Emma, Julie a John navrhli Paddingtonského medvěda

9. listopadu 2014 v 10:39 | Snapeova |  Other Harry Potter Stars
Známé osobnosti navrhli vzhled celkem padesáti Paddingtonských medvídků, kteří od 4. listopadu stojí na různých místech v Londýně a budou tam až do 30. prosince. Méďové tvoří takzvanou Paddingtonskou stezku. Tento medvídek je hvězdou nového filmu s názvem Paddington, kde hrají dvě naše herecké hvězdy a to Julie Walters a Jim Broadbent. Film má být v prosinci i v našich kinech. Po odstranení z ulic mají být tito medvědi vydraženi a peníze půjdou samozřejmě na dobrou věc. Film produkuje David Heyman.

Medvěda navrhli i tři Harry Potter herci a to Emma Watson (Hermiona), Julie Walters (Molly Weasley) a John Hurt (Ollivander). Emmin medvídek je celý bílý a posetý barevnými motýly. Dostal jméno Flutterby Bear a stojí v Hans Cresent. Medvídek, kterého navrhla Julie je pro změnu celý zelený a pokrytý prvosenkami, dle toho se jmenuje Primrose Paddington a dá se najít v Top of Primrose Hill. No a medvídek Johna Hurta má obleček inspirovaný marmeládou a jmenuje se Bear Necessities. Najdete ho na Great Russell Street.

Fotky všech tří medvídků najdete v galerii a můžete se vyjádřit, který se vám zamlouvá nejvíc. Mně je hodně sympatický ten od Johna, ale návrhy Emmy a Julie jsou velmi zajímavé a povedené.***
zdroj: theguardian.com, mugglenet.com a emmawatson.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

I am a member