Fantastická zvířata a kde je najít - potvrzení herci, nové informace, casting na dětskou postavu

24. července 2015 v 13:49 | Snapeova |  Harry Potter-other
V posledním článku jste se dozvěděli, že herec Eddie Redmayne ztvární hlavní postavu filmu Fantastická zvířata a kde je najít, Mloka Scamandera. Tehdy jsme měli také informace o pár dalších možných rolích a zvažovaných hercích pro jejich ztvárnění. Nyní už zase víme něco více.

Do role Mlokovi manželky Porpentiny, zkráceně Tiny byla potvrzena herečka Katherine Waterston. S Mlokem se tato postava údajně potká v New Yorku, kde se Mlok zastaví během svých cest za poznáváním a dokumentováním kouzelných tvorů. Pro herečku toto bude nejspíš první takto významná role.
Její vyjádření k získané roli: "Opravdu se mi chce hodně se usmívat a jsem z toho tak nadšená, ale je to pocit, jako bych měla rtěnku po celých zubech. Ano, jsou to úžasné zprávy, jsem nadšená."

Fotka↓

Alison Sudol byla potvrzena pro Roli Queenie, která je sestrou Tiny. Herečka si nedávno zahrála v seriálovém dramatu Dig po boku Jasona Isaacsa (Lucius Malfoy) .

Foto ze seriálu↓

Do role Jacoba byl potvrzen Dan Fogler. Původně se říkalo, že má být Mlokův nepřítel, ale aktuální informace tvrdí, že naopak budou přátelé a že Jacob bude mudla. Herec naznačil, že jeho postava bude mít přízvuk.

Fotka↓

Vyrojily se také informace, že ve filmu má být kouzelník jménem Kredan. Tvrdilo se, že by ho měl hrát Ezra Miller, který hrál po boku Emmy Watson ve filmu Charlieho malá tajemství. Ezra ovšem v jednom rozhovoru řekl, že mu roli nikdo nenabídl. A Rowlingová na Twitteru na dotaz: Kdo je Kredan, odpověděla: "Kredan je doslova nikdo. Mají nesprávné jméno!"
Buď se tedy mluví o existující postavě jen se špatným jménem nebo nevím. Přeložila jsem si to snad dobře. Údajný Kredan se podle informací měl s Mlokem setkat v New Yorku, jako Tina.

Jeden fanoušek se Joanne zeptal jestli ve filmu bude postava, která bude mít nějakou jizvu a ona odpověděla, že tam bude postava, která jich bude mít hodně.

Ve filmu také bude hrál roli Americká škola čar a kouzel, jejíž jméno se teprve dozvíme.

Další zajímavá věc je, že Warner Bros otevřelo Casting pro roli malé dívky. Jmenuje se Modesty. Měla by to být strašidelná mladá dívka s vnitřní silou a klidem. Bude mít schopnost vidět hluboko do lidí, a porozumět jim. Na casting měly přijít holčičky ve věku od 8 do 12 let. Přišlo prý mezi 10 000 a 25 000 účastnic. Z nich se vybralo sto nebo přes sto dívek, z nichž se bude dále vybírat. Všechny dívky obdržely certifikát za účast. Několik fotek holčiček na castingu si můžete prohlédnout zde. Potvrzeno je, že natáčení Fantastických zvířat a kde je najít se bude konat od srpna tohoto roku do ledna 2016.

Video ke Castingu↓

***
Zdroj: snitchseeker.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti design 5.1. - Dark Lord ?

Ano, miluju Voldyho :D 39.3% (66)
Moc se mi líbí 22.6% (38)
Ano 11.3% (19)
Mohl být i lepší 12.5% (21)
Ne 7.7% (13)
Je to stejný odpad jako mudlové, skřeti a moho dalšího 6.5% (11)

Komentáře

1 Mariella Mariella | E-mail | Web | 24. července 2015 v 16:08 | Reagovat

Nemohla by ta škola být Salem? Objevil se v čtvrtém dílu (během famfrpálového mistrovství). :)

2 snapeova snapeova | Web | 24. července 2015 v 20:36 | Reagovat

[1]: Ne ne, někdo už se na to Joanne ptal. Odpověděla toto: The Salem Witches' Institute isn't a school, but a joke on the Women's Institute in the UK.

Tady si můžeš přečíst víc: http://harrypotter.wikia.com/wiki/Salem_Witches%27_Institute

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

I am a member