Evanna a Matthew o tom, co by chtěli vidět v HP parku a jejich románku na plátně

29. června 2014 v 12:43 | Snitch |  Other Harry Potter Stars
Harry Potter herci Evanna Lynch a Matthew Lewis nedávno poskytli rozhovor, ve kterém mluvili o tom, jaké části by rádi viděli v parku v budoucnosti a také hovořili o svém "románku na plátně". Více se dočtete níže!

Jaké části byste chtěli, aby byly přidány do Harry Potter parku?
Evanna: Ráda bych viděla druhý, podvodní úkol z Turnaje tří kouzeníků, s mořskými pannami a celým podvodním životem. Byla bych ráda za interakci a taky bych chtěla vidět, jak oživnou...jak vás jezerní lidé stáhnou za nohu. Nebo Zakázaný les. To je místo, kde se Harry Potter setkal se spoustou skvělých tvorů.

Matthew: Rád bych viděl Tajemnou komnatu. Pro film jsme měli kompletně postaveno jen několik scén, ale Tajemná komnata byla jednou z nich. Dokonce jsme měli všechny tunely, které se rozdělovaly do všech stran. Vzpomínám si, jak jsem jako 12tiletý držel knihu v ruce a procházel na scénu a jediné, co jste mohli slyšet, byla crčící voda. Znělo to tak tajemně. Byla by to skvělá atrakce i s Baziliškem.

jaké mají názory na svůj filmový románek se dočtete v pokračování


V osmém HP filmu, Relikviích smrti, část II., Neville vyzná svou lásku Lence, i když to nebylo zmíněno v knihách. Ocenili jste takovou změnu v jejich scénářích - a myslíte si, že by Neville a Luna tvořili hezký pár? Nebo se k sobě hodí spíš jako kamarádi?
Evanna: Myslím, že se to stalo spíš kvůli válce. Jakože, "Oh, všichni umírají, my prostě musíme udělat něco šíleného." Kdyby se to stalo až potom, bylo by to docela trapné. Emoce přímo sršely. Lenka i Neville jsou oba uvnitř velmi silní a nejsou extroverti, ale disponují vnitřním sebevědomím. Mohli by se víc sblížit, ale Luna by stejně nakonec chtěla prozkoumávat svět, zatímco Neville by chtěl zůstat.


Matthew: Lenka a Neville měli zůstat nejlepšími přátely. Myslím, že to byl jen chvilkový válečný románek (ve filmu).

***
zdroj: snitchseeker.com

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Casion Casion | Web | 29. června 2014 v 12:57 | Reagovat

Súhlasm s Nevillom, tiež som mala pocit, že im to dlho nevydrží :-)

2 Accuracy Accuracy | 30. června 2014 v 9:51 | Reagovat

Mě zase přišli jako pár, kterému by to teoreticky mohlo klapat. Taky měli motivaci-protože s kým jiným by mohli chodit, když ne právě spolu?
Dovedu si to představit-Neville tráví celé dny ve skleníku a Lenka na cestách, ale když se doma náhodou potkají, bude to milující pár, protože tyto chvilky jsou tak vzácné... Ách...
:D

3 Snapeova Snapeova | Web | 30. června 2014 v 23:10 | Reagovat

[2]: To je náhodou skvělá představa a myslím, že by to mohlo jít.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

I am a member