Březen 2015

Aktualizace photoshootů Emmy Watson!

30. března 2015 v 2:14 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Naposledy jsem vám photoshoty u Emmy Watson aktualizovala na konci října minulého roku. Od té doby se jich objevilo opravdu požehnané množství. A to jak v minulém roce tak v tomto. V celém článku vám představím celé nové photoshooty i nové přírustky do těch již známých.

~2015~
23. ledna ráno pronesla Emma řeč na tiskové konferenci OSN Ženy ve švýcarském Davosu, na níž byla uvedena podkampaň HeForShe, a to IMPACT 10X10X10, která by ráda slyšela reakce od publika, od všech zastánců HeForShe. Při té příležitosti byl nafocen i první photoshoot tohoto roku:

Na Emmině facebooku byla zveřejněna fotka z promo photoshootu k jejímu speciálnímu dílu "Vicar of Dibley," který byl odvysílán v rámci Red Nose Day na BBC One.
image host
→ 2015 - "The Vicar of Dibley" on BBC ONE for Red Nose Day > Promotional Photoshoot

Více v celém článku →→

Popelka 2015

27. března 2015 v 23:29 | Snapeova |  Helena Bonham Carter-Articles
19. března vstoupila do kin novodobá verze klasické Popelky, jejíž režie se ujal Kenneth Branagh (Zlatoslav Lockhart). Helena byla obsazena do role víly kmotřičky a rozhodně si myslím, že i tím se pohádka dost oživila. Sama se na ni chystám, ale až příští měsíc.

Jelikož nyní můžete na film zajít do kina, rozhodla jsem se aktualizovat galerii a nahrát všechny fotky k tomuto filmu. U Heleny Bonham Carter si můžete prohlédnout plakáty, stills z filmu, fotky z natáčení a také screeny z traileru.

U Kennetha se mi zase podařilo nalézt docela dost záběrů z natáčení, kdy konal svou režisérskou práci a povětšinou se domlouval s různými herci na scéně.


***
zdroje: mrs-lovett.org, justjaredjr.com, collider.com, telegraph.co.uk

Fotky Alana z Febiofestu

21. března 2015 v 5:12 | Snapeova |  Alan Rickman-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Posháněla jsem první a možná největší várku fotek. Těžko říci, kolik se toho ještě může objevit, i když fanoušci, kteří se zůčastnili, určitě taky budou mít zajímavé zásoby, tak uvidíme, co se dostane na internet (navíc jsem ještě neprohledala všechny zdroje, takže budu pokračovat, určitě bude ještě aspoň jeden článek). Všechno by to zatím měly být fotografie z 19. března, kdy se konalo zahájení festivalu. Fotografie mám z facebooku samotného festivalu a zbytek z Ruské stránky o Alanovi. Momentálně je jich čtyřicet jedna. Nedělila jsem je do samostatných alb, protože si nejsem jistá, jak bych je pojmenovala, věděla bych možná u dvou a vlastně si myslím, že je i lepší mít je pohromadě. Nahrála jsem je aspoň tak, aby nebyly na přeskáčku, ale aby za sebou byly všechny fotky s fanoušky, pak třeba z tiskové konference a tak dále. Musím říct, že při stahování jsem ty fotky málem obrečela. Ojedinělá šance vidět Alana a já jsem v práci. Bývala bych možná měla šanci, kdyby bylo více informací a včas, ale holt jsem v tomto měla velkou smůlu a nikdy mě to nepřestane mrzet. Snad aspoň někdo z vás měl štěstí. Potkat jste Alana mohli ve zmíněný den od 17:30 na červeném koberci na Andělu v Praze, před kinem Cinestar. Myslím, že Alan tu byl ve velmi dobré náladě, protože na fotkách nešetří úsměvy. ;)

Pokud i vy máte nějaké pěkné fotky Alana, budu ráda, když se podělíte a ráda vaše fotky přidám do galerie. :)


S Kim Novak a Jolanou Voldánovou↓

Na tiskové konferenci↓


Při podepisování fanouškům↓

Převzetí ceny Kristián za přínos světové kinematografii↓


Fotky před černým pozadím :D↓

A fotky před žlutým pozadím :D↓


A tohle prý Alan prohlásil :)

***
zdroj: facebook.com/febiofest a alanrickman.ru

Nové photoshooty a videoklip s Alanem Rickmanem

17. března 2015 v 15:39 | Snapeova |  Alan Rickman-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews

Vzhledem k tomu, že Alan přijede k nám, dostala jsem chuť podívat se po nějakých novinkách. Photoshootů moc nefotí, ale nahrála jsem, pro zatím, do galerie ty nejnovější, které jistě většina z vás nezná. Nejnovější je z tohoto roku od Sarah Dunn a je asi nejpovedenější. V minulém roce fotil Alan s Jeromem Marsem a palmami :) a pak také s Romanem Bosiackim během Camerimage - filmového festivalu. Poslední fotka je z roku 2013 od Cristiana Bendinelli. Fotilo se v Benátkách a víc než jedna fotka se dosud neobjevila, rozhodně jsem zatím na žádnou jinou nenarazila.

Fotky Sarah Dunn byly použity pro dubnové vydání magazínu Empire. Scany si také můžete prohlédnout.

Při hledání fotek jsem také narazila na nový videoklip skupiny Texas, kde si Alan nejen zahrál, ale také krátce recituje a zpívá. Jesti si vzpomínáte, Alan už v jednom klipu této skupiny hrál. Jde o klip In Demand a bylo to před patnácti lety. Díky němu jsem se do klipu a písně zamilovala.

Do galerie jsem nahrála tři fotky z videa a dvě fotografie, kdy se vyfotil Alan se zpěvačkou Sharleen Spiteri. Jsou totiž přátelé, proto ho znovu dokázala ukecat na spolupráci bez větších problémů :D.

Fotky k filmům Colonia a Regression

16. března 2015 v 23:19 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
Je načase aktualizovat informace a fotky ohledně Emmy Watson a dnes začínám jejími nejnovějšími filmy, které mají jít do kin v tomto roce. Snitch vám minule uveřejňovala trailer k Regression. Já nyní fo galerie nahrála plakát, dvě fotky ze zákulisí natáčení a také čtrnáct screenů právě z traileru. Nic víc se zatím neobjevilo, ale snad se dočkáme nějakých stills fotek nebo dalších trailerů. V Regression hraje Emma Angelu Gray a pokud si chcete připomenout předešlé fotky nebo se dozvědět o filmu více informací, můžete tak učinit v článcích, které jsme ohledně filmu dosud přidaly. Články najdete zde, zde a zde

K filmu Kolonie jsem nahrála mnohem více fotek, vzhledem k tomu, že naposled jsem nahrávala v půlce prosince, kdy se ještě natáčelo. Film je nyní dokončen a doplnila jsem tedy fotky z natáčecích dnů 15, 16, 17 a 18. prosince, kdy se dál natáčelo v Buenos Aires. 19. prosince se konal večírek k ukončení natáčení, ale z toho máme jen jednu nekvalitní fotku.

Objevily se i dvě fotky z listopadu, kdy se natáčelo v Německu. Dále jsem taky našla dvě stills fotky a tři fotky ze zákulisí natáčení. Pokud si opět chcete připomenout předešlé články s fotkami a informacemi, můžete zde, zde a zde

Na konci článku ještě najdete překvapení navíc a to jednu úplně novou stills z filmu Noah.


Alan Rickman přijede do Prahy!

15. března 2015 v 13:09 | Snapeova |  Alan Rickman-Articles
Možná už se k vám tato krásná informace dostala. Alan Rickman (Severus Snape) přijede do České Republíky, aby za čtyři dny 19. března zahájil letošní Febiofest, který se koná v Praze. Zároveň také převezme cenu Kristián za přínos světové kinematografii. Mimo jiné přijede na festival uvést svůj film, který režíroval a hrál v něm vedle herečky Kate Winslet. Jde samozřejmě o Little Chaos (Česky: Králova zahradnice), který u nás bude mít normální premiéru v kinech až 16. dubna.

Podle informací je zahájení jen pro VIP lidi a obyčejní smrtelníci se tam nedostanou, takže, jediná vaše možnost je zkoušet ho nějak nahánět. Já s tímhle zkušenosti nemám, asi bych si na to ani netroufla, navíc bohužel, musím pracovat, takže moje šance vidět Alana, což je můj sen, je nulová, tak snad někdo jiný bude mít štěstí. :)

Objevují se i informace, že se Alan zůčastní prvního promítání filmu 20. března, kam už si kupují vstupenky normální návštěvníci, takže štěstí můžete ještě zkusit tady. Jsem opravdu ráda, že Alan k nám zavítá a doufám, že se dočkáme nějakých jeho fotek nebo rozhovorů z Prahy.

Veškeré informace o festivalu, seznam hostů, program a cokoliv dalšího, najdete na oficiálních stránkách febiofestu.

***
zdroj: febiofest.cz a ceskatelevize.cz

I am a member