Květen 2014

Nová upoutávka na Murder in the first s Tomem Feltonem!

30. května 2014 v 16:49 | Snitch |  Tom Felton-Articles

Už 9. června se můžeme těšit na první epizodu seriálu Murder in the First (v Americe na stanici TNT), ve kterém hraje jednu z hlavních rolí Tom Felton. Více se dozvíte v tomto článku. K dispozici máme exkluzivní video odhalující dosud neviděné záběry doplněné o krátké rozhovory s herci. Níže najdete video, stejně jako nejzajímavější citace.


Evanna Lynch: trailer k filmu It Don't Come Easy

28. května 2014 v 17:21 | Snitch |  Evanna Lynch-Articles

Na internetu se objevil první trailer ke krátkému 18ti minutového filmu It Don´t Come Easy (komedie), ve kterém si hlavní roli zahraje Evanna Lynch. Režie se ujala Sabrina Jaglom a film bude odprezentován na 10. ročníku Downtown Short Film Festival 17. června. Na fotky z natáčení, plakát a stills se můžete podívat v galerii. Trailer vidíte níže.It Don´t Come Easy je kouzelný realistický příběh o stydlivé Elle (E.Lynch), která dostává zvláštní deník, díky němuž dokáže mnohé změnit. Ella si buduje vlastní svět, ale čím víc se nechává unést fantaziemi, je nucena se naučit, že každý čin má své dopady. A že věci, kterých si ceníme nejvíc, nepřichází snadno.

***
zdroj: snitchseeker.com, lunafans.net, indiegogo.com

Emma Watson na letišti JFK (21.5.2014)

22. května 2014 v 18:29 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Včera, ve večerních hodinách byla Emma vyfocena na New Yorkském letišti Johna F. Kennedyho, kam přiletěla z Londýna. Fotky nemají úplně skvělou kvalitu, nejspíš vzhledem k tomu, že byl večer a horší podmínky ohledně světla. Emma byla v pohodlném oblečení, s někým telefonovala a nepochybně mířila hned do postele. Tuto neděli má Emma mít tu již zmiňovanou promoci na Brownu, tak jsem zvědavá jestli budou nějaké fotky, nebo jestli se nám vyfotí aspoň na Twitter :)

Harry Potter herci na British Academy Television Awards 2014

21. května 2014 v 15:49 | Snapeova |  Other Harry Potter Stars
V neděli se v Londýně konalo tradiční předávání britských televizních ocenění. Z Harry Potter herců se na této akci ukázala Helena Bonham Carter (Bellatrix), Julie Walters (Molly), David Bradley (Filch) a Jim Broadbent (Křiklan).

Julie obdržela cenu BAFTA Fellowship, což je největší ocenění, které akademie může udělit.Julie ho obdržela samozřejmě za svojí skvělou a dlouholetou práci ve filmu a televizi. David Bradley byl taktéž oceněn a to za vedlejší roli v seriálu Broadchurch televize BBC.

"Je mi ctí získat toto prestižní ocenění a velmi mě to překvapilo," řekla na své ocenění Julie.

V celém článku se můžete podívat na fotky všech čtyř herců z této akce a také videa s rozhovory a s Juliinou řečí při předání ocenění. Našim dvoum oceněným velmi gratuluju :)

Fantastická zvířata v roce 2016

19. května 2014 v 22:09 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
Ke konci minulého roku jsme se dozvěděli, že J.K. Rowlingová kývla na filmové zpracování knížky Fantastická zvířata a kde je najít. Film bude hlavně o Mloku Scamanderovi, který je kouzelnický autor této knížky. Děj se má odehrávat asi sedmdesát let před Harry Potterem, tedy jen krátce, před narozením Voldemorta. Odehrávat se to má v New Yorku. Joanne si nedokáže představit, jak by to vypadalo, kdyby vše stvořil někdo jiný, proto scénář píše sama.

V březnu se také objasnilo to, že z toho má být trilogie. Myslím, že nikdo z nás pořádně neví, co nás čeká, ale Joanne to nepochybně vymyslí skvěle a bude to jistě dobrá podívaná a zajímavé rozšíření kouzelnického světa, pro nás, fanoušky Harryho Pottera.

Nyní máme další důležitou novinku. Konečně víme, kdy asi se budeme moci chystat do kina na první film. Warner Bros oficiálně oznámili, že premiéra má být 18. listopadu 2016, což bude dva dny po 15. výročí filmu Harry Potter a Kámen mudrců.

Joanne už upozornila, že film sice bude mít podobnou atmosféru jako HP filmy a bude se odehrávat ve stejném světě, ale není myšlen jako prolog nebo pokračování Harryho Pottera.

Nyní budeme čekat na první novinky ohledně obsazování rolí. Víme v podstatě jen o hlavní postavě Mlokovi Scamanderovi a to bude i ta nejočekávanější informace, kdo si ho zahraje.

***
zdroj informací: Priori-incantatem.sk

Daniel na předávání Drama League Awards

19. května 2014 v 14:01 | Snitch |  Daniel Radcliffe-Articles

Na začátku května se Daniel Radcliffe spolu s kolegyní ze hry The Kripple of Inishmaan, Sarou Greene, zúčastnil předávání Drama League Awards, které probíhají již 80. rokem. Daniel si bohužel žádnou cenu neodnesl. Na fotky se můžete podívat v galerii.


***
zdroj: snitchseeker.com

Emma v Londýně (14. 5. 2014)

17. května 2014 v 18:09 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Mám pro vás kratičký článek, protože nejnovější fotky Emmy Watson jsou z této středy. Ráno po večeři na Windsoru byla Emma vyfocena při cestě Londýnem. Objevila se také informace, že Emma by tento měsíc měla vykonat závěrečné zkoušky na Brownově univerzitě, takže pokud je to pravda, přeju ji hodně štěstí :)

***
zdroj: emmawatsonfan.net a tumblr.com

Helena na charitativní večeři na Windsor Castle

15. května 2014 v 0:39 | Snapeova |  Helena Bonham Carter-Articles
Helena se včera večer taktéž zúčastnila večeře na zámku Windsor. Více informací můžete nalézt ve stejném článku o Emmě. Helena vyzradila jednu vtipnou historku:
"Vévoda a já jsme se už setkali, spolu s vévodkyní, předtím, než se vzali, když jsem bydlela na Mustique. Byla jsem docela opilá a požádala ho, aby se stal kmotrem mé dcery. On docela moudře řekl, že se jím nestane. Obdivuji ho. Je stejně milostivý jako oba jeho rodiče."
Helena na této akci vypadala úplně princeznovsky:)

Bonnie při odchodu ze Shoreditch House (13.5.2014)

14. května 2014 v 18:49 | Snapeova |  Bonnie Wright-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Bonnie byla včera také vyfocena venku, tak jsem se rozhodla i její aktuální fotky přidat. Paparazziové ji vyfotili, když odcházela ze Shoreditch House, což je soukromý klub pro členy v srdci východního Londýna. Bonnie byla v klubu s kamarádkou Gillian Maguire. Bon je na fotkách docela vysmátá, takže s kamarádkou měly nejspíš dost zábavný rozhovor :)

Emma se zúčastnila charitativní večeře na Windsor Castle

14. května 2014 v 12:59 | Snapeova |  Emma Watson-Articles
Jak jsem vám říkala, včera večer se na zámku Windsor konala charitativní večeře, na níž princ William pozval řadu známých hereček, herců, modelek a modelů. Emma byla jednou z nejmladších účastnic. Zahlédla jsem i Douglase Bootha, který s Emmou hrál v Noem. Hlavní osobností večera byl návrhář Ralph Lauren, který věnoval značný finanční dar na nové centrum pro výzkum léčby rakoviny prsu The Royal Marsden. Emma byla, tak jako většina zúčastněných v oblečení od Ralpha Laurena a můžete se v galerii podívat na několik fotek, které se zatím objevily. V celém článku najdete také video. Uvidíte i Helenu Bonham Carter, ale její fotky si ukážeme v jiném článku :)

Nejnovější candids fotky Toma Feltona

12. května 2014 v 16:09 | Snapeova |  Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Fotky od Paparazziů či případně fanoušků jsem naposled aktualizovala v lednu a ač se to nezdálo, od té doby se jich rozhodně pár objevilo. Bohužel ani Tom nemá žádnou fan stránku, kde by bylo úplně vše, candids fotky se shánějí asi nejhůře, takže jasem zase hledala asi tři hodiny a snad mám vše, minimálně jsem našla naprostou většinu :D Takže tento článek je hlavně pro fanoušky Toma a jeho postavy Draca, můžete se pokochat tím jak mu to sluší a podívat se, co v uplynulých měsících dělal.

Emma Watson se zapojila do #BringBackOurGirls

11. května 2014 v 20:39 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Radikální islamisté v Nigérii unesli v dubnu přes tři stovky studujících dívek. Několika dívkám se povedlo utéct, ale další jsou stále v zajetí. Únosci nesouhlasí se vzděláváním dívek a chtějí je prodat jako otrokyně. K těmto věcem dochází poměrně běžně, ale dosud ne v takovém množství. Tento čin vyvolal velkou vlnu nevole po celém světě a slavné osobnosti se začaly zapojovat do "kampaně" "Bring Back Our Girls", tedy "Vraťte nám naše dívky". Uveřejňují fotografie s hashtagem #BringBackOurGirls.

Zapojily se už třeba osobnosti jako Michelle Obamová, Anne Hathaway, Leona Lewis nebo také Justin Timberlake a David Beckham. Slavní muži se většinou fotí se sloganem: Real men don´t buy girls (Opravdoví muži nekupují dívky). Včera se do kampaně zapojila také Emma Watson se svojí fotografií a dala tak najevo, že ani jí není tato věc lhostejná. A pokud vás zajímá, jestli Emma něco chystá, tak ano, v úterý se bude účastnit charitativní večeře. Večeře se bude konat na hradě Windsor. Tato večeře bude oslavovat spolupráci Ralpha Laurena a The Royal Marsden Cancer Charity.

***
zdroj: lidovky.cz a ewinspiration.tumblr.com

Ralph Fiennes - Photoshoots and Magazine scans - 2014

10. května 2014 v 18:59 | Snapeova |  Ralph Fiennes-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
V minulém čísle časopisu TV mini se objevila dvojstránka s Ralphem, tak jsem to chtěla přidat. Nakonec jsem si řekla, že bych k tomu mohla doplnit celý rok 2014, když tu s Ralphem dlouho nic nebylo a jak jsem se ponořila do hledání, zjistila jsem, že u Ralpha se toho děje podobně jako u Emmy Watson, jen se to u něj o mnoho hůř hledá, takže mi to zabralo mnoho času a nakonec jsem se to rozhodla nedávat jen do jednoho článku, takže dnes tu pro vás mám Ralphovi Photoshooty a scany, které se objevily do této chvíle. Užijte si to, některé fotky jsou fakt super :).

VIDEA: Bradavický expres a Gringottova banka v HP zábavním parku na Floridě + Medový ráj před a po rekonstrukci

10. května 2014 v 15:27 | Snitch |  wizarding world of Harry Potter
V dnešním článku se dozvíte několik nových informací ohledně Příčné ulice, která bude v polovině června otevřena jako součást zábavního parku Kouzelnický svět Harryho Pottera v Orlandu na Floridě.

Na nové koncepty Příčné ulice se můžete podívat v galerii. Bylo zveřejněno video, ve kterém se dozvídáme spoustu zajímavých informací ohledně Bradavického spěšného vlaku, kterým budou moci návštěvníci, až bude otevřena Příčná ulice, cestovat - trasa bude taková: Nádraží King´s Cross v Londýně - Prasinky - Příčná ulice.

Aktualizace - Emma Watson - 9.5.2014

9. května 2014 v 12:39 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Ahoj, já jsem tu teď delší dobu nepřispěla. Momentálně se zabývám hledáním fotek a jejich doplňováním do galerie, co se týče Ralpha Fiennese. O tom chystám velký článek s tím, co se u něj stalo v roce 2014 a nebo články rozdělím, to se ještě rozhodnu. Také jsem měla písemné maturity a teď se připravuju na ústní. K Emmě už jsem nic nepřidala déle a o jejích nových fotkách už vím ode dne, kdy se objevily, ale od té doby nebylo zveřejněno v podstatě nic nového, jen takové drobnosti. Doufala jsem, že vám sem toho budu moct dát více najednou. Podívat se tedy můžete na nové candids a scany a snad se brzo objeví něco zajímavějšího. ;)

Tom Felton a Murder in the First + nové klipy z natáčení Belle

4. května 2014 v 20:30 | Snitch |  Tom Felton-Articles

9. června se na amerických obrazovkách začne vysílat nový krimi seriál, Murder in the First, ve kterém jednu z rolí hraje Tom Felton. Tom hraje váženou postavu Ericha Blunta, který je obviňován ze zdánlivě nesouvicející vraždy. Hlavní role dostali Taye Diggs (Terry) a Kathleen Robertson (Hildy Mulligan), kteří jsou 2 hlavní vyšetřovatelé. Do dalších rolí byli obsazeni Mimi Kirkland, Raphael Sbarge nebo Ian Anthony Dale. Je naplánováno, že první série bude mít 10 epizod a všechny se budou zabývat pouze jedním, již zmíněným, případem - vraždou ženy. Zjistíme, jak byl zločin spáchán, vyšetřován, budeme svědky dopadení zločince i jeho soudu.

Bonnie pro Huffpost

4. května 2014 v 0:09 | Lioness |  Jason Isaacs-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
V rozhovoru pro Huffpost Bonnie okomentovala blížící se filmovou trilogii Fantastic Beasts and Where to Find Them avysvětlila moderátorovi, jak se to má s její postavou Ginny ve spojení s tímto filmem. K tomu jsem ještě připojila překlad dalšího krátkého segmentu z tohoto rozhovoru, který ovšem již není ve videu. Tam mluvila o tom, jaké je to sledovat vlastní filmy. Vše najdete v celém článku.

Rupert hostem rádia BBC: audio i s ukázkou písně z Pošťáka Pata!

3. května 2014 v 11:00 | Snitch |  Rupert Grint-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews

Rupert Grint se zúčastnil zajímavého interview v rádiu BBC 1, také v BBC 2. Hlavním tématem byl film Postman Pat: The Movie, ve kterém, jak jsme informovali na facebooku, Rupert společně s dalšími HP herci namluví některé postavy. Rupert prozradil, že za pár týdnů začne natáčet svůj další film, Moonwalkers. Dále také mluví o tom, co všechno mu přinesla sláva díky Harry Potterovi. V rozhovoru na BBC 2 se k Rupertovi připojila i HP herečka Imelda Staunton (Umbridgeová) a tam se bavili také o Harry Potterovi.

Matthew Lewis si zahraje Branwella Brontese

1. května 2014 v 0:09 | Lioness |  Matthew Lewis-About

Bylo potvrzeno, že Matthew Lewis si zahraje ve filmu s názvem The Brontes, který se bude natáčet v Severní Anglii a bude jej režírovat David Anthony Thomas. Premiéra snímku je již nyní určena na jaro 2016, ale zatím ještě není známo datum natáčení kvůli nedostatku financí. Matt si zahraje Branwella Brontese, bratra známých spisovatelek Charlotty, Emilly a Anne Bronteových.
Více v celém článku.

I am a member