Daniel Radcliffe hostem u Ellen + fotky z premiér Horns

8. listopadu 2014 v 15:59 | Snitch |  Daniel Radcliffe-Articles
Daniel Radcliffe byl minulý týden hostem u Ellen Degeneres, kde například mluvil i o tom, co pro něj Halloween znamenal, když byl dítě. Kratičký rozhovor s Danem, vypadajícím jako Boba Fett ze Star Wars, najdete ve videu níže. A pod videem je i jeho překlad do češtiny.
Ellen: V Anglii jsi asi moc Halloween neslavil, že?
Dan: Jo, teď je to dost populární, ale když byl malý, tak se fakt skoro neslavil. Nikdy jsem nebyl koledovat (známá tradice, kterou podstupují děti v den Halloweenu = trick or treat), což spoustu lidí ohromuje a teď si říkám, že jsem o dost přišel. Teď to znělo jako "ooh" (reakce publika).
Ellen: Jo, je jim tě líto. A věděl jsi vůbec, o co přicházíš? Věděl jsi, že děcka dostávají sladkosti a říkal sis: "Achjo, já sladkosti nedostanu."?
Dan: Ne, to asi ne. Jako když jsem byl dítě, tak jsem sladkosti dostával. Jen jsem asi pro ně nemusel chodit od dvěří ke dveřím. Zní to jako sranda - ale kdybych s tím začal teď, bylo by to asi dost divné. Jednou, když jsem byl velmi malý, šel jsem na hallowenskou party, (dal jsem ti i fotku), a šel jsem převlečený za Keitha Flinta z kapely Prodigy. Mohlo mi být tak 6 let.
(v pozadí vidíme fotku malého Dana v kostýmu)
Dan: Tak to jsem já v kostýmu Spidermana, který jsem trcohu roztrhal, aby to bylo víc punkové.
Ellen: To je roztomilé.
Dan: Jo, to je skutečný Keith Flint (Daniel reaguje na druhou fotku v pozadí).V sedmi jsem si říkal, že chci být jak on.
Ellen: Páni, byl jsi dost děsivý, na to že ti bylo sedm.
Dan: Jo, překvapivě jo. A taky jsem měl - nejde na fotce moc vidět - takový malý piercing v nose. Bylo to fakt super.
Ellen: To je roztomilé...A ty vlastně musíš vídat lidi převlečné za Harryho Pottera, když je Halloween, ne?
Dan: Jo, když je Halloween Parade (obrovský pochod v New Yorku na Halloween), je jich tam vždycky hrozně moc. A to je vlastně definice úspěchu pro filmy o Harry Potterovi, to že tolik lidí je na Halloween převlečeno vlastně za tebe. A doufám, že příští rok to bude stejné i s Horns - že tam bude spousta Igů.

A dále se taky můžete podívat na fotografie z premiér filmu Horns ve Francii, Velké Británii, Los Angele a New Yorku.
457961804-daniel-radcliffe-attends-the-radius-twc-and-gettyimages.jpg 457962308-juno-temple-daniel-radcliffe-and-heather-gettyimages.jpg 457962570-actors-juno-temple-daniel-radcliffe-and-gettyimages.jpg 457962682-actor-daniel-radcliffe-attends-the-radius-gettyimages.jpg

***

zdroj: snitchseeker.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

I am a member