Květen 2015

Doplnění akcí s Emmou Watson

30. května 2015 v 22:39 | Snapeova |  Emma Watson-Photoshoots,Scans,Candids and Interviews
V tomto článku se můžete podívat na dosud nedoplněné akce z tohoto a minulého roku, ale také tam najdete události z jiných let, k nimž se nyní objevily nové fotky. Na samém konci článku jsou nejnovější fotky.

Emmin otec Chris Watson vlastní několik vinohradů, Emma sama řekla, že svoji první sklenici vína s vodou dostala již v sedmi letech, a jeden z jeho vinohradů je i ve Francii. V roce 2002 po uvedení jeho Chardonnay získalo toto víno z vinohradu Domaine Watson ocenění od Salon des Vins des Caves des Particuliers. V roce 2013 se na jeho oslavu konal večírek v RAC Club Chablis ve Francii, kterého se Emma se svým otcem, rodinou i přáteli zúčastnila. V galerii máme novou HQ fotku, na které má Emma černé mini šaty, které měla na sobě i na oslavě svých 18. narozenin v londýnské restauraci Automat.
Pokračování v celém článku →

Třetí detektivka Joanne Rowlingové už má jméno!

15. května 2015 v 21:49 | Snapeova |  J.K.Rowling
Joanne Rowling nedávno již dokončila svou třetí detektivku s Cormoranem Strikem. Jak víte, tyto detektivní knihy píše pod pseudonymem Robert Galbraith, na který se přišlo už během vydávání první knihy.

Nyní bylo odhaleno, že třetí díl se má jmenovat Career of Evil a měl by vyjít na podzim. Předpokládám tedy, že v českém překladu se ho dočkáme opět asi rok poté. Uvidíme. Každopádně víc informací (anotace, obálka, přesné datum vydání) o anglickém vydání se dozvíme později, až se přiblíží vydání knihy.

Pokud jste o tom ještě neslyšeli, první díl, Volání kukačky má již jisté zfilmování. Film či mini série vznikne v produkci BBC a v plánu je prý i Hedvábník. Máme se tedy na co těšit.

Mimo jiné, Jade Olivia, přítelkyně Toma Feltona, dostala od Joanne Hedvábníka s podpisem a věnováním. Fotku dala na svůj instagram.


***
zdroj: snitchseeker.com

I am a member