Nová kniha - Bestiář Harryho Pottera

2. června 2015 v 17:39 | Snapeova |  Harry Potter-other
Minulý podzim vyšla v zahraničí u nakladatelství Harper Collins kniha Harry Potter - The Creature Vault a autorem je Jody Revenson. U nás knihu vydá nakladatelství Slovart a bude se jmenovat Bestiář Harryho Pottera. Předpokládané datum vydání je určeno na 27. srpna tohoto roku. Kniha má 208 stran a měla by stát od 600 korun výše. Bude záležet na obchodu, kde budete nakupovat.

Anotace: Mozkomorové a domácí skřítci, jezerní lidé a draci čínští ohniváči - to je jen pár příkladů kouzelných tvorů a strašidelných monster, jimiž spisovatelka J. K. Rowlingová zabydlela kouzelný svět Harryho Pottera.

Tvorové a zvířata, jimiž se hemží knihy a filmy o Harrym, jsou zábavní, velkolepí, děsiví i láskyplní. Jsou stejně různorodí, jako povahy studentů Školy čar a kouzel v Bradavicích. Kniha Bestiář Harryho Pottera nabízí zasvěcený a komplexní vhled do fascinujícího procesu, během něhož se podařilo přivést tento zvěřinec v rámci veleúspěšné série filmů o Harrym Potterovi k životu. Detailní profily všech tvorů obsahují vzácné výtvarné koncepty, zákulisní fotografie a tajné recepty filmařů z archivu společnosti Warner Bros.

Knihu doplňuje samostatný plakát s portréty všech tvorů a interaktivní katalog Velkoprodejny Mžourov. Koupě této nádherné sbírky se prostě stává povinností fanoušků Harryho Pottera bez ohledu na věk.
*
Mě informace o vydání knihy docela nadchla a chystám si jí koupit, aby mi nechyběla ve sbírce :D Co vy? Také si na knihu hodláte našetřit? Na Slovensku vyjde také a to pod názvem: Harry Potter - Tvory a netvory.

Na internetu se mi podařilo v angličtině najít spoustu stránek z knihy, takže si můžete udělat obrázek o tom, jak to bude vypadat. Níže ukázka. V galerii jich najdete mnohem více. Hned pod stránkami se také můžete podívat na video ke knize.

Mimochodem, chystají se další knihy tohoto typu. Minulý měsíc v zahraničí už vyšla kniha Magical Places from the films a na říjen se chystá Harry Potter - The Character Vault. U nás se jich snad také dočkáme a více informací o nich přinesu v nějakém příštím článku ;)


***
zdroje: heyuguys.com, thehogsmeadepress.com, entertainmentrealm.com, editorialdesignserved.co, yozone.fr, snitchseeker.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti design 5.1. - Dark Lord ?

Ano, miluju Voldyho :D 39.3% (66)
Moc se mi líbí 22.6% (38)
Ano 11.3% (19)
Mohl být i lepší 12.5% (21)
Ne 7.7% (13)
Je to stejný odpad jako mudlové, skřeti a moho dalšího 6.5% (11)

Komentáře

1 Angie Angie | Web | 31. července 2015 v 14:32 | Reagovat

O_O  Tak tu musím mít...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

I am a member