Září 2014

První pohled na Toma Feltona ve filmu Clavius

27. září 2014 v 13:06 | Snitch |  Tom Felton-Articles
Tom Felton zveřejnil na svém Instagramu několik fotek ze svého nejnovějšího filmu Clavius. Film, vyprávějící biblický příběh o tom, co následovalo po ukřižování Ježíše Krista, se nyní natáčí a do kin se dostane v roce 2015. Jak jsem zmínila, Tom zveřenil fotky odhalující první pohled na jeho soudobý oděv nebo také pohledy za scénou a další. Fotky najdete níže a v galerii.


Emma podporovala ženy v Uruguayi a New Yorku

22. září 2014 v 4:09 | Snapeova |  Emma Watson-Articles
Emma Watson jako velvyslankyně dobré vůle OSN, která se chce pokusit bojovat za práva žen se v této nové roli začíná pomalu ale jistě ukazovat. Ve středu byla v Uruguayském parlamentu, kde předala petici za zlepšení politických práv žen a pronesla řeč o tom jak je ráda, že je v Uruguayi a o tom kvůli čemu tam je.

Tuto sobotu byla v New Yorku, v hlavním sídle OSN, kde spoluhostila akci, která byla i zahájením její kampaně HeForShe. Emma pronesla úžasný projev o právech žen a o zmíněné kampani. Pokud stojíte o překlad, tak rozhodně doporučuji tady. Na blog ho kopírovat nechci, můžete si ho přečíst u Sáry :).

Po této akci se konala i After Party, kam Emma změnila oblečení, líčení i účes. V galerii najdete všechny úžasné fotky. V celém článku video a pak ještě další věci, které jsem si dovolila připojit k tomuto článku :).

Oliver Phelps v krátkém filmu Ears

20. září 2014 v 15:03 | Snitch |  James and Oliver Phelps-Videos
Oliver Phelps (George Weasley) natočil kratičký 3minutový film pro Comedy Central UK a Spike. Film nese název Ears a zaměřuje se na mladého muže, který hledá práci v Londýně, ale má 1 zásadní problém - moc velké uši. Na tento povedený komediální snímek se můžete podívat zde. Níže vidíte upoutávku.zdroj: snitchseeker.com

Evanna natáčí nový film

19. září 2014 v 15:19 | Snapeova |  Evanna Lynch-Articles
Evanna nyní natáčí nový film, který se jmenuje My name is Emily. Je to milostný příběh mezi dvěma dospívajícími a také road movie. Na její 16. narozeniny, Emily uteče ze svého dětského domova s pomocí Ardena, chlapce, který ji miluje, ona si klade za cíl najít jejího otce Roberta, vizionářského spisovatele zavřeného v psychiatrické léčebně. Evanna podle všeho hraje právě Emily a jejím kolegou je George Webster. V galerii teď najdete fotky z prvního natáčecího dne v Irském Dublinu. 15. září Evanna natáčela i s Georgem a to především nějakou scénu ve žlutém Volkswagen Beetle.

Moje návštěva nástupiště 9 a 3/4

15. září 2014 v 20:00 | Snitch |  zajímavosti-HP
Dneska si můžete přečíst docela netradiční článek, budu ttiž psát o své vlastní návštěvě nádraží King´s Cross v Londýně. V Londýně jsem teď na týden byla se školou a na toto legendární nádraží jsem zkrátka musela zavítat. Věřím, že všichni víte, čím je toto nádraží speciální, respektive jeho část, nástupiště 9 a 3/4, ale tak pro připomenutí:

Nástupiště devět a tři čtvrtě se nachází na londýnském nádraží King's Cross, ovšem obyčejným lidem, mudlům, je jeho existence utajena. Slouží pouze úzké kouzelnické komunitě a zejména kouzelnickým studentům, kteří se pomocí vlaku stavícího na tomto nástupišti (tzv. Bradavického expresu) každoročně dopravují do Školy čar a kouzel v Bradavicích. Lze se na něj dostat jen přes přepážku mezi nástupišti devět a deset.

V reálném světě ceduli s označením "Platform 9¾" je možné nalézt za nástupištěm 9, směrem ven z budovy (lze se orientovat dle směrové tabule "St.Pancras"). Nástupiště 9 a 10 neleží v jedné budově - tedy nejsou uprostřed budovy, jak J. K. Rowling zamýšlela a jak je vyobrazeno ve filmu. Filmové nástupiště číslo 9 a 10 je nutné hledat uprostřed hlavní budovy nádraží King's Cross. Ve skutečnosti je tak reprezentují nástupiště 4 a 5. (zdroj: wikipedie)

Nové candids a photoshootové fotky Emmy Watson

5. září 2014 v 20:29 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Emmu Watson už jsem vlastně neaktualizovala celkem dlouho, což u mě není zvykem. Pokusím se tedy dnes vám ukázat část fotek, které jste zatím neviděli a v galerii samozřejmě jsou všechny doplněné. Našla jsem několik nových photoshootových fotek ze starších shootů aúplně nové candids + se můžete podívat na ty staršího data.

Nové plakáty a trailer k Horns

3. září 2014 v 14:49 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Articles
Objevil se skvělý nový plakát Daniela i s jeho hereckou kolegyní a v galerii najdete ještě další novější postery a všechny jsou velmi vyvedené. Doplnila jsem tam také všechny promo fotky z filmu a objevil se i nový trailer, který toho ukazuje mnohem více a ještě víc mě navnadil, takže opravdu moc a moc doufám, že se filmu dočkáme i v našich kinech. Tak koukněte na trailer a do galerie a řekněte, jak to působí na vás? :)

I am a member