Srpen 2014

Fotky Toma Feltona z června a července

31. srpna 2014 v 17:29 | Snapeova |  Tom Felton-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Před časem jsme přišli o galerii, takže nyní tam musíme vše nahrávat znova. Zrovna jsem se pustila do paparazzi fotografií Toma Feltona a už je tam celý rok 2013 i 2014. No a povedlo se mi najít i novější fotky, než ty poslední z května. 6. června se Tom stavil v místním nákupním centru v Londýně a 15. června byl vyfocen na čerpací stanici, kde vypadal poněkud unaveně. Poslední fotky mám z července, kdy byl na charitativní akci v Japonsku. O té si více povíme až se dostanu i k událostem, kterých se Tom v tomto roce účastnil. Mimochodem, kdo z vás sledoval jeho seriál Murder in the first? Já jo a bylo to skvělé. Možná bych o tom mhla také udělat článek a sehnat nějaká proma a fotky ze všech epizod ;)

HP herci se polévají kyblíky ledové vody!

25. srpna 2014 v 17:50 | Snitch |  Other Harry Potter Stars
Jak jste jistě zaznamenali, mezi slavnými osobnostmi (a bohužel nejen u nich), nyní koluje výzva "Polij se kýblem studené vody." Tato videa mají podpořit podvědomí o neurologickém onemocnění ALS. Tuto výzvu z Harry Potter světa zatím splnilo spousta herců - Oliver Phelps, Daniel Radcliffe, Robert Pattinson, James Phelps, Evanna Lynch, Helena Bonham Carter a další. Videa ukazující, jak se tyto známé tváře polévají ledovou vodou, najdete níže.

Jako první výzvu přijal Oliver Phelps.

další videa s herci najdete v pokračování

Bonnie na charitativním promítání Dead Poets Society

17. srpna 2014 v 21:25 | Snitch |  Bonnie Wright
Bonnie Wright se v pátek v Londýně zúčastnila promítání filmu Dead Poets Society, které pořádala charita Mind Mental Health. Film byl promítán na památku zesnulého herce Robina Williamse, který nedávno tragicky zemřel. Výtěžky z akce putují na účet charity. Fotky herečky najdete níže a později i v galerii.

image host image host image host image host
image host image host image host image host
***
zdroj: snitchseeker.com

Rowlingová poslala dopis dívce, která přišla o rodinu

14. srpna 2014 v 22:19 | Snapeova |  J.K.Rowling
Patnáctiletá američanka Cassidy Stay se 9. července stala obětí masakru. Její rodiče i sourozence zastřelil bývalý manžel její tety a ona přežila jen díky tomu, že hrála mrtvou. Následně zachránila další životy, když zavolala na policii. Útočník si to totiž namířil i do dalšího domu, kde žili rodiní příslušníci.

Při vzpomínkové řeči u pomníků rodiny Cassidy citovala Brumbála: ,,Štěstí lze nalézt i v té nejtemnější době, pokud nezapomeneme že je světlo."

Z facebookových stránek se o tom dozvěděla spisovatelka Jo Rowlingová a podle toho, co se na internetu říká, dívka od ní obdržela dopis, který byl napsán jakoby Albusem Brumbálem a to fialovým inkoustem. Cassidy obdržela také přijímací dopis z Bradavic, seznam školních potřeb, hůlku a podepsané knihy.
Mluvčí Joanne řekla: "Obsah dopisu pro Cassidy zůstane soukromý"
Na informace o tom, co vše Cassidy dostala a další detaily mluvčí říká: "Tyto pověsti jsou hlavně z fan stránek."

Joanne tímto gestem opět ukázala, jak velké má srdce a že je ochotná pomáhat. Ke svým fanouškům se chová opravdu nádherně a nemůžeme opomenout ani její snahu pomáhat dětem, což dělá s pomocí vlastní organizace Lumos, která působí i v Česku.

První fotky z natáčení Prázdného místa

5. srpna 2014 v 21:39 | Snapeova |  Michael Gambon-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Toto pondělí byly zveřejněny první fotografie z natáčení mini série podle knihy Prázdné místo od Joanne Rowlingové. Na fotkách můžeme vidět Michaela Gambona (Brumbál), který hraje Howarda Mollisona. Na fotografiích jsou také jeho kolegyně Hetty Banes, Rory Kinnear a Julia McKenzie s nimiž natáčel v Northleachském malém městě Cotswoldu, které je v seriálu fiktivním městem Pagford. Seriál se bude vysílat na BBC a HBO, později tohoto roku.

Emma podpořila ženy rozesmátou fotkou

2. srpna 2014 v 11:09 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Jelikož Emma nyní podporuje ženy jako velvyslankyně dobré vůle v OSN, určitě jí nemohlo nechat chladnou vyjádření tureckého premiéra, který řekl: "Žena by měla být cudná. Měla by znát rozdíl mezi soukromým a veřejností. Neměla by se smát na veřejnosti."

Emma na toto prohlášení zareagovala krásnou fotkou, kde se směje a od prohlášení premiéra se rozesmáté na veřejnosti fotí ženy nejen v turecku, ale po celém světě.

Dnes navíc byly uveřejněny dvě fotky z Emmina nového photoshootu, který je nám zatím neznámý. Tu druhou, si Emma dala jako novou profilovou fotku na Twitter a opět se hodí k podpoře žen proti tvrzení tureckého premiéra. Jestli je tato fotka vybrána záměrně k tomuto tématu, to ví především Emma. Někteří spekulují, že by to mohl být Photoshoot pro UN WOMAN, ale to se mi až tak nezdá. O něco více se mluví o tom, že by to měl být photoshoot pro Public Eye, PR agenturu Emmy Watson. Tak uvidíme, jaké informace budeme mít za pár dní. Vy se teď můžete pokochat fotkami.

I am a member