Červen 2014

Daniel Radcliffe - nové stills z What If + Trailblazers

30. června 2014 v 13:42 | Snitch |  Daniel Radcliffe-Articles
Na internetu se objevilo 16 nových oficiálních fotek z Danielova filmu What If (The F Word). Na fotky se můžete podívat v galerii.

image host image host image host image host
Daniel Radcliffe > Movies & other projects > 2013: The F Word > Promotional Stills

Daniel byl také hostujícím moderátorem show Trailblazers televize Logo TV minulý týden. Epizoda s Danem poctí celebrity zapojené do LGBTQ komunity, jako je např. hráč NBA Jason Collins nebo seriál Orange Is the New Black. Fotky si prohlédněte níže.

image host image host image host image host
Daniel Radcliffe > Appearancess > 2014 > Logo TV's "Trailblazers" (24.6. 2014)
***
zdroj: snitchseeker.com

Evanna a Matthew o tom, co by chtěli vidět v HP parku a jejich románku na plátně

29. června 2014 v 12:43 | Snitch |  Other Harry Potter Stars
Harry Potter herci Evanna Lynch a Matthew Lewis nedávno poskytli rozhovor, ve kterém mluvili o tom, jaké části by rádi viděli v parku v budoucnosti a také hovořili o svém "románku na plátně". Více se dočtete níže!

Jaké části byste chtěli, aby byly přidány do Harry Potter parku?
Evanna: Ráda bych viděla druhý, podvodní úkol z Turnaje tří kouzeníků, s mořskými pannami a celým podvodním životem. Byla bych ráda za interakci a taky bych chtěla vidět, jak oživnou...jak vás jezerní lidé stáhnou za nohu. Nebo Zakázaný les. To je místo, kde se Harry Potter setkal se spoustou skvělých tvorů.

Matthew: Rád bych viděl Tajemnou komnatu. Pro film jsme měli kompletně postaveno jen několik scén, ale Tajemná komnata byla jednou z nich. Dokonce jsme měli všechny tunely, které se rozdělovaly do všech stran. Vzpomínám si, jak jsem jako 12tiletý držel knihu v ruce a procházel na scénu a jediné, co jste mohli slyšet, byla crčící voda. Znělo to tak tajemně. Byla by to skvělá atrakce i s Baziliškem.

jaké mají názory na svůj filmový románek se dočtete v pokračování

Tom na výroční akci restaurace Daphne + rozhovor o HP parku a herectví

28. června 2014 v 19:07 | Snitch |  Tom Felton-Articles
Tom Felton s partnerkou Jade Olivia se v úterý zúčastnili večeře na počest 50. výročí otevření italské restaurace Daphne v Londýně. Fotky Toma s Jade najdete níže.

image host image host image host image host

Tom poskytl taky interview, které si můžete přečíst níže. Tom hovořil o HP parku, Kouzelnickém světě Harryho Pottera, na Floridě, Gringottově bance a taky o práci.

Fotky z natáčení a photoshootů

27. června 2014 v 21:09 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Před měsícem, 29. května, byla Emma opět v Torontu na natáčení Regression. V obsazení filmu je i David Thewlis (Lupin) a na těchto fotkách najdete oba herce. Krom toho se také objevilo několik nových fotek z pár photoshootů, které už známe a také dvě fotky malé Emmy, které byly použity do filmu Regression. Vše najdete v naší galerii.

Další HP herci na návštěvě v Příčné ulici

21. června 2014 v 8:00 | Snitch |  wizarding world of Harry Potter
Ve středu Harry Potter herci Bonnie Wright, Matthew Lewis, Tom Felton, James a Oliver Phelps, Evanna Lynch, Domhnall Gleeson, Warwick Davis, Robbie Coltrane a Helena Bonham Carter dorazili do Kouzelnického světa Harryho Pottera v Orlandu na Floridě. Všichni se zde sešli při příležitosti brzkého otevření Příčné ulice, další, zcela nové části již existujícího parku. Na fotky z červeného koberce se můžete podívat níže a v galerii.

image host image host image host image host
Harry Potter > Miscellaneous > Wizarding World of Harry Potter Theme Park [Orlando]
více v pokračování

Harry Potter se chystá do divadla

20. června 2014 v 13:19 | Snapeova |  Harry Potter-obecně
Již ke konci minulého roku Joanne prohlásila, že se Harry Potter chystá do divadla.

Joanne Rowling přijala spolupráci se známou a zkušenou dvojicí producentů, Soniou Freedmanovou a Collinem Callenderem. Hra se bude připravovat pro dosud blíže neurčené Anglické divadlo (Spekuluje se o West Endu) a uvedena by měla být do roku 2016.

Divadelní hra se konkrétně blíže podívá na období, kdy Harry Potter žil v přístěnku pod schody u Dursleyových. Prý bychom mohli v této hře vidět některé z oblíbených postav z knih, což znamená, že tam nejspíš nějak zakomponují i další postavy krom Harryho a Dursleových. Hra má za cíl: "Poskytnout unikátní pohled do srdce a mysli dnes už legendárního mladého čaroděje."

Joanne se na tomto projektu hodlá také podílet a to jako spolu-producentka a jako pomocnice při psaní scénáře. Sama ho psát nebude. Komu bude scénář svěřen ovšem zatím nevíme, stejně jako další důležité informace.

Joanne řekla: "Během uplynulých let mě nesčetněkrát oslovili s návrhem představit potterovky na divadelním pódiu, ale vize Sonie a Colina byla jediná, která měla pro mě smysl, a která obsahovala citlivost, intenzitu a intimitu, kterou považuji za přiměřenou k tomu, abychom přinesli Harryho příběh na pódium. Po roce zrání tohoto nápadu je vzrušující vidět, jak se posouvá do dalšího stadia příprav. Zároveň bych chtěla poděkovat Warner Bros. za jejich neutuchající podporu tohoto projektu."

Od chvíle, co se tato informace objevila ji nikdo stále nevyvrátil, jak se zdá, ale nové informace také ještě nejsou. Projekt je však nejspíš bez pochyb pravdivý a na nějaké dění kolem něj si jen musíme počkat. Jsem zvědavá, co z toho vznikne a jestli bude hra určená spíš pro děti nebo pro všechny věkové kategorie. Může to být zajímavý projekt, tak uvidíme. Co si o něm myslíte vy?

***
zdroj: priori-incantatem.sk

3 HP herci na prohlídce v Příčné ulici a Jimmy Fallon u Ollivandera!

19. června 2014 v 21:09 | Snitch |  wizarding world of Harry Potter
Jak už jsme informovali na facebooku, Příčná ulice v Orlandu na Floridě se pro všechny návštěvníky otevře už 8. června. Nedávno měli 3 Harry Potter herci Bonnie Wright, James a Oliver Phelpsovi možnost exkluzivní prohlídky Příčné ulice, vyzkoušeli si jízdu Bradavickým expresem, ochutnali jídlo v Hostinci U Děravého kotle, zavítali do obchodu dvojčat Weasleyových atd. Vy si dnes můžete prohlédnout jak fotky, tak videa, která byla pořízena během jejich VIP návštěvy.


Více z Příčné ulice v Orlandu - Gringottova banka a další!

18. června 2014 v 15:11 | Snitch |  wizarding world of Harry Potter
K dispozici máme nová videa odhalující lepší a detailnější pohled na hlavní chodbu a také na místo, kde začíná atrakce Harry Potter and the Esape From Gringotts.
více v pokračování

Tom Felton v časopise Glamoholic - nový photoshoot a rozhovor!

16. června 2014 v 19:02 | Snitch |  Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Nedávno se v časopise Glamoholic objevil rozhovor a nový photoshoot s Tomem Feltonem. Tom mluvil o svém filmu Belle, o seriálu Murder in the First a také o dalších tématech. Scany najdete níže, více v galerii a také si zde můžete přečíst ty nejzajímavější úryvky z rozhovoru (doporučuji přečíst celý, je vážně zajímavý - je na scanech, ale je v angličtině).


Nová videa a fotky z Příčné ulice v HP parku na Floridě!

15. června 2014 v 12:10 | Snitch |  wizarding world of Harry Potter
Dnes spolu opět zavítáme do Příčné ulice v Kouzelnickém světě Harryho Pottera v Orlandu na Floridě. (V minulém článku jste mohli poprvé vidět skřeta v Gringottově bance).

Jako první tady máme fotky dekorací - jednak okrasné lampy, které byly rozestavěny napříč celou Příčnou ulicí a taky venkovní dekorace jednoho obchůdku v P. u. s názvem Čajovna madam Pacinkové. Všechny fotky najdete v galerii.

Bonnie na akci nadace Hope for Children

13. června 2014 v 9:29 | Snitch |  Bonnie Wright-Articles
V úterý se Bonnie objevila na slavnostním večeru nadace společnosti Samsung, Hope for Children, v New Yorku. Fotografie Bonnie z akce najdete v galerii.


***
zdroj: snitchseeker.com

První fotka z Regression + dvě fotky pro Elle UK (2011)

10. června 2014 v 21:29 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Dnes byla na internetu uveřejněna první oficiální fotka přímo z filmu Regresssion, kde Emma hraje mladou dívku jménem Angela, která obviní svého otce (David Dencik) ze sexuálního zneužití a její obvinění vyšetřuje detektiv Bruce Kenner (Ethan Hawke). Právě s Ethanem Hawkem je Emma na fotce.

Také jsem dnes našla dvě skvělé fotky z photoshootu pro Elle UK z roku 2011 od Rankina, tak je k tomu přidávám. Jinak jsou samozřejmě fotky z Emminy promoce, několik candids, fotky z natáčení Regression a pár dalších věcí, ale bohužel mám teď fakt málo času. Nastoupila jsem dnes do nové práce a musím se pořád dost učit, takže to ostatní k Emmě doplním, až se mi to podaří :)

Daniel Radcliffe na Tony Awards 2014

10. června 2014 v 8:00 | Snitch |  Daniel Radcliffe-Articles
Daniel Radcliffe se včera zúčastnil předávání Tony Awards 2014 v City Music Hall v New Yorku, kde mimo jiné vystupoval (se hrou The Cripple of Insihmaan). Na tato prestižní ocenění byla nomimována Danielova divadelní hra The Cripple of Inishmaan a nominována byla i Danielova kolegyně ze hry, ale obě nominace bohužel nebyly proměněny v ceny.
Daniel poskytl i interview, ve kterém mluví o vystupování na jevišti Tony Awards, si můžete poslechnout zde.
Fotky z akce najdete v galerii.


***
zdroje: mugglenet.com, snitchseeker.com


Warwick Davis hvězdou tanečního vystoupení!

9. června 2014 v 11:35 | Snitch |  Warwick Davis-Articles

Dneska tady budete mít něco na zasmání. Warwick Davis (profesor Kratiknot) totiž předvedl taneční vystoupení, společně s výherci talentové soutěže Británie má talent, v pořadu Comedy Gala. Celé vystoupení s odvážnými kousky Warwicka, které prováděl v londýnské O2 Areně, můžete vidět níže.

Ke konci na podium zavítal i komik Allan Carr a začal si vtipně dobírat Warwicka.

***
zdroj: mugglenet.com

Tom Felton a Miranda Richardson na londýnské premiéře filmu Belle

6. června 2014 v 14:36 | Snitch |  Katie Leung-Articles
5. června se Tom Felton a Miranda Richardson zúčastnili premiéry filmu Belle (ve kterém hrají) v Londýně. O tomto dramatu jsme již psali zde. Fotek je zatím málo, ale podívejte se na ně níže nebo v galerii. Pokud byste chtěli vidět ostatní herce z Belle na premiéře, klikněte zde.


***
zdroj: mugglenet.com, imdb.com, youtube.com


První trailer na film What If s Danielem Radcliffem

4. června 2014 v 13:06 | Snitch |  Daniel Radcliffe-Articles
Na internetu se objevil první oficiální trailer k filmu What If s Danielem Radcliffem. O tomto projektu jsme psali už zde.


***
zdroj: snitchseeker.com

I am a member