Listopad 2014

Tom Felton na vánočním večírku a Comic Conu

24. listopadu 2014 v 17:45 | Snitch |  Tom Felton-Articles
Na začátku listopadu se Tom Felton zúčastnil vánočního večírku pořádaného luxusním londýnským hotelem Claridge´s a módní značkou Dolce & Gabbana. Fotky Toma a partnerky Jade v hotelu najdete níže a v galerii.


Tom také mile překvapil fanoušky, když se objevil v masce a převleku Jokera na Birminghamském Comic Conu o víkendu. Na několik fotek z Twitteru, mimo jiné i tu, kdy se Tom vyfotil s bývalým HP kolegou, Steffanem Rhodri (Reg Cattermole), najdete níže. Na akci Tom diskutoval o svém nejnovějším BBC dokumentu, Tom Felton: Meet the Fanatics.

Trailer na film Popelka s Helenou B. Carter

23. listopadu 2014 v 17:03 | Snitch |  Helena Bonham Carter-Articles
K dispozici máme trailer na novou adaptaci klasické pohádky o Popelce, jejíž režie se ujal Sir Kenneth Branagh (Zlatoslav Lockhart). Ve filmu, který v kinech uvidíme už v březnu příští rok, si zahrála i Helena Bonham Carter. Helena tady má velmi neobvyklou roli, uvidíme ji tu totiž jako Dobrou vílu. Další herci, kteří se ve filmu objeví, jsou např. Lily James (Popelka), Richard Madden (princ Krasoň), Cate Blanchett (Lady Tremaine/zlá macecha). trailer společně se synopsí a pár zajímavých poznámek samotného režiséra, Knnetha, najdete níže.

New design→5.1. - Dark Lord + 6. narozeniny

19. listopadu 2014 v 4:13 | Snapeova |  designy blogu
Bez měsíce je to rok, co tady byl design s patronama a mě to tak ani nepřijde. Změna během toho roku nebyla kvůli velké vytíženosti. No a vždy, když mě napadlo, že by to možná chtělo změnu, řekla jsem si, že tenhle design je modrý a úžasný, že tu ještě může být. Musím říct, že snad poprvé se mi po pár měsících design neokoukal a pořád mě bavil.

Teď jsem se rozhodla, že design konečně změním, abych aspoň nějak oslavila to, že dnes je tu pro vás tento blog přesně šest let. Už šest let přináší novinky ze světa Harryho Pottera a o jeho hercích a nemíní v tom přestat. Kvůli jeho udržení i hledám spoluadminy. Zatím mám tři, z toho v tuto chvíli jednoho aktivního a jednoho nováčka :) Pevně doufám, že se bude chtít třeba do blogu zapojit ještě nějaká Potterovská duše :)

Článků není tolik, co v dobách největší slávy. Také už minula doba HP knih a filmů a doba, kdy jsem měla celé dny čas jen a jen na blog. Dle mého názoru, ale aspoň stále udržuju kvalitu a blog je obohacen i o svou galerii, na níž práce také není vůbec lehká, proto doufám, že jí občas navštěvujete :D

Je neuvěřitelný, kolik let už se věnuju blogu se stejným tématem, ale je to krásný a pořád mě to baví, i když lidé přestali postupem času zanechávat komentáře, takže občas mě popadá beznaděj, že hodiny hledám informace a fotky a vlastně to ocením jen já. Ale s blogem úplně seknout nechci, jednou mi stačilo to zkusit a tak doufám, že aspoň nějaké stálé návštěvníky to tu stále baví a chodí sem rádi.

Za sebe přeju tomuto blogu všechno nejlepší a ještě nějakých pár let fungování :)
*

Tmavé barvy mě prostě baví, takže nový design je pro změnu černý s šedou stránkou a zelenými doplňky. Hvězdou tohoto designu je temný pán Lord Voldemort (s jeho viteály) a snad tím potěším, jeho příznivce, protože dosud na tomto blogu samostatný design neměl :D

Patroni mě asi prostě bavili víc, ale doufám, že se vám tenhle design bude aspoň trochu zamlouvat.
Název:5.1. - Dark Lord
Barvy: černá, šedá, zelená
spokojenost:7,5/10

Chceš se stát součástí Harry Potter blogu?

15. listopadu 2014 v 21:19 | Snapeova |  Oznámení
Ahoj všem,

Za pár dní to bude rok, co jsem se poprvé odhodlala nabídnout někomu na tomto blogu místo vedle mě. Musím říct, že mé zkušenosti jsou nakonec dobré, i přes to, že jsem se toho tolik obávala.

Napadlo mě, že bych tuto možnost mohla otevřít znovu, jelikož toho času opravdu moc nemám a něco zajímavého se děje vždycky. Hlavně si myslím, že čím víc HP fanoušků je pohromadě, tím lépe.

Momentálně mám dvě spoluadminky. Jedna je Lioness, momentálně zcela neaktivní, pravděpodobně toho má hodně ve škole a tak dále. S příspěvky té druhé, Snitch, se tu občas setkáváte po celý ten rok.

Když budete mít zájem, pomáhat nám s tímto blogem, nemusíte myslet na to, že blog je časově náročný apod. Hlavní admin jsem tu já, od spoluadminů nepožaduju, aby přispívali na blog třeba každý den, protože sama vím, že to pro většinu lidí ani není možné. Když mi řeknete, že máte zájem, ale čas budete mít tak na jeden příspěvek měsíčně, neřeknu vám kvůli tomu, že vás nevezmu.

Bude zcela na vás, jak často budete psát články, co chci je, abyste mě trochu informovali, hlavně chci, abyste se se mnou domlouvali, jaký článek se chystáte udělat, abychom třeba nedělali oba to samé a práce jednoho z nás pak nepřišla nazmar. Pokud nemáte přehled a neznáte stránky, poskytnu vám stránky a doporučím články, které by se třeba hodilo udělat, to už bude jen na každém, jak to bude chtít, na tom se domluvíme.

Své momentální spoluadminky jsem nikdy neuháněla a nenutila něco dělat. Jsou tu, protože chtějí, baví je to, a já jim to nehodlám nějak znechutit tím, že z toho budu dělat povinnost pro ně.

Takže, pokud milujete Harryho Pottera, umíte napsat smysluplný článek (pokud možno bez chyb), umíte aspoň trochu anglicky, neváhejte se připojit do týmu na tomto zavedeném blogu, který za pár dní oslaví šest let.

Když si to budete přát, můžete se zaměřit třeba jen na určitý typ článků, jako jsou třeba překlady rozhovorů nebo věcí z Pottermore. Pokud milujete jednoho herce a máte zájem dělat články jen s ním, také by to bylo možné, i když bych byla raději, kdybyste dělali články aspoň s více herci. Stejně tak se třeba můžete zaměřit jen na nové filmy HP herců.

Nebudu to prodlužovat. Pokud chcete psát články na tento blog, napište mi do komentářů (když budete chtít, tak na email:snapeova.blog.cz@seznam.cz) co nejvíc informací o sobě a pokud možno o tom, jak to máte s HP. A pak samozřejmě to, jak si představujete své působení na tomto blogu. Případně se ptejte na to, co vás zajímá. Možnosti jsou nekonečné, o všem se v jednom článku zmínit nelze, takže vše je pak na domluvě atd.

Samozřejmě, pokud neumíte s blog.cz a galerií, vše vysvětlím a časem to vypilujem.

Budu se těšit, že někdo projeví zájem. Přeci jen, znám už jen svůj a ještě jeden blog o HP, které ještě pořádně běží a myslím, že je třeba to udržet ;)

Co jste nevěděli o Dolores Umbridgeové

11. listopadu 2014 v 22:19 | Snapeova |  J.K.Rowling
J.K. Rowlingová potěšila na konci října všechny své fanoušky tím, že vydala další, velmi zajímavý text, který nám odhaluje věci, jež dosud věděla jen ona. Tentokrát jde o životopis/životní příběh nenáviděné postavy Dolores Umbridgeové. V tomto životopise, který byl umístěn na Pottermore se dozvíte základní, ale i mnohem hlubší informace, kterými je třeba její rodinné zázemí nebo cesta k moci. Tentokrát jsem využila slovenský překlad ze známé stránky a ten přeložila do češtiny, abyste si tuto novinku mohli vychutnat i zde.


Dolores Jane Umbridgeová

Narozeniny: 26. srpen
Hůlka: bříza s blánou z dračího srdce, 8 palců
Kolej: Zmijozel
Speciální zručnosti: brk, který používá na tresty, je její vlastní vynález
Rodiče: máma - mudla, otec - čaroděj
Rodinný status: svobodná, bezdětná
Koníčky: sbírání ozdobných talířů s hravými kočkami, našívání volánků na textilie a zdobení předmětů různými tretkami, vynalézání prostředků na mučení.

Více v celém článku →

Clémence Poésy v reklamě na parfém značky Chloé

10. listopadu 2014 v 23:09 | Snapeova |  Clémence Poésy-Videos
Před pár dny jsem v televizi viděla tuto reklamu a přemýšlela jsem, odkud znám tu dívku. Nakonec jsem v ní poznala Francouzskou herečku a modelku Clémence Poésy, která hrála v Harry Potter filmech, ale i v dalších (In Bruges, Birdsong, Mr. Morgan's Last Love...). Velký úspěch má hlavně v modelingu. Již dříve byla tváří produktu značky Chloé a nyní přišla nabídka znovu a Clémence za ní byla velmi ráda. Nový parfém se jmenuje Love Story. Reklamu režírovala Francouzská herečka a režisérka Mélanie Laurent a použitá píseň se jmenuje "Mi Amor" a nazpívala ji Vanessa Paradis (Bývalá partnerka Johnnyho Deppa).

Níže se podívejte na celou reklamu. V celém článku dále najdete mnoho dalších věcí. Je tam krásně zpracované video z natáčení reklamy i samotná píseň od Vanessy Paradis, o kterou bych vás nerada ochudila. Stáhla jsem pro vás i screeny z reklamy a videa z natáčení. Dále jsem do galerie nahrála photoshoot k této reklamě a nakonec i fotky z akce k uvedení tohoto parfému, která se konala 4. července.

Emma, Julie a John navrhli Paddingtonského medvěda

9. listopadu 2014 v 10:39 | Snapeova |  Other Harry Potter Stars
Známé osobnosti navrhli vzhled celkem padesáti Paddingtonských medvídků, kteří od 4. listopadu stojí na různých místech v Londýně a budou tam až do 30. prosince. Méďové tvoří takzvanou Paddingtonskou stezku. Tento medvídek je hvězdou nového filmu s názvem Paddington, kde hrají dvě naše herecké hvězdy a to Julie Walters a Jim Broadbent. Film má být v prosinci i v našich kinech. Po odstranení z ulic mají být tito medvědi vydraženi a peníze půjdou samozřejmě na dobrou věc. Film produkuje David Heyman.

Medvěda navrhli i tři Harry Potter herci a to Emma Watson (Hermiona), Julie Walters (Molly Weasley) a John Hurt (Ollivander). Emmin medvídek je celý bílý a posetý barevnými motýly. Dostal jméno Flutterby Bear a stojí v Hans Cresent. Medvídek, kterého navrhla Julie je pro změnu celý zelený a pokrytý prvosenkami, dle toho se jmenuje Primrose Paddington a dá se najít v Top of Primrose Hill. No a medvídek Johna Hurta má obleček inspirovaný marmeládou a jmenuje se Bear Necessities. Najdete ho na Great Russell Street.

Fotky všech tří medvídků najdete v galerii a můžete se vyjádřit, který se vám zamlouvá nejvíc. Mně je hodně sympatický ten od Johna, ale návrhy Emmy a Julie jsou velmi zajímavé a povedené.***
zdroj: theguardian.com, mugglenet.com a emmawatson.cz

Daniel Radcliffe hostem u Ellen + fotky z premiér Horns

8. listopadu 2014 v 15:59 | Snitch |  Daniel Radcliffe-Articles
Daniel Radcliffe byl minulý týden hostem u Ellen Degeneres, kde například mluvil i o tom, co pro něj Halloween znamenal, když byl dítě. Kratičký rozhovor s Danem, vypadajícím jako Boba Fett ze Star Wars, najdete ve videu níže. A pod videem je i jeho překlad do češtiny.


Rupert Grint září na Broadwayi ve hře “It's Only a Play”

7. listopadu 2014 v 21:19 | Snapeova |  Rupert Grint-Articles
V červnu se objevily první informace o tom, že Rupert Grint se má objevit v divadelní hře na Broadwayi, kde před ním byl už Daniel Radcliffe. Jedná se o hru "It´s Only a Play" (Je to jen hra), kde hraje režiséra, jisté divadelní hry o níž tato hra pojednává, který se jmenuje Frank Finger. Rupert řekl, že když si přečetl scénář, svou postavu si hned zamiloval.

Hra se začala hrát 9. října a měla běžet 18. týdnů, ale včera bylo zveřejněno, že bude prodloužena až do 29. března 2015. Ve hře Rupert hraje s hvězdami jako jsou: Matthew Broderick, Nathan Lane, Stockard Channing a Megan Mullally.

Tisková konference se konala 19. srpna. Oficiální premiéra byla 9. října. První premiéra před začátkem oficiálního hraní se odehrála 28. srpna. První oficiální fotka ze hry byla zveřejněna kolem půlky září. Fotky z těchto a dalších akcí ke hře a fotky ze hry či propagační photoshoot můžete vidět na fotografiích níže.

Katie Leung byla vybrána jako jedna z Breakthrough Brits 2014

2. listopadu 2014 v 23:58 | Snapeova |  Katie Leung-Articles
BAFTA Breakthrough Brits je iniciativa BAFTy spolu se značkou Burrbery a letos proběhl druhý ročník. Oslavují a podporují se tím mladí talenti. Všichni takto ocenění byli pečlivě vybráni odbornou porotou, v níž je i Mike Nevell (Režisér 4. dílu HP).

18. talentovaných nováčků bylo odhaleno 27. října večer během recepce pořádané ve vlajkovém obchodě Burrbery v Regent Street. Každý z těchto britů byl prezentován v místnosti plné vlivných lidí z oboru.

Na tomto seznamu se letos ocitla i herečka Katie Leung, která se poprvé proslavila díky roli v pátém díle o Harrym Potterovi jako Harryho první láska. Od té doby Katie hrála v několika televizních seriálech, filmech či divadelních představeních a získala nadšené kritiky za roli v The World of Extreme Happiness, divadelním představení hraném v národním divadle.

Momentálně Katie studuje herectví na skotské Královské konzervatoři a má se objevit v nadcházejícím BBC dramatu "One Child".

Katie řekla, že je nadšená z tohoto ocenění a přiznala, že pro ni jako herečku asiatku, je docela obtížné získat práci. Mnohem více se můžete dozvědět ve videu, které bylo natočeno k této příležitosti.

Po dlouhém hledání se mi povedlo najít několik fotek z akce i malinký úlovek z photoshootu, který se fotil, jak můžete vidět ve videu níže. Katie podobně jako Evannu nafotila Faye Thomas a to v tomto roce. Na internetu se nedávno objevila jedna fotka. Můžete jí už také najít v naší galerii.

Katie gratuluju k tak krásnému úspěchu ;) !

I am a member