra spočívala v tom, že oba na sebe za určitý čas museli naházet co nejvíc těchle kuliček a vítěz je ten, kdo má na sobě kuliček nejméně. Samozřejmě se museli navléknout do speciálních obleků, na které se koule mohly přichytit. Občas došlo k vtipným slovním hříčkám, hlavně když si "počítali koule".
Jak tato soutěž dopadla, zjistíte ve videu níže.


Čtyři fotografie Evanny

2. dubna 2014 v 21:19 | Snapeova |  Evanna Lynch-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Včera jsem pátrala a povedlo se mi najít další dvě fotky z loňského nádherného photoshootu od Faye Thomas. Dále jsem našla také dvě fotky z nejnovějšího photoshootu od Jade Ehlers. Jedna z nich je divně barevná, takže asi nebude v originální podobě, ale jinou jsem nenašla, tak jsem jí do galerie přidala takhle.

Du Jour rozhovor a photoshoot s Danem

2. dubna 2014 v 16:10 | Lioness |  Daniel Radcliffe-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Časopis Du Jour vyzpovídal Daniela ohledně jeho divadleních rolí a zážitků, vystupování na Broadwayi ve hře The Cripple of Inishmaan a názorů na film. Níže si můžete přečíst úryvky z tohoto rozhovoru, minimálně jeden z nich je docela peprný, chudák Dan.
Dan pro časopis také s Tylerem Udallem nafotil nový photoshoot, odkaz na něj je též v článku.

#AskEmma

1. dubna 2014 v 20:46 | Lioness |  Emma Watson-Articles
21.3. Emma uspořádala na svém twitteru u příležitosti propagace filmu Noe akci s názvem "" Její fanoušci, kteří ji sledují tak měli jedinečnou příležitost jí přes twitter pokládat různé otázky, na které by chtěli znát odpověď a Emma si následně vybrala k zodpovězení ty, které ji zaujaly. Spousta z nich se samozřejmě točila kolem Noema, ale prozradila také pár osobnějších zajímavostí a několikrát si z dotazujících vyloženě utahovala.
Jelikož si myslím, že spousta z vás nemá twitter, protože v našich končinách není příliš oblíbený (ale k sledování celebrit je skvělý!) a nebo neumějí dost dobře anglicky, rozhodla jsem se pro vás celý tento dialog mezi Emmou a námi, fanoušky, přeložit. Doufám, že si to čtení užijete. :)

I am a member