Říjen 2014

Evanna dokončila film "My Name Is Emily"

31. října 2014 v 14:19 | Snapeova |  Evanna Lynch-Articles
Asi před měsícem jsem vám představila nový film, kde Evanna hraje hlavní roli dívky Emily. Článek s informacemi a prvními fotkami si můžete prohlédnout zde.

Podle nejnovějších zpráv už je film dokončený. Objevily se druhé fotky z natáčení, ale tentokrát se neví z jakého dne, jasné je asi jen to, že jsou z tohoto měsíce. K tomu jsem na facebookové stránce filmu našla pár dalších fotek z nejrůznějších natáčecích dnů.

Uveřejněna byla i první stills fotka, kde je Evanna s kolegou Georgem Websterem. Všechny fotky už jste mohli vidět v naší galerii.

Emma ve feministickém vydání ELLE UK

30. října 2014 v 22:19 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Pokud si pamatujete na candids fotky z Central Parku, tak právě tam tehdy probíhal rozhovor Emmy pro nové, feministické vydání britského ELLE. Jde o prosincové číslo, které už se dá koupit.

V rozhovoru Emma mluvila o své výchově. O tom co v dnešním světě opravdu znamená být feministkou a jak se cítila při svém projevu v sídle OSN.

Krom rozhovoru nafotila i nový photoshoot s Kerry Hallihan s níž letos fotila například pro Wonderland. Na focení v Londýně se podílel čistě ženský tým a Emma fotila v oblečení od Stelly McCartney, Céline a Chloé.

Photoshoot se povedl opravdu moc a kéž by se časem dostal i do českého Elle :) V galerii (i díky mé kamarádce) najdete veškeré zveřejněné fotky z photoshootu, focení a také scany.

David Thewlis v životopisném dramatu "Teorie všeho"

28. října 2014 v 13:26 | Snitch |  David Thewlis-Articles
V únoru 2015 i do našich kin zavítá životopisné drama s názvem Teorie všeho, ve kterém si jednu z rolí zahrál i David Thewlis (Remus Lupin). Jedná se o film zaměřující se na život slavného fyzika Stephena Hawkinga. Zejména poukazuje na silný vztah s jeho ženou, Jane Wilde, studentkou, stejně jako on, Cambridgské univerzity. Hlavní role si zahráli Eddie Redmayne a Felicity Jones. Ještě moc nevíme, co přesně si ve filmu zahraje David, z trailerů je však patrné, že jde o roli profesora na univerzitě. Trailery na velmi zajímavý film najdete níže.

Nové video s Bonnie ve filmu "Before I Sleep"

26. října 2014 v 18:22 | Snitch |  Bonnie Wright-Articles
Na internetu se objevilo nový hudební klip s názvem I Was Lost od Billyho Sharffa, který je také jedním z producentů filmu Before I Sleep, ve kterém jednu z hlavních rolí ztvárnila Bonnie Wright. K tomuto filmu máme na blogu již fotku a krátký klip. Dnes se můžete podívat na toto video a další fotky k filmu najdete v galerii. Již brzy bude taky zveřejněn také přímo trailer, který samozřejmě najdete i zde. A film bude mít premiéru v kinech na přelomu února/března 2015.***
zdroj: snitchseeker.com

První fotka z filmu Kolonie

24. října 2014 v 23:49 | Snapeova |  Emma Watson-Articles
Film se teprve natáčí, ale první oficiální fotografie Emmy Watson z nadcházejícího filmu Colonia (Kolonie) už byla tento týden vydána ve švédských novinách Dagens Nyheter. Fotografie ukazuje Emmu v roli Leny spolu s kolegou Michaelem Nyqvistem, který hraje německého vůdce sekty Paula Schäfera.

Emma prozradila, že tohoto herce požádala, aby jí neříkal, jak bude reagovat ve scénách, aby se tak staly více autentické. "Šel do toho. Kopl mě, dupal, křičel: "sednout, vstát, sednout" a vše co bylo možné," řekla Emma.

Ve většině filmů zachraňujou muži ženy, ale Emmu k tomuto filmu přitáhlo to, že právě žena se vydá zachránit svého muže.
Herečka byla navštívit skutečná místa v Chile, kde se odehrály tragické události a byla v šoku z toho co viděla. Budovy tam stále vypadají jako v roce 1970. Emm nechápala, jak se takové věci vůbec mohly stát.

Watson v rozhovoru pro časopis také přiznala, že do svých osmnácti vůbec nevěděla kolik vydělává a když se to dozvěděla, byla z toho v šoku. Nikdy prý pro ní točení filmů nebylo o penězích, ale o výzvách, které jí jednotlivé filmy přinášejí. Například film Kolonie je stavěn především na její postavě Leny a to je něco s čím se Emma potýká poprvé.

další zajímavostí, kterou prozradila bylo to, že svou řeč na zahájení HeForShe kampaně napsala za tři nebo čtyři hodiny na hotelovém pokoji. "Bylo to, jako by několik kusů skládačky mého života najednou zapadlo na své místo!" Řekla.

***
zdroj: snitchseeker.com

Maggie Smith obdržela od královny Řád společníků cti

20. října 2014 v 22:29 | Snapeova |  Maggie Smith-Articles
Dame Maggie Smith (Minerva McGonagallová) se už v roce 1970 stala Dámou komandérkou a o dvacet let později získala šlechtický titul Dame. Nyní jí Královna Alžběta II. předala prestižní Řád společníků cti za její mimořádnou práci v oblasti dramatického umění. Maggie už je držitelkou dvou oscarů, zlatého glóbu, pěti ocenění BAFTA. Obdržela také ceny Emmy a Tony. Známá je momentálně nejvíce asi z Harry Potter filmů a seriálu Panství Downton. Předání se uskutečnilo 17. října na zámku Windsor. Podívat se můžete na fotky i video z této události a já Maggie moc blahopřeju, zaslouží si to :).

Nové fotky z photoshootů Emmy Watson

14. října 2014 v 17:19 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Za poslední týdny se zase objevilo několik nových fotek ze starších i novějších photoshootů Emmy Watson. K dispozici jsou zatím dvě portrait fotky ze zahajovací akce ke kampani HeForShe. Pak tam máme dvě fotky z photoshootu pro Wonderland, který byl taktéž nafocen v tomto roce.

Úžasná je jedna fotka, která obohatila photoshoot pro Entertainment Weekly z roku 2010 a nakonec se objevil větší počet fotografií z roku 2007, které byly foceny pro InStyle UK, ale bohužel jsou potagované. Všechny tyto fotky si už můžete prohlédnout v naší galerii, kde už máme přes 15 000 fotek ;)

Tom Felton, Bonnie Wright, John Hurt, Julie Walters na BFI IWC Gala

13. října 2014 v 19:32 | Snitch |  Other Harry Potter Stars

Herci Bonnie Wright, Julie Walters, John Hurt a Tom Felton (s přítelkyní Olivií Jade) se minulý týden společně s dalšími známými tvářemi zúčastnili slavnostní večeře ve jménu luxusní švýcarské značky hodinek, IWC Schaffhausen. Tato akce proběhla na počest BFI London Film Festival. Fotky herců v Battersea Evolution najdete v galerii.

Nové projekty Emmy Watson + první fotky z natáčení filmu Kolonie

6. října 2014 v 12:39 | Snapeova |  Emma Watson-Articles
Emma Watson, která v dubnu začala natáčet nový film Regression, má teď práce víc než dost. Ma naplánovaných několik dalších projektů a k tomu i dva nové a navíc se věnuje své kampani HeForShe.

Emma už se dříve vyjádřila, že by si ráda zahrála v muzikálu a možná právě proto jí přilákal připravovaný La La Land, který asi nemá tak zajímavý děj, podle něhož si Emma často vybírá, ale nabízí jí nové zkušenosti a možnosti. Zatím se ví, že by v muzikálu měla hrát ona a druhou hlavní postavu herec Miles Teller, který podle všeho někde prozradil, že má příští rok natáčet s Emmou. Uvidíme, jak se informace potvrdí časem, ale zatím to vypadá, že Emmu uvidíme v jejím prvním muzikálu. Muzikál bude o Jazzovém pianistovi, který se zamiluje do ctižádostivé herečky v Los Angeles.

Druhý projekt je již jistý. Film se jmenuje Colonia Dignidad (Kolonie důstojnosti) a pravděpodobně se mu bude říkat jen Kolonie.

Film bude vyprávět příběh Leny (Emma) a Daniela, mladého německého páru, který sa zaplete do čilského vojenského převratu v roce 1973. Film má být inspirován skutečnými událostmi.

Děj: Daniela unese tajná policie generála Pinocheta a Lena sa rozhodne sledovat jeho stopy až do obsazené oblasti zvané Colonia Dignidad. Ta svojí činnost prezentuje jako dobročinnou misi vedenou kazatelem Paulem Schäferem, avšak ve skutečnosti sa jedná o místo, ze kterého nikdy nikdo neodešel. Lena sa rozhodne vstoupit do kultu s cílem najít Daniela.

Tento německý snímek by se měl natáčet v Lucembursku, Berlíně, Mnichově a Jižní Americe. Nyní se také objevily úplně první fotky Emmy jako Leny z přestávky v natáčení z 3. října v Lucembursku. Vidět můžete její oblečení a vizáž pro tento film, nebo minimálně některé scény.


***
zdroj: snitchseeker.com, priori-incantatem.sk a celebrityphotos.co

David Bradley o Harry Potterovi, novém seriálu a dalším

5. října 2014 v 8:00 | Snitch |  Other Harry Potter Stars
David Bradley talks about roles from “Game of Thrones” to “Harry Potter”
Dneska si můžete přečíst ty nejzajímavější úryvky z rozhovoru, který David Bradley poskytl Vulture. Davida znají Harry Potter fanoušci především jako bradavického školníka Filche, zamračeného morouse. David má ovšem fanoušky i jinde - objevil se totiž v Game of Thrones, Doctor Who, Broadchurch a jeho nejčerstvější role je v seriálu The Strain. V rozhovoru David mluvil třeba o své kariéře, ale také o nejslavnější větě Filche v HP filmech.

David se vyjadřuje k nadšení, s jakým reagují fanoušci seriálu Hra o trůny na jeho roli:
"Jenom slyším svůj hlas v pozadí (ve videu na youtube, kde jsou zaznamenány reakce lidí) a celá skupinka lidí nadšením vyskakuje! Po celém světě lidi prostě radostí skáčou. Lidé klejí na obrazovku, křičí i brečí a odcházejí z místnosti. Musím říct, že je tu něco, co mi na tom všem přijde strašně legrační. Už bych to měl znát, když jsem byl v Harry Potterovi, jak se do toho fanoušci zažerou. Ale já to vlastně miluju. Myslím, že je to skvělé."

zbytek v celém článku

Bonnie Wright na návštěvě Chengdu v Číně!

4. října 2014 v 0:55 | Snitch |  Bonnie Wright-Articles
Bonnie Wright nedávno navštívila, jakožto speciální host Britských Aerolinek, provincii Sečuánsko v Čínské lidové republice. Níže si můžete prohlédnout mnoho fotek zaznamenávající návštěvu Bonnie v Chengdu, hlavním městě Sečuánska. Bonnie hned na letišti přivítala panda v životní velikosti, Bonnie si taky vyzkoušela spoustu místních tradičních aktivit a postupně zažila na vlastní kůži jejich životní styl. Všechny fotky najdete v galerii.

Fotky z prvního dne v Chengdu

Bonnie, kromě zkoumání mnoha místních specialit a zvyků, také navštívila (a darovala peníze) Výzkumné středisko odchovu pand velkých. Cílem tohoto projektu je návrat pand, které byly chovány v zajetí, do volné přírody. Bonnie dokonce měla možnost pohrát si s mládětem pandy!

více v pokračování

Fotky Evanny z Bord Gais Energy Student Theater Awards

2. října 2014 v 20:19 | Snapeova |  Evanna Lynch-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Dnes pro vás mám větší článek s Evannou Lynch. Povíme si o nejaktuálnější události, které se zůčastnila, kouknem na fotky, co jsem nově objevila a k tomu ještě jedno video :)

Evanna 9. září v Dublinu zahájila Bord Gais Student Theatre Awards. Oceňuje se drama ve školách po celé zemi. V rámci této návštěvy se Evanna zůčastnila malého neformálního focení a tyto krásné fotky pro vás mám v galerii.


Dále mám pro vás nějaké doplnění do photoshootů. Našla jsem jednu novou fotku od Faye Thomas, pak také od Jade Ehlers. Přidala jsem tam i několik nepotagovaných fotek z shootu k filmu G.B.F. A pak jsem našla set fotek z jedné akce ke hře Houdini z minulého roku. Všechno si v galerii můžete prohlédnout. Evanně to na všech fotografiích velice sluší.

Nové fotografie a první videa k Horns

1. října 2014 v 18:19 | Snapeova |  Daniel Radcliffe-Articles
Od minule se na internetu objevily další parádní stills z filmu Horns, které slibují zajímavý film, u kterého se budeme bát. Do galerie jsem přidala vše, co jsem našla, včetně nových fotografií ze zákulisí. Jedna fotka nabízí úžasný pohled na make upové umění těch, co na filmu pracovali. Dočetla jsem se, že dnes by snad měl být propuštěn soundtrack k tomuto filmu, takže pokud se časem něco objeví na youtube, pokusím se vám to zprostředkovat. Sama jsem zvědavá, jaká hudba ve filmu bude. Objevují se také první videa, jelikož propagace filmu je teď v plném proudu, když má premiéru 31. října. Mám tu pro vás jeden klip a skvělý TV spot. Tak doufám, že videa i fotky se vám budou líbit. Já pořád doufám, že se film dostane i do našich kin a nejradši bych se to pokusila nějak zjistit, ale nejsem si jistá, komu přesně bych měla napsat, když nevím, která společnost si u nás vezme film do distribuce.

I am a member